Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 70 od 70

Tema: Menstruacija + dojenje

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    ja sam dobila prije mjesec i po prvu i viš ništa

  2. #52
    luni avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    130

    Početno

    Mene zanima da li je moguće dobiti M mjesec dana nakon poroda iako dojim. Curim naravno od poroda, u biti brlja nešta nakon onog početnog pravog krvarenja odmah nakon poroda i danas (za tjedan dana mjesec dana od poroda) iz mene lije prava crvena krv i neki komadići koječega. E sada da li je to normalno čišćenje nakon poroda ili je to M. Čudi me zato što je tako malo brljalo da sam mislila da će skoro stati.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    ima 2 mj da sam rodila i jučer sam dobila mengu,baš sam se rastužila.Tako mi je bilo i nakon prvog poroda.
    Prošli tj.kad sam bila na pregledu dr.je gledao malo "dolje" i kaže da neću tako skoro.,a ja ipak dobila.
    dojimo i po danu i po noći...

  4. #54
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam isto dobila skoro nakon poroda, jednom nakon dva mjeseca a jednom nakon tri.

    luni, tako je i meni, malo curi, pa ne curi, pa svijetlo, pa tamno, pa komadici, pa bez.. odi na onaj redovni pregled, valjda bu ti gin reko nes pametno. mene izludilo to krvarenje, i onda jos dobijem m cim je prestalo! popi*dila sam. a neke cure ne dobiju po godinu i pol, i vise...

  5. #55
    jedna zdenka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    157

    Početno

    Da se požalim... Nakon prvog poroda nisam imala mensturaciju skoro godinu dana, a evo ovaj put niti dva i po mjeseca nisu prošla a menga je tu. Nadala sam se da je dulje neće biti. Dojim na zahtjev kao i prošli put :/

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    hm sve to čudno...
    ja prvu nakon 7 mjeseci i sad 2 i po mjeseca kasni...odnosno nema je...
    a smanjili smo dojenje...ne kužim???

  7. #57
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Ja sam već skoro i zaboravila što je to menga, kao da sam u menopauzi

    U TRI godine - ukupno 3 menge! :shock:

    (Prošli mjesec mi je bilo 3 godine kako sam ostala trudna s Ivanom, dojila sam i nisam dobila mengu 16 mjeseci, onda imala te 3 i ponovno ostala trudna )

    Zanima me ima li ovaj relativno dugi period bez menstruacija kakvih posljedica za ženu?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    68

    Početno Menstruacija nakon poroda

    Rodila sam normalnim porodom, krvarenje i lohije su trajali otprilike 3 tjedna nakon poroda. Iskljucivo dojim. Prvu menstruaciju sam dobila tocno 6 tjedana nakon poroda i tad sam bas bila na prvom pregledu na kojem mi je gin rekla da je to anovularna menstruacija. Drugu menstruaciju sam dobila 8 tjedana nakon pocetka prve. Obje su bile obilne, bolne i trajale su kao menstruacije prije trudnoce.
    Zadnjih dana imam osjecaj isti onome prije menge ili pak periodu u prvim tjednima trudnoce.
    Molila bih vas za misljenje da li je moguce da su mi uz iskljucivo dojenje sve menge anovularne. Ne znam da li da cekam jos neko vrijeme (ako ce se simptomi smiriti i doci menstruacija) ili bih trebala napraviti kucni test na trudnocu ili pak beta HCG test koji je 100% siguran.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    68

    Početno

    u 8. sam tjednu trudnoće. Još uvijek isključivo dojim.
    Sad sam 100% sigurna da je ovulacija bila prisutna. Od poroda do nove trudnoče je prošlo 3 mjeseca. :D
    Dragi i ja smo sretni

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    :D :D :D

  11. #61
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Evo, ja dobila M uz dojenje, nakon 15 mjeseci od poroda

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj Ana29 prvotno napisa
    Evo, ja dobila M uz dojenje, nakon 15 mjeseci od poroda
    ideššš 8)

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    116

    Početno

    da, meni isto vec skoro 11mj uz dojenje nista od m. i fala bogu
    nego zanima me druga stvar - koliko su od vas opet zatrudnjele uz intenzivno dojenje i bez m? mi bi htjeli vec drugu bebu 'radit' ali ne pada mi na pamet prestati dojiti.

  14. #64
    ANA K avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OS
    Postovi
    63

    Početno

    dobila sam mengu 2 mjeseca poslije poroda,točnije 11.3., a sada mi ovaj mjesec kasni tjedan dana. Inače sam prije poroda dobivala redovno i točno u dan. Pa me zanima,jel se može dogoditi da jedan mjesec dođe,a drugi da kasni ili da uopće ne dođe? jel ima netko kakvo iskustvo? I da, nisam trudna,provjerila sam, i ne dojim

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    68

    Početno

    Normalno je da poslije poroda menstruacija bude neredovita minimalno godinu dana. Nema tu neke sprance, ovisi od zene do zene, kada ce doci prva ovulacija itd.
    Mislim da se ne moras brinuti sve dok ti nece barem 3 mjeseca kasniti.

    Meni je prva menga dosla 6 tjedana nakon poroda, a druga 8 tjedana nakon prve. Za prvu znam da je bila bez ovulacije, a druga sa ovulacijom jer mi se od tada racuna trudnoca. Sve to uz iskljucivo dojenje.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav, nadam se da ce mi netko odgovoriti. Rodila sam prije dva mjeseca, sve super, porod odlican, ali nakon poroda lohija, krene pa stane i tako cca mjesec dana. I prije 15 dana sam dobila menstruaciju, bila je bas obilna, kao i inace kod mene. I evo jucer mi se pojavilo krvarenje. Mislila sam da je mozda ovulacijsko, al danas jos traje, i izgleda kao menstruacija, isto kao inace. Jel se komu jos to dogodilo? Ginekologica mi se ne javlja, a bas sam u panici...

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Dobar dan.Imam 19 godina i 23.08 sam rodila drugu bebu.Zanima me kad bi trebala dobit menstruaciju
    Sa prvom bebom sam dobila 15 dana nakon šta je prošlo 40 dana bebi
    Osjećam male bolove iza u leđima i MALE bolove u donjem djelu trbuha
    Nemoguce je da sam trudna pa me sad zanima kad šta i kako

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Ja ne dojim i nisam nikako jesam samo par dana i strahujem da nisam opet trudna samo me zanima kad bi trebala dobit

  19. #69
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Smiri se draga, ja sam dojila 13 mjesrci, a nakon 7 dobila prvu menstruaciju. Žene su dojilrle i dobile nako 40ak dana. Druge nisu i dobile nakon par mjeseci. Moj ti je savjet da se suzdržite od odnosa dok ti se opet menstruacije ne stabiliziranju da budeš sigurnija.

  20. #70
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ili jos bolje - koristite kontracepciju.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •