Stranica 69 od 69 PrviPrvi ... 1959676869
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,405 od 3405

Tema: NAKNADA? - 2. dio

  1. #3401
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ja sam zadnju trudnoću normalno otvorila porodiljni 45 dana prije termina, a nisam bila na komplikacijama, i koliko se sjećam nisam imala nikakvu preporuku liječnika, samo sa papirima od gin gdje je pisao termin otišla kod svog dok i on mi dao doznake

  2. #3402
    MarinaMM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Pozdrav! Zna li tko da li mogu dobivati porodiljnu naknadu ako nisam prijavljena na Zavod (nezaposlena sam, ali nisam na Zavodu)? Svugdje pise da se treba imati potvrda sa HZZ-a, ali sam naisla i na komentare da ne treba, pa sam zbunjena...

  3. #3403
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Cure trebam pomoć za svoju prijateljicu koja je sada u 4mj trudnoće ali više nije prijavljena na zavodu za zapošljavanje... je li moguće uopće dobiti naknadu nakon rođenja djeteta ili ne u tom slučaju?

    Postoji li opcija u kojoj je ja tj. moja firma zaposli pa da neko pravo na neku naknadu ipak ostvari?

  4. #3404

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Lady , bez obzira dal je prijavljena na zavod ili ne kad rodi dobivat ce godinu dana po 1660kn mjesečno. I jednokratnu naknadu od grada/općine.

    A ovo da ju prijaviš, naravno možeš, nije zakonom zabranjeno zaposlit trudnicu ali u praksi mislim da rijetko tko to radi pa bi mogle tj vrlo vjerojatno bi bile malo pod inspekcijom da utvrde sto se tu događa

  5. #3405
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Lady , bez obzira dal je prijavljena na zavod ili ne kad rodi dobivat ce godinu dana po 1660kn mjesečno. I jednokratnu naknadu od grada/općine.

    A ovo da ju prijaviš, naravno možeš, nije zakonom zabranjeno zaposlit trudnicu ali u praksi mislim da rijetko tko to radi pa bi mogle tj vrlo vjerojatno bi bile malo pod inspekcijom da utvrde sto se tu događa
    Ma eto pitam kaj da napravi i dal joj mogu kako pomoc..a ovo s NEzaposljavanjem trudnica bi trebalo tuziti...fakat kad vecina mojih poznanica dobi otkaz u roku od mj dana nakon sto se vrate s porodiljnog ko tehnicki visak..pa mi je sve to tak grozno..
    Budem joj rekla da provjeri jos sve na birou ali hvala na odg

Stranica 69 od 69 PrviPrvi ... 1959676869

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •