Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 111 od 111

Tema: želim dojiti

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    istina...pišem i tu i tamo...
    uglavnom, mališa ima dosta pokakanih i popišanih pelena, istinabog, ne brojim, ali stvarno dosta...
    gljivice još liječimo i nadamo se najboljem
    ipak, mislim da je problem ta lijenost
    ne uzima dosta vremena adaptirano, trudim se izdajati pa uvijek imam rezerve kad ustreba... problem je u tome što bih htjela da je 100% na prsa, a ne ovako malo prsa pa micanje glave pa svađanje na sisi pa naposlijetku bočica da ne ostane gladan

  2. #102
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    ako ima gljivice u ustima, onda ga boli
    te je micanje glave i svadjanje sa sisom normalno

    ako ima dovoljno popiskenih i pokakanih pelena, nemas se razloga brinuti da je gladan ili zedan

    koliko tijekom 24 sata popije izdojenog ili adaptiranog mlijeka?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ne znam točno koliko, uvijek mi je sa strane spremno za dohranu pa nakon podoja nekad uzme 60-70, nekad 20-30, nekad uopće neće sisu pa cca 100-120-140--- kako kada...
    računala sam par dana kada sam isključivo izdajala (bolne bradavice) da proizvedem taman za njegove potrebe (cca 700-800 ml), ali zadnjih dana i te potrebe variraju
    mislim da gljivica u ustima više nema (bijele flekice nestale), ali i dalje mažem Daktarinom povremeno (svakih 6-7 h na dudicu stavim i uvalim brzinski u usta)

  4. #104
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    moras tretirati kao da su gljivice jos tu
    znaci njemu 4x dnevno po cetvrtinu zlicice, sebe nakon svakog podoja

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    pridržavam se toga, osim što na žličicu stavim na dudicu jer mu lakše "silom" uguram (čim osjeti, pljucka sadržaj žlice, ovako više zadrži unutra)... nadam se da ćemo ih se riješiti

  6. #106
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    maya, rita, kako ide?

  7. #107
    r_i_t_a avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    303

    Početno

    Evo me da se malo javim...
    nemam baš vremena jer mi je I stalno u rukama,nije neka spavalica pa mu je sisa često u ustima.

    mi još uvjek guramo na kombinaciji sisa+ad i ja sam zadovoljna,neznam do kada ali dokle ima u prsima on će to dobivat. :D

    razmišljam da promjenim ped.jer nemam podršku u dojenju,a bome ni preporuku za ad. nezna dati.

    sinoć sam bila ljuta na samu sebe...dan prije mi je ostalo izdojenog mlijeka 60ml i ja ga stavila u friž...sinoć izdojim još toliko i planiram mu dati da pojede...izvadim ono od prekjućer i pomješam sa ovim izdojenim i stavim u vruću vodu grijat...i tek onda na forumu pročitam da se ne mješa ono iz friza,sa tek izdojenim.užas,sve sam prolila
    mislim da više neću izdajat,jer me sinoć duša bolila od toga šta se desilo.

    NatasaM...vidim da možeš dati info o autosjedalicama,pročitala sam nešto na forumu ali evo...
    kupila sam kolica u kombinaciji sa nosiljkom(srcolina) može li ona poslužit kao as nema postolje ni nešto za zakačit pojas,nego sam mislila onako provuć,zapetljat da drži i to je to. :shock:

    Imam ja sjedalicu ali ne za ovako malu bebu.

  8. #108
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    tako malo dijete mora u "jaje" (0-10 ili 0-13 kg), ne moze u obicnu nosiljku od kolica
    hitno kupi sjedalicu

  9. #109
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    hocu reci, pretpostavila sam da je srcolina ustvari obicna nosiljka

    BTW, ako je ta druga sjedalica koju imas starija od 5 godina, ne vrijedi ni ona

  10. #110

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    kod mene krenulo malo nabolje...
    tj. nekako prihvaća bradavicu i sisa nešto duže pa uspije pojesti dosta, a kasnije "za provjeru" dam bočicu (izdojenog) da vidim hoće li još (ne pretjerujem u "nutkanju", čitala Rodin txt), nekad uzme cca 30-40 ml, nekad odbije, dakle, sit je...
    bradavice nešto manje bole, trudim se, dojim pa se izdajam ("za svaki sl.")
    sljedeći tjedan kod ped. pa ću tražiti da mu napravi bris na gljivice da vidimo kakva je situacija, a možda bih i ja to trebala napraviti...

  11. #111
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    super

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •