Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Mijenjanje strana pri podoju

  1. #1
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno Mijenjanje strana pri podoju

    Koliko često mijenjate strane?? Ja sam već skroz izgubila pojam o tome koja je na redu jer ovaj moj sisavac po 3-4 puta promijeni stranu tijekom jednog podoja od desetak-petnaestak minuta, nekad me to izluđuje jer imam osjećaj ko da me zafrkava, ali on ne zafrkava, nego stvarno vuče. Omiljena riječ mu je 'guga, guga' (druga, druga).

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i nama je omiljena riječ "druga, druga" i ja uopće ne vodim računa o tome koju cicu cica - sada mi stvarno nije više od životne važnosti hoće li zara doći do masnog mlijeka ili ne

    prije dojenja ja ju pitam koju hoće, ona pokaže svoj trenutni izbor i ajmo...

    jedino joj prije spavanja dam uvijek lijevu, jer mi je kasnije u krevetu lakše dojenje na desnoj cici...

  3. #3
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    jedino joj prije spavanja dam uvijek lijevu, jer mi je kasnije u krevetu lakše dojenje na desnoj cici...
    I ja se isto time vodim prilikom ponude navečer, ali badava mi kad još par puta mijenja stranu o onda se obično, kao za inat, duže zadrži na onoj cici bliže koje spava...ajd, lakše mi je kad vidim da nismo jedini

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ajme, ja već dugo o tome ne vodim računa. Gospon si sam određuje koju će, kada i koliko. Naučio je i otkopčati grudnjak, tako da mamu samo odvede da legne na krevet i sam diktira tempo.

  5. #5
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ni mi već duuugo ne dojimo po pravilu, već obavezno više puta mijenjamo strane tijekom jednog podoja. Ponekad već i zeza pa se za vrijeme sisanja odmakne, pogleda me i kaže- daj teću(treću) i napravi fakinski osmjeh. Jednom sam mu to iz fore rekla kad je Apricot napisala za svoju Orku, i nije više nikad zaboravio. Uvijek zapamti sve gluparije. A ono:daj dugu, je obavezno.

  6. #6
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni je trenutno ludnica kad mi počne naređivati točno gdje i kako se moram sjesti za dojenje, koji jastuk treba biti iza mene, kojom dekicom si moram pokriti križa ako dojimo ležećki....
    a ima i bizarne zahtjeve : moram, npr. imati šlape na nogama dok doji, inače se skine s mene, obuče mi šlape i vrati se natrag

    a još kad mi uzme ruku pa mi pokazuje gdje je točno moram škakljati dok sisa :kolut:

  7. #7
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Zakon su vam klinci sa svojim prohtjevima : smajlić koji se valja po podu od smijeha

  8. #8
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Sjetila sam se još Franovih fora. Nikad, ali baš nikad ne želi dojiti u papučama, najčešće ni u čarapama, obavezno ih skida prije nego mi sjedne u krilo.
    U zadnje vrijeme ima foru da mi prije dojenja kaže "maziti" i onda se prilijepi uz cicu i trlja jenosićem s blaženim smiješkom i rastopljen od nježnosti.
    Često naredi tati da kad dojimo prije spavanja on mora doći s nama u krevet u spavaću pa ga mora maziti iza po leđima. I ne smije se slučajno pomaknuti iz kreveta dok ne zaspe.

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    joj ha ha sad sam se sjetila, ako je MM u blizini, zara mu obavezno ponudi cicu - uzme je svojim rukicama i onda navlači u njegovom smjeru i dere se "tata papa cica!!"

    a sve zato što ju je davno pitao "daš mi malo cice??" očekujući neki sebični histerični napad, a ona se iste sekunde skinula s cice, i ponudila mu...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    ajme kako su vam smijesni klinci dusevljeni hihotajuci smajlic:
    mi jos nemamo ni 13 mjeseci pa jos ne znamo rijecima traziti drugu, ali su u vecini podoja obje obvezne - a drugu trazi na sve ostale raspolozive nacine (za svaki slucaj je ponekad 'sarafi' rucicom :smajlic kojeg boli: - da joj ne pobjegne - dok cica na prvoj, i jako se uvrijedi ako ja tada pokusam tu drugu sakriti).
    osim toga, ciki u svim mogucim i nemogucim polozajima, tako da ja cesto odvaljujem od smijeha gledajuci gimnasticke akrobacije koje ona izvodi dok cica. 'pristojna' varijanta (ja sjedim, ona mi lezi u krilu) uglavnom je rezervirana samo za javnost

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •