Vidi rezultate ankete: Koliko ulja trošite mjesečno?

Glasači
1106. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Manje od 1 litre

    0 0%
  • 1-2 litre

    0 0%
  • 3-4 litre

    0 0%
  • više od 5 litara

    0 0%
  • 1,106 100.00%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Koliko ulja trošite?

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Koliko ulja trošite?

    Jestivog naravno .
    Evo, čisto sam znatiželjna.
    Jer skoro sam pala na guzu neki dan kad je kolegica rekla da litru potroši u tjedan dana.... :shock: . Znači cca 4-5 litara mjesečno bar.
    Nama litra traje skoro mjesec dana.
    A ako i vi trošite tako puno, zanima me na kaj.
    Da se razmemo, ja doma kuham i poham i pečem, ali ipak. Meni se to čini jaaaako puno. Ma i više od 2 litre mi se čini puno.
    Evo mi smo četveročlana obitelj, razumljvio mi je da recimo neka višečlana obitelj od nas i troši više, ali i da je peteročlana opet mi se čini puno.

  2. #2
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Glasala za manje od litre, s time da kombiniramo biljno i maslinovo - biljno za przenje, pecenje i sl., maslinovo za ostalo.

  3. #3
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    maslinovog jedno litru-litru i po, suncokreta niti dva deca-mislim na mjesečno
    Na običnom frigam palačinke tu i tamo,to je valjda 3mililitra, ne poham, ostalo frigam bez ulja(u Zepteru), maslinovim zato začinjam salate, pečem kruh i slično, njega potrošim.

  4. #4
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    glasala za 1-2 litre, jestivog.
    sve zavisi je li frigam, poham ili šta već radim.
    ali 1-2 je neki prosjek.
    iako ima mjeseci kad ne potrošim ni litru, a ima mjeseci kad ode i više od 2 litre.
    međutim mi puno više potrošimo maslinovog nego jestivog.
    maslinovo ide u salate, zelenjavu.....a i mm ga pije pa tako da ono ide puno više nego jestivo.
    pečem na svinjskoj masti.
    jaja frigam na margarinu.
    najviše mi ulja ode na pomes frites, fritule i tako neka kulinarska čudesa koja zahtjevaju više ulja u teći

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ne pratim bas, ali sigurna sam da ne ode litra mjesecno. Ja uglavnom dodajem maslinovo ulje u jela i to kad su vec gotova. Mrvicu ulja ulijem ako nesto treba prodinstati ili isprziti, a pohamo nesto dovoljno rijetko da mi na to ne ode puno ulja.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    1-2lt mjesečno...

  7. #7
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    1-2 l mjesečno.
    Najviše maslinovo, suncokretovo za pečenje vrlo malo.

  8. #8
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    1-2 l mjesečno( bliže je 1l), s tim da za sve, osim pečenja i friganja ( što nije često) koristim maslinovo ulje. Za pečenje i friganje biljno.

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Morala sam zbrajati, ali ne dođe na više od 2 litre nikako...

    Kod nas se koristi ulje kukuruznih klica ili suncokretovo (za prženje i pečenje, za neke kolače, za namaze od slanutka i graha i neke salate), redovito maslinovo i bučino ulje za salate od graha, krumpira, paradajza itd - mljac. Moram kupiti i sezamovo kad se sjetim... pogotovo ako ima u pakiranju manjem od litre.

    Eh, da - od lani u kući stanuje i mast! Dobili smo na selu, a klinci se raspametili... Mast na kruhu, jaja pržena na masti (uz mene to nisu mogli probati, ne jedem to ni puno mesa ni dosta drugih stvari jer imam osjetljive zglobove, ali to je druga tema...) Piksa 0,7l je trajala oko godinu dana, bojala sam se da se ne užegne. Evo ovaj vikend smo dobili frišku...

    U životu nisam mislila da ću to raditi, ali eto - takve stvari djeca uvijek nađu i isprobaju u tuđim kućama! I još im tata pjeva "Ja imam samo jednu strast da jedem špek i svinjsku mast..." Za sada ne pretjeruju, ali nismo im ni uskratili.

  10. #10
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    trošimo 1l maslinovog u tri tjedna i možda 1 dec suncokretovog, ako i toliko. znači - 1-2l mjesečno.

  11. #11
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    1-2 l, kombinacija maslinovo - biljno.

  12. #12
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Morala sam zbrajati, ali ne dođe na više od 2 litre nikako...

    Kod nas se koristi ulje kukuruznih klica ili suncokretovo (za prženje i pečenje, za neke kolače, za namaze od slanutka i graha i neke salate), redovito maslinovo i bučino ulje za salate od graha, krumpira, paradajza itd - mljac. Moram kupiti i sezamovo kad se sjetim... pogotovo ako ima u pakiranju manjem od litre.

    Eh, da - od lani u kući stanuje i mast! Dobili smo na selu, a klinci se raspametili... Mast na kruhu, jaja pržena na masti (uz mene to nisu mogli probati, ne jedem to ni puno mesa ni dosta drugih stvari jer imam osjetljive zglobove, ali to je druga tema...) Piksa 0,7l je trajala oko godinu dana, bojala sam se da se ne užegne. Evo ovaj vikend smo dobili frišku...

    U životu nisam mislila da ću to raditi, ali eto - takve stvari djeca uvijek nađu i isprobaju u tuđim kućama! I još im tata pjeva "Ja imam samo jednu strast da jedem špek i svinjsku mast..." Za sada ne pretjeruju, ali nismo im ni uskratili.
    Ja ništa na peem na svinjskoj masti, jedino je upotrijebim kada radim, kada radim, kada radim...AAAAAAA kak se zovu, ono za meksičku hranu, ajme, kak se zovu, mozak mi je stao...AAAA tortilje da!
    I par puta (2 puta u godinu dana) sam si za sjećanje na djetinjstvo namazala mast na kruh s lukom, soli i crvenom paprikom.

  13. #13
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    trošimo 1l maslinovog u tri tjedna i možda 1 dec suncokretovog, ako i toliko. znači - 1-2l mjesečno.
    kod nas je slično sa suncokretovim, a maslinovog malo više od pola litre mjesečno.
    koristimo i bučino za neke salate.
    inače jedemo nemasno pa valjda zato.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Manje od litre maslinovog mjesečno, a suncokretovog litru na 5-6 mjeseci.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    131

    Početno

    1-2, iako varira iz mjeseca u mjesec.
    Prošli nisam suncokretovog/biljnog uopće potrošila, al je otišla litra maslinovog.

    ne frigam, ne pečm ništa u ulju osim tu i tamo 3-4 puta mjesečno za pomfrit il nešto panirano.

    maslinovo trošim ko sumanuta jer ga obožavamo

  16. #16
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    maslinovog jedno litru-litru i po, suncokreta niti dva deca-mislim na mjesečno
    I mi ovako.

  17. #17
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Glasala za prvo, no nekad se zna desit i mrvu vise ak npr poham ili radim puno kolaca Sad ce u decembru bit ziherlitra-dve potrosenog..kad se zalaufam..

  18. #18
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    manje od litru, osim kada pečem kolače a to je jedno 7 puta godišnje, onda kupim dodatno litru. Jako rijetko nešto pečem ako i pečem, poham onda je na masti, salatu pravim maslinovim, dinstam na vodi

  19. #19
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    manje od litre GODIŠNJE :/
    samo za muffine i ni za što drugo.

    maslinova, oko 5-6 litara godišnje, samo za salate.

  20. #20
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Nas je dvoje i litra suncokretovog nam traje nekad i dulje od mjesec dana. Uz njega koristimo i maslinovo - no rjeđe jer meni nije baš fino

  21. #21
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    maslinovo - ~6-8l godišnje
    bučino jedino mm ponekad za grah salatu (bočica od kvarat litre je otvorena još lani...)
    suncokretovo - količinski kao i bučino, niti pola litre godišnje

  22. #22
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Maslinovo - par žličica godišnje (za pakung za kosu ); dobro, ajde, zalome mi se nekad plodovi mora pa ode i koja žlica više
    Suncokretovo - uglavnom za salate, i litra mi traje i preko 2 mjeseca
    Mast- unazad par mjeseci sam počela koristiti mast, i ode mi manje od kile mjesečno.
    Maslac - ne koristim za pečenje, samo za kreme za kolače i za namazati na kruh.
    Bučino ulje - ne koristim još, ali ozbiljno razmišljam da ga kupim jer su mi salate s grahom i slanutkom preeefine s tim uljem.

    Pečem ili u pećnici na papiru za pečenje ili u Zepter tavi, poham rijetko, fritezu imam ali ne sjećam se kad sam ju zadnji put koristila - sve u svemu u svojoj kuhinji koristim malo masnoća. Zato to nadoknadim u menzi na poslu .

  23. #23
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Glasala za manje od litre, s time da kombiniramo biljno i maslinovo - biljno za przenje, pecenje i sl., maslinovo za ostalo.
    isto

  24. #24
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam stavila 1-2 litre: kombiniramo maslinovo i suncokretovo.
    Ne poham baš.
    Koristim suncokret za jaja, palačinke...
    Masinovo za ribu, piletinu onako na žar i za salate.

  25. #25
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Stavila sam manje od litre, ali sam pri tom zaboravila na maslinovo kojeg ide desetak litara godišnje.
    Potrošnja biljnog varira - od 1dl mjesečno do 1,5l u ljetnom mjesecima kad pržim puno balančana (oprostite, zaboravila sam književni naziv).

  26. #26
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    patliđani

  27. #27
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    manje od litre GODIŠNJE :/
    samo za muffine i ni za što drugo.
    Wooow!

  28. #28
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja trosim dosta ulja, sigurno litru suncokretova mjesecno plus litru i po do dvije maslinova

    ne mislim da je to previse jer ne jedemo redovito przene piletine i krumpirica, a kuhamo svakodnevno kompletne obroke

    suncokretovo mi ode na
    jednom mjesecno neki kolac u koji ide neznamkoliko zlica ulja
    do dvaput mjesecno przenje nekog pohanog voca, ananasa, banana, jabuka, pohanog sladoleda, priganica
    do dvaput mjesecno neko meso se kupa u ulju
    ide i u pac kad mm neko meso priprema za pecnicu
    jednom mjesecno mm stari kruh od prekjucer ne zeli baciti nego ga stavi u jaje pa u ulje

    plius ono sto ide u kapima, znaci palacinke, vafli, jaje na oko, nekad dodam u kruh u pekacu ako mi nestane maslaca

  29. #29
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    a fritulice nitko ne prži?
    osim za ovo, trošim ulje u malim količinama - litra mjesečno je maksimum (ubrajam i suncokretovo i maslinovo).

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    181

    Početno

    Mi koristimo samo maslinovo i to jako malo (litra nam traje oko 4 mj.), skoro sve radim u woku pa mi ni ne treba ulje, rađe stavim malo maslaca.
    Kad radim kolače (što i nije baš često ) isto rađe stavim maslac nego ulje.
    Pomfrit, krafne, fritule, uštipke, riblje štapiće ... ne jedemo. MM teško pada takva hrana zbog očajne probave a meni lice poslije izgleda užasno.

  31. #31
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Glas sam dala za prvu varijantu . Pod tim podrazumjevam sva ulja. Vjerovatno nekad i premašim tu litru .
    Koristim maslinovo, bučino, suncokretovo ulje i svinjsku mast.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    86

    Početno

    mi trošimo, u prosjeku, 1l u 2 mjeseca suncokretovog ulja

    maslinovo 1l mjesečno za salate, variva, ali uvijek ga koristim na kraju , bez termičke obrade

  33. #33
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Ispod 1litre, dvoje nas je. Koristim i obično i maslinovo ulje, za prženje u fritezi koristim palmino ulje.

  34. #34
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Mi trošimo oko 3/4 l suncokretevog i oko 1 l maslinovog.

  35. #35
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ....do dvaput mjesecno przenje nekog pohanog voca, ananasa, banana, jabuka, pohanog sladoleda, priganica
    To mi je moja pokojna baba radila kada sam bila mala...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    tako malo , svi :shock:
    ja za sebe mislim da trošim malio , a potrošim bar 3 litre
    npr. nekidan za kroštule mi je orišla cijela litra
    kad bilo što poham ili pržim , isto minimum pola litre
    ali ja svaki put bacim ulje , možda je i u tom kvaka....

  37. #37
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mislim da svi ovdje bacaju ulje

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    686

    Početno

    1-2 l mjesečno.
    Stavljam u salatu, poham vrlo rijetko, pečem meso nekad klasično na ulju, a nekad bez masnoće u Zepteru. Pommes frites ponekad napravim 2x u mj. dana, a ponekad prođe mj. bez toga. U variva stavljam malo kad radim zapršku, pečem jaja ili palačinke, par kapi u vodu za tijesto ili njoke.
    I podmazujem kotače na kolicima da ne škripe .

  39. #39
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja obično manje od litre, a baš sam prošli mjesec skužila da sam dvaput kupila ulje; a to je valjda zato jer nemam maslinovog jer su nam zli i opaki ljudi prodali loše ulje

  40. #40
    baps avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    206

    Početno

    Manje od 1 litre!

    Uračunato:

    Citiraj mama sanja prvotno napisa
    I podmazujem kotače na kolicima da ne škripe.
    ...i ljuljačku i vrata, također da ne škripe.

  41. #41
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ja sam napisala 1-2l, ali kada malo bolje promislim, mislim da spadamo u kategoriju <1l.
    poham rijetko, jedino ako se dogodi da više puta u toku mjeseca pravim kiflice (jer ide u njih ulje), onda mi ode litra.

  42. #42
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    tako malo , svi :shock:
    ja za sebe mislim da trošim malio , a potrošim bar 3 litre
    npr. nekidan za kroštule mi je orišla cijela litra
    kad bilo što poham ili pržim , isto minimum pola litre
    ali ja svaki put bacim ulje , možda je i u tom kvaka....
    nije u tome, nego da, barem ja, ne poham, ne frigam, ne radim kroštule, fritule, krafne...
    pečem u pećnici na papiru, ili u woku, a za lešade i salate ni ne može otići više...

  43. #43
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    tako malo , svi :shock:
    ja za sebe mislim da trošim malio , a potrošim bar 3 litre
    npr. nekidan za kroštule mi je orišla cijela litra
    kad bilo što poham ili pržim , isto minimum pola litre
    ali ja svaki put bacim ulje , možda je i u tom kvaka....
    Ja obavezno bacam ulje, ne kogu zamisliti a isto upotrijebim dva puta.
    Ali jako malo ulja koristim za pečenje npr.
    Poham u niti deci ulja
    Sve gulaše, čušpajze i sl. radim bez ulja ili pinkicu, ali onako doslovno par kapi.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Da, i mi imamo wok, pek-papir i zepter-like suđe. Ali ode mi dosta ulja na dizana tijesta i kruh (maslinovo i obično) i slično...

    Ranije sam npr. radila makovnjaču s margarinom, ali sam prestala i vratila se na izvorni bakin recept s uljem. Isto imam dosta recepata za biskvite s uljem (ali to ne radim često, moji muški priznaju samo "starinske" kolače).

    Tak da bi možda trebalo izračunati koliko i kakve masnoće trošimo...

  45. #45
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja ako radim kolač to je neka štrudla u koju ulja stavljam tek toliko da malo kistom namažem kore.
    Ili buhtle u koje uopće ne stavljam ulje, već maslac.

  46. #46
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Glasala sam za br. 2, ali mislim da smo bliže dvije litre. Meso ne poham često, pomfri ama baš nikad, ali često radim fritule, jabuke u šlafruku, mm stalno mijesi neke kolače, u koje često ide dosta ulja, pa su tu muffini, knedle (preljev ulje+prezli)... uglavnom, većina ulja ide na slatko, a mi smo totalni sladokusci.

    Iako nikad ne kupujem svinjsku mast, u par navrata sam imala doma teglicu (jer je mm-u pala na pamet ideja da sam radi čvarke 8) ) i moram priznati da su meso, jaja i krumpir iz pećnice na masti skroz druga priča od ulja Srećom da se nismo navukli, jer je ovaj slatki dio ionako ekstra kaloričan, pa bi nam samo još mast trebala u svakodnevnoj upotrebi da za koju godinu ne možemo proći kroz vrata.

    Maslinovo koristim za neke salate, povrće na lešo, ribu i roštilj. Premalo... možda ode litra u 3 mjeseca.

  47. #47
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    koristim manje od litre suncokretovog ulja ,njega koristim samo za pohanje mesa, pečenje na naglo i pomfri

    maslinovo ulje koristim pola litre na mjesec,i stavljam ga u sve kaj kuham u malim kolićinama (nekako se grozim puno masnoće) ono mi je osnovno

    bućino obožavamo, salatice njama

    svinjska mast mi ima šmek od kojeg sam se odvikla,moja mama voli kuhati na masti,i mislim da je zdravije nego ova biljna ulja i suncokretova

  48. #48
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    glasala sam 3-4 iako zapravo nema pravila, nekad ni litru a nekad i više od 5, ovisi od mjeseca, nekad poham, pečem krompir i još svašta a nekad cijeli mjesec ništa od tog pa potrošim tek nešto malo za zapršku i salate

    uglavnom suncokretovo jer druga ne volim, MM u salate zna staviti maslinovo i bučino

    za peći meso u principu ne koristim ulje jer pečem u vrećicama ili AMC suđu ali ode puno na pečenje krompira i pohanje pogotovo ako pravim ručak i zovem goste pa se nabere

  49. #49
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj xenia prvotno napisa
    za peći meso u principu ne koristim ulje jer pečem u vrećicama ili AMC suđu ali ode puno na pečenje krompira i pohanje pogotovo ako pravim ručak i zovem goste pa se nabere
    Čudi mi da toršiš tako puno ulja pogotovo na pohanje i zaprške, a imaš AMC.


    :/

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Vidim da vas dosta stavlja maslinovo ulje u salatu. :/

    Ok, u mom kraju maslinovo ulje nije baš uobičajeno, jel'te, mi smo više područje svinjske masti (dobro, ipak ne u salatu).

    Meni je fino sve skuhano na maslinovom ulju, ali salatu ne mogu s maslinovim uljem nikako pojesti. Smrdi mi svježe.
    Masline jedem iz staklenke pred TV-om , kuham na njemu, sve pet. Ali u salati nikako.

    U salatu stavljam bundevino (bučino) ulje.

    Inače sam glasala za opciju 2 (1-2 l mjesečno, sva ulja uključena).

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •