Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Ginekolog Split-pracenje trudnoce?

  1. #1
    klarabeba

    Početno Ginekolog Split-pracenje trudnoce?

    Nakon 2 spontana i pustih pokušaja ponovo sam trudna 10 tjedana u svojoj 37. Kako moj socijalni ginekolog ima stari uzv, a ja sam zabrinuta za bebu nisam pametna da li da mijenjam ginekologa. Koliko vidim puno cura ide kod privatnika koji imaju moderne 3D uzv. Kojeg ginekologa preporučujete u Splitu koji bi dobro pratio moju rizičnu trudnoću.
    Unaprijed hvala.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    dr. Baldo Obad u poliklinici "Obad" na Firulama
    Ja kod njega nisam vodila cijelu trudnoću nego sam radi nekih komplikacija morala ići na pregled dok sam bila na moru. Moj ginekolog iz Zagreba koji me vodio, dr. Kos, preporučio mi je njega u Splitu kao jednog od najboljih (on je kod njega bio na specijalizaciji ili na postdiplomskom, nešto od toga, mlađi je).
    I stvarno sam zadovoljna: precizan, stručan, komunikativan...uglavnom topla osoba, što je meni u tim momentima kad se dosta toga zakompliciralo, puno značilo.

  3. #3
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ako namjeravas kod dr. Obada u poliklinici Obad koja nije na Firulama nego Blatinama, provjeri da li jos uvijek imas mogucnost upisa kod njega preko HZZO-a. znam da je prosle godine upisivao pacijentice, ali ne znam ima li jos mjesta.
    ja sam upisana kod dr. Obada i sve u vezi njega sto je napisala buba klara (osim lokacije poliklinike) je tocno.

    od privatnika svi hvale dr. Mimicu u Istarskoj ulici

  4. #4
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    moju trudnoću (a i vrijeme neplodnosti) je vodio dr. Mimica i ne da sam njime bila zadovoljna nego prezadovoljna.
    ako bude ikad druge trudnoće opet ću kod njega.
    meni je savršen i ko doktor i ko čovik.
    doduše nisam bila kod njega privatno nego u vrime dok je još radio u bolnici, pa nije bilo problema ni da me primi u neko gluho doba noći, a i u dežurstvu.

  5. #5
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    dajem glas za mimicu ili sparca na poliklinici cito

  6. #6
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    nakon problematične prve trud hm koju mi je najviše zakomplicira soc ginić u ovoj trudnoći sam kod dr. čečuka i nebi ga za išta minjala a i mimica je super pogotovo za probleme da nazovem tako

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    za mimicu nažalost nemam baš što lijepo za reći, jednoj mojoj poznatoj nije vidio deformacije kod djeteta (elementi autizma, mentalni i fizički poremećaji i još puno toga). Njoj je to bila prva trudnoća, bila je mlada, dijete se vrlo malo micalo u njoj, a svaki pregled (ultrazvukom) bio je uredan i po njemu je to bila uredna trudnoća. Zajedno s njim je tada radio i Tadin, ali to ne znači da Mimica ne valja, dapače vidim da ih ima dosta sa dobrim iskustvima. Ali koji to doktor nije imao barem jedan propust, takvog nema!! Svejedno sretno, ja zasad imam soc. ginekologicu, pa ti nemam koga privatnog za preporučiti! Nadam se da se ne ljutite zbog ove pričice!

  8. #8
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    pa to baš i nije mali propust blekonja
    a koji ti je soc ako se smi pitat

  9. #9
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa
    za mimicu nažalost nemam baš što lijepo za reći, jednoj mojoj poznatoj nije vidio deformacije kod djeteta (elementi autizma, mentalni i fizički poremećaji i još puno toga).
    neću ni slučajno branit mimicu, ali me zanima kako se na uzv može vidit elemente autizma i mentalnih poremećaja :? :?
    za fizičke mi je jasno, ali ovi drugi :?

  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dr. Šparac, CITO.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ma možda sam malo pregrubo nastupila Ne bih voljela da ispadne da ja blatim dr. M., stvarno sam o njemu do tada samo hvalospjeve slušala i da se razumijemo nigdje nije stajalo da je on kriv u ovom slučaju. Činjenica je da je dijete rođeno sa puuno problema (ne bih u detalje ako vam ne smeta) pa mi se nekako kao totalnom laiku tada činilo da se ipak nešto trebalo vidjeti ultrazvukom, ne znam možda griješim ali tako mislim :/. Čak mi se čini da je drugu trudnoću koja je protekla u najboljem redu isto vodila kod njega! A ime moje soc. gin. je Postrak-Jukić u Škveru. Sve pohvale jedna krasna žena .

  12. #12
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Blekonja nemoj se skeirat, nisam ni mislila da sad ideš napadat dotičnog dr.-a.
    za tvoju ginekologicu sam čula pola-pola.

    mene zanima:
    kad je ono odabir ginekologa?
    ja sam prijavljena u jurićke na mejama. bila kod nje jedan, jedini i nikad više, put. e ta je meni žena bila gora od najgoreg i najkrvoločnijeg mesara
    i šta je najžalosnije već mi je godinama karton kod nje, a ja ga nikako negdi pribacit.

    sad sam na sto muka kod koga se prijavit.
    ja bi najradije kod mimice ali nisam sigurna da je on sklopio ugovor sa zavodom :?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ma sve je ok Loryblue

    Što se tiče upisa mislim ali nisam 100% sigurna da se možeš kroz cijelu godinu prebacivat da sad više nije ono kao prije u 12. mjesecu, i vjerojatno će te uzeti ako nisu prebukirani. Ja sam se u moje gin. prebacila prije manje otpr. 7-8 mjeseci , a promijenila sam i dr. opć. prak. prije 3-4 mjeseca (e ta je tek superwomen).

  14. #14
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Dr. Šparac, CITO.
    Podpisujem inu

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj trinity prvotno napisa
    nije na Firulama nego Blatinama
    hvala na ispravci znači, ona glavna ulica dijeli kvartove, ipak me dugo nije bilo dole...

  16. #16
    klarabeba

    Početno

    Hvala cure još se promiišljam. Najvjerojatnije ću kod Šparca. Koliko su inače cijene uzv pregleda u Cita? Može i na pp, ako se to ne objavljuje javno.

  17. #17
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    klarabeba,uz u šparca tij je 250 kn i on je ok doktor.ja idem u obada,i stvarno mi je super.nakon svega sto sam prošla,topal,drag,komunikativan.....i stručan sto je najbitnije

  18. #18
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure, ja imam jedno pitanje: da li je netko išao kod dr. Pecotića u Solinu i kakva su iskustva? Naime prvi put čujem za njega ali mi hitno treba soc. ginekolog, a kod njega još ima mjesta, pa razmišljam da se možda upišem. Svako iskustvo je dobrodošlo. Hvala unaprijed.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Ja sam vodila prvu trudnoču u Makarskoj,ali beba je bila na zadak pa sam morala rodit u Splitu,i onda sam ja da nedođem tamo napamet otišla u doktora Strinića 2 puta tokom trudnoče,mogu vam reć da sam prezadovoljna što se tiće njega. Sad sam ponovo trudna 1.4 trebam rodit i u srijedu idem kod njega ako opet budem morala za Split da imam doktora.Ima li itko iskustva s njim,ja sam pre zadovoljna

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    25

    Početno

    Dugo vec idem u Dr.Strinica, i privatno i u bolnici.iskustva su mi vise nego pozitivna jer je strpljiv,pouzdan i nije mu problem detaljno objasniti mogucnosti i situaciju.imala sam velikih zdravstvenih problema i uz njegove terapije i dijagnoze sam se uspjela puno prije svih ocekivanja izlijeciti i cak ostati trudna.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Nisam znala da ima privatnu ordinaciju,možeš li mi dat adresu.Sutra idem u bolnicu na pregled zaboravila sam kakva je procedura može li mi ukratko netko objasnit znam da se prvo ide na ultrazvuk pa onda u doktora

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    25

    Početno

    e to ne znam...dugo nisam bila u bolnici na pregledu..a i kada jesam bilo je hitno pa nije islo standardno...
    radi ti srijedom popodne u poliklinici medici... ako se zelis naruciti br je 457826.poliklinika je u istoj zgradi gdje i kalajzic i poljak

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj la_st prvotno napisa
    Dugo vec idem u Dr.Strinica, i privatno i u bolnici.iskustva su mi vise nego pozitivna jer je strpljiv,pouzdan i nije mu problem detaljno objasniti mogucnosti i situaciju.imala sam velikih zdravstvenih problema i uz njegove terapije i dijagnoze sam se uspjela puno prije svih ocekivanja izlijeciti i cak ostati trudna.
    O, kod njega ne bi više išla ni da mi plati.
    Od zadnjeg pregleda, koji je bio za vrime trudnoće, svaki put se uzrujam kad čujem njegovo ime.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Šta se deslilo,ako nije preosobno pitanje?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Bebač mi je od početka bio na zadak i bio je visoko, i na kontroli koja je bila pred kraj 36. tjedna trudnoće mi je sa obe ruke svom snagom skočio na vrh trbuha, da li ga je pokušao okreniti ili spustiti ne znam, ali ponata je da me nije upozorio niti pitao da li to želim.
    Meni je tu doslovno nastala udubina po svoj dužini, ostala sam u šoku, pokupila sam knjižicu bez riječi i izašla sam vani sva uplakana, MM me odmah odveo kod privatnika na UZV jer on mi je doslvono skočio bebi na/iznad glavice.
    Dan-dva nakon toga mi je pukao vodenjak i počeli su mi trudovi.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Meni je u prošloj trudnoči beba bila isto na zadak i morala sam svakako ić u Split rodit,otišla sam kod njega nije ma probao bebu okrenit niti je to spomenio odma smo se dokovorila da ću na carski rez tako je i bilo

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Meni to nije bilo na porodu, već na redovnoj kontroli.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Ja sam u 6 mjesecu trudniče išla na pregled,i rekao mi je da ako ostane na zadak da ću na carski 2 tjedna prije termina da dođem u bolnicu. Tako sam i napravila odma mi je našao krevet i sve što treba,jedan doktor mi je tio okrečat bebu,ali ja nasam dala

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    Šparac u Cita, ginić mog života

  30. #30
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa
    Cure, ja imam jedno pitanje: da li je netko išao kod dr. Pecotića u Solinu i kakva su iskustva? Naime prvi put čujem za njega ali mi hitno treba soc. ginekolog, a kod njega još ima mjesta, pa razmišljam da se možda upišem. Svako iskustvo je dobrodošlo. Hvala unaprijed.
    I mene ovo zanima

  31. #31
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    linolina imaš p.p.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    136

    Početno

    dr . Šparac daleko naj naj jedini protiv kojeg nikad nisam ništa čula , vodila sam u njega obe trudnoće i stvarno je bio i više nego dobar

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Dr. Šparac, CITO.
    Ja ću preko ljeta biti na moru i pošto sam tada već u 8. mjesecu trudnoće, morat ću obaviti 1-2 pregleda kod dr. Šparca u Poliklinici Cito kojeg mi je moja ovdašnja dr. preporučila.
    Vjerujem njezinoj preporuci, samo me zanima da li je gužva kod njega, odnosno koliko prije otprilike se moram naručiti kod njega (2-3 tjedna ili manje)?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    pa gužva ti jest, ja znam budući da sam svaki dan tamo sad (prenijela trudnoću) , obično se ne trebaš naručit po 2-3 tjedna prije al pošto ti sad kreće sezona godišnjih možda je bolje da se odma naručiš i raspitaš ako znaš točni datum kad ćeš bit na ljetovanju u St-u. broj ti je 021 457 800, nadam se da će ti bit od pomoći

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    hvala puno! :D

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    nema na čemu, zato smo tu
    i divan ti je doktor, tako da se ništa ne brineš

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    i off topic: neću bit na ljetovanju u Splitu nego na obližnjem otoku pa se, osim toga, iskreno nadam da neće krenut porod prije vremena, da moram gliserom jurit za ST
    (tako su mi barem objasnili "proceduru" kako se ide rodit u splitsko rodilište sa otoka, osim ako te ne spreme prije na ležanje u bolnicu )

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    ne znam ti proceduru jer ja svoj otok nisam posjetila još od 1. mjeseca tako da budem doma uvik blizu rodilišta čula sam da su gliser i helić u igri al ti od srca želim da ti taj vid prijevoza ne zatreba

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    I ja se nadam, to mi zvuči skroz bondovski ...
    ...makar je većina mojih tamošnjih prijateljica i rodbine rodile upravo na takav način (kombinacija glisera pa hitne do rodilišta i njima je to "pod normalno").
    Nadam se da će beba ostati mirna do sredine rujna kad joj je termin. Moja ovdašnja dr. se ništa ne boji, rekla mi je da iskoristim godišnji što duže mogu, da se kupam, plivam i uživam sa starijim djetetom, da ne moram radi pregleda dolazit puno ranije u Zagreb (tek krajem 8. bi se vratili).
    Svejedno, hvala na podršci

  40. #40
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa
    a promijenila sam i dr. opć. prak. prije 3-4 mjeseca
    E to mi je drago čuti

  41. #41
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj kikiii prvotno napisa
    dr . Šparac daleko naj naj jedini protiv kojeg nikad nisam ništa čula , vodila sam u njega obe trudnoće i stvarno je bio i više nego dobar
    Zato sam ja čula.

  42. #42
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Što se tiče CITA, nikad ne idem tamo.
    Nešto sam čula da Šparac odlazi, ne znam koliko je to istina :/

  43. #43
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Nemojte me odmah bombardirati
    Svatko od nas ima svoje mišljenje, jel' da?

    Inače, jako drag čovjek, to apsolutno stoji!!!

  44. #44
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Znam Pepita da ti sa dr Š nisi bila zadovoljna i to sasvim poštujem.
    I ne vidim zašto bi te neko bombardirao zbog toga.
    Ali ne kužim zašto se javljaš na drugom topicu i pišeš kako ti ti je on ok doktor? :/

  45. #45
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Suncem.m. on jest dobar doktor u to nema sumnje.
    Nije poznat bez razloga.

    Nije bitno jesam li ja zadovoljna ili ne, to je moj stav kao pacijentice.
    Ja ga ne ljubim radi drugih stvari.
    Neke i ne moraju biti vezane za njegov rad kao ginekologa, jel' da?

    Iskreno, da me pita netko gdje da ide u St u ginekologa, između ostalog rekla bi CITO, jer mnogo je cura zadovoljno i presretno s CITO-m.

  46. #46
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    E da, moja mama ide u dr. Š.
    Promijenila je toliko puno ginekologa i tek kad je došla kod njega spasila se i hvali ga gdje god stigne, jer je zaista preeeeeezadovoljna.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj la_st prvotno napisa
    e to ne znam...dugo nisam bila u bolnici na pregledu..a i kada jesam bilo je hitno pa nije islo standardno...
    radi ti srijedom popodne u poliklinici medici... ako se zelis naruciti br je 457826.poliklinika je u istoj zgradi gdje i kalajzic i poljak
    Zovem ovaj broj da se naručim u dr.Strinića stalno mi izbacuje ,postoji li koji drugi način da dođem do njega di je to u Splitu blizu ćega?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Pepita prvotno napisa
    E da, moja mama ide u dr. Š.
    Promijenila je toliko puno ginekologa i tek kad je došla kod njega spasila se i hvali ga gdje god stigne, jer je zaista preeeeeezadovoljna.
    ja sam isto promijenila ginekologa i ginekologa i tek kad sam kod njega došla sam prestala imat traume od riječi ginekolog.
    naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje tako da iako ću ga ja uvijek preporučit svakom ko pita ne pada mi na pamet bacat bombe

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    25

    Početno

    joj ja sam kriva...trudnicki bebeli prsti krive tipke uhvatili457806 je broj...oprosti.....

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Ja sam ih moje drage cure skoro sve upoznala i bila kod mnogo njih...prošla sam pakao i sada kada su prošla četiri i pol mjeseca od rođenja moje djevojčice(umrla u meni 15 dana pred termin) ja iskreno ne znam kome bih povjerila vođenje nove trudnoće ako do nje dođe...ali zaista

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •