Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pomoc!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    2

    Početno Pomoc!!

    Pozdrav, nova sam i tek sam se registrirala, kako bi vas mogla pitati neke stvari i da mi pomognete.. Lutam po forumima kako bi nasla neku pricu slicnu mojoj pa da vidim odgovore ali nista nije kao kod mene, pa sam odlucila sama napisati u cemu je stvar i mozda dobiti konkretnije odgovore!

    Prosli sam mjesec (lipanj, kazem prosli jer srpanj nisam dobila menstruaciju) dobila menstruaciju 26.6., i inace mi nisu bas redoviti ciklusi, al ono ajmo reci da dolaze svakog istog u mjesecu, vise-manje par dana prije ili poslije.. znaci racunala sam da mi je trebala doci M 26.7. ali nije... Danas smo vec 6.8. i nje jos nema, znaci s 26-im mi kasni 12 dana!

    Ja i decko smo pazili stvarno, koristili smo kondome i nisu pukli ni nista. Stvar je u tome da sam u ajmo reci losem periodu u zivotu, tuzna sam jako i zivcana opcenito, pa mi mozda zbog toga toliko kasni? Ne bi me toliko cudilo sve da me npr grudi bole, ali uopce ne bole a inace redovno u PMSu ne mogu po stepenicama :D i imam iscjedak/bijelo pranje kako god to zovete u zadnjih par dana gusci i bijeliji, a u dane kad sam ocekivala M vodenast, proziran al dosta obilan da sam trcala na wc jer sam mislila da mi je M stigla...

    Molim vas da mi pomognete i kazete, da li je moguce da zbog silnog stresa i opceloseg psihickog stanja M ovaj mjesec jednostavno preskocila? A dali da napravim test na trudnocu, ako da koji? I da li ga mogu napraviti popodne, tj sad odmah a ne sutra ujutro? Ne mogu vise s ovom neizvjesnoscu... Hvala!

  2. #2
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    stres ti sigurno može utjecati na ciklus, kod mene se to dogodilo par puta...
    mislim da odgovor znaš i sama, jedini način na koji možeš saznati jest da uzmeš test
    mislim da nije bitno jel jutro ili ne, sretno!

  3. #3
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    zavisi od testa,neki osjetljiviji testovi se mogu raditi u bilo koje doba dana, a neki su točni samo s prvim jutarnjim urinom. Pitaj u apoteci.

  4. #4
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Uzmi Intim plus, to je pouzdan test. A možeš izvaditi i krv i to je 100% pouzdano (beta). Privatno oko 150 kn ili na uputnicu ako će ti dati tvoj ginekolog. SVe drugo (stres) samo je nagađanje.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala na odgovorima, napravila sam test clearblue i negativan je, ali menstruacije jos nema!

  6. #6
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Do dva tjedna izostanka se događa normalno u plodnom životu žene, a najvjerojatnije pod utjecajem stresa ili nekih promjena (putovanja, lijekovi,)
    No, negativan test ne znači da nema trudnoće, možda je samo prerano.

    Jedino što ti ostaje je strpljenje. Za tjedan dana ćeš znati sigurno, ili ćeš dobiti ili će test biti pozitivan.

    U svakom slučaju, sve najbolje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •