Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Petrova - izdojeno mlijeko

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    59

    Početno Petrova - izdojeno mlijeko

    Evo upravo sad surfajući internetom naišla sam na forum gdje su majke (kojih ima po 8 u sobi) napisale da su se izdajale na jednu flašu i onda bi svu djecu hranili tim zajedničkim mlijekom? Dal je to stvarno tako???

  2. #2
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    :shock: :shock: :shock:

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    59

    Početno

    Da ja sam još u šoku, nadam se da to nema veze s istinom.

  4. #4
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    pa mozda u petrovoj funkcionira banka mlijeka? ne znam
    vani, u bolnicama gdje postoje banke mlijeka, majcino mlijeko se cak izdaje na recept kao lijek, posebno za prijevremeno rodjenu djecu i sl.

  5. #5
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno Re: Petrova - izdojeno mlijeko

    Citiraj ANA132 prvotno napisa
    Evo upravo sad surfajući internetom naišla sam na forum gdje su majke (kojih ima po 8 u sobi) napisale da su se izdajale na jednu flašu i onda bi svu djecu hranili tim zajedničkim mlijekom? Dal je to stvarno tako???
    Mi se nismo izdajale na jednu flašu nego je sestra skupljala mlijeko koje smo izdojile (svaka svojom izdajalicom) u jednu flašu ujutro i navečer. To se kao prokuhava i daje djeci. Na babinjačama. Na caricama ne.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Rodila sam u Petrovoj, nisam se izdajala.

    Ja bi savjetovala da se ovakve stvari direktno provjere u bolnici i dobiju informacije direktno iz izvora.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    Rodila u Petrovoj, na carski i normalno se izdajala u plastičnu čašu iz koje je sestra prelijala mlijeko u svoju bocu. Time su nadohranjivale bebe.

  8. #8
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno Re: Petrova - izdojeno mlijeko

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Mi se nismo izdajale na jednu flašu nego je sestra skupljala mlijeko koje smo izdojile (svaka svojom izdajalicom) u jednu flašu ujutro i navečer. To se kao prokuhava i daje djeci. Na babinjačama. Na caricama ne.
    točno tak

  9. #9
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj amica prvotno napisa
    Rodila u Petrovoj, na carski i normalno se izdajala u plastičnu čašu iz koje je sestra prelijala mlijeko u svoju bocu. Time su nadohranjivale bebe.
    Kad je to bilo? Meni su rekli da nemaju uvjete za to :/ pa sam izdojeno bacala Rodila sam na carski, ali su me u nedostatku kreveta 6. dan frknuli na babinjače i tamo smo radile onako kako sam gore napisala.

  10. #10
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa
    Ja bi savjetovala da se ovakve stvari direktno provjere u bolnici i dobiju informacije direktno iz izvora.
    Ja sam pitala dječju sestru na babinjačama i ona mi je rekla da prvo daju prokuhano izdojeno, a ako nema dovoljno onda ono. Ali to je bilo prije 5 mjeseci.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    12

    Početno

    Rodila sam prije 11.5 mjeseci u Petrovoj. Isto smo se svaka izdajale u svoju izdajalicu ili čašu, a onda je sestra došla i prelijala to mlijeko u jednu bocu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •