Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: proteini i hemoglobin u urinu!?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    storiatriste avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    284

    Početno proteini i hemoglobin u urinu!?

    Pozdrav drage žene i mame, imam problem. Na nalazu urina piše: proteini pozitivni, hemoglobin pozitivan, ima dosta sluzi, bakterija i epitela, a leukociti u krvi su mi povišeni na 11.80 (normal.od 4-10). Jeste imale takav slučaj???? Čekam nalaze urinokulture u ponedjeljak, a do tad....

  2. #2
    Tatsha avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    os
    Postovi
    326

    Početno

    očito je upala, nazovi dr i vidi, a u međuvremenu piči po brusnici, puno tekućine i c vitaminu

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    čakovec-zagreb
    Postovi
    220

    Početno

    Ja sam imala isti takav nalaz urina- leukociti, proteini i eritrociti ali je urinokultura bila potpubno sterilna i nitko se oko toga nije uzrujavao. Leukociti u krvi 13,8....
    Doduše u to sam vrijeme imala neku malu prehladicu (nos curio, grlo peklo) pa je to moja dr. povezala s povišenim leukocitima u krvi, a obzirom da je urinokultura bila potpuno sterilna nitko se oko toga nije uzrujavao...
    Normalno je da su ti malo povišeni leukociti u krvi kad si trudna.....

    Sjećam se da sam i u prvoj trudnoći na jednom od prvih pregleda (čini mi se 11-ti tjedan) imala proteine u urinu izmjerene s onom trakicom kod gin. koju ti daju da popiškiš prije pregleda, ali kako se to više nikad poslije nikad nije ponovilo u cijelom ostatku trudnoće- nitko nije dizao famu oko toga i ja sam imala trudnoću za poželjeti....
    Don't worry-be happy!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    127

    Početno

    I ja imam isti nalaz a urinokultura sterilna,pa su mi rekli da imam kamen u bubrezima...pitaj tacno koliko da pijes tecnosti,zato sto su meni zabranili puno tekucine-mogu proraditi kamenje....
    Pila sam Ampicylin kapsule ali nema poboljsanja i sad smo ostavili tako,kao nije opasno.Inace pijem caj od brusnica i kamilice.

  5. #5
    storiatriste avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    284

    Početno

    hvala na odgovorima, eto u pon. ću vidit nalaz urinokulture i šta dalje. čaj od brusnice kažete? može!

  6. #6
    Tatsha avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    os
    Postovi
    326

    Početno

    čaj, sok, suhu brusnicu, po želji

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •