Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: cijena kremice protiv strija???

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    4

    Početno cijena kremice protiv strija???

    Pozdrav, svima....
    Hvala na odgovoru i linkovima vezanim uz temu... , ( temu cista), lijepo je čuti tuđa iskustva.... imam novo pitanje, ne vezano za ciste, da li netko zna gdje je najjeftinije kupiti Mustelinu kremu- protiv stija, ovdje kod nas po ljekarnama su dosta skupe.....( 285 kn).....

    Thx
    Lijep pozdrav

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Joj nemoj toliko davati za kreme, rade si uzmi bademovo ulje u ljekarni, kosta ti oko 10-15 kn i traje oko 3 tjedna (kolko se sjecam) Ja se mazala s njim i imam samo sitne strije na bokovima a vjeruj mi, po genetici bi trebala imati puuuuno strija...

  3. #3
    Palagruža avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    251

    Početno

    Ili da mozda probas upotrebljavati Elancyl kremu protiv strija? Meni ju je preporucila frendica koja je farmaceut i majka blizanaca (funkcioniralo u njenom slucaju, a zasad i u mojem). Kaze da je po sastavu prakticki ista kao i neke skuplje kreme, a kosta oko 90kn. Ako se pocnes mazati u 3. mjesecu, 2-3 tube su ti uvrh glave za do kraja trudnoce.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    359

    Početno

    meni je upravo pedijatar kad sam rodila Luku rekao da svim mamama preporuča običnu Pavlovićevu mast za strije

    u prošloj trudnoći nema s čim se nisam malaza i svejedno izgledala kao lubenica (genetika, tu nema pomoći), a sad stalno mažem Pavlovićevom i još niti jedna nova se nije pojavila :D

    pusa i sretno!

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja sam mazala bademovim uljem i povremeno Niveinim mlijekom, nije se pojavila niti jedna strija, a moja mama ih ima (ako je to bitno).
    Mislim da je najvažnije redovno mazanje. Ja sam mazala poslije tuširanja, ali obilno. I povremeno 1x po danu, ako bi me počelo zatezati.

  6. #6

    Početno

    bok svima,evo i mene zanima ovo vezano za kreme protiv strija,sve je bilo dobro dok sam koristila mustelinu kremu, ali kako je preskupa, a ja sam je dobila izvana za 15 eura,više je nisam koristila.termin mi je 23.,ali sam uočila male strije, boje kože, pa me zanima oće se to pretvorit u one crvene ružne,ili bi se mogla izvući?sad koristim eucerin ulje.

  7. #7
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Ja sam se cijelu trudnoću uredno mackala i masirala i nisam imala strija sve pred kraj. Onda sam popucala ko kokica, a u zadnjih 9 dana nakon termina mi se sav stomak rascvao.
    Onaj koji će dobiti strije dobit će ih mazao se najskupljom ili najjeftinijom kremom. Krema može samo ublažiti, nikako ne spriječiti strije. I po meni je bespotrebno bacati novce na skupe kreme. Ove što su cure nabrojale su sasvim ok.

  8. #8
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Ja sam korisitila kremicu i ulje od babylove-a iz DM i bili su mi odlični. Strije nisam dobila, a cijena im je vrlo povoljna.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    84

    Početno

    Zbilja se ne isplati davat velike svotice za razne kreme koje se nude jer svi kazu da je za kozu najbolje bademovo ulje!!! ja koristim ono afroditino i super mi je... malcice sam popucala po bokovima(dvije crtice) no po genetici sam jako sklona strijama!!!
    Meni su u ljekarni dali jedno etericno ulje,bas protiv strija i dvije kapi stavim u ulje... Kombinacija je savrsena!!!!

  10. #10
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    ja sam se mazala cijelu trudnocu bademovim uljem i nijedne strije neman!! u prvoj trudnoci ih se par pojavilo na bedrima (nisan se tada mazala bademovim uljem) a u ovoj apsolutno nista!!! :D

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj aalisa prvotno napisa
    bok svima,evo i mene zanima ovo vezano za kreme protiv strija,sve je bilo dobro dok sam koristila mustelinu kremu, ali kako je preskupa, a ja sam je dobila izvana za 15 eura,više je nisam koristila.termin mi je 23.,ali sam uočila male strije, boje kože, pa me zanima oće se to pretvorit u one crvene ružne,ili bi se mogla izvući?sad koristim eucerin ulje.
    Bok,

    A gdje si izvana nabavila kremu?....
    I možda ako ti je ostalo kreme, da li bi ju možda prodala?

    Lijep pozdrav,

  12. #12
    MissMolly avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    48

    Početno

    drage moje, govorim vam iz vlastitog iskustva...
    Kremu protiv strija smo napravili tako da se na malo "bogatiju", lako razmazivu hranjivu kremu naljepilo "krema protiv strija"

    Treba vam neka hranjiva krema koja vam se sviđa, gore ima par dobrih savjeta na prirodoj bazi.
    Osobno, niti jedna krema nema što koštati više od 150 kn, s time da je 30 kn cijena kreme kod proizvođača (i to je puno, a ambalaža je tu najskuplja), ostalo su marketing i marže.

    No to ne treba spriječiti ikoga da kupi skupu kremu. Osobno ja volim skupu kozmetiku jer se osjećam baš fino poslije njih. Znam blesava sam, ali eto, tješim se da ne pušim, pa smijem i ja baciti u vjetar mjesečno kojih xxxnjak kuna

  13. #13
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    svaka čast skupim kremicama (nažalost ja ih ne mogu priuštiti) ali mislim da su i one jeftinije isto ok. ja koristim bademovo ulje od afrodite (meni je ok, iako ne volim ulja) i od dm babylove (isto mi je ok iako ima malo čudan miris) i za sad sam zadovoljna, još nisam ispucala. još ostaje vremena! mislim da je najbitnije redovito se mazati. i nadati se... 8)

  14. #14
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    ja sam za trbuh koristila od (kršitelj koda)a bademovo ulje. sve je prošlo super, ali dva dana prije poroda mi je popucao trbuh kad se spustio. par strija. a prsa sam mazala sa mustellinom kremom, skupom, a prsa ispucala katastrofa...

  15. #15
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Ja imam izrazito suhu, osjetljivu kožu, sklonu alergijskim reakcijama, crvenilu, svrbežu..... za poželjet neprijatelju! Nikakva krema ili mlijeko mi nisu dovoljno dobri
    Sad u trudnoći, koža mi je još osjetljivija :shock: i nakon dugo traženje i raspitivanja po ljekarnama, odlučila sam se za Eucerin ulje za tijelo, namijenjeno osjetljivoj koži. Nadam se da će mi odgovarati.

  16. #16
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    mislim da će ti eucerin ulje odgovarati jer sam čula da je jako dobro

  17. #17
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Ja koristim Eucerin ulje već 3 mjeseca i super mi je. Cijena je 90 kn, a bočicu sam kupila prije 3 mjeseca, i još je nisam do kraja iskoristila, ostalo mi je još malo.
    Uglavnom, mažem se 1-2 puta dnevno, trbuh i prsa, a sada ću se lagano spustiti i na bokove...

  18. #18
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Ovo mi je jako zanimljiva tema jer sam jedna od onih što kupuje skupe stvari iako stalno sumnja da to ima zbilja smisla.

    Ono što mene zanima - kada se treba početi mazati?

  19. #19
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Sto prije, to bolje!
    Ja se mazem od pocetka bademovim uljem (cijena cca 10Kn) i smatram da skuplji proizvodi nisu nista bolji. Ponekad kad mi se ne maze uljem, stavim Afrodita kremu protiv strija (cijena cca 50Kn).

  20. #20
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Misliteljica, ne postoji određeno vrijeme kada treba početi s mazanjem.
    Ja sam s tim počela u 2. mjesecu trudnoće, iako mi se još trbuh nije počeo nazirati, mislim da je najbolje kožu što prije pripremiti za "rastezanje".
    Nije važno da se mažeš sa skupim uljima i kremama, kao što su i ostale cure rekle, to može biti i obično bademovo ulje, ja se sada po ljeti mažem i kantarionom. Samo se treba sve to dobro umasirati u kožu da se upije, kako bi se povećala njena elastičnost.
    Do prije mjesec dana mazala sam se Eucerin uljem 1 puta dnevno, a sada sam počela 2 puta jer je trbuh počeo rasti.

  21. #21
    silki avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    planet gallifrey - tardis - kvatrić
    Postovi
    167

    Početno

    a sad ću vas sve razočarati.
    hoćete li dobiti strije ili nećete ne ovisi o kremama već o genima.
    možete se mazati najskupljim kremama ali ako ste skloni strijama i koža nije dovoljno elastična popucati ćete sigurno.
    u prvoj trudnoći mazala sam se superturboultra skupim kremicama i konstantno sam bila masna k'o uštipak. popucala dva tjedna pred porod.
    sad koristim naobičnije holiplant bademovo ulje ili dm-ovu kremu za mame čisto da nahranim kožu. najvjerovatnije ću popucati kao i u prvoj trudnoći.
    moja mama nije se nazala ni sa čim. u obje trudnoće natukla je 30ak kila i nema niti jedne jedine strije.

  22. #22
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Citiraj iva_luca prvotno napisa
    Ja imam izrazito suhu, osjetljivu kožu, sklonu alergijskim reakcijama, crvenilu, svrbežu..... za poželjet neprijatelju! Nikakva krema ili mlijeko mi nisu dovoljno dobri
    Sad u trudnoći, koža mi je još osjetljivija :shock: i nakon dugo traženje i raspitivanja po ljekarnama, odlučila sam se za Eucerin ulje za tijelo, namijenjeno osjetljivoj koži. Nadam se da će mi odgovarati.
    Pokusaj sa biljnim uljima nevena, nocurka, kalofila, ploda divlje ruze, a od etericnih svakako njemacka kamilica za osjetljivu kozu sklonu alergijama! + za sprijecavanje strija etericno ulje sjemena mrkve i usplodja mandarine!


    prevencija strija:

    30 ml bu plod divlje ruže

    20 ml bu argan

    10 ml bu centella (gotu kola)

    20 ml bu pšenične klice

    20 ml bu makadamija

    20 kapi eu sjeme mrkve

    20 kapi eu usplođe mandarine


    prevencija strija za osjetljivu kozu:

    30 ml bu plod divlje ruže

    20 ml bu argan

    10 ml bu centella (gotu kola)

    10 ml bu pšenične klice

    20 ml bu neven

    10 ml bu nocurak

    20 kapi eu sjeme mrkve

    20 kapi eu usplođe mandarine

    5 kapi eu njemacke kamilice


    bu = biljno ulje

    eu = etericno ulje

  23. #23
    MissMolly avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    48

    Početno

    I ja mislim da su strije suđene. No, kao i s borama, pitanje je da li će se pojaviti ranije ili kasnije i količina koja će se pojaviti.
    Kao što se kaže da u dvadesetima imaš lice kakvo ti je dano, a u tridesetima kakvo zaslužuješ, tako bi bilo i sa strijama - koža koja je hidratizirana i elastična, teže će puknuti.

    Zanima me da li je koja od vas probala tretmane protiv strija u kozmetičkim salonima? Jel to valja šta? Skeptična sam, no lako mogu biti u krivu.

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    25

    Početno moja iskustva

    Bog cure, evo moja iskustva s kremama su sljedeća. U prvoj trudnoći (prije 7 godina) sam se mazala Fissan kremom ( mislim da je više nema na tržištu) ali mi nitko nije rekao da treba mazati i bokove i grudi tako da su mi na bokovima ostale male sitne strije, a na trbuhu nijedna što po meni ipak znači da kreme djeluju. Napominjem da sam izrazito sitne građe (49 kg i u trudnoći sam došla do 63 i rodila curu od 4 kg tako da se taj trbuh zbilja rastegao).
    Sada sam u 6 mjesecu trudnoće i mažem se eucerinovim uljem koje je super ali je (kao i svako ulje) masno pa ga nastojim potrošiti dok je još toplo jer kad ga namažem treba bar pola sata da se upije hodati s golim trbuhom što neće biti zgodno kad zahladi.
    Inače sam farmaceut po struci pa vam svima preporučujem sljedeće:
    nije toliko važno kojom kremom ali je važno redovito se mazati i hraniti kožu jer što je suša koža prije će popucati. Netko je genetski skloniji tome ali mislim da većina uz redovitu njegu ne bi smjela imati problema sa strijama. To su bar neka iskustva s "terena".

  25. #25
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    potpisujem!
    mazati se treba radi elastičnosti kože, može samo pomoći a ne naškoditi, jer ko je sklon tome,ispucat će. ali mislim da je i jako bitna prehrana! voće, povrće, dosta tekućine, vitamini, ... sve to utječe na elastičnost kože.

  26. #26
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kobila_suzy koja je razlika između ovog recepta i onog koji si napisala na drugom topicu?
    jako je sličan, al neka bu su različita pa me čisto zanima
    ja se mažem ili s tom mješavinom ili samim bademovim ili jojobinim uljem i zadovoljna sam
    još uvijek nemam ništa strija (evo nas u 29. tjednu i +8kg, ali samo trbuh raste), ne znam hoću li ih dobiti, a za sada je ok
    genetika sigurno ima bitnu ulogu, al misilm da redovito mazanje može pomoći bar malo
    a između nekakvih skupih kremica i ove prirodnije varijante, ja sam uvijk sklonija ovoj drugoj
    isto tako pijem puno vode i jedem puno voća i povrća

  27. #27
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Nemam pojma sta sam napisala na drugom topicu 8)

    Razlika je u trenutnoj ideji, ne moraju recepture biti iste, postoji mali milijun verzija osnovne price

  28. #28
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ma ne mogu sad naći di si to napisala, al imam na papiriću
    većina je isto - tj. sva eu su ista, a kod bu je umjesto argana i centlla (što god to bilo...) ulje noćurka
    uglavnom, meni super

  29. #29
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Bilo koja krema koja dobro hidratizira kožu bit će dovoljna, jer strije, celulit i sl. najvećim dijelom ovise o genetici, a tu nema pomoći.

    Priče tipa "mazala sam se sa super kremom od 300,00 kuna i nemam ni jednu striju" su individualne. Netko se ničim ne maže pa ne popuca, netko sa svim i svačim pa popuca cijeli stomak i bokovi.

  30. #30
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa
    ma ne mogu sad naći di si to napisala, al imam na papiriću
    većina je isto - tj. sva eu su ista, a kod bu je umjesto argana i centlla (što god to bilo...) ulje noćurka
    uglavnom, meni super
    I to je jedna od mogucih verzija . U aromakozmetici je divno to sto se zaista mozemo igrati uljima.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Ja kritično područje oko pupka mažem jojobinim uljem.Zasad sve pet.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Meni je bilo popucalo sve ispod pupka do stidnih dlaka i sa strane do kukova Ali posle poroda. Do poroda ništa! Grudi takođe. One su mi još kasnije popucale. Valjda onda kad je mleko baš, baš krenulo (a imala sam ga za pola porodilišta ) Mazala sam se u to vreme Pavlovićevom. Ko zna kako bi bilo da se nisam mazala?
    I dan danas me to ponekad nervira i smeta mi (zbog grudi naročito), ali me uvek primiri činjenica da sam tad uradila najdivniji posao koji žena može napraviti

  33. #33
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    kobila_suzy, hvala na prijedlogu za kombinaciju ulja! Svakako ću i to isprobati.
    Za sada mi eucerinovo ulje odgovara (ne izgrebem se do bola od svrbeža nakon mazanja!) a to je već veliki uspjeh.
    Ja ulje nanosim neposredno nakon tuširanja na vlažnu kožu i na cijelo tijelo: ionako moram, pa bilo to ulje protiov stija ili neko drugo, a osušim se samo blagim tapkanjem ručnikom.
    Što se genetike tiče, možda i ne bih trebala popucati jer moja mama uoće nema strije a starija sestra tu i tamo po koju. S druge pak strane, ja sam dobila strije na unutrašnjoj strani natkoljenica još početku puberteta, uslijed naglog rasta (tog ljeta sam dobila svoju prvu M, narasla 20 cm i dobila 7 kg)....
    Ah kad bi se stvari znale unaprijed ne bi bilo ni malo zanimljivo! Zato, probat ću napraviti sve da spriječim pucanje pa što bude.

  34. #34
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    Ja kritično područje oko pupka mažem jojobinim uljem.Zasad sve pet.
    pih, ti se javljaš sa tih tvojih par kilica što si dobila
    ma šalim se, al sad znam koje je područje kritično

  35. #35
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ja se u 1. trudnoći mazala svake prestupne i na trbuhu nemam niti jednu jedinu striju. Imam ih par, jedva vidljivih sa vanjske strane bedara, ali još od puberteta. Jedine strije koje sam dobila su na grudima i to u jedan dan, kad mi je nakon poroda naglo nadošlo mlijeko.

    U ovoj trudnoći se mažem malo češće i revnije, kupila sam neko "mein oel" u muelleru za strije, prirodno je, jojobino ulje+vit. E. Čini mi se ok jer se dosta brzo upije i nema mirisa. Jako me smetaju parfimirana ulja/kreme.

    No čula sam da je CLARINSovo ulje za tijelo i krema protiv strija čarobno. Neki dan sam se ubila u parfumeriji iščitavajući ambalažu pokušavajući negdje pročitati da je pogodno za trudnice. Iako je Clarins kao "prirodna" kozmetika, ipak sam malo skeptična jer se ne bih htjela mazati nekom velikom kemijom... :/

  36. #36
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    taman kad sam se ponadala da ću proć "lišo" primjetila sam strije sa strane stomaka tj. gdje je nekad bio struk. :shock: a mažem se redovito, iako ih i ja imam još od puberteta s unutrašnje strane bedara. mogu se samo nadat da se neće puno proširit

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    silki, u potpunosti se slažem s tobom. Genetika je tu bitna.

    Ja koristim obično bademovo ulje. S obzirom da imam izrazito suhu kožu i prije sam trudnoće koristila mlijeko za tijelo (ali baš za cijelo tijelo, inače me sve svrbi), sad sam dodatno uvela bademovo ulje koje sam i tako i prije povremeno koristila, iako znam da nema neke vajde od tih kremica i ulja, jer zaista najveću ulogu u pojavi strija ipak ima genetika. Na žalost.

  38. #38
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj MonaLisa prvotno napisa
    iako znam da nema neke vajde od tih kremica i ulja, jer zaista najveću ulogu u pojavi strija ipak ima genetika. Na žalost.
    Nažalost nama ženama

  39. #39
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Bila sam na mirovanju pa sam se stvarno mazala po čitave dane. Kako je trbuh prenaglo rastao (tek pred kraj) - strija na striju. Imam ih na trbuhu, grudima, nadlakticama, natkoljenicama, iza koljemn, ispod koljena. Razlog je vjerojatno i prenaglo povećanje kila na koje moje tijelo nije bilo spremno. Prošle su tri i po godine, aj strije još uvijek kao prvog dana.

    Mene zanima postoji li ikakva metoda da ih se ukloni ili bar malo prikrije. Najviše me nerviraju ove uzdužne na nadlakticama.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    38

    Početno

    babyiris postoji metoda za ublažavanje strija u nekim kozmetičkim salonima pomoću aparata koji radi s kisikom, ali mislim da je jaaakoo skupo. Vidjela sam na zagrljaju ljepote prije godinu dana. Možda je sada dostupnije i jeftinije, ali zahtjeva dosta tretmana i vremena. Provjeri dal ima kaj ne netu

  41. #41

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    jel tko koristio ovu kremicu?

    http://www.chicco.hr/ProductDetails/...-200-ml.wshtml

    ja se trackam zadnjih par dana (otkako sam saznala da sam trudna :D ) i relatvno se brzo upije, nema mirisa, a nije ni preskupa - u dm-u košta 90 kn.

  42. #42
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ja ću samo reći da je koristila moja prijateljica tokom cijele i nije popucala nigdje. Koristila je samo nju i nikoju drugu kremu, jer je ona navodno dobila savjet od neke svoje prijateljice da je krema super.

    E sad...da li je od kreme ili ne, ne znam. Po mom mišljenju strije i celulit su stvar i genetike, a naravno i njene, pa...

  43. #43
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Meni potvrdilo par dermatologa-genetika! Ali i naravno NAGLO debljanje i mršavljenje, jer sam ja, kada sam imala salmonelu, smršavila u 5 dana 8 kg-popucala po guzi i bedrima jer sam se oporavljala brzo. Mazanje možda malo i pomogne, ali onda neka je masno

  44. #44
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    I ja mislim da je to najvećim dijelom stvar genetike. Ja moram priznati da sam lijena za mazanje i tu i tamo se namažem običnom kremom, čisto zato što je koža suha. Ako ne popucam, onda ću zbilja biti uvjerena da je genetika.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Ja se mazala 3x dnevno,sa svakakvim kremicama,jednu sam cak platila 400kn,ali uzalud...popucala sva.Geni su geni.
    Ali navikne se covjek i na taj ukras,

  46. #46
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Christy

  47. #47
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    afroditina krema za noć i dan oko 55 kn ...
    pred kraj i **** ulje za strije oko 30 tak kuna..i obično Dove mlijeko za tijelo..

    svaki jutro i večer sam se trackala ..

    posljedica: ni jedna strija.

    genetika vjerovatno jer mi ni mama nakon dvije trudnoće gotovo nema strija a ona se s ničim nije mazala..

  48. #48
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Moja mama rodila nas troje i isto sve bez ijedne strije. A ja, mazala se od početka i kremama i uljima i evo sad, misec dana prije poroda popucala sa strana :shock: Eto šta je genetika!
    Ma ko to već zna, hočeš ili nečeš popucat :? , ali ne škodi se mazati.

    A što se tiče izgleda strija na trbuhu, pa ni prije nisam volila nosit majice iznad pupka pa sigurno neću ni sad
    A MM-u ne smetaju ni sad

  49. #49
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Mene zanima kada ste dobile strije, tj u kom mjesecu/tjednu trudnoće? Ja sam sad u 37 tj. i još ih nemam al imam feeling da ću popucati 2 dana prije poroda....

  50. #50
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    E da, mažem se Vichy-evom kremom za strije, od 3 mj trudnoće. Prsa su mi sva raspucala jer su u tjedan dana narasla za 2 broja i to u samom početku trudnoće.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •