Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: mail-obavijesti i "pogledaj nove postove"

  1. #1
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno mail-obavijesti i "pogledaj nove postove"

    primijetih neke čudne stvarčice već više puta, pa rekoh hajde da pitam, možda forum-efendije znaju

    dakle, forum uglavnom pregledavam tak da si izlistam nove postove od zadnjeg posjeta i već mi se više puta dogodilo da mi ne izlista neku temu na kojoj SIGURNO ima novih postova (znam, jer dobim mail - pratim hrpu tema - i klikom na link u mailu normalno mi ju otvori)
    zakaj to?

    i druga stvar: mail-obavijesti znaju štrajkati
    najme kaj: ne dobijem mail da ima novih postova na nekoj temi koju pratim, a izlistavanjem novih postova od zadnjeg postova dobijem i tu temu s novim postovima
    zakaj pak to?

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Re: mail-obavijesti i "pogledaj nove postove"

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    primijetih neke čudne stvarčice već više puta, pa rekoh hajde da pitam, možda forum-efendije znaju

    dakle, forum uglavnom pregledavam tak da si izlistam nove postove od zadnjeg posjeta i već mi se više puta dogodilo da mi ne izlista neku temu na kojoj SIGURNO ima novih postova (znam, jer dobim mail - pratim hrpu tema - i klikom na link u mailu normalno mi ju otvori)
    zakaj to?
    Ako si kliknuo, onda je ta tema u stvari vec procitana, pa je forum ne registrira na view posts since last visit. Ak nisi, onda neznam

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    i druga stvar: mail-obavijesti znaju štrajkati
    najme kaj: ne dobijem mail da ima novih postova na nekoj temi koju pratim, a izlistavanjem novih postova od zadnjeg postova dobijem i tu temu s novim postovima
    zakaj pak to?
    Iskreno neznam.. moguce da si brzi od servera

  3. #3
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno Re: mail-obavijesti i "pogledaj nove postove"

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    primijetih neke čudne stvarčice već više puta, pa rekoh hajde da pitam, možda forum-efendije znaju

    dakle, forum uglavnom pregledavam tak da si izlistam nove postove od zadnjeg posjeta i već mi se više puta dogodilo da mi ne izlista neku temu na kojoj SIGURNO ima novih postova (znam, jer dobim mail - pratim hrpu tema - i klikom na link u mailu normalno mi ju otvori)
    zakaj to?
    Ako si kliknuo, onda je ta tema u stvari vec procitana, pa je forum ne registrira na view posts since last visit. Ak nisi, onda neznam
    onda je forum selektivan, jer mi neke već pročitane pokaže (kao pročitane), a neke ne

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    i druga stvar: mail-obavijesti znaju štrajkati
    najme kaj: ne dobijem mail da ima novih postova na nekoj temi koju pratim, a izlistavanjem novih postova od zadnjeg postova dobijem i tu temu s novim postovima
    zakaj pak to?
    Iskreno neznam.. moguce da si brzi od servera
    ovo bi bilo kad bi bili u pitanju jako friški postovi, a ne neki od jučer navečer

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno



    Ajoj, kaj cjepidlačiš

    Očito je da ipak skužiš što moraš pročitati, a što ne...
    Ne pouzdaj se u forum svoj, nego u intuiciju svoju.


    Lizalica čeka.

  5. #5
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa


    Ajoj, kaj cjepidlačiš

    Očito je da ipak skužiš što moraš pročitati, a što ne...
    Ne pouzdaj se u forum svoj, nego u intuiciju svoju.
    jasno je to meni, ali kad mi onda zbrišu neke meni bitne stvari (a nemam uvijek vremena pregledavati sve, ipak ja forumiram samo s posla )

    Citiraj Amalthea prvotno napisa

    Lizalica čeka.
    :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •