Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Septum???

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2023
    Postovi
    7

    Početno

    I ako se ne varam isli ste na Sveti Duh? Kakvi su vam bili?

  2. #52
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Ne meni su to otkrili išla sam privatno jednom doktoru jer smo imali nekoliko spontanih pa da vidimo što se događa i onda je slučajno otkriven septum. Mirovanje par dana ništa strasno. Dan dva laganiji bolovi kao menga i to je to.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2023
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne meni su to otkrili išla sam privatno jednom doktoru jer smo imali nekoliko spontanih pa da vidimo što se događa i onda je slučajno otkriven septum. Mirovanje par dana ništa strasno. Dan dva laganiji bolovi kao menga i to je to.
    Hvala puno! Pitala sma ovu gospodju prijr vas jer mi jr rekla da je bila na histeroskopiji na Svetom Duhu pa me zanimalo kakvi su? Jer sam se i ja odlucila za Sveti Duh

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2024
    Postovi
    2

    Početno

    Poštovane, ja se spremam na operaciju septuma maternice- 21 mm. Petrova.
    Imala spontani prije mj dana.
    Imam jednu uspjesnu trudnocu iz 2018 (mirovanje cijelu trudnocu).
    Receno mi je da cu bit u bolnici 3 dana i da mi nakon zahvata stavljaju spiralu na neko vrijeme.
    Zanima me sljedece: nakon koliko dana ste imale prvu kontrolu nakon operativnog zahvata? Kakve su bile smjernice za mirovanje, hodanje, aktivnosti svakodnevnog zivota? Kupanje u moru/bazenu da/ne? Da li ste krvarile nakon zahvata ili su bili samo prisutni bolovi u maternici?

    Hvala puno na svim
    Info

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2023
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj MateaZ prvotno napisa Vidi poruku
    Poštovane, ja se spremam na operaciju septuma maternice- 21 mm. Petrova.
    Imala spontani prije mj dana.
    Imam jednu uspjesnu trudnocu iz 2018 (mirovanje cijelu trudnocu).
    Receno mi je da cu bit u bolnici 3 dana i da mi nakon zahvata stavljaju spiralu na neko vrijeme.
    Zanima me sljedece: nakon koliko dana ste imale prvu kontrolu nakon operativnog zahvata? Kakve su bile smjernice za mirovanje, hodanje, aktivnosti svakodnevnog zivota? Kupanje u moru/bazenu da/ne? Da li ste krvarile nakon zahvata ili su bili samo prisutni bolovi u maternici?

    Hvala puno na svim
    Info
    Vi imate jos veci septum od mene u mene je 19 mm. Ja sam citala da to boli kao jaca menstruacija i da krvarenje traje od 7 do 15 dana. Da spirala stoji minimalno 5 tjedana. I mene zanima koliko se miruje s obzirom da imamo duboke septume! Sreca pa imate jednu urednu trudnocu ja sam nazalost rodila curicu u 25tt i danas ima teske dijagnoze. Ja sam ostavila histeroskopiju za iza sezone. Stalno je odgadjam radi astme. Sretno vam

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2024
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam cijelu trudnocu lezala. Samo
    Do wc i nazad kako su mi rekli. Sad uz dijete ne bi mogla drugu iato tako mirovat pa sam odlucila to ic rezat. Al me dr odbila rekavsi da mi termin ne odgovara datumu menstrualnog ciklusa. Tako da evo cekam srpanj jer mi je tada dan novi termin. Znate li u kojim danima ciklusa se to uopce radi? Jer ovaj otkazani termin mi je oadao na 14.dan ciklusa.

  7. #57
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Mi smo odmah iza menge cim je dosla javila sam dr. I nakon par dana isla na zahvat. Malo sam vec zaboravila ali cca 5-10 dan ciklusa

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •