:shock:

E sad mi je stvarno dosta!!!


Ok rode, a kak cete rijesiti slucaj bebaca od 10 dana koji se dvije noci skoro "prepolovio" od urlanja, jer zena jednostavno jos ne proizvodi dovoljno mlijeka da bi njemu bilo dosta... Prvu noc urlao je od 8 (kad ga je pustila bocica u bolnici), pa do 5 ujutro kada smo svi zajedno zaspali od umora... Drugi dan tortura je pocela odmah ujutro i nastavila se dok nam nije dosla patronazna sestra i rekla da zena nema dovoljno mlijeka...

Jebiga, nema! mali cica, vuce koliko moze, ali to sto izvuce nije dosta...

Nije bilo druge nego ici na dohranu... uzeli smo **** pre (rodjen je 2 tjedna prije) i sad kad nam stvarno dojadi da vise lezi na cici (zna trajati i 2-3 sata), onda mu damo bocicu i spava k'o beba.
U ovih 2 sata sto je lezao na cici treba mu je 5 minuta da "skuzi" cicu, a onda bi povukao 2-3 puta, pljunuo cicu van i poceo urlati... i tako u krug. ZIVA PATNJA!

Jednostavno, da mu nismo dali bocicu, mali bi dehidrirao, a mi pozvijerili.

Sad smo odlucili davati cicu dok ju ne pljune, a onda bocicu... nakon toga zena jos izdaja ono sto joj je ostalo, a to je obicno cca 5ml iz obje cice

Eto!

Prema tome, drage rode, ja znam da bi vi da svi cicaju i doje. I ja bi, ali jeste li pomislili na sve one zene koje svojim savjetom ponekad tako frustrirate, da pocnu plakati!

A vi sto nemate dosta mlijeka... NEMOJE ODUSTATI, DOJITE KOLIKO IDE I DOHRANJUJTE DA UBLAZITE PATNJU VASEG BEBACA.

I za kraj, pozivam bilo koju rodu da provede s nama 24h... ukinucemo bocicu, davat cemo samo cicu, a poslije nek rode zovu hitnu, kad dijete "zamukne" od gladi.

:shock: