Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kuckanja u cervixu

  1. #1
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno Kuckanja u cervixu

    Cure drage

    Svako malo, ovisno valjda o položaju mojih bebica, osjetim kao da me nešto pika u cervixu, često je to feeling kao da mi dole jako srce kuca. Nije bolno...ali iz nekog straha da se ne otvorim, nije ni ugodno. Inaće sam bila na pregledu prije 10-12 dana, zatvorena sam i cervix nije mekan tako da mi doktorica nije ništa o tome previše rekla, to je navodno normalno, a ne brine se previše zbog ničeg pogotovo jer sam na mirovanju doma i ne radim skoro ništa i govori da se stvarno jako pazim i da ne brinem.

    Mene svejedno zanima dal neka od vas ima taj feeling u cervixu. Baš kao da se moja curka koja je smještena ispod pupka, okrene se nekako i stvori pritisak i na mjehur i na cervix. Počmemi i osječaj da mi se jako jako piški, a kad odem na wc, ništa, 3 kapi.

  2. #2
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    kuckanje je normalno, bit će još svakakvih senzacija.

    rozagroza predlažem ti da ne otvaraš novu temu za sve što te zanima o trenutnom stadiju trudnoće, otvori jednu temu pod nekim željenim naslovom i tu ćemo se lakše nadovezati na sve što te zanima.

    marči

  3. #3
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Imaš pravo

    Moderatorice please prebaci ovo na Bol u Blizanačkoj, a ja ču tamo nadopisivat sve moje strahove i tegobe...kojih kako vidite ima, svaki tjedan po jedna nova


  4. #4
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    ok, kopirala sam na BOLOVI U BLIZANAČKOJ a ovu ključam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •