Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Pravila ponašanja na ovom podforumu

  1. #1
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno Pravila ponašanja na ovom podforumu

    „Roditelji anđela“ je podforum podrške roditeljima koji su, tijekom trudnoće ili kasnije, izgubili dijete. Želimo da ovo bude mjesto na kojem možete ispričati svoju priču, podijeliti svoju tugu, dobiti informacije koje trebate a da se pri tome osjećate sigurno i prihvaćeno. Želimo, također, da ovakva razmjena iskustva pomogne ostalim korisnicima osvijestiti i razumijeti promjene koje se događaju u pojedincu i obitelji nakon gubitka djeteta, kao i pokazati im na koji način pomoći tugujućim roditeljima.

    Budući da je ovo podforum podrške, nije dozvoljeno polemiziranje, vrijeđanje ili omalovažavanje korisnika, takvi će postovi i topici biti brisani.

    Kako bi naš podforum bio što funkcionalniji i pregledniji, prije nego što otvorite novi topic provjerite je li već pisano nešto na tu temu (preko forumskog pretražnika) i ako je, uključite se u raspravu na već postojećem topicu. Novootvorene topice koji ponavljaju pitanja o kojima već ima otvorenih nekoliko rasprava, zaključavat ćemo, a zatim i brisati. Ovim ćemo, osim boljoj preglednosti, doprinijeti i ekonomičnijem korištenju forumskog prostora.

    Sve informacije koje nisu vezane za ovaj podforum molimo da sačuvate za neki drugi. Svaka tema otvorena na ovom podforumu, a koja nema veze s pitanjima gubitka djeteta, bit će preusmjerena na odgovarajući podforum.

    Na ovom podforumu nije dopuštena kupnja/prodaja te reklamiranje robe i usluga od kojih korisnik ima osobnu korist, svaki takav topik biti će brisan.

    Vaše moderatorice flower i Bubica

  2. #2
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Raduje me naše mjesto pod suncem na ovom forumu.

    Hvala vam

  3. #3
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala cure što ste nam ovaj pdf omogućile! Puno nam to znači

  4. #4
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    od srca hvala moderatoricama na ovom PDF-u!


  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    hvala vam što niste zaboravili na anđeoske mama od
    svaki put kad sam na ovom forumu navratim i ovo me podsjetim da sam mama

  6. #6
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno


  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    47

    Početno

    u mojim mislima ste

  8. #8
    Athana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    52

    Početno

    Zanima me postoji li i na facebooku stranica Udruge Roda koja je namijenjena nama, roditeljima Anđela...pokušala sam istražiti postoji li neka takva grupa, ali nažalost, nisam pronašla niti jednu "domaću" stranicu...?!

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Athana, ima na FB grupa roditelja djece sa srčanim greškama, među njima su i roditelji koji su izgubili djecu, ako se želiš pridružiti pošalji zahtjev na: Dječje srčane greške (grupa je zatvorena).
    Inaće , imaju cure sa Rode grupu na FB koja je zatvorena, ali ja nisam tamo pa ne znam adresu .

  10. #10
    Athana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    52

    Početno

    Hvala na informaciji, draga sirius...zahtjev sam poslala odmah kad sam vidjela poruku (jer tamo također pripadam), a cure iz Udruge ako vide moj post, molila bi da jave adresu...
    Vidjela sam dosta stranica, najčešće majki iz V.Britanije koje su izgubile dječicu...često objavljuju razne tekstove, slike, jako dobra grupa...također sam se učlanila, ali bi mi bilo drago da znam i za neku na "domaćem terenu".

  11. #11
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Athana prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me postoji li i na facebooku stranica Udruge Roda koja je namijenjena nama, roditeljima Anđela...pokušala sam istražiti postoji li neka takva grupa, ali nažalost, nisam pronašla niti jednu "domaću" stranicu...?!
    šaljem ti pp

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Athana prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me postoji li i na facebooku stranica Udruge Roda koja je namijenjena nama, roditeljima Anđela...pokušala sam istražiti postoji li neka takva grupa, ali nažalost, nisam pronašla niti jednu "domaću" stranicu...?!
    I mene zanima ovo!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •