Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 584

Tema: štrika (plete) li netko??

  1. #51
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    I ja sam počela plesti uči me svekrva upravo počela lesti šal za našu Laru.
    Kako vama ide drage mame pletilje i nemojte za ova tema zamre.



    frida editirala dio koji nije u skladu sa pravilima foruma

  2. #52
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    ima kakav tečaj uskoro?prije sam ko mala i štrikala i plela,ma sve živo,a sad niš ne znam,ne sjećam se.a voljela bih.pa ako netko sazna neka javi.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    193

    Početno

    Ja sam na netu nasla dosta korisnih informacija,tako da mi tecaj nije ni trebao.I kod nas aktuelni salovi,kapice i dekice za klince.Nadam se da cu zavrsiti dok ne zatrebaju.

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Morat ću se i ja aktivirati... tražim već dugo prikladan lajbek da mi grije leđa - nula bodova! Sve neki flis i štepano... Ne sviđa mi se, ja bi baš nekaj onak patchwork šareno, od ostataka vune. Vidim, nema mi druge nego izvući igle iz spremišta (ispod kreveta - kamo sam ih sakrila dok su djeca bila mala) i udri štrikati!

    Btw. meni to nije špica filma za kičmu jer sjedim čitave dane. U to ime, morala bih aktivirati štrikaću mašinu (bakinu staru) koja je u podrumu. Bude bilo brže gotovo...

  5. #55
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    :zavidno gleda u ekran na pomen pletaće mašine:
    Ja isplela djetetu dvije vestice i ponijela zasobom u Bgd na "finu doradu". Sad otvorim i ustanovim da nisam ponijela iglu za šivenje pletiva :glavom u zid, repetitivno:
    Odo sutra tražiti, mada ne znam da li ću naći toliko veliku iglu kolika meni treba :/ (vunica je debelaaaa, plela sam na šestice)


    (a mrzim sašivati heklicom, ne rasteže se :mad

  6. #56
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ja se moram pohvaliti da sam svoju dekicu sa srcekima koja izgleda skoro tako lijepo kao ova i cak je i u istoj nijansi plave boje. http://www.knittingonthenet.com/patt...abyafheart.htm
    zavrsila na vrijeme PRIJE rodjenja mog prekrasnog deckica. Dekicu koristimo svakodnevno. Napravljena je od super vune koja ne pusta dlake i to na turbo velike igle, tako da je dosta prozracna. (A i ne bi ju zavrsila nikada da sam ju radila na tanke igle .)
    Dakle, jako sam ponosna na svoju dekicu, jedino sto je je meni trudnoca udarila na mozak pa sam na tu svijetlo plavu osnovnu boju koja je meni i inace super, napravila 3 TAMNO plava srceka, i to u sredini dekice, koji ne izgledaju nikako, ali nema sanse da idem parati pa izpocetka )

    Moj drugi strikaci pokusaj vestice zavrsio je neslavno jer sam krivo prepisala koliko ocica mi treba za rukave. pa su rukavi cak i pdfrknuti duplo duzi od vestice . Kako je i to napravljeno od vrlo fine vune, uskoro idem na paranje pa na ponovno strikanje. pa ne moze dijete imati samo JEDNU dekicu, ne!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    Odo sutra tražiti, mada ne znam da li ću naći toliko veliku iglu kolika meni treba :/ (vunica je debelaaaa, plela sam na šestice)

    Ima, ima, ja sam šivala i kad sam plela s osmicom nekad davno kaputić.

  8. #58
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ma znam da ima, tačnije znam da postoji, imam ih kući. Ali ima li u Beogradu u krugu taban-transa? :/

    nastavak slijedi...

  9. #59
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Da ne otvaram novu temu.... pletilje, gdje nabavljate vunu (i kakvu) ? Plete li netko od konca (isto pitanje, gdje nabavljate) ?

  10. #60
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    neki dan sam ušla u Maju (više se tako ne zove) na džamiji, i ostala šokirana visokom cijenom vune

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    neki dan sam ušla u Maju (više se tako ne zove) na džamiji, i ostala šokirana visokom cijenom vune
    Da, da... isto! Zato i pitam.

    A dugo nisam bila u Unitasu (tvornici konca) pa ne znam imaju li još uvijek konac na kile po tvorničkoj cijeni...

    Trenutno me zanima vuna. Lani sam na Hreliću kupila cijelu vreću sive debele vune (baš vune) za 20 kn - unutra je bilo 1,2 kg!!! Ali ne može se čovjek pouzdati da će tamo nešto naći... daklem, GDJE tražiti vunu a da to ne bude "skuplja pita od tepsije" ???

  12. #62
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    prodajna mjesta u zg

    nije baš neka sreća
    u tvornici možeš kupit vunu, pretpostavljam onda i konac

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj koryanshea prvotno napisa
    prodajna mjesta u zg

    nije baš neka sreća
    u tvornici možeš kupit vunu, pretpostavljam onda i konac
    Ne bi išlo... Unitas je tvornica KONCA, nema vune tamo. Ne sjećam se da je ikad bila neka hrvatska tvornica vune (dajte me demantirajte, please...) Tvornica je u Getaldićevoj ulici (blizu Borongajske) i njihov dućan radi samo ujutro. Imali su i konce za vez, heklanje i drugo, a ove debele za pletenje baš ne u nekim velikim količinama.

    Bilo je slovenskih proizvođača. Dugo se nisam time bavila (ako nešto i napravim, to je od ostataka koje imam doma) pa nemam pojma...

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    dan!!

    je i teško baratat s onim iglama joj kako se to zoe sad....one koje imaju onu žicu kao za pletenje ukrug ili šta već??

    ja sam zasad probala samo sa ravnim i to obične očice pomalo dekicu ili šal...znam ubacivat boje, ali ne prečesto jer mi onda ne ispadne baš lijepo....

  15. #65
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Evo link za Unitas:
    http://www.unitas.hr/proizvodi/konac...zaPLETENJE.htm
    A ovdje imate kontakte pa zovite:
    http://www.unitas.hr/kontakt/kontakt.htm

    Ja sam zvala trgovinu u Tkalčićevoj 5 al sam pitala za goblene nisam za vunu.
    Kako idem kod roditelja u KC tamo ima trgovina "Bolero" na placu i oni prodaju Unitasove konce ali nisam čula da Unitas ima i vunu tako da to ne znam.
    Ja sam kupila u toj trgovini vunu Slovensku za ručno pletenje "JELKA" OD 50 Grama klupko (više komada) sastav: 28% vuneno vlakno i 72% poliakrilno vlakno. Cijena za 50 g/ 13 kuna.
    Ima i drugih naziva vune ja sam uzela tu Slovensku i zadovoljna sam.
    Tek sam počela plesti tako da vam za drugo nebi znala reći.

  16. #66
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Ne bi išlo... Unitas je tvornica KONCA, nema vune tamo.
    reci to kilogramima VUNE u mom ormaru na kojoj piše unitas, getaldićeva1
    pa skoro sva vuna u nami je unitasova. to što su oni zabrijali pa nisu stavili vunu na web, nemam pojma šta im bi.
    pouzdano znam da je prijateljica išla kupovat vunu u tvornicu.

  17. #67
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    u Bgd i BL kupujem St George vunu (100%) vunicu (raznih sastava) i konce raznih debljina. Misterija mi je kako to da su u BL jeftiniji nego u Bgd :? Jedino, u BL nemam baš toliki izbor kao u Bgd...
    Zadnje sam kupovala debeli konac i baš vunenu vunicu (tanju, deblje nemaju) cijena štrene od 50g je oko 1€ (plus minus 10 dinara)
    Inače se na redovnoj osnovi bavim reciklažom vune/konca paranjem svega što se da oparati iz svog i rodbinskih ormara, a nije rijetkost da nešto kupim u second hand radnji samo i isključivo zato da oporim

    Igle sa silkom su moje otkrivenje u pletenju. Ravne igle služe samo da na njih nešto prebacim kad čeka. Otkako njih koristim ne bildam svaki put kad pletem nešto krupnije. Svo pletivo fino sjedi u krilu dok ja pletem. A ukolko imaš igle raznih dužina silka, može lijepo da se plete ukrug (bez šavova) a da se ne zezaš sa pletenjem na 5 igala (kao što se pletu čarape).

  18. #68
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    P.S. Unitas ima vunu, ali nisam sigurna da je zaista i pravi ili je samo pakuje. Kod nas je ima rijetko, jer su, prema navodu jedne prodavačice i jednog prodavca u dvije različite radnje u dva različita grada u BiH, jako nesavjesni oko narudžbi - kasne, ne isporučuju ili isporuče nešto što nije traženo, a i vuna sa istim nazivom bude potpuno drugačija. Ovo zadnje sam i ja vidjela na svoje oči - uredno isti naziv, isti sastav, ista boja, ali je jedna cable (rasteže se!) a druga klasična 4-ply :?

  19. #69
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Evo, i ja počela, u nježnim godinama. :D Već sam ranije proheklala, napravila par kapica krive veličine, a naštrikala sam si divan šal maleni i par rukavica čak. Nabavila sam i igle s flaksom, ali su 80 cm pa su prevelike za kapu.

  20. #70
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    kapu bez šava možeš isplesti samo na 5 igala
    sa šavom može kako hoćeš

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Luminitsa prvotno napisa
    Evo, i ja počela, u nježnim godinama. :D Već sam ranije proheklala, napravila par kapica krive veličine, a naštrikala sam si divan šal maleni i par rukavica čak. Nabavila sam i igle s flaksom, ali su 80 cm pa su prevelike za kapu.
    Probaj si prvo - napravi komadić 20 očica x toliko redova da dobiješ otprilike kvadrat na iste igle/heknadl koji ćeš kasnije koristiti.

    Premjeriš po centimetrima i izračunaš koliko ti očica treba... Nakon 2-3 pokušaja (i pogreške, ali to je očito iza tebe... , a svi smo to prolazili) ide već lakše.

    Moja svekrva koja cijeli život nekaj frče (hekla, štrika...) zna to "iz glave" pa ipak se kojiput zezne ako joj se ne da napraviti taj probni kvadrat... tak da ja mislim da se trud oko toga ipak isplati. Problem zna bit s uzorcima, ali pristup je isti.

  22. #72
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    kapu bez šava možeš isplesti samo na 5 igala
    sa šavom može kako hoćeš
    može kapa bez šava i na igle s flaksom (svi izgleda imaju svoje ime za to.), samo što moraju bit "dovoljno preduge" - tehnika se zove magic loop, vidi: http://www.knitting-and.com/wiki/Magic_Loop
    guglanjem pojma magic loop možete naći hrpu filmića s uputama

  23. #73
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    može magic loop, ali takvom upotrebom silk/flaks/whatever strada (odvoji se od igle)
    isprobano i napušteno
    bar u mojoj korpi za pletenje

  24. #74
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    vještičice, znam da ide, ali imam samo jako kratke igle u kompletu od njih pet, pa sam kapu naštrikala samo lutkici.

    Inače, preporuke za Ravelry ako netko ne zna.

  25. #75
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    može magic loop, ali takvom upotrebom silk/flaks/whatever strada (odvoji se od igle)
    isprobano i napušteno
    bar u mojoj korpi za pletenje
    može bit da ameri imaju bolje spojeve na tome pa da zato to kod nas nije zaživilo.

  26. #76
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ravelry rulz! 8)

  27. #77
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Isprobala sam magic loop i baš sam si wow! Samo su mi opet očice na "početku" rastegnute, al se bum ufurala. Inače sam kupila malene plastične kvačice pa ih složim na iglu da mi ne pobjegnu očice i za označavanje početka reda.

  28. #78
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Ima li tko shemu za heklanje dječje haljinice (vel. 80)??

  29. #79
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj Juls prvotno napisa
    Ima li tko shemu za heklanje dječje haljinice (vel. 80)??
    kakve?

  30. #80
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Heklati znam, izradila sam dosta tabletića i sl., ali sam uvijek radila prema nekoj shemi iz novina ili knjige. Kako dolazi zima, a imam malu curicu, htjela sam se baciti na heklanje odjevnih predmeta, npr. neke haljinice za Božić. Ali, treba mi shema.

  31. #81
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    fino pitam kakvu haljinicu hoćeš?
    linkaj sliku, da tražim imam li šta slično

  32. #82
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Nemam neku posebnu želju, nešto jednostavno za početak, bez rukava

  33. #83
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Ja obnavljam i nadopunjavam znanje iz heklanja,igle za pletenje ne znam drzat(a toliko sam se trudila,al ko da imam dvije lijeve).Najcesce ukucam crochet nesto na google,otvorim slikice i biram ili pasem oci.
    Valjda je pravilo da se na pocetku napravi par stvarcica koje su vise za lutku nego za vaseg bebaca,al na muci se poznaju junaci.
    Hvala na linkovima!
    Kratki dani mi se svidjaju zbog rucnih radova!

  34. #84
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citam vas i ne znam kada stignete strikati i heklati. :shock:
    Ja sam uspjela samo ona 2 mjeseca dok sam u bolnici lezala. A od kad sam mama, jedva da se stignem u sal zamotati a ne sal strikati . Bas vam zavidim da ste tako organizirane.

  35. #85
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Šal za Laru napreduje ima ga već 2 pedlja dužine a šta ćete kad Lara zaspe a spava sada jednom po 2 sata a u međuvremenu ja uletavam sa cikom jednom kad se probudi pa dalje spava. Nadovezala sam se jer Mrs Happy pita kad stignemo plesti. Mislim da večina mama tako (ispravite me), osim onih koje imaju malko veću djecu pa ona razumiju što mama radi jer moja Lara kad ja pred njom uzmem pletivo obavezno "navlači-razvlači" vunu i klupko vune pa ja moram isti čas pospremiti tako da kad je budna ništa od pletenja. A kad spava, jedan dan čistim drugi dan pletem, a ručak se kuva na peći 8) Eto tako, kako je kod mene.
    No, vještičice samo za info sada pletem i džersej ne samo pravo, pravo, već i krivo krivo, a Lari pletem šal iz knjige sa strane 267 onaj skroz desno ima 6 očica pravo (bod podvezice) pa 9 puta očica pravo-namet sa isprepletenom pravom očicom pa opet tako da ispadne ko pletenice pa obrub opet 6 očica pravo. Super mi ide i jako se veselim :D
    Ako me nisu druge pletilje shvatile govorim o simboličkom prikazu iz knjige "pletenje" Mladinksa knjiga.

  36. #86
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Nisam mama, ali pletenje ide brže nego izgleda - kad se plete malo deblji šal, u 10tak minuta se da naplesti preko nekoliko redova.

  37. #87
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Tko je organiziran ,ja bas i nisam :/
    Isto kad klinci spavaju par redova ili navecer ,ako jos vidim dok odu na spavanje ,par redova,naravno ne svakodnevno.Stvarcice za bebe su manje pa su i brze gotove,a veci komadi se cekaju.

  38. #88
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Onda ima jos nade za mene i moje strikanje.

  39. #89
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Možete mi preporučiti neki časopis ili knjigu o pletenju/heklanju odjevnih predmeta?

  40. #90
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    ja se dosta koristi maminim knjigama(znaci nema ih u prodaji,osim na lokalnim sajmovima,tamo se stvarnoda naci svasta ).Sta se tice ZG profil i algoritam imaju ponudu stranih knjiga,a trenutno nisam sigurna da li postoji ista na hrvatskom.Tako je i s casopisima,sve strano,eng. ili njem. i u prosjeku kostaju 40 kuna(a prilicno su tanki).
    Internet je stvarno najbolja opcija i za kupovanje knjiga i za skidanje mustri,bar se meni tako pokazalo.

  41. #91
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

  42. #92
    darcy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    248

    Početno

    Juls draga,
    Potraži u antikvarijatima knjigu "PLetenje" od Marije Natter, izdavač je Mladinska knjiga, LJubljana 1987. Meni je izvrsna. Ako ti kažem da sam samouka, a nisam za sad štrikala jedino čarape (iz knjige sam naučila veste, kapice, kape za dojenčad i papučice za bebe), onda znaš da je izvrsna. Sve imaš prikazano fotografijama i shematski, od nizanja očica do izrade krojeva, imaš sve moguće uzorke objašnjene, poslikane i shematski prikazane - nema šta nema. A od časopisa sam kupila 2006. "Susanna Solobimbi". Imaju prekrasne stvarčice za bebe i malu djecu, ali su upute na talijanskom. Trenutno nisam našla ništa slično na kiosku. Imam osjećaj da ljudi to uopće više ne kupuju, jer jedva da nađem i za odrasle za heklanje "Dianu" i slično, valjda je toliko slaba potražnja da im se ne isplati. U Solobimbi sam našla jednu prekrasnu haljinicu za lutkicu, ali zahvaljujući ovoj knjizi nije mi uopće problem izraditi kroj. Nadam se da ćeš ju uspjeti nabaviti.
    Imam i jedan stari jugo. časopis "Pletenje" u kojem je bila jedna haljinica za bebu sa shemom i opisom i jedan kombinezonić sa kapuljačicom.
    Ja trebam roditi za 3 mjeseca i poludila sam za štrikanjem. Krojeve sam si izvadila tako da sam precrtala veličinu već gotove odjeće, pa sam napravila kaputić. Sad sam se već ispraksirala u papučicama (u knjizi je sve opisano od a do ž) i danas sam napravila prvu kapicu za dojenče, pa sam presretna. Ako tko hoće, poslikat ću tu stranicu iz knjige, pa vi štrikajte. Samo napišite koji odjevni artikl vam treba.
    Ako nađete koji časopis o štrikanju ili heklanju za bebe, javite da si i ja nabavim. Hvala!

  43. #93
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala curke na savjetima. Bacam se na traženje knjiga o pletenju i kačkanju.

  44. #94
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Šta nas je sve u trudnoci ulovila manija za ručnim radovim?

  45. #95
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Darcy ja imam od istih autora i izdavaca knjigu Kačkanje(1987).Potvrdjujem da su super osmisljene i od pomoći,takodjer mogu skenirati slikice ako netko zeli.Stvarno im je super taj shematski prikaz,sve se moze skuziti.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    193

    Početno

    Curke i ja bih semu za bebi haljinicu i papucice

  47. #97
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Heklano ili pleteno?

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    193

    Početno

    Pleteno

  49. #99
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    naišla sam na dobru stranicu za pletenje, pa ako još možda ne znate za nju evo link

    http://www.garnstudio.com/index_lang.php

  50. #100
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    http://www.garnstudio.com/drops/mag/b18/13/13-2.jpg
    sta kazes na ovo ?to je sa ovog novog llinka sta nam je suncokret preporucila.
    Hvala sucokret

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •