Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 254

Tema: Babylove vs Pampers

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    9

    Početno

    mi smo probali i pampers i babylove, ali najviše nam se sviđaju libero, jako sam zadovoljna, ujutro mi se djetešce probudi suho jedino u njima, druge nam sve promoče.
    definitivno libero, mi sretni!!

  2. #52
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    I mi pampers pa libero. A sada Rodinu pusu. I za drugo, definitivno, biti će platnene.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    5

    Početno

    mi smo na pampersicama i zadovoljna sam iako mi se i baby love jako sviđaju. također smo dobili neke suprimos, ali su ogromne, isto je 4-9 kg, međutim baš su dugačke i ima propuha sa strane. pa ćemeo ih koristiti kasnije kad budemo malo malo veći.

  4. #54
    baps avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    206

    Početno

    Muellerove...

  5. #55
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Mi smo probali, valjda sve što ima na tržištu
    Pampers me je definitivno razočarao, nije mi se sviđao onaj smrad zakamufliran s tonom mirisa. Isto tako I. je znao imati punu guzu nekih mucica (od onih što im se rasteže čičak). Puno puta smo im davali šansu ali mi nikada nisu opravdali povjerenje.
    Libero su mi bile super dok im jedna serija nije jako smrdjela, a i nekako su bile "papirnate" na onom unutarnjem dijelu. (btw. bila mi je jedna rođaka iz Švedske, ona koristi Libero i kaže da ovaj naš Libero uopće nije isti kao njihov, isto pakovanje i sve, a opet nije skroz isti :/ )
    Nedavno nam je nedjeljom pofalilo pelena i kako DM nije radio MM je kupio Libero - vidim da su drugačije (poboljšane) i sviđaju mi se, ali mi opet smrduckaju.

    Huggies - isto jako dobre, dosta smo ih koristili, no nekako su mu bile tijesne sa strane, a veći broj prevelike pa smo odustali i od njih.

    Babylove - naš favorit, uvijek smo se vraćali njima jer su mi imale najviše kvaliteta i najmanje zamjerki od svih, sviđa mi se što su "vatene", nema onih kuglica od gela po guzi kao kod nekih "tankih" ali je loša strana što se od hodanja između nogu naprave grude vate.

    Cijelo ljeto smo bili u platnenima, ali s dolaskom zime smo odustali. Ako na ljeto bude još u pelenama (a nadam se da neće) opet ćemo u platnene.

    Na kraju, ovdje sam pročitala za Mullerove :D , koje, iskreno, nisam ni gledala jer sam pretpostavila da nisu nešto. Prije tjedan dana smo ih kupili za probu i definitivno prelazimo na njih!
    Ovim putem šaljem curama koje su ih preporučile!

  6. #56
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    dajem glas za babylove, od samog početka smo ih odabrali i nije mi žao. Probala sam i pampers ali one bi mi promočile..

  7. #57
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Mi od početka koristimo Babylove i bila sam super zadovoljna.
    Međutim, prije nekoliko dana, 4 večeri po 2 puta po noći sam morala mjenjati kompletnu robicu uključujući i vreću za spavanje. Bio je mokar totalno i to po boku.
    Prvi put sam mislila da mu nisam dobro stavila pelenu, pa možda sam mu stavila pišu gore, pa možda je baš puno piškio.....ali sve sam to isključila i on je i dalje bio mokar.
    A možda mi je djete ojačalo pa mu je mlaz jači .
    I sad sam uzela Pampers active fit (4-9 kg) i protekle 2 noći nije promočio.
    Za sada mislim koristit Babylove po danu a Pampers noću.
    Dok ne isprobam još koju vrstu.

  8. #58
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Zasad uglavnom šaltamo između Babylove i Libero, ovisno čega bude odgovarajuće veličine u dućanu, a kad naletimo na Mullerove, probat ćemo i te. Nama u pravilu ništa ne promoči, tj. moči onda kad je između 2 broja.

  9. #59
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Jedini pametan savjet koji sam dobila od patronažne nakon poroda bio je da nakon oblačenja pelene uvijek namjestim rubove oko nogica (da ne ostane nigdje uvučen), jer ako onaj unutarnji sloj nije dobro postavljen znaju promočiti, pogotovo kod dječaka dok su još mali.

  10. #60
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj LIMA prvotno napisa
    Jedini pametan savjet koji sam dobila od patronažne nakon poroda bio je da nakon oblačenja pelene uvijek namjestim rubove oko nogica (da ne ostane nigdje uvučen), jer ako onaj unutarnji sloj nije dobro postavljen znaju promočiti, pogotovo kod dječaka dok su još mali.
    I ja to radim od početka ali ipak su mu Baby love promočile .
    Evo treća noć sa active fit, napiškio se samo tako i čak se pred jutro pokakio i nije pustilo ništa. Iako je toliko pelena bila krcata da mislim da je pustio još kap da bi pukla

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Stvarno mi nije jasno zašto vam pampers smrdi, ali ok,meni su zakon ja sam i sad sa trećim djetetom sa pampersom i prezadovoljna sam ,kao i sa libero pelenama :D ,od babylove,kupujem maramice, kremice ,i ostale stvari,ali s u mi pelene katastrofa,od njih mi je malena dobila osip,i propuštaju gdje god stignu ,fuj

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Ako na ljeto bude još u pelenama (a nadam se da neće) Na kraju, ovdje sam pročitala za Mullerove :D , koje, iskreno, nisam ni gledala jer sam pretpostavila da nisu nešto. Prije tjedan dana smo ih kupili za probu i definitivno prelazimo na njih!
    Ovim putem šaljem curama koje su ih preporučile![/quote] Koje su to Mullerove pelene ,za te još nisam čula,gdje ih ima kupiti?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    a di drugdje nego u Zagrebu u Mulleru

  14. #64
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Ima i u Slavonskom Brodu, za druge gradove ne znam.
    Nisu mi loše ni njihove maramice za guzu, vrlo su slične babylove (mi smo do sada bili na babylove, ispočetka nivea dok se meni nije od nivea maramica osulo lice kad sam prešla s njima preko lica) - pakovanje od 6 paketa maramica košta 60 kn.
    (Inače, vlažne baby maramice kod nas su za sve, od mog skidanja šminke, čišćenja namještaja do brisanja cipela ).

  15. #65
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Meni su bolje tj. vlažnije od babylove.

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    kad naletimo na Mullerove, probat ćemo i te.
    Na Mullerove nećete naletjeti, moraš ciljano u CC1, Mullerov dućan.

    Inače mi smo se pelena riješili :D , a dok su nam trebale šetali smo između Mullerovih (naj-naj-najpovoljniji odnos kvalitete i cijene, zapravo su jako jako dobre), a kad nam dućan nije bio usput, koristili bismo Libero. I da - ljubičasti Pampers, vrlo rijetko zbog previsoke cijene.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    a di drugdje nego u Zagrebu u Mulleru
    Ašta vam je taj Muller ,dućan ?!Ja sam mislila da je to samo naziv pelena? :?

  18. #68
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Citiraj beba128 prvotno napisa
    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    a di drugdje nego u Zagrebu u Mulleru
    Ašta vam je taj Muller ,dućan ?!Ja sam mislila da je to samo naziv pelena? :?
    Da, dućan, nešto u stilu DM-a.
    Baš neki dan komentiram MM-u kako smo kad se I. rodio kupovali najskuplje pelene, maramice, kupku od Mustele koja košta 90 kn... a sada smo završili i na Mueller kupki od 19 kn - a sve što kupujem zadovoljna sam s tim.
    Poanta svega je da cijena i kvaliteta često uopće nisu u srazmjeru.

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj LIMA prvotno napisa
    Poanta svega je da cijena i kvaliteta često uopće nisu u srazmjeru.
    I nisu, zato jer se mnoge "marke" sada proizvode u lošijoj varijanti za istočno tržište, a proizvodi "no name" su svuda isti ili približni. Nisam rekla ništa novo, ali...
    Kad su moji veliki klinci bili mali, Pampersica je bilo za kupiti samo kod švercera na placu ili u inozemstvu (bio je rat). Kad sam počela raditi s platnenih smo prešli na Pampers i kupovali smo ih u Austriji. Ali kvaliteta Pampers pelena austrijske proizvodnje i ovih danas na našem tržištu koje se proizvode u Poljskoj je dan i noć. Kao da nije riječ o istom proizvodu. Samo im je ime zajedničko. Čak niti ove ljubičaste Pampersice nisu kao one austrijske.
    I da, onda su bile posebne za dečke (plave, pojačano upijanje naprijed) a posebno za cure (roza, upijanje pojačano po sredini). Baš slatko!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj LIMA prvotno napisa
    Citiraj beba128 prvotno napisa
    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    a di drugdje nego u Zagrebu u Mulleru
    Ašta vam je taj Muller ,dućan ?!Ja sam mislila da je to samo naziv pelena? :?
    Da, dućan, nešto u stilu DM-a.
    Baš neki dan komentiram MM-u kako smo kad se I. rodio kupovali najskuplje pelene, maramice, kupku od Mustele koja košta 90 kn... a sada smo završili i na Mueller kupki od 19 kn - a sve što kupujem zadovoljna sam s tim.
    Poanta svega je da cijena i kvaliteta često uopće nisu u srazmjeru.
    Sad sam utipkala njihovu stranicu,u Splitu ih nema samo ZG,i S.BROD. Šteta!

  21. #71
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mullerove pelene su naj. od pampersica je dobio osip.babylove su ok. Muller inaće ima stvari koje su isključivo napravljene za zapadno tržište(kozmetika detergenti...) mislim da imaju i drugih marki pelena a ne samo svoju pa ako želite usporediti pelene za naše tržište i za zapadno kupite uzorak u mulleru

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    evo ija probala activ fit...puno puno bolje od obicnih...

    i danas vidjela da se u prodaju vratile pampersice za decke i cure

  23. #73
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Znam da je tema babylove vs pampers, ali definitivno Mullerove Beauty baby pelene, podloge za previjanje,pamuk,papirnate maramice (ne vlazne)...ma sve od Mullera

    Probali smo jos i Pampers, Babylove i Moltex

  24. #74
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Evo vec 10-ak dana nam babylove ujutro promoce i moram ga citavog presvlaciti Po danu su super i cak nikad nije procurilo govance kao sa Pampersicama. Mada moram priznati to je verovatno zato sto su mnogo uze oko nogice (ostane mu onako urezano). Ovde u Subotici nema Muller Ne znam koje da kupim za noc...Libero? Pampersice necu!

  25. #75
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Meni su Babylove (Newborn) bile super, ali kada smo morali preći na veći broj stalno su mi popuštale i Laura bi tijekom noći znala biti skroz mokra da sam morala mijenjati i posteljinu.
    Po preporuci sam probala ljubičaste Pampers i nikada do sada nisu promočile. Za sada smo super zadovoljni!!!

  26. #76
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Probala bi Mullerove, ali ja ne znam da u ST i okolici ima dućan

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    mi koristimo babylove po danu a ljubicasti pampers po noci i ni jedna nije popustila od kad ih koristimo tako da....nasli smo dobitnu kombionaciju.,..
    jeftine za dan, skupe za noc

  28. #78

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Od početka smo koristili pampers, jedino su nam active fit odgovarale, ali mi je užasno smetao njihov smrad. Pronašli smo Huggies premium i oduševljeni pelenama, tanke, odlično upijaju, ne promoče i ne smrde. Ali kako je malena jako jako živahna i mijenjanje pelena je postalo nemoguća misija probali smo pampers active girl pants i oduševili se njima, navučem joj pelenu u sekundi (jer su kao gaćice), mislim da su jedini pampers koji NE smrdi, lagane su i tanke, mekane za poluditi i odlično upijaju i za dan i za noć.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    nakon svega šta sam pročitala mislim da ću kupit jedne babylove i jedne pampersice newborn pa ću vidit koje su bolje, koje smrde, sto čuda btw, sleep & play su za malo veću djecu od novorođenčadi il se varam?

  30. #80

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj sunchica prvotno napisa
    nakon svega šta sam pročitala mislim da ću kupit jedne babylove i jedne pampersice newborn pa ću vidit koje su bolje, koje smrde, sto čuda btw, sleep & play su za malo veću djecu od novorođenčadi il se varam?
    sleap and play i one new born su identicne, samo razlicita etiketa(imala sam istovremeno oba paketa...
    iskreno ne preporucam ni jedne, libero ili babylove(pampersice su tako tanke na guzi da doslovno vidis kroz njih

  31. #81
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj davorkica prvotno napisa
    Znam da je tema babylove vs pampers, ali definitivno Mullerove Beauty baby pelene, podloge za previjanje,pamuk,papirnate maramice (ne vlazne)...ma sve od Mullera

    Probali smo jos i Pampers, Babylove i Moltex
    Evo, ja ću nastaviti tvojim tragom malo o Mullerovima. Što preporučaš - Beuty baby ili Moltex? Mi idemo na platnene, ali bismo uzeli i paket jednokratnih. Iz ekoloških razloga planirali smo Moltexice. Jesu li ti bile ok?

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    koliko dugo ste koristile new born veličinu, tj. od 3-6 kg? prva 3 mjeseca ?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj sunchica prvotno napisa
    koliko dugo ste koristile new born veličinu, tj. od 3-6 kg? prva 3 mjeseca ?
    moja cura je stala u newborn i sa 4 mjeseca, jer je sa 5 mjeseci imala 6 i 670.. sve ovisi kolika je beba...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    131

    Početno

    prvo dijete je newborn koristio niti mjesec dana, rodio se sa 4630 g, u prvih mjesec dana dobio preko kilu tako da sve ovisi o težini djeteta. drugih mjesec dana koristio je trojku, i nakon tada pa sve do sada koristi četvorku. ima 16 mj i 12 kg

    drugo dijete (sada ima 15 dana) rodio se sa 4100g, vidjeti ćemo koliko će dobivati na težini. imam doma veliki paket dvojke pampers i babylove paket.

    inače do sada sam koristila pampersice, i sa prvim djetetom sam bila zadovoljna (jednom sam kupila sleep play i nisam bila zadovoljna, jednom libero i zadovoljna sam ali nekako smo kasnije uvijek kupovali pampers valjda iz navike).
    sada smo dobili babylove pelene i zadovoljnija sam nego sa pampersom i nadalje ćemo koristiti babylove i za jedno i drugo dijete.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    49

    Početno

    ja isto ne koristim pampers!imam sina od skoro 4god i curu od 10mj.sa njim sam koristila VIOLETApelene tad su izašle i prezadovoljna sam bila.sa curom sam počela pampers-kao uže su nešto "elegantnije"za curu a ona stalno upišana!!!dok sam je bila počela presvlačiti po noći.naravno opet sam uzela Violeta pelene!!njih ne propiški ima ih puno u paketu i dobiju se gratis vlažne maramice od 72kom :D koje su isto odlične!!!ja koristim maramice i za skidanje šminke-to mi je zgodno,praktično i one me ne peku za oči,dok niveu nesmem ni blizu oka!!eto ja sam to testirala na svojim očima,a onda su sigurne i za guzu.Libero je ok.ali one grudice od gela su strašne!! :shock: sve joj u pišu ode!!!tako da su nama violeta zakon!!!!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    131

    Početno

    nama su se pojavile grudice od gela na sleep and play pelenama, i jednom na običnim pampersicama ali to je kriv moj muž koji se nije sjetio da bi trebalo presvuči maloga kad mene nije bilo doma.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    ja sam mislila kao uzet jedno 10 paketa zaliha kad skužim koje mi najbolje pašu al sad mi se to ne čini baš najboljom idejom, mada, ne vjerujem baš da će mu tako brzo težina rasti ali šta onda s premalim pelenama? možda ih mgu zamijeniti u dm-a za drugu veličinu uz sačuvan račun?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    131

    Početno

    Citiraj sunchica prvotno napisa
    ja sam mislila kao uzet jedno 10 paketa zaliha kad skužim koje mi najbolje pašu al sad mi se to ne čini baš najboljom idejom, mada, ne vjerujem baš da će mu tako brzo težina rasti ali šta onda s premalim pelenama? možda ih mgu zamijeniti u dm-a za drugu veličinu uz sačuvan račun?
    jednom sam u dm-u kupila pampers 4plus umjesto 4, i uz račun sam ih zamijenila, ali to je bilo taj isti dan.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    raspitat ću se svakako prije nego kupim zalihe, imam onih 15% popusta pa to želim iskoristit za neku veću svotu da to ima i nekog smisla a ne za jedan paketić pelena

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj sunchica prvotno napisa
    raspitat ću se svakako prije nego kupim zalihe, imam onih 15% popusta pa to želim iskoristit za neku veću svotu da to ima i nekog smisla a ne za jedan paketić pelena
    u tom slucaju uzmi 1 paket od 3-6, a ostale od 4-9...
    jesi razmisljala o platnenima...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    jesam, ja sam ti jedna od onih trudnica koje su hodočastile po svim živim temama i prije nego su ostale trudne, pripreme radi
    međutim, ipak sam se odlučila za jednokratne, platnene iziskuju puno pranja i peglanja, od čega peglanje nije problem nego moj balkon i STRAŠNO PRISTOJNI susjedi poviše nas koji ne znaju što je pepeljara pa bacaju svoje čikove i sve ostalo šta im padne na pamet dole pa kome padne. tako da ni dječju robicu neću sušit vanka nego na unutrašnjem sušilu a kamoli još s pelenama tome ne bi bilo kraja. a iako neki misle drugačije ipak mi je draža jednokratna, pomisao da se već 100 puta kakao u tu pelenu me ne veseli iako sam i ja kakala i piškila u platnene pa mi ništa nije

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj mala lanna prvotno napisa
    Mi od rodjenj koristimo violetine pelene i maramice i jako sam zadovoljna....probali smo i babylove i isto su mi dobre ali Violetine pelene su mi odlicne...prezadovoljna sam...
    A meni totalno suprotno!
    Kupila sam u BiH par puta violetine pelene i bile su mi uzasne,E je kroz sat vremena bio skroz mokar i uopste mi se ne svidjaju,maramice su im dobre ali pelene uzas. Ja koristim papers u austiji i prezadovoljna sam,jedino sto su skupe...sad sam kupla E neke malo jeftinije u schlekeru i stavljam mu preko noci i super mu je,ne promoci a E je stvarno napuni...preko dana mu stavljam activ fit ja, a baka esy up i dobre su nam skroz.

  43. #93
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Mi smo dosada koristili Mullerove i Babylove pelene. Zadovoljni s objema. Znale su nam promočiti jedino kad je L bila između dviju veličina. Dobili smo i jedan paket Huggisa, ali veći broj pa će njihovo korištenje malo pričekati. Što se tiče maramica, bolje su mi Mullerove, skoro pa bezmirisne su.

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Definitivno Babylove!
    Probali smo sve ostale koje imamo ovdje u ponudi (Pampers, Sleep&Play, Violeta, Molfix...).
    Babylove nemaju toliko onog gela i ne smrde. Duboke su na ledjima i imaju one rastezljive trakice- koje je Pampers uveo tek sada...eto toplu vodu izmislili... .
    U svim ostalim je promocilo...u Babylove samo dva- tri puta i to kada je prelazio na veci br. Kada propuste- to mi je znak da mi trebaju vece. Cak i kada je imao proljev- nikada se nije desilo da mu prodje sa strane ili na ledja kao kod drugih.
    Zadnja stvar - ali ne i tako nebitna je cijena. Nije uopste mala razlika!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    koliko dugo ste koristile veličinu od 3-6 kg i od 4-7 kg?????

  46. #96
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    naše iskustvo: 1. Libero
    2. Mullerove, beauty baby
    3. Dm babylove
    4. probali neki dan jednu iz Kauflanda, nešto wiki...,nije loša
    5. pampers ( naše ) definitivno najgore

  47. #97
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj sunchica prvotno napisa
    koliko dugo ste koristile veličinu od 3-6 kg i od 4-7 kg?????
    vrlo kratko, ove prve negdje do kada je beba imala max 2 mjeseca, a i druge je vrlo brzo prerasla. ne isplati ti se raditi zalihe
    doduše mi inače koristimo platnene, a ove su nam za noć

  48. #98
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    i samo da dodam jer vidim što gore pišeš, platnene pelene ne treba peglati

  49. #99
    mamal avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    231

    Početno

    mi koristimo i jedne i druge, ali moj glas prije ide za babylove, mislim da nemaju toliko sintetičkih materijala...

  50. #100

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mi smo isprobali sve raspoloživo na našem tržištu. I najbolje su nam Libero, iako i Mullerove nisu bile loše. Mullerove su nam bile bolje kad su klinci imali manju kilažu, a kasnije Libero - sve nam je na njima bilo dobro - upijanje, gumica na leđima, dezen (mamina djeca - mali esteti).
    Pampersice su nam bile najlošije - pogotovo one za naše tržište.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •