Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 254

Tema: Babylove vs Pampers

  1. #101
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Mi smo probali Babylove i Pampers i bolji nam je Babylove koji nam nikad nije procurio, dok Pampersice jesu
    Sada smo kupili Alana DM eko pelene 4-7 kg. N ima 4,8 kg ali mi i dalje izgledaju puuunnnooo prevelike :?
    Napominjem da ih i mi koristimo samo za noć, po danu smo u platnenim pelenkušama.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    mi cemo biti platneni pelenasi, ali za porodiliste traze jednokratne (pokusacu da izbegnem ali tesko)

    alana nema za novorodjencad

    babylove newborn je od 2-5 kg
    babylove mini je od 3-6kg

    kakva je razlika

    newborn nisam nasla a kupila sam ove mini
    da li je to isto ako upadamo u kilazu?

    zaletela se malo i kupila zbog popusta pa sada ne znam da li da menjam, kad stigne jer ne daje mi se novac za jos jednokratnih, ne zelim ih

  3. #103
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    nama su bile bolje newborn jer su nam bolje fitale obzirom je N došla iz rodilišta sa 2860

  4. #104
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    probala i jedne i drugo iako smo u tertama. niti jedne mi ne valjaju,dijete mi smrdi po mokraci cim se popiski. za rodiliste sam kupila pampers i ostavila njima paket po izlasku.

  5. #105
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Mi koristimo isključivo Alanu iz DM-a i zadovoljni smo s njima, nisu plastične na dodir kao sve ostale na tržištu, ali su doduše velike i nisu baš ergonomske. Nisu nam nikad promočile, čak ni noću ukoliko beba leži na leđima, jedino kad bebu stavim na bok na cicanje, a ona slučajno piški, onda nam promoči na tom boku na bodić. E sad, vjerojatno to prođe kroz nogavicu, nemam pojma.
    Pampersice nikad nisam ni probala, uzimali smo samo Baby love i one Mullerove. Otprilike su slične kvalitete i to nam je jedina alternativa ukoliko nema Alane.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa
    nama su bile bolje newborn jer su nam bolje fitale obzirom je N došla iz rodilišta sa 2860
    znaci preostaje mi da bolje klopam i nabijemo jos kilaze

    ne idem na UZ i nemam predstavu kolika je beba. uostalom, zbog pelena je i blesavo da idem na UZ.
    mozda uspem da zamenim

  7. #107
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Samo da se ubacim, kod nas u rodilištu povijaju bebe u platnene (tetra) pelene. Ja sam mislila da je to normalno u svim rodilištima.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Citiraj anna01 prvotno napisa
    prije nego li se curica rodila, kupili smo babylove- super imam samo rijeci hvale...onda sam se jednom zgodom nasla u metrou, od pampersa spleep and play bile su na akciji i kupili mi 4 paketa... a za njih nemam rijeci ...katastrofa!!!!!! tanke su da gledas kroz njih,i slabo upijaju...a da ne govorim da joj svaka stolica zavrsi na ledima!!!!
    Također potpisujem,koma su...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    wien
    Postovi
    78

    Početno pampers i rok trajanja

    drage forumasice ili mame kako vec zelite

    imam jedno mozda glupo pitanje,a mozda i ne. Ovako koliko pampers pelene vrijede,mislim do kada im je rok trajanja :?
    Imam 4 paketa newborn od 2-5kg napravite su 2008.
    ako tko znam voljela bi da mi odgovori.

    pozdravvvv

  10. #110
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    traju oko 3 godine.otisnuto je na njima (na paketu i na pelenici)kolko traju(ja sam jednom ove godine kupila libero u nami koje su napravljene 2006 i još im je bio rok 4 mj!!!). ali ako si ih kupila 2008 onda zbilja nema frke.evo moje mullerice koje sam sad kupila traju do 09.2012. a napravljene su 17.7.09.

  11. #111
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Mi koristimo samo pampers,probala jednom baby love,bile su katastrofa,svaki put su procuravale, al su zato pampers maramice užasne,smrde za poludit,a i nisu predebele su,zato stalno koristim nivea pure maramice,odlično mirišu,velike su,mekane i taman vlažne,znači ni premalo ni previše.

  12. #112
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Jos jedan glas za babylove!
    Pampersice sam bila kupila za rodiliste i jos smo jedan paket dobili, ali otkako sam probala babylove samo njih koristim! Odgovaraju mi sto se tice i cijene i kvalitete! (Koristimo ih samo za noc, inace smo platneni!) Njihove vlazne mi se bas ne svidjaju - nekako su mi suhe dosta, a pampersove smrde za poludit!

  13. #113
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Pampers, ali više iz navike. Probali smo nekoliko puta i Babylove, za tu cijenu zaista nisu loše, ali vlažne maramice Babylove su katastrofa.

  14. #114
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    Malo sam zbunjena, šta se u rodilište moraju nositi pelene :?

  15. #115
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    U prinicipu ne za rodiliste, nego za doma kad sa se vratila iz bolnice.

  16. #116
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    Aaaaa, ok! Pomislila sam da je recesija ušla i u rodilišta

  17. #117
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    U Vž rodilište se trebaju nositi pelene, a za druga rodilišta ne znam.

  18. #118
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj arilu prvotno napisa
    Aaaaa, ok! Pomislila sam da je recesija ušla i u rodilišta
    Izgleda da je u nekim vec odavno recesija. Npr. u pulsko moras nositi i toalet papir, tako da mi je nekako bilo logicno da spremim i pelene za bebu.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    ja sam za pampers , probača u početku puno vrsta ali sve su bile bljak..pre krute, prokišnjavale su , pre debele pa imam osijećaj da je mala u oklopu...itd..pampers zakon!

  20. #120
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Meni su Babylove bile super dok curka nije počela više puniti pelenu. Onda su počele curiti na sve strane...pogotovo noću. Pa smo jedno vrijeme bili na Pampersu i sad odnedavno smo na Mullerovim pelenama.

    Inače, Babylove su dobre pelene jedino što su po meni preniskog struka. To pogotovo može biti problem dečkićima kojima mame dižu pišulince gore kod prematanja.

  21. #121
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Da podignem malo temu iz prašine. Jel mi može netko reći koja je razlika u cijeni između pampersa i baby love?

  22. #122
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa
    Da podignem malo temu iz prašine. Jel mi može netko reći koja je razlika u cijeni između pampersa i baby love?
    ako se ne varam oko 60 lipa po peleni (za kilažu 4-9)

  23. #123
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    inaće meni su baby love puno bolje od pampersica ,
    kod pampersica nam se događalo da je kakica izašla na leđa van zbog niskog struka i imaju
    miris na stare ljekove

  24. #124
    a mama avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    63

    Početno

    probali smo razne ali Babylove su najbolje!!

  25. #125
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa 60 lipa po peleni i nije baš mala stvar znači nekih 60 kuna na sto komada
    Ma buni me što ovdje ima raznih komentara tj neke kažu da su im pampers grozne i da promoće pa iscuri a baby love super, a druge obrnuto pa se pitam kako to
    puno prijateljica koristi baby love i kažu da su im super ali kad smo bili na plaži ove godine malo sam promatrala djecu u tim pelenama pa mi se činilo da su nekako puno visile i onako teške bile i da su smetale djeci kod hoda i to kad su samo mokre bile
    mi smo za moju nećakinju koristili pampers - doduše prije 10 godina i pošto sam ju ja čuvala kao malu bila sam jako zadovoljna s tim pelenama - nikada nisu promočile ili da bi nešto iscurilo pa sam se sad iznenadila da cure pišu negativna iskustva
    a sad ja čekam bebu i razmišljam koje pelene i mislim da ću zbog cijene ipak baby love a i ako kažete da i pampers propuštaju onda stvarno nema smisla davati tolike novce

  26. #126
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Mitovski, isprobaj jedne i druge ( i treće ako treba) pa sama izaberi.
    Vidiš da se mišljenja jako razlikuju.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    In the middle of nowhere
    Postovi
    128

    Početno

    Meni su pampersice zakon,ali što se tiče Babylove malih(2-5kg) one su mi nekako bolje,mislim da ih ima većina rodilišta manje su i kompaktnije bebać izgleda ,nemate dojam da je u vreći,i moram priznati da prvi put čujem da se kod nas u rodilištima djeca povijaju u platnene.Moja je dobila osip od Babylove tako da se više nisam usuđivala isprobavati druge vrste.Za malu bebu najbolje su Niveine maramice a za starije mislim da ionako nije važno jer većina završi pod tušem kad se ukakaju ili nisam u pravu :? ?

  28. #128
    mamal avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    231

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa
    Pa 60 lipa po peleni i nije baš mala stvar znači nekih 60 kuna na sto komada
    Ma buni me što ovdje ima raznih komentara tj neke kažu da su im pampers grozne i da promoće pa iscuri a baby love super, a druge obrnuto pa se pitam kako to
    puno prijateljica koristi baby love i kažu da su im super ali kad smo bili na plaži ove godine malo sam promatrala djecu u tim pelenama pa mi se činilo da su nekako puno visile i onako teške bile i da su smetale djeci kod hoda i to kad su samo mokre bile
    mi smo za moju nećakinju koristili pampers - doduše prije 10 godina i pošto sam ju ja čuvala kao malu bila sam jako zadovoljna s tim pelenama - nikada nisu promočile ili da bi nešto iscurilo pa sam se sad iznenadila da cure pišu negativna iskustva
    a sad ja čekam bebu i razmišljam koje pelene i mislim da ću zbog cijene ipak baby love a i ako kažete da i pampers propuštaju onda stvarno nema smisla davati tolike novce
    potpuno razumijem, tako je i meni bilo.

    došla sam do zaključka da o bebinoj građi ovisi i koja pelena paše kojem djetetu - pa nisu svi isti

    ja sam probala skoro sve pelene, u zadnje vrijeme čak i jeftinije verzije, violeta, pretty baby i bebe od konzuma..i ima razlike, te jeftinije su i grublje i nekako nezgrapnije, ali nisu puštale....

    najvjernija sam babylove pelenama jer mi imaju nekako najprirodnije materijale. pampersice su nam pustile možda jednom ili dvaput (ako), ali mi se nikako ne sviđa onaj sintetički dodir na ruku...sve su mi nekako plastične i imam osjećaj da koža ne diše - pogotovo mi je to bilo ružno ljeti, tako da smo koristili babylove...

    one mi ponekad puste, ali evo, probala sam sa većim brojevima - ima kilažu za 4, koristimo 4 i 4+, a evo danas kupila i 5icu prvi put...pa ćemo vidjeti (ima blizu 12 kg)...
    onače, volim i Alana pelene iz DM-a, jer su ekološke i nekako pamučne, a meni je to važno....

    one huggies i libero su mi puštale, ali tada je još bio beba i imao rijetku stolicu, što je bilo nezgodno ...sada je stolicu puno tvrđa, pa ne znam, možda bi bile i ok....


    eto, nadam se da sam ti pomogla bar malo....

  29. #129
    mamal avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    231

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa
    Pa 60 lipa po peleni i nije baš mala stvar znači nekih 60 kuna na sto komada
    Ma buni me što ovdje ima raznih komentara tj neke kažu da su im pampers grozne i da promoće pa iscuri a baby love super, a druge obrnuto pa se pitam kako to
    puno prijateljica koristi baby love i kažu da su im super ali kad smo bili na plaži ove godine malo sam promatrala djecu u tim pelenama pa mi se činilo da su nekako puno visile i onako teške bile i da su smetale djeci kod hoda i to kad su samo mokre bile
    mi smo za moju nećakinju koristili pampers - doduše prije 10 godina i pošto sam ju ja čuvala kao malu bila sam jako zadovoljna s tim pelenama - nikada nisu promočile ili da bi nešto iscurilo pa sam se sad iznenadila da cure pišu negativna iskustva
    a sad ja čekam bebu i razmišljam koje pelene i mislim da ću zbog cijene ipak baby love a i ako kažete da i pampers propuštaju onda stvarno nema smisla davati tolike novce
    potpuno razumijem, tako je i meni bilo.

    došla sam do zaključka da o bebinoj građi ovisi i koja pelena paše kojem djetetu - pa nisu svi isti

    ja sam probala skoro sve pelene, u zadnje vrijeme čak i jeftinije verzije, violeta, pretty baby i bebe od konzuma..i ima razlike, te jeftinije su i grublje i nekako nezgrapnije, ali nisu puštale....

    najvjernija sam babylove pelenama jer mi imaju nekako najprirodnije materijale. pampersice su nam pustile možda jednom ili dvaput (ako), ali mi se nikako ne sviđa onaj sintetički dodir na ruku...sve su mi nekako plastične i imam osjećaj da koža ne diše - pogotovo mi je to bilo ružno ljeti, tako da smo koristili babylove...

    one mi ponekad puste, ali evo, probala sam sa većim brojevima - ima kilažu za 4, koristimo 4 i 4+, a evo danas kupila i 5icu prvi put...pa ćemo vidjeti (ima blizu 12 kg)...
    onače, volim i Alana pelene iz DM-a, jer su ekološke i nekako pamučne, a meni je to važno....

    one huggies i libero su mi puštale, ali tada je još bio beba i imao rijetku stolicu, što je bilo nezgodno ...sada je stolicu puno tvrđa, pa ne znam, možda bi bile i ok....


    eto, nadam se da sam ti pomogla bar malo....

  30. #130
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    mitovski,dobro si primjetila da beby love malo vise ,izgledaju među nogicama malo pufasto sto je u neku ruku dobro jer kakica nije priljepljena za guzu pa se smanjuje rizik za osip

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ja trenutno koristim i jedne i druge i ne znam što bi rekla. Preko noći su mi promočile i jedne i druge...ali samo zadnjih par dana...zašto i kako, ne znam...promatrat ću još par dana razvoj situacije....do sada sam stalno koristila pampers, sad sam kupila babylove za probu..

  32. #132
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    A koja je točno razlika između onih Babylove Newborn i Mini pelena?! Pitam koje je bolje kupiti za novorođenče,jer se bojim kupiti previše newborn da mi ne ostanu bezveze kasnije.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    In the middle of nowhere
    Postovi
    128

    Početno

    Newborn su od 2-5 kg i kao imaju posebnu unutrašnju jezgru za rijetku stolicu a mini idu od 3-6 kg ako se ne varam i u pravilu su samo malo veće,ja sam u rodilište nosila malo pakiranje newborn i još jedno potrošila doma i onda prešla na mini,na vjerujem da ćeš u rodilištu potrošiti puno pelena pa u svakom slučaju za prvu ruku bolje ti je uzeti manje pakiranje.

  34. #134
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Miele, hvala
    Jedne newborn sam kupila za rodilište i promišljala sam se oko drugog paketa. Mislim da više neću te kupiti već one mini za doma.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Nama su definitivno bile najbolje libero, ali sad čitam da su se pokvarile. Nakon toga babylove i alana. Pampersice su nam curile na sve strane, a sad koristimo mullerove i super su nam. Što se tiće najmanjih pelena newborn, netreba ih puno ako je beba prosječne kilaže pri rođenju, mi smo za doma odmah uzeli mini (jeftinije su, ima ih više u paketu). Mi smo se osuli od hagisa i to opako.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    1. Huggies
    2. Pampers
    3. Babylove
    Naslušala sam se hvala za Mullerove, ali kad smo ih probali - užas svaka pelena je promočila, koma. Slijedeće ću probati Libero pa ćemo vidjeli. Zamjerka kod pampersa mi je jedino što ima niski struk pa kaka ponekad izađe van.

  37. #137
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Probala i Babylove i Pampers, i dok mi je svaka Babylove procurila, i svi bodiji su nam ukakani sa strane, Pampersova ni jedna nije, koristila sam Sleep & Play, a sad koristimo Active baby, i nije bas da su puno skuplje, uvijek ima neka akcija, recimo dok jedna Babylove pelena dodje 1,20 kn, MM je jucer kupio Pampersice po 1,13 kn komad, tako da.......to bas i ne stoji, mi uvijek racunamo cijenu pelena, podjelimo sa koliko komada ima unutra i tako najbolje vidis koliko zapravo kosta........ na pocetku smo koristili huggies, one su isto bile dobre, ali eto kako su ove bile na akciji.......

  38. #138
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Mi smo prešli s Babylove na Pamperes, nakon što su nam ove prve u nekoliko navrata propustile kakicu. Pampers mi se više mi sviđaju: mekanije su, ljepšeg dizajna, tanje, manje mokre. Jedino mi se ne sviđa što su parfumirane.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Potpisujem za Pampers ali Pampers iz Mullera njemačke proizvodnje jer Pampers iz naših trgovačkih lanaca su made in Poljska - drugim riječima nije to to!
    Probali Babylove pelene i katastrofa, curile na sve strane i debele su dok su Pampersice ful tanke suuuuper upijaju - nikad se nismo probudili mokri i pokakani do grla što nam se sa Babylove pelenama dogodilo.
    Jedino su mi Pampers vlažne maramice užas živi. Tu potpisujem za ****. Skuplje su ali vrijede!!!!

  40. #140
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    malo sam promatrala djecu u tim pelenama pa mi se činilo da su nekako puno visile i onako teške bile i da su smetale djeci kod hoda i to kad su samo mokre bile
    tako izgledaju pelene bilo koje marke kad ih roditelji ne mijenjaju dovoljno često.
    jednokratne pelene sadrže gel koji može upiti jako puno tekućine. naravno, kako upija tekućinu, tako mu se i volumen povećava. kad pelena tako teško visi, to znači da su ju roditelji odavno trebali promijeniti.
    ili da je dijete u njoj bilo u moru pa se napila mora.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Beautybaby od Mullera su mi najbolje..probali smo i Babylove i Pampers. Pampersice mi smrde, Babylove su OK, ali su malo grublje, dok su Muller mekane kao Pampers-ali ne smrde i nama su odlične!

  42. #142
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam na onom sajmu beba vidjela neke huggies bio. Jako su mi se činile ugodne na dodir. A pošto bebi prve dane mislim stavljati jednokratne voljela bih probati s tim pelenama. Jumbo paket bi nam vjerojatno bio i dovoljan dok ne pređemo na platnene.
    ALI....nigdje ih nisam vidjela za kupiti! Zna li netko možda gjde bi ih moglo biti??

  43. #143
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Mi koristimo Pampers, Premium Care, probali svašta, ali uvijek se vraćam na ove. Jedino što smrde za poludit. Sad lagano pokušavamo sa platnenima + Pampers za noć.

  44. #144
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Mi smo probali skoro sve pelene na tržištu i uvijek se vraćam pampersicama.
    Znala sam kupiti one mullerove pelene i nisu mi bile loše. No kad bih imala njih i pampersice u isto vrijeme, uvijek su mi p bile bolje.

    Huggies su OK, ima ih u Konzumu. One su mi drugi izbor.


    Uvjerljivo najgore su mi Violeta - od njih je L dobio strašan osip. Te i još neke pelene koje smo kupili u Hercegovini.

    Babylove smo imali samo kad smo dobili besplatno pakiranje (ono u rodilištu) i tak tak su mi. Dosta nezgrapne i puštaju.


    Vidim da vas dosta spominje da pampersice smrde - meni imaju "bolji" miris od većine drugih.
    I njihove vlažne maramice su mi isto dobre :pampersoljubac:

  45. #145
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    meni baybylove nista ne valjaju jako su krute,debele i uopce ne upijaju kako upija pampers...

  46. #146

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    10

    Početno

    Mi smo od početka koristili pampersice , ali bi jako procurile sa strane kad bi se maleni poopiškio ,i na leđima ,bi bio pokakan do vrata i svaki puta smo morali ići na kupanje i presvlačenje robice , sada smo prešli na libero i jako smo zadovoljni , i jeftiunije su od pampersica.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    66

    Početno

    Moj glas za babylove i libero. Pampers-never more

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    samo da se nadovežem na maramice - netko reče da su mu **** skupe - uvijek ima akcija 4 komada 45kn! to i nije tako skupo!
    mi stalno kupujemo na akciji - (konzum, plodine, dm) i imamo doma po nekoliko paketa!

  49. #149

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Kupuje kako kad. Babylove mi je u prednosti jer je jeftiniji i jer su pelene pput dubljih gaća pa mi rjeđe propuste po noći. Manjak im je što su u odnosu na pampers nekako kruće i iz bezveznog, ali estetskog razloga, izgledaju jeftinije.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Mala je u platnenima. Kada idemo na put gdje nemamo mogućnosti koristiti veš mašinu, uglavnom uzmem Babylove ili Libero.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •