Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 254 od 254

Tema: Babylove vs Pampers

  1. #251
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ako se dobro sjecam nemaju elasticno oko struka. mi smo isto jednom dobili i jedva potrosila.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Babylove su nama bile najgore pelene iz jednog jedinog razloga-užasno su krute i plastične,ko da bebi staviš gips među nogu i nikada mi nije bio jasno zašto su tako hvaljene. Dok su Pampers i Puffies sto puta mekše i mekanije

  3. #253
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Probala Babylove (dobili na poklon) i Pampers (pakiranje iz dm-a). Sami smo kupovali Beauty Baby iz Müllera. Te su se pokazale najboljima, u velicinama od 1 do 3. Posljednja 2 tjedna koristimo platnene. Da navedem najvaznije, Babylove su me razocarale,nekako su mi cudne,stezu ju u struku kad se dovoljno zategnu,a kad ih zategnem manje prelabave su. Osim toga prevrecaste su mi. Pampersice su bile lijepo tanke i lagane, ali ne zelim kupovati P&G proizvode. Sad jednokratne imamo samo za prilike kad je posebno nezgodno nositi platnene, i to ce biti Beauty Baby opet.

    Poslano sa mog HTC Desire 200 koristeći Tapatalk

  4. #254
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ni nama nisu pasale BL. Guza je bila prekrivena tragovima kao kad se nažuljaš na zgužvanu tkaninu. Cijeli jedan paket sam se borila protiv toga, ali neuspješno. Sad smo isto na Pampersicama. A i nisu tak skupe. U 8 mjeseci niti jednom ih nisam kupila po pravoj cijeni. Zadnji put su me koštale 1,20 po kom.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •