Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 254

Tema: Babylove vs Pampers

  1. #1
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno Babylove vs Pampers

    Htela sam samo da kazem da smo presli na Babylove proizvode i da sam odusevljena. Pelene su bolje i jeftinije od Pampersovih, a maramicama sam totalno oduuuuusevljena. Ima ih vise, deblje su, vece, vlaznije i sto je meni najvaznije ne mirisu!
    Pampers mi se zgadio nakon ove kampanje: kupi jedan pampers i plati vakcinu deci u zaostalim zemljama. Uopste mi se gade svi koji pokusavaju povecati prodaju i zaraditi na racun sirote dece. Mislim zasto dati pampersu 1240 dinara, a 50 dinara za vakcinu kada bi mogla direktno sve te pare uplatiti na neku UNICEF-ov racun. Uostalom Pampersu se sve ovo sto tako sirokogrudno daju za jadnu decu sigurno odbija od poreza.
    Nadam se da nece da me tuze za klevetu

  2. #2
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Potpisujem za Babylove :D
    pampers smrdi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    I mi smo od početka koristili babylove, ali smo se sada vratili na Pampers Istina, mi pelenu koristimo samo za šetnju i park, ali babylove su nekako šire između nogu i od kad hoda baš je mnogo nažuljaju. Pa smo uzeli pampers sleep&play i dobre su, brzo se napune, ali mi ih koristimo samo za šetnju, kod kuće smo bezpelenaši.

  4. #4
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    da, činjenica je da Pampers više upije...no, to nosi svoju cijenu

  5. #5
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Glasam za Babylove ... od Aninog 6-og mjeseca sa Pampersa prešli na Babylove i koristili ih sve do prestanka nošenja pelena.

  6. #6
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam za Pampers i za njihovu akciju. Ali nevezano za akciju, njihove pelene su mi najbolje. Ali koristili smo uglavnom Babylove jer su jeftinije a nisu loše

  7. #7
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Koristimo uglavnom Babylove, nekada huggies ili Libero. Pampers mi jednostavno nikada nije "sjeo".

  8. #8
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Uglavnom koristimo Libero, Pampers tu i tamo kad nema velicine koja nam treba ovih prvih pelena. Nazalost, nema Dm-a u mom selu ali kad god odem do Splita iskoristim priliku i kupim Babylove pelene i maramice.

  9. #9
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Koristili smo pampersice, ali smo odustali od njih jer su užasno smrdljive i 'plastične' i često bi procurile, osobito noću.
    Prešli na libero pelene, ali i od njih smo odustali jer bi svako malo iz njih ispadali komadići punjenja, kao gel u kristalićima.
    Sad koristimo babylove pelene i skroz smo zadovoljni. Ne smrde (toliko), ne puštaju i nekako su 'pamučne' na dodir.
    Ipak bih sa drugom bebicom koristila platnene.

  10. #10
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Hobita nama su Pampresice isto curile na ledjima kada se pokaki, a sastrane kada se upiski
    I isto je stalno bio pun onih malih gumenih loptice (kristala).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Bochum/Beograd
    Postovi
    86

    Početno

    Mi koristimo najvise babylove, zatim pampers i tu i tamo smo probali neke druge i nismo bili zadovoljni. Babylove su sire, sto nam odgovara, nisu parfimisane (njihove maramice su definitivno najbolje), jesu nesto malo kruce, ali nisam primetila da to mom detetu smeta.

  12. #12
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Nama su pampersice bile najgore moguće pelene...živa plastika. Imali smo problema s alergijom na njih (tada još nisam znala za moderne platnene pelene ) pa smo probali babylove i bile su nam odlične
    Trenutno sam u potrazi za newborn jednokratnim pelenama za rodilište, doduše u DM-u još nisam gledala, ali ni u jednom dućanu, koliko god velik bio nisam našla...sve samo velike pelene

  13. #13
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    pampers: dobili jednom sleep and play, cijeli je stan smrdio po njima. fuj. osim toga plastične su za poludit. užasno razvikane i skupe a nevaljaju. doduše, ako se kupe izvan hrvatske...e onda nešto i vrijede. nažalost kod nas stiže samo škart

    mi smo platnenopelenaši pa jednokratne koristimo samo povremeno. kupimo u dm-u, doduše ne babylove nego alana.
    Nisu plastične, nemaju losiona, ne smrde :D

  14. #14
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj Hobita prvotno napisa
    Koristili smo pampersice, ali smo odustali od njih jer su užasno smrdljive i 'plastične' i često bi procurile, osobito noću.
    Prešli na libero pelene, ali i od njih smo odustali jer bi svako malo iz njih ispadali komadići punjenja, kao gel u kristalićima.
    Sad koristimo babylove pelene i skroz smo zadovoljni. Ne smrde (toliko), ne puštaju i nekako su 'pamučne' na dodir.
    Ipak bih sa drugom bebicom koristila platnene.
    Uzela mi žena riječi iz usta

  15. #15
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Kupila danas u DM-u Babylove newborn za rodilište :D

  16. #16
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    mi smo koristili kombinirano platnene i (najcesce) Libero, dok nisam otkrila Mullerove, koje su mi s obzirom na cijenu/kvalitetu bile najbolje. Sad koristimo pelene za po noci,i kupila sam Babylove...i tri noci su procurile. jedva cekam da ih se rijesimo, i odoh u Muller 8)

  17. #17
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    I kad sam rodila Saru i sad sa Svenom koristim Pampers. Jako su mi dobre, super upijaju i ne mislim ih prestati koristiti. Ne smrde, bar meni.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    prije nego li se curica rodila, kupili smo babylove- super imam samo rijeci hvale...onda sam se jednom zgodom nasla u metrou, od pampersa spleep and play bile su na akciji i kupili mi 4 paketa... a za njih nemam rijeci ...katastrofa!!!!!! tanke su da gledas kroz njih,i slabo upijaju...a da ne govorim da joj svaka stolica zavrsi na ledima!!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    meni su muellerove isto zakon. Baby beauty mislim da je njihova marka. super su po cijeni i mekane su. doduse, po noci mi znaju promociti pa ih koristimo po danu, a za noc Pampersice zelene (baby dry mislim da je tip) i jutro docekamo suhi

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Krenem citati post prvi i nastane mi totalna zbunjola u glavi kad sam procitala Dinari pa gledam pa kontam netko se zabunio Dok naravno nisam vidjela odakle tipkas

  21. #21
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Krenem citati post prvi i nastane mi totalna zbunjola u glavi kad sam procitala Dinari pa gledam pa kontam netko se zabunio Dok naravno nisam vidjela odakle tipkas
    verovatno si pomislila: ova stvarno ne spava dovoljno nocu i ima neki flashback trip

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Od pampersica su nam valjale jedino active fit, dugo smo ih koristili ali mi je strašno smetalo što SMRDE! Prešli smo na Huggies i ODUŠEVLJENA, tanke, mekane, udobne, nemaju nikakav miris, uopće ne smrde i ne promoče. Također i Huggies vlažne maramice, odlične.

  23. #23
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    libero!! :D

  24. #24
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    I mi koristimo babylove, ali samo za noć svako toliko i kada idemo na put (inače smo platneni )

    Jaaako sam zadovoljna s tim pelenama, samo jednom sam kupila Pampersice Sleep and Play, ok upijaju i sve ali meni su smrdile jerbo sadrže nekakav losion koji kao fol ima kamilicu, a u sastavu ni k od kamilice nego aloe vera Y :?

  25. #25
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    meni su ok i jedne i druge, ali mi se optički više sviđaju babylove

  26. #26
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Ove Pampers Sleep&Play toliko ispuštaju kristaliće, da bih ih najradije sve pobacala Babylove su mi bolje po svemu, bar za sada dok smo nosači.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    29

    Početno

    Babylove su mi najbolje. Pampersice su nam napravile strašan osip kojega se nikako riješiti dok nisam došla na ideju da bi problem mogao biti u pelenama. Libero odmah puštaju kristaliće, fuj, fuj Zbog tog sam osipa odustala i od platnenih, sad je dobro, ali me strah više nijenjati pelene pa smo na Babylove, razmišljam o Alani.

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ponestaje mi Muellerovih pelena (kupujemo na vagone), a ne da mi se ovih dana u CC1. Vidim da u Konzumu prodaju neke talijanske "be-be", a cijena im je kao i Muellerovima. Je li ih netko koristio? Iskustva?

  29. #29
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj MAGICA prvotno napisa
    razmišljam o Alani.
    Mi smo ih dobili na poklon i probali. Nisam ih više kupila nakon toga no ne jer mi nisu bile dobro u smislu da su propuštale, ispuštale kristaliće ili sl. već sam u međuvremenu probala babylove, bila zadovoljna i ostala na njima. Alana su ponešto, ajd, recimo, "priprostije" na dodir jer nemaju navodno toliko tih umjetnih, kemijskih dodataka kao ostale pelene i ekološkije su, tj. ne ostaju u okolišu taaako dugo kao ostale. :/

  30. #30
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    nama muellerove nisu zasad dobre
    ove od 2-5 su mu bile nekako preplitke a sad od 3-6 su izgleda prevelike jer promaču
    zato su babylove izvrsne, zasad ostajemo na njima :D

    (iako ja navijam za platnene ali nemam gdje sušiti )

  31. #31
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Imali još neko isustvo da napravi poređenje babylove-a i alane? I kod nas su došle pa da probamo ili ne?

  32. #32
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Millerove beauty baby definitivno
    Pampersice su nam napravile takav osip ...

  33. #33
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Imali još neko isustvo da napravi poređenje babylove-a i alane? I kod nas su došle pa da probamo ili ne?
    meni su i jedne i druge super. doduše babylove rijetko kupim, samo ako nema alana
    alana su mekše, nekako pamučnije (ne znam kako da opišem)...imam dojam da su prozračnije. mislim da su i mrvicu skuplje, ali nisam sigurna. ne smrde jer nemaju nikakav losion, a to im je definitivno veliki plus


    mi smo na platnenim a ove koristimo kad putujemo

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi smo pelenaši samo za napolje (u kući smo bez pelena ali ona se toliko zapišava da po zimi napolje ne smemo bez). I sad, babylove imam utisak da su joj prevelike kad hoda, drži onako raširene noge i uvek posle na preponama ima crveno kao da su je nažuljale. A volim babylove i jako nerado kupujem pampers sleep&play ali one su najuže između nogu od svih pelena koje sam videla (jeste smrde, i ne volim pampers, i brzo se napune ali nije nažuljana) :/
    Ima li neke druge, da nisu pampers a da su uske između nogu?

  35. #35
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa
    Ima li neke druge, da nisu pampers a da su uske između nogu?
    huggies

  36. #36
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Millerove beauty baby definitivno
    Pampersice su nam napravile takav osip ...

    Čitam i mislim "pa, kada sam to napisala?"

    Ali, slažem se!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    VUKOVAR
    Postovi
    75

    Početno

    Mi od rodjenj koristimo violetine pelene i maramice i jako sam zadovoljna....probali smo i babylove i isto su mi dobre ali Violetine pelene su mi odlicne...prezadovoljna sam...

  38. #38
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    enchi
    Ovo je totalno cool 8)

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    Mi smo probali dosta pelena.

    Najprije sam krenula sa platnenima i odustala nakon 2 mjeseca.
    Totalna katastrofa (nama).
    - Promočile su,
    - beba stalno mokra (zamotajte sebe u mokri PAMUČNI ručnik među nogama i držite ga pola sata),
    - prala non stop,
    - sušim po cijeloj kući (jer ako stalno koristim sušilicu računi struje me ubiju),
    - sve je neuredno i smrdljivo ako nemaš prostor gdje ih odložiti dok ne pereš novu turu,
    - financijski ti na kraju dođe cca isto, jer izračuni po internetu su skroz nerealni i netočni,
    - na kraju se sve svodi na očuvanje okoliša, koji se pored svih tvornica u Svijetu lomi preko moje kičme, a i kao prašak i omekšivači ne zagađuju ???...
    Uostalom svatko ima svoj izbor i mišljenje...ja probala, trudila se i poludila.

    Onada sam dobila sleep&play Pampers i nisu nam valjale (promočile su).
    Nakon toga prešli smo na Libero koje su bile ok dok beba nije narasla (4-5mj) nakon toga stalno su mi puštale, a kasnije su mi bile problematične između nogica, jer su jako krute pa je malecki široko hodao.
    Nešto kratko sam koristila Babylove i ok, ali nisam oduševljena (znale su promočiti).
    NAPOKON: dobila na poklon ponovno Pampersice active fit ALI one u ljubičastom paketu 4 i 4+ i oduševljena sam. Svi naši problemi su riješeni...zadovoljni...

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    krenula sa babylove ali pampers mi je zakon...ko sisa te 3-4 kn po pakiranju kad su neusporedivo tanje i bolje

  41. #41
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Apsolutno potpisujem Sandru254 što se tiče ljubičastih pampersica active fit. Najbolje su- barem nama....a i likovi iz Ulice Sezam na njima su zakon, nebitno za kvalitetu pelena , ali uvijek me nasmiju

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Drage mamice dali mi možete reći gdje mogu kupiti originalne pampersice osim u city centru one , gali ih ima u Konzumu ili dm-u .
    Mi koristimo one sa losionom i jako sam zadovoljna ,nema iritacija i kada se pokaka ništa ne smrdi .
    Puno hvala , pusa od Jan-Renata i mene.

  43. #43
    diva7 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    159

    Početno

    Mi smo od prvog dana na babylove pelanama...odlične su nam. Probali smo pampers ali nakon noći bi se budio mokar u njima. S babyloveom se to ne događa.

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    mi probali baby love ( 7-14 kg ) i na žalost svaki puta se ujutro probudio maokar a i pelena mu se izvuće .Kod Pampersica mi se to ne događa .
    Ujutro se budi skroz suh i mirisan.
    Kada sam ostala trudna rekla sam da neću koristiti pampersice ali pokazale su se ok .
    Dali netko zna do kuda dolaze pampersice koje se prodaju u Dm-u ili Konzumu.

  45. #45
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Mi uglavnom koristimo platnene i super smo zadovoljni, nikad nisu promočile. Ali koristimo i Pampers Fit (ljubičaste) u nekim situacijama i jedino smo njima zadovoljni od jednokratnih. Druge Pampersice niš ne valjaju. Kupili smo ih u DMu.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    a koje su vam sad to pampers fit?

    http://img.alibaba.com/photo/1231476...rs_Diapers.jpg

    meni petica active baby svaku noc propusti ali istina da nema vise gdje upiti

  47. #47
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Nema ih tu na slici.. ja sam ih kupila u DMu... 3rojku...a ima i većih. U biti meni su dobre samo zato jer imaju rastezljiv rub tj one trakice koje se lijepe. E, i ne smrde ko active baby

    Doduše jednom mi je mužić kupio one new baby (2jku) u Metrou i isto su imale taj rastezljivi rub.

  48. #48

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    Nema ih tu na slici.. ja sam ih kupila u DMu... 3rojku...a ima i većih. U biti meni su dobre samo zato jer imaju rastezljiv rub tj one trakice koje se lijepe. E, i ne smrde ko active baby

    Doduše jednom mi je mužić kupio one new baby (2jku) u Metrou i isto su imale taj rastezljivi rub.
    nasla ali su ful skupe a ne vidim razliku-..pa i aktiv baBY ima rastezljivu traku

  50. #50
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Šta da? A valjda i to ovisi o tome gdje su kupljene. Ja imam Active baby i Baby Dry (kupljeno u Italiji) bez rastezljive trake.

    Evo, meni osobno je jedino ta trakica razlog zašto su mi super. A i ne smrde... nemaju onog plavog unutra već su bijele sa mrežicom. Nekako kvalitetnije mi izgledaju ali istina je - skupe su ko vrag.

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •