Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 204

Tema: Oglasna ploča-tražim osobu za čišćenje

  1. #151
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Prvi post na ovoj temi!

    Oglasna ploča-tražim osobu za čišćenje
    Drage korisnice/i,


    Kako imamo puno upita u vezi traženja osobe za čišćenje, odlučile smo postaviti oglasnu ploču na kojoj ćete moći tražiti dotičnu osobu, prema sljedećim pravilima:


    1. Ovaj topic namijenjen je isključivo oglašavanju potrebe za osobom za čišćenje privatnog prostora. Traženje osobe za čišćenje poslovnih prostora nije dopušteno. Svaki post koji nije oglas će se brisati.


    2. Na ovom topicu, niti bilo gdje na forumu nije dozvoljeno postavljati oglase u kojima se nude usluge čišćenja, te će svaki takav post biti brisan.


    3. Svi dogovori na relaciji tražitelj/osoba za čišćenje idu preko pp-a ili e-maila.


    4. Kad korisnik pronađe osobu za čišćenje, javlja se osoblju koje njegov post briše.


    5. Svaki topic na ovom podforumu u kojem korisnici traže osobu za čišćenje mimo oglasne ploče bit će brisan.




    Molim da se pravila poštuju. Hvala.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,

    Na dulje vrijeme, po mogućnosti uz preporuke, traži se pedantna, brza, pouzdana i okretna ženska osoba za čišćenje kuće od 150m2 (usisavanje, pranje poda i kupaonice, brisanje prašine, pranje prozora po potrebi, generalka kuhinje po potrebi...) jednom svaka cca 3 tjedna u prijepodnevnim ili ranijim popodnevnim satima za 35 kuna po satu. Lokacija: Samobor, Giznik. Troje djece, bez kućnih ljubimaca. Počela bi za cca mjesec dana. Ponude može na pavelicivana@yahoo.com

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Suzzie2, dali jos uvijek trazite gospodu za ciscenje?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    4

    Početno

    Trazimo dugorocno domacicu za pomoc u kuci, svakodnevno, na pola radnog vremena, 4h dnevno, 5 dana u tjednu. Posao ukljucuje odrzavanje domacinstva: ciscenje, odrzavanje stana, pranje i peglanje rublja, kuhanje jednostavnog rucka, povremeno cuvanje djece (do 2 puta mjesecno dan u vikendu ili par sati pri izostanku iz vrtica po potrebi lakse bolesti). 5eroclana mlada obitelj. Djeca su izmedju 3.5 i 2 godine starosti. Bez ljubimaca. Stan 90 kvadrata plus terase.
    Zivimo u Samoboru, donji Giznik, iznad stare vojarne.
    Placa po dogovoru. Ukljucuje blagdane i godisnje odmore.

    Svaki komentar dobro dosao, ako netko ima iskusta u slicnoj situaciji. Ili gdje i kako pronaci takvu osobu.
    Kontakt: kalojzi@gmail.com

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim pouzdanu osobu za redovito čišćenje 3-sobnog stana i povremeno peglanje, cca. 1x tjedno 4 sata. Živimo blizu Vinogradske bolnice s autobusnom stanicom pred kućom.
    Kontakt: rados.ma@gmail.com

  6. #156
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Tetu čistilicu za čišćenje/spremanje našeg stana u blizini Kvatrića 1x tjedno/5 h isključivo po preporuci forumašica lijepo molim.
    Unaprijed hvala.

  7. #157
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Tražim osobu za pomoć u kući (pranje kupaonice i kuhinje, podova, prozora...).

    Rijeka, istočni dio grada
    30kn/sat
    jednom tjedno: subotom ujutro od 9 do 12 ili 13 h

  8. #158
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    Tetu čistilicu za čišćenje/spremanje našeg stana u blizini Kvatrića 1x tjedno/5 h isključivo po preporuci forumašica lijepo molim.
    Unaprijed hvala.
    našla.
    hvala

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Trazim osobu za ciscenje kuce, prizemlje i kat, cca 130 kvadrata.
    Jednom tjedno, uz povremeno ciscenje podruma cca 60 kvadrata. Lokacija zagreb, mihaljevac.

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    1

    Početno Posao

    Citiraj milamaja prvotno napisa Vidi poruku
    Tražim gospođu za peglanje rublja jednom tjedno. Živimo u Sesvetama.
    Pozdrav,
    Evo ja sam zainteresirana za posao ako jos uvijek vrijedi... Moj mail davorka.keresa@gmail.com

  11. #161
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    Radi bolesti trenutne tete čistilice, tražimo novu. Traži se pedantna osoba, sa okom za detalje. Bitno nam je da očisti temeljito! Ovo ne mogu dovoljno naglasiti, jer smo do sad imali svakakvih iskustava.
    Molim da se javite isključivo ukoliko zadovoljavate ovaj uvjet.
    Također u obzir dolaze samo osobe koje i peglaju.

    Čistilo bi se više stanova na području Zagreba. Sve su u pitanju mlade obitelji.
    Primarno tražim za Špansko i Cvjetno naselje, a ukoliko budemo zadovoljni, nudi se mogućnost čišćenja i na drugim lokacijama (Novi Zagreb, Maksimir, Jarun...).
    Također, bitno je da se osoba ne boji mačaka. Imamo micu koja vas neće smetati, ali moram i to napomenuti.

    Cijena: 30kn/h

    Sve zainteresirane molim da se jave u inbox, ili na mail leona2016zg@gmail.com

  12. #162
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Trazim osobu za ciscenje, pospremanje i peglanje cca 1x tjedno 4-5 sati u novom Zagrebu . Cijena 30 kn /h . Preporuka forumasica dobrodosla. Javiti se na pp .

  13. #163
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    Trazim osobu za ciscenje, pospremanje i peglanje cca 1x tjedno 4-5 sati u novom Zagrebu . Cijena 30 kn /h . Preporuka forumasica dobrodosla. Javiti se na pp .
    Sanella.h@gmail.com

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Trazim zensku osobu za ciscenje i peglanje par dana u tjednu. Satnica i detalji po dogovoru. Istocni dio grada. 0915352493

  15. #165

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Modificiram oglas: Trazim tetu/ gospodju za pomoc u kuci. Minimalno 3 puta tjedno, optimalno od ponedjeljka-petka 4 sata u jutarnjem terminu. Posao bi obuhvacao ciscenje, peglanje, povremeno kuhanje rucka, setnju psa ujutro(mala pasmina, yorkshire terrier), povremeno cuvanje djece.
    Lokacija: istocni dio grada, Dubec/Sesvete.
    Placa po satu ili fixno, placen godisnji. Satnicu i detalje dogovaramo. Molim zvati na 0915352493

  16. #166
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Moj oglas se moze brisati . Nasla tetu

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    4

    Početno

    I mi smo nasli napokon idealnu gospodju, mozete i moj oglas obrisati. Hvala.

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav!
    Tražim osobu za peglanje.
    Jednom tjedno
    30kn/h
    Cvjetno naselje

    ponude/upiti: femalesun@gmail.com

  19. #169

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Trazimo osobu za pomoc u kuci, pola radnog vremena (4h), najmanje 3 dana u tjednu a pozeljno 5 dana. Termini bi bili uglavnom bili izmedu 10-14 i 12-16, dodatni sati se placaju. Posao bi ukljucivao ciscenje, povremeno peglanje rublja, kuhanje rucka te povremeno cuvanje sestogodisnjeg djeteta u slucaju kad nije u vrticu. Osoba bi trebala biti pouzdana, pedantna i vedre naravi. Ponude/upiti - pandora918@gmail.com

  20. #170

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Molim ja sam zainteresirana...hvala

  21. #171

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    teta čistilica nam je nakon 2 godine čišćenja našla stalni posao pa tražimo novu tetu za čišćenje kuce (prizemlje i kat, cca 150 kvadrata) jednom tjedno.

    povremeno čišćenje tavanskog stana cca 90 kvadrata. Lokacija Zagreb, Markuševec.

    uvjet je da osoba ima auto (živimo na brdu, javni prijevoz udaljen cca 1 kilometar).

    preporuka forumašica je i više nego dobrodošla.

  22. #172
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Traži se gospođa za čišćenje i peglanje svaki drugi petak ujutro cca 5 sati po 30kn/sat.
    Lokacija- Malešnica. Kraj pruge u Vrapču.
    Molim zainteresirane da se jave u inbox.
    Hvala.

  23. #173
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Zainteresirani novi članovi ne mogu slati PP. Ostavite mail ili mob.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    teta čistilica nam je nakon 2 godine čišćenja našla stalni posao pa tražimo novu tetu za čišćenje kuce (prizemlje i kat, cca 150 kvadrata) jednom tjedno.

    povremeno čišćenje tavanskog stana cca 90 kvadrata. Lokacija Zagreb, Markuševec.

    uvjet je da osoba ima auto (živimo na brdu, javni prijevoz udaljen cca 1 kilometar).

    preporuka forumašica je i više nego dobrodošla.

    kontakt: ana.hadjic1901@gmail.com

  25. #175
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Traži se gospođa za čišćenje i peglanje svaki drugi petak ujutro cca 5 sati po 30kn/sat.
    Lokacija- Malešnica. Kraj pruge u Vrapču.
    Molim zainteresirane da se jave u inbox.
    Hvala.
    Molim da se javite na ostoictanija@gmail.com
    Hvala.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Bok,
    Trazimo osobu za čišćenje kuće.Jednom tjedno, petkom u prijepodnevnim satima (od 8:00 do 13:00 h).Novi Zagreb. 30,00 kn/h. Povremeno bit ce potrebe za generalkom sto povecava satnicu. Kuća je 160 m2 (trenutno se ne koriste sve prostorije pa nema potrebe za ciscenjem istih, odnosno to cistimo mi). Jako nam je bitno da je osoba ima oko za detalje.Imamo kucnu ljubimicu gospodju macku.Preporuka forumasica dobro dosla.
    Javite se na housecleaning420@gmail.com

  27. #177

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Trazim osobu za ciscenje, pospremanje novog i urednog stana cca 1x tjedno 4 sata, Vrbani. Cijena 30 kn /h . Preporuka forumasica dobrodosla. Javiti se na pp .

  28. #178

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Bok,

    Tražimo osobu za povremeno čišćenje stana, otprilike jednom-dvaput mjesečno, po potrebi. Stan ima 70 m2, nalazimo se u Španskom.
    Cijena - 40 kn/h. Zainteresirani se mogu javiti na mail: ajurisic2@gmail.com

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo žensku osobu za pomoć u kući, lokacija Zagreb, Šalata

    5 dana u tjednu pon-pet, 4h (9-13h)


    Usisavanje, peglanje, čišćenje, kuhanje


    Kontakt: Damir 0916546350

  30. #180

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj mikiva prvotno napisa Vidi poruku
    Bok,
    Trazimo osobu za čišćenje kuće.Jednom tjedno, petkom u prijepodnevnim satima (od 8:00 do 13:00 h).Novi Zagreb. 30,00 kn/h. Povremeno bit ce potrebe za generalkom sto povecava satnicu. Kuća je 160 m2 (trenutno se ne koriste sve prostorije pa nema potrebe za ciscenjem istih, odnosno to cistimo mi). Jako nam je bitno da je osoba ima oko za detalje.Imamo kucnu ljubimicu gospodju macku.Preporuka forumasica dobro dosla.
    Javite se na housecleaning420@gmail.com
    I dalje tražimo. Satnica 45,00 kn.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    Tražim osobu za čišćenje stana od 75m2. Dva puta mjesečno (ili po potrebi češće). U stanu živi obitelj s dvoje djece (6 i 9 godina) te mačka koja ne ostavlja dlake jer ide van. Cijena 40 kn/sat. Stan se nalazi u Odri, novozagrebačko naselje prema Velikoj Gorici. Osim na pp možete se javiti i na mail - anamaria.todoric@gmail.com

  32. #182

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim osobu za povremeno čišćenje stana od 55m2, otprilike dvaput mjesečno, ili po potrebi. Lokacija Trešnjevka, Jarun. Poželjna preporuka forumašica.
    Cijena - 40 kn/h. Zainteresirani se mogu javiti u inbox ili mail: sara.lovrak@gmail.com

  33. #183

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim pedantnu i pouzdanu osobu za povremeno ali redovito čišćenje stana, u Gračanima, Zagreb. Svaka 2 tjedna po 3-4h. Cijena 40kn po h. Stan je čist i uredan, potrebno nam je povremeno temeljitije čišćenje kupaonice, kuhinje, prozori i sl.... Po mogućnosti preporuke.
    Zainteresirani inbox ili mail chuki12@gmail.com

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Obitelj iz centra Zagreba traži osobu za pomoć oko redovnog čišćenja stana od 60m2 i ako je moguće za kuhanje, kuhanje nije uvjet. Pomoć bi trebali više puta tjedno.
    Zainteresirani se mogu javiti na ggizdic@gmail.com.

  35. #185
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Hitno trazim vrlo pedantnu i odgovornu osobu koja bi pomogla mojoj mami kod generalnog ciscenja vikendice na podrucju Sv. Ivan Zelina, ovaj vikend.
    Hvala
    djuzels@gmail.com

  36. #186

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    6

    Početno

    ja sam svoju našla preko jedne stranice https://www.emajstor.hr/, napisala sam upit da tražim čiščenje i dogovorila sa jednom firmom i kad je došla gospođa i sve odradila, sam se s njom dogovorila da mi dolazi svaka dva tjedna za manje novaca na crno :D
    i prezadovoljna sam s njom, več pola godine mi dolazi svaka dva tjedna napravit generalku

  37. #187

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ineska.. Možete li mi poslati kontakt broj gospođe, reći koliko gospođa ima godina te koliko mogu očekivati cijenu!? Bila bih vam zahvalna da ne istražujem. Lokacija je Zagreb.
    Ako možete to na mail javiti, bila bih vam zahvalna: jedakopek@gmail.com...
    Lijep pozdrav

  38. #188

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Ineskaa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam svoju našla preko jedne stranice https://www.emajstor.hr/, napisala sam upit da tražim čiščenje i dogovorila sa jednom firmom i kad je došla gospođa i sve odradila, sam se s njom dogovorila da mi dolazi svaka dva tjedna za manje novaca na crno :D
    i prezadovoljna sam s njom, več pola godine mi dolazi svaka dva tjedna napravit generalku
    Bila bi izuzetno zahvalna ako bi i meni mogli poslati kontakt, ili ako netko drugi možda ima preporuku, tražim nekog pouzdanog i temeljitog da nam jednom mjesečno napravi generalku (i tu i tamo ako zatreba ekstra - tipa oprat prozore, počistit nakon kaj se pofarbaju zidovi, dvaput godišnje i unutrašnjost svih ormarića i svega oprat i tak....znači, jednom mjesečno, plus dva-tri puta godišnje vjerojatno neki veći posao ekstra).
    Stan je 50ak m2, nema tepiha, i ja ga ok održavam - znači, nije da bi osoba dolazila u totalni kaos -, ali više mi se stvarno ne da. U Novom Zagrebu smo.
    Unaprijed zahvaljujem.

  39. #189

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Trazim pouzdanu osobu za dugotrajno redovito pospremanje, ciscenje i peglanje stana od 55m2 u Maksimiru dva puta tjedno u kojem zive 2 osobe i beba. Stan je generalno detaljno ociscen nakon preuredenja. Za pocetak bi mi bila potrebna pomoc cesce ili nekoliko dana za redom dok organiziram ormare i raspakiram sve s obzirom da imamo bebu. Molim javiti se na 0989274211 hvala

  40. #190

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Nadam se da mi netko s ovog foruma može preporučiti pedantnu osobu za pomoć oko čišćenja stana, jednom mjesečno, 5 sati rada. U principu bi se radilo o detaljnijem čišćenju relativno održavanog stana od 120 kvadrata, centar Zagreba, kod Džamije. Plaćam 50 kn po satu.

    asilovic@gmail.com

  41. #191
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Imam ja reci cu da se javi. Zena je preodlicna.

  42. #192

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ako ima netko brz i pouzdan da mi opere prozore na Ravnicama u subotu u jutro! Molim javiti se na krasotica.mia@gmail.com
    hvala!

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav,
    trebala bih pouzdanu i urednu žensku osobu za jednokratno (zasada) čišćenje stana. Usisavanje, pranje podova, pranje kupaonice, moguće i pranje prozora.
    Lokacija je Zg, Vlaška ulica.
    Mogu platiti 40 kn/sat. Čišćenje bi bilo u prijepodnevnim satima.
    Molim Vas preporuku na pp.
    Hvala!

  44. #194
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jen ne moze ti niko ostaviti pp jer na to jos nemas pravo. zato ako zelis da ti se neko javi morat ces ostaviti kontakt

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj Jen prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,
    trebala bih pouzdanu i urednu žensku osobu za jednokratno (zasada) čišćenje stana. Usisavanje, pranje podova, pranje kupaonice, moguće i pranje prozora.
    Lokacija je Zg, Vlaška ulica.
    Mogu platiti 40 kn/sat. Čišćenje bi bilo u prijepodnevnim satima.
    Molim Vas preporuku na pp.
    Hvala!
    Kontakt 0917683034

  46. #196

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav, mozete li mi molim Vas dati kontakt broj gospodje kojom ste zadovoljni. Moj broj je 098552273. Hvala unaprijed

  47. #197

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    3

    Početno Za avatar molba

    Pozdrav, mozete li mi molim Vas dati kontakt broj gospodje kojom ste zadovoljni. Moj broj je 098552273. Hvala unaprijed

  48. #198

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Imam ja reci cu da se javi. Zena je preodlicna.
    . Možete i meni molim vas poslati kontakt. Hvala unaprijed

  49. #199

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    1

    Početno Nudim uslugu ciscenje, peglanja..

    Bok ekipa.
    Ako netko trazi cistilicu na podrucju zapadnog dijela Zagreba,neka se slobodno javi. Ciscenje, peglanje..
    Lucija_istvanic@hotmail.com.. lp

  50. #200

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Mlada šesteročlana obitelj traži ozbiljnu i odgovornu žensku osobu za obavljanje kućanskih poslova (održavanje stana, čišćenje, usisavanje, peglanje...) na duži vremenski period, 2 puta tjedno po 2-3 h u prijepodnevnom terminu. Lokacija je Trnava.
    Zainteresirani se mogu javiti na mail teaklobucar@gmail.com ili ovdje porukom.

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •