Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: folikuli

  1. #1
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno folikuli

    Bok ja sam nova i trebam vaš savjet!
    Imam uredne cikluse 30-32 dana,folikuli mi u prirodnom ciklusu narastu do 10mm,endometrij varira od 7do12mm,a u stimuliranom ciklusu klomifenom 2x1 od 5 do 9DC dobijem 3,4 folikula ali veličina se ne mjenja 10mm,endometrij 8mm. Da li uzimati klomifen? Kada se u ovom slučaju radi inseminacija?

  2. #2
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Nije mi jasno kako ti se ne mijenja veličina folikula. Ne bi li trebali rasti svaki dan za koji mm. Barem je tako kod mene. Pila sam klomifen, endometrij je normalne debljine a folikule kad se pojave svaki drugi dan na uz su sve veće i veće. Na dan inseminacije ili dan prije budu 22-25 mm

  3. #3
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    Nije mi jasno kako ti se ne mijenja veličina folikula. Ne bi li trebali rasti svaki dan za koji mm. Barem je tako kod mene. Pila sam klomifen, endometrij je normalne debljine a folikule kad se pojave svaki drugi dan na uz su sve veće i veće. Na dan inseminacije ili dan prije budu 22-25 mm
    Nije ni meni to jasno oni jednako rastu sa i bez klomifena i na dan inseminacije budu 18mm

  4. #4
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Nemampojma o čemu se radi. Ti očito imaš normalno O i bez klomifena, a na klomifen ni ne reagiraš. Bar ja tako mislim. Ja recimo bez klomifena uopče nemam O, tako da mi je s njim jedna ili dvije folikule od 22-25 mm veliki uspijeh. Malo detaljnije probaj doktora o svemu tome pitati. Kod kojeg si dr i gdje?

  5. #5
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    Nemampojma o čemu se radi. Ti očito imaš normalno O i bez klomifena, a na klomifen ni ne reagiraš. Bar ja tako mislim. Ja recimo bez klomifena uopče nemam O, tako da mi je s njim jedna ili dvije folikule od 22-25 mm veliki uspijeh. Malo detaljnije probaj doktora o svemu tome pitati. Kod kojeg si dr i gdje?
    poliklinika cito oni su među najboljima
    fsh 6.3,lh 6.6,prolaktin 385,tsh 3.53,progesteron 36.8 2xaih

  6. #6
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Tikica, zasto te brine velicina folikula?Dobro reagiras na klomifen cim dobijes 3,4 folikula a 18mm na dan inseminacije nije upoce lose.Sama velicina folikula je individualna,nismo svi u grupi 20-25mm.Koliko vidim iz nalaza hormona naginjes na PCOS.Jel ti dr.sta komentirao?Jel imas ovulaciju u prirodnom ciklusu?

  7. #7
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Tikica, zasto te brine velicina folikula?Dobro reagiras na klomifen cim dobijes 3,4 folikula a 18mm na dan inseminacije nije upoce lose.Sama velicina folikula je individualna,nismo svi u grupi 20-25mm.Koliko vidim iz nalaza hormona naginjes na PCOS.Jel ti dr.sta komentirao?Jel imas ovulaciju u prirodnom ciklusu?
    Mislim da sam možda poremetila nešto sa klomifenom, ovako bi mogla inseminaciju radit i bez klomifena tj. možda nebi trebala radit ni ins.nego čekat da se dogodi.Doktorica nije spominjala pcos samo inverziju FSH/LH

  8. #8
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Zbunjena sam sa tim veličinama folikula i endometrija.
    Npr.12dc endometrij 12mm,folikul 12mm dr.kaže ništa od ovog mjeseca a ciklusi su mi 30-32 dana šta nije bilo šanse da folikul naraste i ovulacija bude 18dc

  9. #9
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Imala sam slicnu situaciju i dr. mi je malo objasnio da je to povezano s estrogenom, da mi velicina folikula nije u skladu sa debljinom endometrija i da nema dovoljno folikularne tekucine pa da nece biti ni ovulacije.Nije mi previse objasnjavao jer kao za to bih trebala zavrsiti medicinu i specijalizaciju pa sam se zadovoljila s tih par rijeci.Zasto vam je uopce preporucena inseminacija?

  10. #10
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Imala sam slicnu situaciju i dr. mi je malo objasnio da je to povezano s estrogenom, da mi velicina folikula nije u skladu sa debljinom endometrija i da nema dovoljno folikularne tekucine pa da nece biti ni ovulacije.Nije mi previse objasnjavao jer kao za to bih trebala zavrsiti medicinu i specijalizaciju pa sam se zadovoljila s tih par rijeci.Zasto vam je uopce preporucena inseminacija?
    Pokušavali smo 6mj pa ništa, a onda panika ja 30 on 35god , onda nalazi inverzija FSH i LH,progesteron na donjoj granici,hsg uredan i počinjem piti klomifen pa tempirani odnos i ništa,onda 1AIH pa ništa,pa 2AIH i ništa i sad se spremam na 3AIH 10dc obostrano par folikula od 10mm kontrola za 4 dana pa tražim razloge zašto je sve to tako i da nema možda još nešto šta nismo napravili e i spermiogram je odličan.Hvala taca 70 na odgovorima

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    77

    Početno

    Tikica tvoji hormoni su odlicni. FSH 6.3 je super vrednost, znaci da su tvoje zalihe jc odlicne, a nije dobro kad je LH visi od FSH 2-3 puta jer to onda upucuje na PCOS.
    Trebala bi vise ciklusa uzastopno pratiti da li ti se endo i folikuli ne prate u rastu ili se slucajno desilo neki put.
    Potrazi misljenje jos nekog doktora u vezi rasta folikula i endometrijuma i bez panike ona ti nece pomoci.

  12. #12
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Tikica sretno i javi nam kako se foikulici razvijaju.

  13. #13
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Ja se opet vračam na folikule mene brine da li moji folikuli pucaju ranije?
    Koja je najmanja velićina šta su nekome pukli. Kaže dr. da je 17mm pre malo da bi pukli :?

  14. #14
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    tikica, ako ideš na AIH postupak, sigurno dobiješ i tzv "štopericu" (Ovitrelle, Choragon...) koja potakne preovulacijske promjene na folikulu, uključivo i završno dozrijevanje jajne stanice.... 24-48 h nakon "štoperice" nastupa ovulacija (a inseminacija ili punkcija se radi u pravilu 36 h nakon "štoperice", ukoliko je u trenutku primanja "štoperice" LH test bio negativan).
    Ne razumijem, zašto te muči veličina folikula?

  15. #15
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Ja neznam zašto samo mene brine veličina folikula po mojoj logici pucanje folikula je jako bitno npr.ako je folikul velićine 17mm ujutro, a štopericu treba dobit uvećer i on pukne prije štoperice onda je to jako kasno jer jajna stanica ima svega 12h da se oplodi poslje je kasno,a inseminacija se radi nakon 36h.Meni nitko od dr. nije predložio LH trakice i kažu da folikul od 17mm je pre mali da bi pukao ranije pa me sad zanima je kome pukao ranije možda i sa manje.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    moj folikul je bio 18mm u u srijedu ujutro, štoperica u 18,00 sati istog dana...rekao mi dr da tu večer imamo odnose...u četvrtak ništa, a u petak inseminacija...e sad ne znam jel to rekao baš zato ukoliko folikul ode ranije da smo pokriveni, nemam pojma....nisam koristila LH trakice niti me više gledao na UZV....

  17. #17
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Ja sam jučer krenula na folikulometriju konačno
    11dc samo jedan folikul 9mm
    kaže gin da vjerojetno ništa ovaj mjesec
    pratit ćemo sad neko vrijeme pa onda slijedi terapija

  18. #18
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Veličina pri kojoj puca folikul je vrlo individualna. Nekome puca na 16 mm (sjetite se naše Ginger), a nekome na 26 mm. Nadam se da uz folikulometriju pratite i razinu E2, što je također jedan od indikatora za određivanje trenutka primjene hCG injekcije.
    LH testiranje u postupku također je korisno u smislu određivanja trenutka inseminacije. Ako je LH test na dan primjene "štoperice" negativan, obično se inseminacija radi 36h poslije. Ako je pak pozitivan, inseminacija se odradi i ranije, tipa 24h poslije "štoperice".
    Odnos se planira tako da zadnji bude ne manje od 36h prije inseminacije (odnosno trenutka kada treba dati uzorak sjemena u čašicu...). To je iz razloga:
    1) da u slučaju prijevremenog prsnuća folikula ovulacija bude "pokrivena"
    2) za optimalnu spermatogenezu preporučivi su odnosi svaki drugi dan (tj. svakih 36-48h)
    Sretno, cure! Pozdrav svima od nekadašnje AIH maratonke!

  19. #19
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa
    Veličina pri kojoj puca folikul je vrlo individualna. Nekome puca na 16 mm, a nekome na 26 mm.
    Isto to je meni rekao dr. Lučinger.

  20. #20
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Cure, znate li možda nešto o prevelikim folikulama? Meni je gin. na dan kada mi je trebala biti ovulacija UZV-om našao ogroman folikul- 38mm, za kojega je napisao ˝folikul?(cista?)˝... Objasnio je da folikul jednostavno ne može biti tako velik i vidjet ćemo o ćemu se radi tako da ponovimo za mjesec-dva UZV... Ja nemam pojma ništa o tome pa lijepo molim da mi netko malo pojasni... THANX!

  21. #21
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Citiraj Baby prvotno napisa
    Cure, znate li možda nešto o prevelikim folikulama? Meni je gin. na dan kada mi je trebala biti ovulacija UZV-om našao ogroman folikul- 38mm, za kojega je napisao ˝folikul?(cista?)˝... Objasnio je da folikul jednostavno ne može biti tako velik i vidjet ćemo o ćemu se radi tako da ponovimo za mjesec-dva UZV... Ja nemam pojma ništa o tome pa lijepo molim da mi netko malo pojasni... THANX!
    Najvjerojatnije imaš folikularnu cistu koja će proći kroz ciklus, dva!
    Ne brini

  22. #22
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Najvjerojatnije imaš folikularnu cistu
    Da li to može biti povezano s povećanjem progesterona na početku idućeg ciklusa (3dc)? Taj povećani progesteron i mene je mučio baš u ciklusu u kojem je bio stimulirani postupak.

  23. #23
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Jutros sam bila na UZV, 9.dc i stanje je slijedece:
    L 19,16,15mm
    D 10, 9mm
    E 9mm
    a prije 2 dana je bilo
    L 11,11,11
    D 8,7
    E 7mm.
    Sve u svemu nista ni sa cim i ne znam kuda to vodi.Sutra opet UZV.Uzimala sam decapeptyl, 1 gonal i 2 menopura a danas 1 menopur manje.Zasto su tako nejednake velicine?Ima li itko takvo iskustvo?Ne mirise mi na dobro.

  24. #24
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Taca-uopće ne razumijem zašto se ti brineš???Pa za dva dana su ti narasli folikuli i to je ok.Jedan jajnik je uvijek vodeći kao i folikul u tom jajniku-zato ta razlika od L i D.Znaju valjda dr-i kada treba štoperica i svakom je rast folikula individualan i srazmjeran s godinama.Ne mogu ja sa 35 imati jednako kao netko sa 25.

  25. #25
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Jutros sam bila na UZV, 9.dc i stanje je slijedece:
    L 19,16,15mm
    D 10, 9mm
    E 9mm
    a prije 2 dana je bilo
    L 11,11,11
    D 8,7
    E 7mm.
    Sve u svemu nista ni sa cim i ne znam kuda to vodi.Sutra opet UZV.Uzimala sam decapeptyl, 1 gonal i 2 menopura a danas 1 menopur manje.Zasto su tako nejednake velicine?Ima li itko takvo iskustvo?Ne mirise mi na dobro.
    pa nikad folikule nisu iste niti rastu istom brzinom.nebrini

  26. #26
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    pusti to na brigu doktoru koji ti vodi folikulometriju, nema pravila

  27. #27
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Cure hvala vam, samo sam se zabrinula jer do sada nisam imala bas toliku razliku u velicini.Sada je min.9mm a max vec 19mm pa se bojim da ce biti malo zrelih js. A prezivit cu do sutra, ipak ste me umirile.

  28. #28
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ne kužim ni ja u čemu je problem toliko su i meni bili veliki otprilike prije štoperice :?

  29. #29
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Evo podižem malo ovo temu...

    Danas sam mi je 8 dc i imala sam ultrazvuk i stanje je ovakvo:

    - D jajnik 14,14,13,15 mm
    - L jajnik 13,12,12 mm
    - endometrij 8,2

    zanima me vaša iskustva ? koliko ovo ja shvaćam ima 7 folikula?

  30. #30
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Sasvim ok.Sretno

  31. #31
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Da i meni se čini sve super za 8 dan

  32. #32
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    sbonetic meni ove brojčice djeluju vrlo optimistično

  33. #33
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    i ja se nadam da će biti optimistične, sutra ujutro imam ultrazvuk pa javljam situaciju!

  34. #34
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    sbonetic, ovo meni jako lijepo izgleda...

  35. #35
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    evo danas sam imala opet ultrazvuk folikuli još veći, endometrij još bolji prepisali mi još 2 gonala danas i sutra pa u nedelju opet ultrazvuk i najvjerovatnije ponedeljak ili utorak punkcija!

  36. #36
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    sretno!

  37. #37
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Hvala i tebi sretno!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Curke pomoc

    u stimulaciji sam sa decapeptylom i gonalima, danas 8 dc folikulometrija
    d jajnik 11,5mm 11,5mm 11,5mm
    l jajanik 11 mm
    kaze dr da su mali al da stignu jos narast, u petak ponovo na folikulometriju, imali tko kakav savjet ili ista iskustva. Pomozite, sve mi je ovo prvi put.

  39. #39
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ma meni su bili jos i manji na 8. dc. kasnije mi je modificirao terapiju na pola decapeptyla 3 gonala 1 menopur, a kad su i tako migoljili po milimetar dnevno uveli su mi pola decapeptyla dva gonala i dva menopura. narasli na kraju do 19 mm. stoperica bila 15 dc

  40. #40
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Ponukana jednim razgovorom vođenim ovih dana, htjela bih pitati dal neko zna jel se kod punkcije moraju vaditi svi folikuli iz jajnika ili ne?!

    Meni osobno nije sve punktirano zbog lošeg stanja u koje sam zapala tijekom aspiracije,, al eto, čujem mišljenje da svi folikuli moraju biti ispunktirani. Zašto? Ne znam.
    E, sad... istina je negdje oko nas!

  41. #41
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    mislim da se moraju svi,a što ti se dogodilo? :?

  42. #42
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    mislim da se ne trebaju svi ispunktirati ako se u tom ciklusu ne radi transfer (npr kod hiperstimulacije), pa se onda ide na FET u sljedećim ciklusima.

  43. #43
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    meni su sve vadili kod hiperstimulacije.Nakon toga et i infuzija 5 dana.To mi je bio prvi ivf.Baš sam slavno završila prvi put.

  44. #44
    Mrva avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    cure, kako je moguće da sam uopće ostala T ovaj ciklus koji mi je 31 dan.
    na 9 dc bila kod A. na vv i nije još bilo folikula.ako je O 17 dc jel to moguće?i da endometrij je bio 9,2mm

  45. #45
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Evo mene opet sa mojim folikulima
    Ako moj menstrualni ciklus traje 28,32 dana i to mi se poremetilo tek nakon laparoskopije inače mi je ciklus uvijek bio 32 dana, a ovulacija 18dc i to sa folikulom od 17mm, a sada imam novo stanje ovulacija mi počinje 12 dc to mi se čini pre rano ako netko nešto zna o tome neka mi odgovori? Hvala.

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj tikica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet sa mojim folikulima
    Ako moj menstrualni ciklus traje 28,32 dana i to mi se poremetilo tek nakon laparoskopije inače mi je ciklus uvijek bio 32 dana, a ovulacija 18dc i to sa folikulom od 17mm, a sada imam novo stanje ovulacija mi počinje 12 dc to mi se čini pre rano ako netko nešto zna o tome neka mi odgovori? Hvala.

    To nema nikakve veze.Moji ciklusi traju do 25dana i ovulacija mi je obično 10dc.Ovaj mjesec mi je rađena inseminacija 11dc kada su mi folikuli bili preko 25mm.
    Nikada mi nitko nije rekao da to što imam rano O nešto smeta,svi smo drugačiji bitno je da imamo O.
    Nebrini ništa!

  47. #47
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    ja sam totalka zbunjena..meni 4 dc cillusa folikuli bili 14 i 16,5 mm (jedan stao s rastom) i end 9 mm...je li ko imao taka slucaj (stimulacija s 4 menopura od 2 dc)

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    3DC end 3mm folikul 11,7/13,9
    8DC end 5,5 mm folikul 22,1/23,7
    10DC end 7,5 mm folikul 24,8/28,4
    11DC rađena mi insem.neznam koje su dim.bile tada ali folikul nije bio još puknio bio je ogroman dr.rekao da je to odlično

    pila kolimifen od 3DC ali ovaj prvi uzv rađen je prije nego što sam počela piti klomifen
    Posljednje uređivanje od NINA30 : 19.06.2010. at 19:17

  49. #49
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj aleksandraj prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam totalka zbunjena..meni 4 dc cillusa folikuli bili 14 i 16,5 mm (jedan stao s rastom) i end 9 mm...je li ko imao taka slucaj (stimulacija s 4 menopura od 2 dc)
    to se događa nama kokama u nekim godinicama - folikuli ti se počinju izdvajati već u prethodnom ciklusu, prije menstruacije. Vjerojatno imaš i estradiol povišen 2./3. dc: to je najbolji pokazatelj.
    Da li si imala UZV 2. dc? Tada se prije stimulacije najbolje vidi stanje - ako već tada imaš veće folikule znači da su u prethodnom ciklusu rasli
    Posljednje uređivanje od Marnie : 19.06.2010. at 22:52

  50. #50
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Molim vas da mi pomognete jer sam totalno izgubljena ne znam što da mislim koje tekstove da čitam kako da nađem svoj problem.
    Već 2 godine se trudimo i ništa, spadamo u skupinu idiopatska neplodnost.
    Nalazi su:
    LH 8,0
    FSH 6,1
    TSH 2.86 mIU/L
    PROGESTERON 36,8 nmol/L
    LAPAROSKOPIJA sve ok
    SPERMOGRAM sve ok

    Nedavno sam pročitala da je moguče imat redovne cikluse redovnu ovulaciju a da su folikuli pre mali za oplodnju je li to točno
    I da je moguče imati pcos i pored ovakvih nalaza je li to točno?
    Jer ako su ove tvrdnje točne onda je to moj problem koji je moj dr.svojom rutinom i brzinom preskočio je li i ovo moguče?

    Ja zapravo ne želim krenut u postupke ako je sa nama sve u redu kako vi idiopati to prihvačate?
    Ja sam već polako na rubu živaca borim se sama sa sobom nitko osim mog dr. ne zna za naš problem.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •