Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 71

Tema: Velicina folikula

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Početno Velicina folikula

    Drage moje, ovo je moj prvi mesec stimulacije klomifenom i juce 10 DC sam bila na ultra zvuku i dr je videla jedan vodeci folikul na levom jajniku velicine 15 mm. Rekla mi je da je za ciklus od 28 dana to malo, ali posto su kod mene ciklusi nepredvidjeni nekad na 30,35....40, 45 dana rekla je da je to ok i da za 2 dana ponovo dodjem na UZ da vidimo kako folikul napreduje. Zanima me da li je neka od vas imala takva iskustva sa Klomifenom tj. da bude samo jedan folikul a inace sam pila 2x1 tabletu i to od 5-9 DC ? Koliko raste folikul dnevno i koliko treba da poraste? Unapred vam hvala.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    89

    Početno

    Ja sam imala jedan folikul, ali je bio veći.Meni su inače ciklusi od 23-25 dana.

    Nadam se da će biti i redu.

  3. #3
    Daniela32 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    284

    Početno

    15 mm je ok veličina za 10. dan ciklusa koji traje 28 dana. Koliko raste dnevno je teško reći jer je to individualno, i nije svaki dan isto, ali u ovoj sad fazi u kojoj jesi pa do ovulacije - prosječno oko 2 mm dnevno (ali može biti manje ili više i da je sve ok).

    Isto tako, uobičajeno je imati dominantni folikul, a da bi se to preveniralo u stimulaciji se daje supresija.

  4. #4
    giga avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    124

    Početno

    Ja sam ovaj mjesec bila na klomifenu 3-7 d.c. 1x1. Inaće ovo mi je prirodni IVF nakon 4 stimulativna. Jedan folikul 10 d.c. 16mm, 12 d.c. 19mm isti dan ovidrel navečer i 14 d.c. aspiracija jednog folikula koji se oplodio i danas je bio ET sa šeststaničnim embriem.
    Puno sreće

  5. #5
    ivona p

    Početno veličina folikula

    Računa se da folikul dnevno raste oko 2 mm.
    Sa klomifenom se i ne dobiva više od jednog do dva folikula.
    Mislim da ti je ta veličina skroz u redu na 10. dan, pogotovo s obzirom na tvoje cikluse.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    24

    Početno

    Prošli mjesec Klomifen 2x1 (5. do 9.DC). Imala jedan folikul 17 mm (11 DC) i još jedan manji i dosta sitnih. U prosjeku mi je rastao 2 mm dnevno.
    Ovaj ciklus tkđ s Klomifenom 4 folikula koji su 12 DC 17, 16, 15 i 14 mm i od prethodnog dana su narasli po 1 mm. Sinoć štoperica, sutra AIH (držte mi fige da suprugu nalaz bude dobar)

    Ciklusi su mi oko 28 dana. Mislim da su ti dimenzije folikula OK. On negdje od 20 mm nadalje puca, tako da ovo kod tebe meni zvuči sasvim normalno. Sretno

  7. #7
    giga avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    124

    Početno

    Jase
    Želim ti puno sreće jer je ona ovdje očito najpotrebna. Puno malih s repićem i da ovaj put bude uspješan.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    24

    Početno

    Giga hvala ti na željama. Sutra u 7 ujutro sam na inseminaciji. Želim Tebi nastavak lijepih događaja

  9. #9
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Dižem ovaj topic jer sam upravo došla s folikulometrije.
    Situacija: 12. dc
    - lijevi jajnik 4 folikula veličine: 2, 3, 3, i 4 mm
    - desni jajnik 5 folikula veličine 1, 2, 3, 4 i 5 mm.
    -endometrij 5mm
    Slabo se kužim u ovo sve, Klomifen pila od 4. do 8. dc, nisam imala nikakvih nuspojava, BT ok, poklapa se s dosadašnjim ciklusima koji su od 28 do 33 dana.
    Doc kaže da je sve to o.k.
    Međutim čitajući sve ovo gore, čini mi se da su moji folikuli premali za ovu fazu. Može li mi tko reći?

  10. #10
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Koliko se meni čini, nije toliko bitno koliki je folikul na koji dan ciklusa (neke zene imaju duge cikluse a svejedno imaju ovulaciju i normalno ostaju trudne), koliko je bitno da rast folikula prati ravnomjerno zadebljavanje endometrija.

  11. #11
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ako su ti ciklusi dugi meni se to cini OK. Meni su od 32-35, ovulacija uglavnom 18-19 dan, pa cak i u stimuliranome nikad prije 16-ga, najcesce isto 17-18 dc.

  12. #12
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    meni za 33-35 dana ciklus O zna biti 21-22DC,uglavnom 14-16 dana pdije vještice.znam da je na 17 DC folikul bude 16,17mm..Uglavno dnevno raste 1,5-2 mm a endometrij je 12mm idealan/po mom doc/.

  13. #13
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Puno vam hvala, utješile ste me. Inače mi ciklusi variraju od 28 do 35 dana, a zadnja 3 su bila 28, 28, 27 pa sam se ponadala, izgleda da će ovo biti jedan od duljih dok je situacija takva.

  14. #14
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Jutros sam bila na UZV, 9.dc i stanje je slijedece:
    L 19,16,15mm
    D 10, 9mm
    E 9mm
    a prije 2 dana je bilo
    L 11,11,11
    D 8,7
    E 7mm.
    Sve u svemu nista ni sa cim i ne znam kuda to vodi.Sutra opet UZV.Uzimala sam decapeptyl, 1 gonal i 2 menopura a danas 1 menopur manje.Zasto su tako nejednake velicine?Ima li itko takvo iskustvo?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav svim znalicama,imam pitanje!
    NAIME,JUČER MI JE NA 9.DC izmjeren jedan dominantni folikul na desnom jajniku vel.23mm,a na lijevom 16mm,debljina endometrija je 8mm.Što mislite o tome,ima li nade da je sve ok?Inače imam kratke cikluse 23-26 dana,a bt pokazuje redovno ovulaciju?????????

  16. #16
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    meni su ciklusi isto kratki 23-26
    prosli AIH ...folikulometrija 8dc ...folikuli 10mm
    10 dc opet 10mm ? stoperica na 17mm ?
    sad sam ponovo u postupku vidjecemo kako sada ...............

  17. #17
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    podižem malo..

    dakle danas mi je 11.dc.na gonalima sam i folikula danas već 3.-i dan stoje na 13 mm..kaže dr.ima ih puno..endo je 10 mm...ciklusi su malko duži 33-35 dana pa je moguće i zbog toga jel da??
    ima li nade da to još naraste ili se mogu pozdraviti i ovaj put..ima li netko da je imao neku sličnu situaciju..

  18. #18
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Ja sam u MB imala jedan na lijevom jajniku koji se kasno pojavio i znam da sam mislila da od njega nista, ali smo na kraju dobili js od njega i oplodila se...znaju nas oni iznenaditi, enic ti je super, a i oni ce se probuditi..

  19. #19
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    jooooj kad bi se bar probudili...al sve mi je to nekak...jadno..

  20. #20
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    jooooj kad bi se bar probudili...al sve mi je to nekak...jadno..
    Ne brini zbog folikula.Tako ti je i meni bilo,stajali su više od tri dana,da bi na zadnjem uzv ipak doc rekao da su se pokrenuli-očito reagiram sporo,kaže mama da sam na nju-na sve reagiram sa zadrškom
    Postupak mi nije bio otkazan,stoga glavu gore-nema mjesta crnjacima!!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam kod dr.lučingera,u nedelju bila uzv 3 na DJ su se bile izdvojile a LJJ nisu se niti vidjele a to mi je bio 7DC ,danas na uzv 6-7 na DJ,a na LJJ je broio do 8,kaže stoje mali su povečao mi je terapiju na 5 merionala u petak opet idem ,dali je netko imao ovakvo iskustvo ,bojim sa da neče dovoljno narasti da od ovoga neče biti ništa,a janici me rasturaju več dva dana boli me križa imam osječaj da če mi sve izbitit na leđa.......

  22. #22
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    evo moji bujaju
    normalno mi je ovulacija bila oko 14dc. hormoni su do srpnja bili zbrckani.
    u srpnju i prvi tjedan kolovoza sam radila detoks jer sam u tijelu imala podosta teskih metala (ziva, olovo, nikel...)
    u kolovozu sam pocela uzimati dhea-7keto jer mi je dhea-s bio nizak.
    otprilike 2-3tjedna ispred sam pocela uzimati po savjetu gyn-a gestagenske i estrogenske tinkture. cink mi je bio nizi, selen daleko ispod granice, stoga uzimam cink i selen.
    uglavnom, folikli od kolovoza sazriju brze. u kolovozu sam imala ovulaciju na 9dc, mjesec kasnije na 13dc, prosli mjesec na 9dc, ovaj mjesec je O na 12dc.
    obzirom da su hormoni sasvim u redu, dovodim to u vezu s gore opisanom terapijom..pokusavam dobiti gyn-a da pitam da eventualno smanjim uzimanje..

    da jos nesto pitam: sto kazu vas MPO-vci na uranjenu ovulaciju? moj se ne brine posebno zbog uranjenih ovualcija jer su hormoni ok.

  23. #23
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Folikularna faza - skraćivanje te faze, tj. ovulacija koja se pomiče prema naprijed - obično je znak godina, koliko ja kužim. Tj. to je tendencija koju ciklusi pokazuju s porastom ženine dobi. Sretno! Koliko shvaćam, to nema veze s terapijom koju uzimaš - nego je samo indikacija za seize the day.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.11.2010. at 14:52

  24. #24
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Folikularna faza - skraćivanje te faze, tj. ovulacija koja se pomiče prema naprijed - obično je znak godina, koliko ja kužim. Tj. to je tendencija koju ciklusi pokazuju s porastom ženine dobi. Sretno! Koliko shvaćam, to nema veze s terapijom koju uzimaš - nego je samo indikacija za seize the day.
    da, ali u tom slucaju je estrogen nizi, a moj je sasvim normalan..hmm?

  25. #25
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Moj je normalan - isto se skraćuje folik. faza.

  26. #26
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    ne znam. bas sam pricala prije pola sata sa mojim gyn-om i rece da se ne moram brinuti. u stilu ako su hormoni sukladni velicini folikla. to mi je rekao i mpo-vac.
    u proslosti sam imala zbrckane hormone..recimo ovulaciju na 14dc, a estrogen ispod sto ili tako nekako..
    eto, nadam se zaista da je proslost. think positivvvvv

  27. #27
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    KLOMIFEN:
    1x AIH 10 DC folikuli 13mm endometrij 8mm
    2x AIH 10 DC folikuli 10mm endometrij 7,7mm
    2x AIH 12 DC folikuli 18mm endometrij 9,3mm
    3x AIH 10 DC folikuli 10mm endometrij 8mm
    3x AIH 14 DC folikuli 17mm endometrij 10mm
    FEMARA:
    4x AIH 9DC folikuli 9mm endometrij 3,4mm
    PRIRODNI CIKLUS:
    12DC folikul 12mm endometrij 12mm
    CIKLUS TRAJE 32 DANA

    Ima li netko ko može prokomentirat jeli ovo dobro ili nije ?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Evo podizem temu s pitanjem:
    Danas sam bila na uzv 3. dan ciklusa jer je dogovor bio da idemo u blagostimulirani postupak.
    medutim, ispalo je da vec danas imam folikul od 11mm.
    nije mi jasno kako je to moguce pa vas pitam je li imala koja slican slucaj i kako je zavrsilo?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila na uzv 3. dan ciklusa jer je dogovor bio da idemo u blagostimulirani postupak.
    medutim, ispalo je da vec danas imam folikul od 11mm.
    nije mi jasno kako je to moguce pa vas pitam je li imala koja slican slucaj i kako je zavrsilo?
    evo da izvijestim kak se je stvar dalje razvila:
    dakle bila ja na folikulometriji prekjučer, 8 dc i na UZV više ni traga onom folikulu, nego na drugoj strani
    vodeći veličine 12x13 mm. dr me naručio danas, 10 dc pa ako se sve dobro razvija, dao bi mi štopericu
    i u petak punkcija

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Orange jel ti je doktor sta komentirao na to? Da nije vodena cista mozda koja nije pukla od proslog ciklusa

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    ne, baš je rekao da je folikul a ne cista.
    i bio je baš lijep skroz pravilan, ne znam jel cista može isto tako izgledati.
    a i nikada u svom dugom stažu nisam imala cistu.

    neznam, idem opet za par dana vidjeti kako raste.

    inače sa prošli ciklus pila duphastone i iza prestanka pijenja nisam dobila 7 dana (obično
    dobijem isti dan ili dan iza).
    po veličini ovog folikula izgleda kao da mi je ciklus i počeo tih 7 dana ranije, ali iz nekog razloga nisam
    tada još prokrvarila.

    jel se nekome dogodilo takvo odgođeno krvarenje?

  32. #32
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    orange,imala sam rane ovulacije,najranija mi je bila 8. dc.
    Nije neuobičajeno kad žena ima ovulaciju na samom početku ciklusa...rijeđe je ali desi se.
    Jedino sad nema smisla početi sa ikakvom stimulacijom...kad ideš ponovo,kakvi su planovi ako folikul bude lijepo rastao?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    orange,imala sam rane ovulacije,najranija mi je bila 8. dc.
    Nije neuobičajeno kad žena ima ovulaciju na samom početku ciklusa...rijeđe je ali desi se.
    Jedino sad nema smisla početi sa ikakvom stimulacijom...kad ideš ponovo,kakvi su planovi ako folikul bude lijepo rastao?
    idem ponovno u ponedjeljak (8 dc), ako bi do tada lijepo narastao dr. je rekao da možemo napraviti IVF (ISCI) u prirodnom.
    on mi je ionako kao prvi IVF ciklus htio napraviti prirodni, a to kod njega mora biti bez ama baš ičega osim štop.

    mene tu muči što tko zna kakav će biti endometrij 8,9 dc, a i ne da mi se profučkati jedan prirodni na takav nekakav čudan ciklus.

    neznam, da li i u takvim ranim ovulacijama uopće može biti kvalitetna jc?

  34. #34
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    neznam, da li i u takvim ranim ovulacijama uopće može biti kvalitetna jc?
    To se i ja pitam. Danas 8dc, folikul 16mm. Punkcija bi trebala biti u nedjelju na 10dc. Endometrij nekih 7+sića mm.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    To se i ja pitam. Danas 8dc, folikul 16mm. Punkcija bi trebala biti u nedjelju na 10dc. Endometrij nekih 7+sića mm.
    kako je prošlo u nedjelju?

  36. #36
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Meni je nedavno na 7 dc bio folikul 14 mm....to mi je do sada bio najveci na taj dan i rekla mi gin da ce najvjerojatnije o biti 11 dc sto je ranije vec mi je bila prije.

    Moja sestra ima cikluse 21,22...sto znaci da joj je o predpostavljam 9, 10 dc i bez problema ostala trudna sto znaci da ocigledno moze kvalitetna js biti i ranije malo...
    izgleda da nema pravila.

  37. #37
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Dobili smo stanicu a sad kakve je kvalitete bila, to nam ne govore.

  38. #38
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Dobili smo stanicu a sad kakve je kvalitete bila, to nam ne govore.
    Jesi imala danas transfer?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Cure ako može koja pomoći, danas 7 dc sam bila na prvoj folikumetriji, na lijevom jajniku folikul 12mm na desnom 14mm, ali doktor se nije činio zadovoljnim, povećao mi je dozu puregona i još mi dao organlutran i sutra moram opet na folikumetriju. S obzirom da to ide brzo i gužva je, nisam pitala, pa zar 2 nisu dovoljna?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako može koja pomoći, danas 7 dc sam bila na prvoj folikumetriji, na lijevom jajniku folikul 12mm na desnom 14mm, ali doktor se nije činio zadovoljnim, povećao mi je dozu puregona i još mi dao organlutran i sutra moram opet na folikumetriju. S obzirom da to ide brzo i gužva je, nisam pitala, pa zar 2 nisu dovoljna?
    Draga moja no sikiriki...ja sam na 6 dc imala folikule sve u antralnoj velici i sve sto je dr komentirao je rekao jos je rano a ne tako da nekakvo nezadodovoljstvo pokazuje, to nema smisla nikakvog. Nakraju dobila 4 prekrasne js.
    Kolika ti je sad doza??

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Danas 150 jedinica puregona i jedna injekcija orgalutrana. Sutra opet na uzv, vidjet ću šta će sutra reći. Nije ugodno ćut da to baš i nije dobro a nemat vremena pitat zašto, sva sreća da ste vi tu da me utješite

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako može koja pomoći, danas 7 dc sam bila na prvoj folikumetriji, na lijevom jajniku folikul 12mm na desnom 14mm, ali doktor se nije činio zadovoljnim, povećao mi je dozu puregona i još mi dao organlutran i sutra moram opet na folikumetriju. S obzirom da to ide brzo i gužva je, nisam pitala, pa zar 2 nisu dovoljna?
    Jesu ali oni ako si vec na stimulirani ocekivaju vise da imaju vise onda imas vise sanse da se oplodi i da ostanu za et.ovisi i u spermiogram.ja sam imala 11js 5 se oplodilo i vracen i 4 zmrznuti.nije uspijelo sad cekam da iduci mj na kraj idem nazad po zmrnuti.sretnoo

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Hvala ti na odgovoru, sad si me umirila Tebi želim da se koji smrzlić primi!!!!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Laine, ovisi koja vam je dijagnoza i na kakvu ste stimulaciju isli?
    Ja sam imala tzv.blagu stimulaciju i 6. dan mi je bio samo jedan folikul od 9 mm, drugi se nazirali ali skroz mali, da bi do 10-og dana bilo 4 folikula od po 19. Tako da ne razumijem zasto kukaju tako rano??
    ( normalan ciklus imam). Meni se isto doktor na toj prvoj folikulometriji poceo zgrazati da sta je to, da tu nema nicega...i bla bla. Samo te isprepada.
    A, kad su veliki, posalju te prerano na vađenje istih i onda se dogodi da su svi nezreli. Pa ne moze za dva dana ciklusa sazrijeti 50 folikula za vadenje treci dan! ( karikiram, naravno, ali ne kuzim sta bi oni htjeli??)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    A,to sto moras na folikulometriju neka te ne brine. To je u redu. Bolje da te salju na to nego ne. Tako gledaju kako folikuli rastu i razvijaju se iz dana u dan. To je dobro.
    Ja isla 8.,9. i 10. dan kad sam primila stopericu. Ne mozes vjerovat kako to u 24 sata naraste!?!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Baš sam se pitala da kakvu će on promjenu vidit u tak kratkom periodu, znači narastu
    Dijagnoza mi je PCOS, a stimulaciju sam samo primala injekcije puregona, 100 jedinica, ne znam jel to blagi...
    Ali nadam se da, ako se toliko povećaju ,da neće puknut za vikend
    Posljednje uređivanje od laine : 09.04.2015. at 15:47

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam se pitala da kakvu će on promjenu vidit u tak kratkom periodu, znači narastu
    (
    Ma, to ti je ludilo, brale , nista ne brini.
    Moze se dogoditi da dva dana zaredom kenjkaju, ali onda treci dan narastu duplo.
    Tako, da je stvarno ok pratiti ih svakodnevno.

    U propisanu ti stimulaciju se ne razumijem, nisam se ni u svoju, samo sam uzimala to sto mi je dao, i ajde..ispalo je ok.
    A, to hoce li puknuti, ako ih je vise, male su sanse da bas sve popucaju, a i u stimulaciji se pucanje rijeđe događa. Doktor ti prema njihovoj velucini i debljini endometrija, odredi inekciju za stopiranje pucanja iliti ovulacije.
    Sretno!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Bime, imale ste pravo, danas imam 3 folikula, 15,15 i 16mm... To raste ko ludo

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Jučer su mi folikuli bili 20,19 i 18mm i još koji manji, doktorica je gruntala 10-15 minuta jel bi na punkciju u pon ili uto, to me dosta zabrinulo. Odlučila je pon i sad se iskreno nadam da će bit koja jajna stanica...

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer su mi folikuli bili 20,19 i 18mm i još koji manji, doktorica je gruntala 10-15 minuta jel bi na punkciju u pon ili uto, to me dosta zabrinulo. Odlučila je pon i sad se iskreno nadam da će bit koja jajna stanica...
    Pa jesi dobila stopericu??

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •