Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zelena stolica kod petogodišnjeg djeteta

  1. #1

    Početno zelena stolica kod petogodišnjeg djeteta

    danas sam primjetila da matija ima zelenu stolicu. i to tamno zelenu- nije mekana, normalna je, ali e mogu povezati sa hranom jer nije jela zadnja tri dana ništa zeleno(blitvu, špinat ili slično) i ne dajem joj nikakve preparate vitamina i željeza...
    ne zali se da je boli trbuh, potpuno je situacija normalna, osim što stalno viče da je gladna....

    da se zabrinem ili?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    A možeš li potpuno isključiti da ipak nije pojela nekakvu zelenjavu. Pogotovo ako je stalno gladna. Možda se sama poslužila s nečim. Djeca ti znaju pojesti i lišće sobnih biljki i travu jesti i slično.

  3. #3

    Početno

    ma dam glavu da nije pojela ništa takvo...
    jedino ako nije išla jesti zelene jagode, ali mislim da bi od tog dobila proljev, a ona ima normalnu stolicu... :/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Možda se radi o umjetnoj boji iz nekog soka ili bombona.
    Ali mislim da se ne trebaš ništa uzrujavati...pogotovo što viče da je gladna.
    Možeš ako si jako znatiželjna probati dan dva davati nemasnu hranu - možda je zelena boja nastala od žučnih boja koje bi trebale oksidirati u smeđe... ovo ti nisam skroz sigurna ali tako nekako.
    Znam da klinci kad ne jedu masnoće imaju blijedu stolicu. Tako da bi i njoj trebala posvijetliti.
    Moj Luka nekad u istoj stolici zna imati boja od tamno zelene do svijetlo bež.

  5. #5

    Početno

    hvala
    sad je sve ok, opet je boja normalna...
    mislim da sam samo ja digla frku tamo gdje je nije bilo....
    šta ćeš, mama sam.....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    bolje pitat nego skitat, drago mi je da je sve o.k., poljubac

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •