Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bolnica Kantrida - hitni prijem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    1

    Početno Bolnica Kantrida - hitni prijem

    Ne znam kakvo je vaše iskustvo ali slobodno ga podjelite.

    Ja sam jako razočaran na ponašanje pojedinaca točnije sestre koja radi tamo. Već par puta mi se žena vraćala sa negativnim iskustvom tako da od sada ja idem dole ako bude potrebe za otići s djecom.

    Uglavno puštanje prije reda (razumljivo ako se radi o hitnim slučajevima -težim jel svi smo hitni čim smo dole), ali puštanje preko 5 ljudi prije tebe to je nedopustivo dok moje djete treba pomoć i ima napadaj laringitisa.

    Nakon rasprave sa sestrom laže da je pustila samo jednog pacijenta ispred, pa joj dokazes da je njih vise pustila pravi se kao da nije istina. U čekaonici s drugim roditeljima u razgovoru svi znaju za tu sestru kako je bezvezna i nitko nema dobro mišljenje o njoj, pričaju kako im je govorila šta dovode djecu radi male temperature (39+) koja se ne spusta ni nakon kupanja i ljekova ili radi teškog disanja. Njoj je valjda sve to normalno, po meni bi je trebali maknut s dječjeg odjela. Ono malo suosječanja, ma ni ne treba samo neka drzi jezik za zubima i pošteno radi svoj posao, a ne pametovati, lagati itd.

    Neznam da li je takva samo kada dođu žene s djetetom ili je i prema muškima takva. Definitivno sljedeći put ja dolazim.

    Lijepi pozdrav svima.

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    KOliko sam shvatila ti nisi bio na prijemu, ali pises o sestri kao da jesi. i rečenica:
    Već par puta mi se žena vraćala sa negativnim iskustvom tako da od sada ja idem dole ako bude potrebe za otići s djecom.
    zvuči prijeteće, iako mi se čini da nije bila namjera.
    Meni je OK da ljudi napisu SVOJE iskustvo, ne kazem da tvoja zena laze, ali ipak toliko gorcine iz druge ruke nije uredu iznositi javno.

  3. #3
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Bila sam s djecom nekoliko puta, jer je Murphijev zakon da djeca zakure baš kad si negdje na putu. Nikad nije bilo problema, čak i bez zdravstvene iskaznice su nas znali primiti.

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam bila prije par godina, doživila kulturološki šok u sve tri riječke bolnice, od ljubaznosti, učinkovitosti, brzine, opreme...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •