Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Odgovaranje na mejlove suradnika

  1. #51
    sunca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    372

    Početno

    kad nekome nešto šaljem mejlom ne očekujem zahvalu nego potvrdu da je stiglo, tako da često nazovem telefonski da mi potvrdi prijem i da si to maknem sa liste obaveza. znalo mi se često desit da mi mejl ne prođe zbog veličine ili krive adrese ili da mi se druga strana folira da ga nije primila.

  2. #52
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Ponajprije stvar je osobne kulture - ažurno odgovaranje elektronske pošte.

    Pritom mislim na poslovno dopisivanje, tj. razne dopise, obavijesti i sl., vezano isključivo za posao.
    Navedeno nastojim odgovoriti tijekom dana.

    Što se tiče različitih forwarduša tipa zaželi jednu želju pa čitaj dalje, za 3 dana ćeš doznati nešto važno i sl., ne osvrćem se, samo stisnem delete i baj, baj.
    Podsjeća me na ona pisma i lance sreće, kopiraj u 2000 primjeraka i pošalji svima koje voliš. Ma daaaaj!

    Inače, kao i sorci, imam posebne foldere za sejvane mejlove, he, he, a ima i sprženih.
    Sorci je romantična duša, dalo se naslutiti.

    Možda ću otići u krajnost, ali i pojedine smsove zapisujem u jednu tekicu. Imala sam frku, ako je npr. memorija bila ograničena za sva ta moja dopisivanja.

  3. #53
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Azurno odgovaranje na mailove me cesto fascinira kad je rijec o (velikim) tvrtkama. U ovoj u kojoj radim (banka), tj. u nasem uredu, moramo odgovoriti na svaki mail unutar 24 sata. Najkasnije. Znaci, u pravilu, odgovaramo odmah. Ceka se jedino ako je tocna informacija nedostupna pa je i sami moramo potraziti ili pricekati.

    Neki dan zovem HT i trazim drivere za uredjaj koji sam dobila od njih (vezano za internet). Djevojcica na telefonu kaze - obratite nam se mailom, a nasa sluzba za podrsku korisnika odgovorit ce vam u roku TRIDESET dana.

    Trideset. Isuseboze.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Odgovaranje na mailovima u roku 24 sata, nije mi potrebno da se ljudi zahvaljivaju vec da se drze rokova i posalju zeljenu informaciju ili tocan odgovor. Kad sam ljuta i krenem pisati u afektu, mail drzim najmanje 2 sata u nacrtima, ponovo procitam i onda saljem ili ne. Mrzim kad se stavi pola svijeta u cc a podivljam kad se sefa stavi u cc kad mailovi budu malo zesci ...

    Uf kako je bilo lijepo doba faksa (uvijek je covjek mogao reci da nije bilo papira u stroju) i poste (koja je znala jaaaaaaako dugo putovati)

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Odgovor obavezan unutar 24 sata. U biti - odgovaraš u prvom slobodnom trenutku ako ti je informacija dostupna. Često su mailovi jako kratki i glase otprilike ' Molim vas.... Unaprijed hvala' i na dnu automatski potpis. Odgovori su isto šturi. Puno je posla i nema se vremena za romane i zahvaljivanje tisuću puta niti se to očekuje jer samo zatrpava mailbox.

    http://Neki dan zovem HT i trazim dr...TRIDESET dana.

    Meni to isto zvuči kao da su rekli da će odgovoriti u idućem stoljeću. Čovjek se razmazi kada radi negdje gdje stvari funkcioniraju.

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Baš me našla ova tema - imam jednu frendicu iste struke/zanimanja kao i ja. Svako toliko ona se javi mailom meni i još jednoj-dvije kolegice opiše problem i pita za rješenje. ok, nije mi nikakav problem ako imam nekih saznanja o materiji reći ukratko svoje mišljenje, copy-pastati dio zakona, poslati neki svoj draft i sl. Napravila sam to već nekoliko puta, ali ta žena nikada, ali baš nikada nije poslala jedan krepani email s "tnx" ili što god. Točno je da ona napiše hvala unaprijed, ali meni je to promašeno u situaciji u kojoj se ja stvarno potrudim pomoći joj, ili joj slanjem nekog svog uratka uštedim sate i sate posla koji će ona uredno naplatiti! A pritom, nije joj teško/ima vremena poslati mi neki debilan email tipa pošalji ovo 57 svojih prijatelja ili ....!
    Uglavnom, ta me situacija baš frustrira. Zadnji puta sam potpuno ignorirala njen email, a tako su vidim napravile i ostale dvije kolegice. Prijateljica se nije ustručavala pozvati nas tri puta (uz, kako vickasto, "pozivanje na treću sreću") da joj odgovorimo na prilično kompleksno pitanje. I ok, mislim si, poslat ću joj ono kaj imam, baš da vidim reakciju, i pošaljem lijepo neki svoj memo, kad oni NIŠTAAAAA!

    Tako da potpuno razumijem o čemu Mukica priča i apsolutno s njom suosjećam!

  7. #57
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Moj posao je takav da sam na mail dostupna uvijek.Dnevno dobivam toliko mailova da ih selektiram i odgovaram samo na najbitnije, šefu, poslovnom partneru, odvjetniku i sl. Kad bih odgovarala svakome ili čitala sve mailove u kojima sam u cc, cijeli dan bih samo to radila.
    Zahvalit ću se kad mi netko učini uslugu koju nije trebao, ali sad da ću svakom suradniku koji mi npr pošalje neku informaciju odgovarati "hvala puno..". To im je posao, pa ni meni direktor ne šalje 300 mailova dnevno sa "hvala puno na trudu".
    Privatni mail nemam, sa frendovima se čujem na mob, piskaranje mi je bedasto.
    Mailovi tipa "pošalji ovo desetorici frendova ili će ti otpast ruka" su najblaže rečeno glupi i pop... kad ih dobijem

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •