Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: TEMPERATURA traje vec 5 dana...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb/Maksimir
    Postovi
    40

    Početno TEMPERATURA traje vec 5 dana...

    Moja curica ima od ponedjeljka temperaturu...na večer naravno popne se na višu razinu pa poslije sirupa padne pa opet sve ispočetka sljedeci dan i to traje od ponedjeljka i danas je vec subota ona još uvijek vuce temperaturu...bili smo kod doktorice u srijedu i pregledala ju je i rekla da je viroza nije joj upaljeno grlo...pluca su cista, malo kaslje i dala nam kapi za nos...

    Mene brine sto tako dugo traje temeratura, da li mi netko moze pomoc sa savjetom da li je to normalno sto tako dugo traje temperatura i kako da joj skidam temeraturu jer me strah joj vise davati sirup jer pise da se nesmije upotrebljavat vise od tri dana...
    Crying or Very sad[/i]

  2. #2
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Luka je prije jedno 3 tjedna kurio 5 - 6 dana do nekih 39,3 °C, ni ne znam koliko dugo isto smo bili kod peda - vadili krv - viroza.
    3 dana je bio mir, i opet je zakurio 3 dana, počeo mu je curiti nos - opet kod peda - vadili krv - virusna upala grla.
    Malo se smirilo i nakon par dana opet curi zeleno iz nosa, kašlje - dobili Sumamed.
    Jučer je popio zadnju turu, kašlje tak da mi se plače kad ga čujem, nos curi a ja i dalje

    Eto, da znaš da nisi sama
    Nije baš da sam te utješila

    I da, mi smo skidali temperaturu sa čepićima jer iz dubine duše mrzi sirupe.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb/Maksimir
    Postovi
    40

    Početno

    Kazu mlade mame su skulirane i ne paničare...rekla je pedijatrica da je to viroza...i da traje 6-8 dana...malo me to tješi, ali svejedno me panika lovi kad ju vidim tako slabašnu i tuznu blijede puti i s podočnjacima i kristalnim okicama...
    Ona je vesela...igra se...naravno navečer malo potone kada je temperatura veca...ali svejedno vec tjedan dana ne spavam normalno jer sam u brizi...
    kao i svaka mama...

  4. #4
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Prijavljujem isti slučaj prije deset dana. Kurila 4-5 dana preko 39 i onda nestalo samo od sebe... Zato sam se ja gadno zarazila od nje, pa sam uz temperaturu dobila cijeli asortiman popratnih tegoba

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    stavljaj krumpiriće na nogice,i mlake obloge od vode po ručicama tamo kod vena,i čepići eferlagani!!!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    je li doktorica kontrolirala urin?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb/Maksimir
    Postovi
    40

    Početno

    Doktorica nije ništa provjeravala jer kaže nije potrebno...ali ja si razmišljam da odemo opet u ponedjeljak pedijatrici...nisam ni pametna...
    Malo mi je lakše kad vidim da nisam jedina...

  8. #8
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    je li doktorica kontrolirala urin?
    Nama je.

  9. #9
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Pticica83 prvotno napisa
    Doktorica nije ništa provjeravala jer kaže nije potrebno...ali ja si razmišljam da odemo opet u ponedjeljak pedijatrici...nisam ni pametna...
    Malo mi je lakše kad vidim da nisam jedina...
    ako imaš ikakvih sumnji i dvojbi samo odi kod pedice.
    Ti si mama i najbolje znaš svoje dijete.
    Mi smo u 3 tjedna bili 4 puta
    Sav mi je bio nikakav (i još je :/ ) i strah me da se nešto ne "kuha".

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    73

    Početno

    N odradio svoju,isti simptomi,virozu s tim da je još dobio i konjuktivitis,navodno upala prešla i na oči
    Već tri dana smo fit
    Popio kuru klavocina i uz to ibufren sirup za temperaturu(ništa drugo mu ne skida od rođenja) bisolex sirup za kašalj,tobrex kapi za oči,sterimar i operil-cijela apoteka

  11. #11
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Da i Luka je s ovom "prvom" turom temperature imao konjuktivitis, ali nije niš dobio, ja mu kapala i ispirala svojim mlijekom.
    Ali evo, baš danas MM računa, već je mjesec dana bolestan :?
    i ne ide na bolje.

  12. #12
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Da i Luka je s ovom "prvom" turom temperature imao konjuktivitis, ali nije niš dobio
    I mi isto tako.

    Ima jako dobar članak negdje na portalu o raznim vrstama konjuktivitisa. Uz viroze često idu virusni protiv kojih se ionako ništa ne može, samo čekati da prođe i paziti da ne prijeđe na druge ukućane održavanjem higijene. Kapi, masti i ostalo pomaže kod bakterijskih vrsta, koje se razlikuju po iscjetku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •