Stranica 3 od 16 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 759

Tema: sto cete kupiti vasoj maloj velikoj djeci za BiNG?

  1. #101
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ne tipkam :D
    Ja natipkam u fontu French scrypt - bas mi lici na rukopis nekog djedice : "Draga....

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja natipkam u fontu French scrypt - bas mi lici na rukopis nekog djedice : "Draga....
    Dobra fora!

    To mi nikad nije palo na pamet, a sad moram čekati unuke, he he he....

    Ako se dobro sjećam, bila je neka web stranica svojevremeno gdje su djeca mogla slati pisma Djedici na hrvatskom jeziku i dobili su odgovor na e-mail, onako uopćeno, samo je ime bilo djetetovo. Ne znam ima li toga još (iako bi me začudilo da nema), prošlo je dosta godina dok smo se s tim zanimali...

  3. #103
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    moj sin je jedne godine po poklonima zakljucio da djed mraz i sv. Nikola kupuju u istom ducanu

  4. #104
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    moj sin je jedne godine po poklonima zakljucio da djed mraz i sv. Nikola kupuju u istom ducanu
    Dijele radionicu

  5. #105
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Do kada vjeruju u DM?

    Neki dan me Lovre (8,5g) pitao bi li bio mogao vidjeti Djeda Mraza lani, da se probudio u pravo vrijeme. Kad sam rekla da bi, dodao je da mu se čini da ga je bio čuo.

    Također, uvjeren je da sam ja bila pomagačica DM kad sam bila mala (jer uredno pakiram poklone).

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ne sjećam se kad sam postala sigurna da više ne vjeruje u djedice, ali to je bilo prije nego je krenuo u školu. Sad mu je jedini (i najveći) misterij gdje uspijemo sakriti poklone da ih on ne skuži srećom još mu nije nadošlo da kopa po ormarima, to me tek čeka...

  7. #107
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ne sjećam se kad sam postala sigurna da više ne vjeruje u djedice, ali to je bilo prije nego je krenuo u školu. Sad mu je jedini (i najveći) misterij gdje uspijemo sakriti poklone da ih on ne skuži srećom još mu nije nadošlo da kopa po ormarima, to me tek čeka...
    Moj je kao iz one martine priče Donesi mi kantu mora. I kad krene tražiti darove, ne nađe ih, a ja ih ostavim u ormaru gdje je slobodno, ni ne pokušavam sakriti.

  8. #108
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    mene je sokirala tema koja se na pocetku studenog izvukla :D
    zar vi VEC razmisljate o tome?
    Mi smo našim klincima već kupili prošli tjedan u Mulleru dok je bilo sniženje 20% na igračke. Pisali su uranjeno pismo DM, mali je diktirao mami jer on još ne zna pisat, a curka je nabrajala na glas, pa sve znamo. Mogu samo reć da su mi djeca (srećom još uvijek) vrlo skromna.
    Sad samo razmišljamo što ćemo velikima uzet.

  9. #109

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja razmisljam o tome.
    Najlakse mi je kupiti maloj,6 god.Ona pak sve hoce i samo vice Ja bi to, Ja bi to,.... Pa onda samo pazim na koje stvari se Ja bi to najvise ponavlja i to uzmem. g
    Mali ima tooonu igracaka i uglavnom se sa nicim ne igra.Voli FP sveznalice, ali ih sve ima, pa tu nemam vise sta.
    E,problem su mi veliki decki. I prosle godine sa razbijala glavu sta da im kupim, ali ove godine zbilja nemam ideja.Prerasli su igracke, tu i tamo se igraju sa drustvenim igrama,ali i njih imaju cijelo brdo. Najgore je sto ni oni sami ne znaju sto bi i kad ih pitas kazuMauzmi neku sitnicu. :/
    A opet se veseleko mala djeca kad vide poklone pod borom i jednakim zarom ko i mali trgaju papire i otvaraju.PA ne mogu im onda uzeti privjesak za kljuceve.
    STA vi uzimate velikim deckima? Ono 11-17 godina?
    Ja planiram mome (12 god) kupiti sat rucni, jer mu je ovaj kojeg ima vec godinama (od 1. razreda) sav izlizan, remen samo sto ne pukne, a stalno ga nosi. Za vecu djecu (necake, kumice) uglavnom kupim prakticne poklone, a opet da nisu carape... npr novcanik, ruksak, nesto za komp (slusalice, kamera, vanjski disk). Ako mi bas nista ne padne napamet, onda poklon bon u nekom njima ok ducanu.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Sta uzeti necakinjini od 3godine? Mislim, malu volim ko da je moja, obozavam ju, al opet ima hrpu igrackica, a robu sam joj dosad uvik kupovala!
    Prava je curica, voli rozu boju, al neman blage Sta je sad U trendu?? Ima onih hello kitty milijun I neke male konjice???
    Ima li Koji crtani dobar? Jel premala za bojanke, iako crta na veliko! Pomozite
    Neki Play doh set?

  11. #111
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Lego Friends - koji je najbolji set za 10-godisnjakinju?

  12. #112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni se sviđa set "škola", ali moja je lani dobila tri kompletića Lego Friends i apsolutno se ne igra sa njima.

    Ja sam za pod bor kupila komplet Kronike iz Narnije na Interliberu, a za Sv. Nikolu sam kupila slatkiša, no još ne znam kakav ću poklončić uz to ubaciti.

    Mi još imamo i DM u firmi od MM-a za što dobijemo bon u Muelleru i to stvarno pojma nemam što da kupim.

  13. #113
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja inace voli Lego Harry Potter, a ove godine ga u katalozima naravno nije bilo (nije vise trendy), ali je sve puno Lego Friends setova, pa je napisala da zeli to. Bojim se da je ta zelja cisto ono, da se nesto napise. :/
    Pa ne znam da li da krenem u potragu za nekim Harry Potter setovima (u ducanima skoro pa vise nema, ali nadju se online), ili da se prebacim na Lego Friends.

    BTW, meni se ti Lego Friends setovi cine prejednostavni... dosadni...?

  14. #114
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A ne znam, moja je složila te kompletiće koje je dobila - nisu veliki pa i jesu dosta jednostavni, i više se nije igrala sa njima, premda inače prilično voli male figurice i rado se sa njima igra. Ali ona i inače baš ne voli to slaganje Lega po uputama, više voli slagati kocke po svojim idejama.

  15. #115
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    Neki Play doh set?
    Da, onaj za raditi bonbone ili sladoled!

  16. #116

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    A. će vjerojatno dobiti 7. nastavak Harry Pottera, ali zatražio je još i koš za sobu (kao košarkaški). Postoji li tako nešto uopće, i gdje tražiti?
    (on si je vjerojatno zamislio da se to pričvrsti na zid ili nešto slično, i da onda ubacuje one male spužvaste loptice)

  17. #117
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Definitivno postoji, MM ga je nekad imao, a gdje tražiti pojma nemam, moglo bi biti u bilo kojem dućanu sa igračkama, Intersportu, Intersparu, Konzumu .. da još uvijek postoji Turbo Limač tamo bi ziher bilo.

  18. #118
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    tanja, mislim da ima tako nešto za kupiti. a ako nema uvijek možete koš za papire nakeljit na zid :D
    Posljednje uređivanje od marta : 26.11.2013. at 13:05

  19. #119

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    tanja, mislim da ima tako nešto za kupiti. a ako nema uvijek možete koš za papire nakeljit na zid :D


    Nema šanse, ne želim još i hrpu papira gledati po podu. Dosta mi je već što baca sve oko sebe, cipele, jaknu, hlače, plišanog zeca, iskaznicu od knjižnice... rekao bi čovjek da se nije dovoljno izdovoljio s bacanjem predmeta dok je bio beba od godinu dana

  20. #120
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Definitivno postoji, MM ga je nekad imao, a gdje tražiti pojma nemam, moglo bi biti u bilo kojem dućanu sa igračkama, Intersportu, Intersparu, Konzumu .. da još uvijek postoji Turbo Limač tamo bi ziher bilo.
    Znam da vani ima po ducanima tipa Toys Center...

    E. je kad je bila mala dobila onaj niski stojeci kos i malu kosarkasku lopticu, to bi se takodjer (bez plasticne "noge") moglo zakeljiti za zid.

  21. #121
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Haha, l sve baca na krevet, a V ispod kreveta. Neki dan sam izvadila 5 pari smrdljivih čarapa, nekoliko gaća, jednu rasčerečenu mandarinu već pljesnivu, neke papire, zagubljenu knjižicu iz GŠ, gumice, olovke. Metlom sam to potjerala na sredinu sobe. Da imamo koš na zidu, možda bi to sve visilo iz koše. Ne znam što je manje neprihvatljivo...

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Moja inace voli Lego Harry Potter, a ove godine ga u katalozima naravno nije bilo (nije vise trendy), ali je sve puno Lego Friends setova, pa je napisala da zeli to. Bojim se da je ta zelja cisto ono, da se nesto napise. :/
    Pa ne znam da li da krenem u potragu za nekim Harry Potter setovima (u ducanima skoro pa vise nema, ali nadju se online), ili da se prebacim na Lego Friends.

    BTW, meni se ti Lego Friends setovi cine prejednostavni... dosadni...?
    Mi ih imamo sve osim broda.
    Kupovali smo ih jer su to jedini legići za cure,
    a legići su kad se mene pita must have (to je igra koju smatram učenjem)
    ali kao što kažeš prejednostavni su, predorečeni.

    Slože ih, malo se poigraju,ali nisu neki izazov i ne žele ih kombinirati sa drugima da se ne izmješaju, a i nisu baš predviđeni za kombiniranje.
    Jedino još dodamo one 3u1 kuće - Lego Creator, pa onda imamo cijelu ulicu, odnosno grad, ali bilo bi zgodno kad
    bi se to sve moglo iskombinirati, da su nekako fleksibilnije izrađene.

    Na kraju se najviše igramo "legićima" iz rinfuze, kombiniramo ih i sa duplo (kojih isto imamo tonu).
    Pružaju najviše slobode za kreativnost.
    Baš sam rekla MM da su jedni legići koje dalje kupujem onih iz rinfuze i nabavit ću jednu od onih LEGO books (samo i one su više usmjerene
    na ukus dječaka: auti, avioni).
    Posljednje uređivanje od krojachica : 26.11.2013. at 13:34

  23. #123
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi imamo puno tematskih (avioni, automobili, vlak, kuća, dvorac,...) i ovih u rinfuzi.
    Ove tematske, složi, pa rastepe, meni su odlični tada "kao rinfuza".

  24. #124
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Što se tiče DM, našla sam ovu stranicu gdje možete uploadati sliku svoje dnevne sobe i namontirati djedicu na nju, pa imate "dokaz" da je bio djedica kod vas

    http://www.capturethemagic.com/

  25. #125
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče DM, našla sam ovu stranicu gdje možete uploadati sliku svoje dnevne sobe i namontirati djedicu na nju, pa imate "dokaz" da je bio djedica kod vas

    http://www.capturethemagic.com/
    A to je u kojoj valuti?

  26. #126
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    pomagajte - moj stariji žarko želi minecraft igricu. Pritom nema ni mobitel ni nikakav tablet. Ja pojma nemam o web igricama, tudum sam i za smartphone i sve slično. Što da mu kupim kao sredstvo na koje ćemo mu staviti tu igricu (i ako netko zna kako se ona besplatno skida, please help ), što preporučujete? neki mini tablet? Ne bih htjela da već sad dobije smartphone (8 i pol godina).

  27. #127
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče DM, našla sam ovu stranicu gdje možete uploadati sliku svoje dnevne sobe i namontirati djedicu na nju, pa imate "dokaz" da je bio djedica kod vas

    http://www.capturethemagic.com/
    wow, mrak, idem odmah probati

  28. #128

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    pomagajte - moj stariji žarko želi minecraft igricu. Pritom nema ni mobitel ni nikakav tablet. Ja pojma nemam o web igricama, tudum sam i za smartphone i sve slično. Što da mu kupim kao sredstvo na koje ćemo mu staviti tu igricu (i ako netko zna kako se ona besplatno skida, please help ), što preporučujete? neki mini tablet? Ne bih htjela da već sad dobije smartphone (8 i pol godina).
    Hm, jesi li sigurna da želiš da on to i dobije

  29. #129
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    A to je u kojoj valuti?
    dobro pitanje pretpostavljam dolar, ali stvarno nigdi ne piše

  30. #130
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, jesi li sigurna da želiš da on to i dobije
    tanja, sve znam
    ali on to toliko žarko želi, a dobar je stvarno i u školi i inače, nemam srca više odugovlačiti... Pa si mislim, možda ga i prođe ta opsjednutost kad napokon to i dobije, ovako po cijele dane žica može li ići kod bratića u susjedstvo igrati minecraft.
    A to mi je ujedno jedna od boljih, kreativnijih igrica... Upravo sam našla tablet alcatel za 350 kn. jel se može na to nakalemiti minecraft?

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Kom mojega svi u razredu igraju minecraft (3. razred), igricu smo kupili preko neta jer ona "besplatno skinuta" ne daje mogućnost multiplayer igranja. Ne pitajte, svi, svi to igraju.
    Ali mi idemo dalje s minecraftom - zna li netko koliko je veliga LEGO igračka Micro Minecraft?
    Ima li netko onog vinilnog Steva? Ili možda onu lampicu?
    Cijene su od 250 kn nadalje preko ebaya itd pa nije baš da bih naručila samo onako. Imam osjećaj da se s tim ne može baš puno zabaviti.

  32. #132
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    i mi imamo problema s minecraftom, ali se nedamo. ( Veli mi klinac 5. razred, da je to slično ko Catia i Autocad, velim mu pa onda nauči nekaj korisno)

  33. #133
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i mi imamo problema s minecraftom, ali se nedamo. ( Veli mi klinac 5. razred, da je to slično ko Catia i Autocad, velim mu pa onda nauči nekaj korisno)
    Joj, ti stvarno svakaj vjeruješ... Gdje je onaj smajlić koji se valja od smijeha???

    MInecraft su zapravo elektroničke lego kocke, a ne Catia ili Autocad.

    Moji ga igraju negdje od prošle godine. Nije loša igra, kreativna ali navlakuša, tj. treba dobro paziti da klinac ne postane opsjednut. Ja to koristim za metodu mrkve i batine - jeste napravili sve zadaće? Jeste sve napisali? Jeste odnijeli smjeće, ispraznili suđericu, očistili cipele? Jeste navježbali za glazbenu? E, ako jeste, onda možete derati Minecraft pol sata dnevno, nikako prije učenja jer razara koncentraciju za bilo kaj drugo.

    Toliko od mene. Ne branim, ali nadzirem.

  34. #134
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Offt. Jelena.O - rano ti je za ove prave softvere, za 3d modeliranje treba znati puno matematike i to ne bilo kakve. Pusti dijete nek uživa u Minecraftu, još ako drapa mrežnu verziju s nekim - odlično, ali s mjerom.

  35. #135
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    ali kao što kažeš prejednostavni su, predorečeni.
    E da, tog sam se i bojala. :/

    Mislim da cu ipak gledati HP Lego, ona je HP fan pa ce biti zadovoljna, a ipak su dosta kompleksniji za slaganje.
    Hvala na savjetu.

  36. #136
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Moj (3g) gleda jedan katalog i odabere 2 igracke, skuplju i jeftiniju, tj. manju i vecu. Ja se izletim i kazem: joj, pa nemam toliko novaca, a on mi kaze: Nema veze mama, ti mi kupi ovu malu, a Sv. Nikola ce donijeti veliku!

  37. #137
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Evo danas sam nabrzaka kupila nekakav tablet - naletila na njuškalu na novi alcatelov, nekorišten, dobiven na nagradnoj igri pa daju za 350 kn - jel to ok, vi iskusniji? Kako da sad na njega stavim minecraft? Ne bih htjela da igra online, nego da nekako skinemo, ako se to može.

  38. #138
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Moj (3g) gleda jedan katalog i odabere 2 igracke, skuplju i jeftiniju, tj. manju i vecu. Ja se izletim i kazem: joj, pa nemam toliko novaca, a on mi kaze: Nema veze mama, ti mi kupi ovu malu, a Sv. Nikola ce donijeti veliku!
    Ovo mora na bisere

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A. će vjerojatno dobiti 7. nastavak Harry Pottera, ali zatražio je još i koš za sobu (kao košarkaški). Postoji li tako nešto uopće, i gdje tražiti?
    (on si je vjerojatno zamislio da se to pričvrsti na zid ili nešto slično, i da onda ubacuje one male spužvaste loptice)
    Mi smo kupili u Getrou. Mislim da ima i u Mulleru.
    Posljednje uređivanje od kloolk : 26.11.2013. at 21:51

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A. će vjerojatno dobiti 7. nastavak Harry Pottera, ali zatražio je još i koš za sobu (kao košarkaški). Postoji li tako nešto uopće, i gdje tražiti?
    (on si je vjerojatno zamislio da se to pričvrsti na zid ili nešto slično, i da onda ubacuje one male spužvaste loptice)
    Evo ima u Emmezeti http://www.emmezeta.hr/igracke/igrac.../mini-kosarka/

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je pod bor zaželila mikroskop, tako da smo riješili poklon od više osoba
    Posljednje uređivanje od larmama : 26.11.2013. at 22:51

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    da razmisaljm, jer imam problem, BC zeli mobitel ili tablet, ali mi kao roditelji mislimo NE, no problem sad lezi da li razbiti mit o djedici ili sto?
    mene osobno ovo muci vec tri tjedna.
    uh spajalice, nije ti lako
    Držim fige da ipak prebaci fokus na nešto drugo. Sjećam se da je jedne godine moja zaželjela nešto što nama nije pasalo, samo ne znam što , no s vremenom je nabacila još želja pa smo odahnuli.
    Posljednje uređivanje od larmama : 26.11.2013. at 23:02

  43. #143

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Ja sam svojima nabavila ovo:
    http://www.sportsdirect.com/superman...nt-boys-312032
    (Batmana će dobiti mlađi, a Supermana blizanci - pod ''colour'' izbornikom se prebacuju dvije verzije jakne). Jaknice su baš zgodne, vjerujem da će im se svidjeti, pogotovo ova ''krila''

  44. #144
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Joj, da barem moje imalo zanima bilo kakav komad odjece ili obuce! Kod nas samo igracke prolaze!

  45. #145
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam opet bezidejna
    tjesim se da sam svake godine takva i onda ubodem u zadnji tren nesto super
    samo da me jednom to ne iznevjeri

  46. #146
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i pazite kad guglate poklone da ne cinite to na zajednickom racunalu
    tako sam ja lani nasla super sat, a sutradan mene dijete zove - ajme kako dobar sat mi se otvorio na reklami na monitor.hr
    $##$%&&$#""""#$%& propalo iznenadjene

  47. #147
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moje malo veliko je opet popisalo sve legiće iz kataloga na popis želja

  48. #148
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj je ove godine poželio neku jengu s minom, pa će to i dobiti. Ali želi si on i velike setove legića (Star-wars, Hobbit i sl.), a to nekak mislim da neće jer su preko 300-400 kn.
    Na kraju smo mu mi samoinicijativno odlučili uzeti Igru života (jer se nama činila ok, a vjerojatno ćemo mi to morati igrati :D ).
    Kako je počeo trenirati rukomet, mislim da bi dobro prošla i rukometna lopta; prerastao je dosta majica pa pali i neka fora majica, a u H&M se oduševio šlafrokom pa možda dobije to ako bake i djedovi budu zainteresirani.

    Ivarica i aleksandra70vanja .
    Posljednje uređivanje od MalaSirena : 27.11.2013. at 07:10

  49. #149
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    i pazite kad guglate poklone da ne cinite to na zajednickom racunalu
    tako sam ja lani nasla super sat, a sutradan mene dijete zove - ajme kako dobar sat mi se otvorio na reklami na monitor.hr
    $##$%&&$#""""#$%& propalo iznenadjene
    Mene je sinoc E. ulovila kako guglam legice.

  50. #150
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Moje dijete želi plants vs zombies plišane igračke ili plastične figurice. Na jedvite jade sam pronašla da dostavljaju u Hr i da šiping nije skuplji od igračke.
    Još nisu stigli, a kad će ne znamo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •