Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 759

Tema: sto cete kupiti vasoj maloj velikoj djeci za BiNG?

  1. #151
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Kod nas preokret, Sv Nikola nosi zlatnu šibu , a Djed Božićanjak svakome knjigicu. Rekla sam DOSTA!
    Starija je prokužila da mi kupujemo poklone, a sad zna i mali od 5 god.
    A kad vidim koliko se igraju sa igračkama i koliko sam ih eliminirala, a ne, neću više. Već sam im to najavila, a sad se i moram toga držati.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    uh spajalice, nije ti lako
    Držim fige da ipak prebaci fokus na nešto drugo. Sjećam se da je jedne godine moja zaželjela nešto što nama nije pasalo, samo ne znam što , no s vremenom je nabacila još želja pa smo odahnuli.
    Moj svake godine zaželi nešto nebulozno za što nema šanse da dobije (npr. ove godine smartphone, a nema ni običan mobitel niti će ga još dobiti ), ali srećom mit o djedici je davno otišao u zastaru. Piše on pisma djedicama, ali onda ih napiše nekoliko pa podijeli meni, tati, bakama točno zna što od koga dolazi.

  3. #153
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj svake godine zaželi nešto nebulozno za što nema šanse da dobije (npr. ove godine smartphone, a nema ni običan mobitel niti će ga još dobiti ), ali srećom mit o djedici je davno otišao u zastaru. Piše on pisma djedicama, ali onda ih napiše nekoliko pa podijeli meni, tati, bakama točno zna što od koga dolazi.
    tako i moj piše i meni i djeda mrazu, za svaki slučaj

  4. #154

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo danas sam nabrzaka kupila nekakav tablet - naletila na njuškalu na novi alcatelov, nekorišten, dobiven na nagradnoj igri pa daju za 350 kn - jel to ok, vi iskusniji? Kako da sad na njega stavim minecraft? Ne bih htjela da igra online, nego da nekako skinemo, ako se to može.
    Joj, ovo i mene zanima.
    I, angie, worldcraft game-jel to slično? Moj to spominje? Help!

  5. #155
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas preokret, Sv Nikola nosi zlatnu šibu , a Djed Božićanjak svakome knjigicu. Rekla sam DOSTA!
    Starija je prokužila da mi kupujemo poklone, a sad zna i mali od 5 god.
    A kad vidim koliko se igraju sa igračkama i koliko sam ih eliminirala, a ne, neću više. Već sam im to najavila, a sad se i moram toga držati.
    Ja sam mojima knjige sam kupila u Kauflandu za 10kn. Dobit će još i albume za marke koje su zaželjeli.Mislim da je došlo vrijeme da ih vratim u neki suvisli okvir.

  6. #156

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je sinoc E. ulovila kako guglam legice.
    Ja bih najradije da zajedno sjednemo pred komp, otvorimo e-bay i da mu onda zajedno biramo poklone
    Više mi je muka od tog ispipavanja želja i skrivanja.

  7. #157
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, ovo i mene zanima.
    I, angie, worldcraft game-jel to slično? Moj to spominje? Help!
    Pravu si našla pitat
    nemam pojma o igrama, za taj minecraft sam se raspitala zato što je baš za njega zapeo... Ali čekamo upućene

  8. #158
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mojima knjige sam kupila u Kauflandu za 10kn. Dobit će još i albume za marke koje su zaželjeli.Mislim da je došlo vrijeme da ih vratim u neki suvisli okvir.
    Koje knjige?

  9. #159
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pravu si našla pitat
    nemam pojma o igrama, za taj minecraft sam se raspitala zato što je baš za njega zapeo... Ali čekamo upućene
    Eh, draga, o tome ti klinci znaju više nego mi.

    Tablet ti ima Android operativni sustav, pa probaj prosurfati malo, znaju klinci stavljati upute kako se to skida i instalira.

    Ili da ja ugnjavim svoje dečke kad budu imali vremena? Oni to doduše ne igraju na tabletu (nemamo, na sreću) ali kuže sve...

    Evo ovo je doslovce prvi link koji sam našla (iskreno, bez djece nemam pojma je li od koristi):
    http://www.youtube.com/watch?v=LlgAYmyWD3Q

  10. #160
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jurana, neke dječje romane. Onako napamet, nikad čula, odokativnom metodom izabrala.

  11. #161
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ja sam za 19,90 Kn nasla i kupila Pustolovine Huckleberryja Finna. Prije nekih mjesec dana, cca, u Kauflandu.
    Posljednje uređivanje od Elly : 27.11.2013. at 09:38

  12. #162
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Jurana, neke dječje romane. Onako napamet, nikad čula, odokativnom metodom izabrala.
    Morat ću se i ja zaletiti pogledati, iako se osjećam kao apricot - dođe mi pobjeći iz nepoznatog dućana, pogotovo ako je veći.

  13. #163
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, draga, o tome ti klinci znaju više nego mi.

    Tablet ti ima Android operativni sustav, pa probaj prosurfati malo, znaju klinci stavljati upute kako se to skida i instalira.

    Ili da ja ugnjavim svoje dečke kad budu imali vremena? Oni to doduše ne igraju na tabletu (nemamo, na sreću) ali kuže sve...

    Evo ovo je doslovce prvi link koji sam našla (iskreno, bez djece nemam pojma je li od koristi):
    http://www.youtube.com/watch?v=LlgAYmyWD3Q

    Pa tko drugi nego Peterlin
    Hvala ti puno!

  14. #164
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    tako i moj piše i meni i djeda mrazu, za svaki slučaj
    ja se već ozbiljno brinem da imam bedasto dijete
    ima 10,5
    piše djedu mrazu
    i skriva to pismo
    ako zna da joj mi nosimo onda bi nam morala pismo pod nos hititi, a ne skrivati ga

  15. #165
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    aleks, je li se ikad desilo da ga nisi pronašla?

    Ovako joj je veći gušt.

  16. #166
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ni kod nas ne prolaze prakticne stvari kao odjevni predmeti, pa cak ni slatkisi!

    najgore mi je kad jedna moja frendica koja zivi vani donese ekoorganskoveganske slatkise koji se kupuju u nekom tako specijalnom ducanu i sigurno i puno kostaju (bar za mene), a on pocne plakat jer je 'opet nesto za jesti'

    od hrane bi sretan bio jedino da dobije kruha i putra

    nedavno je pisao zubic vili da mu donese monsuno, ninjago i pazite sad 2000 kn

  17. #167
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    pa šta, kad već nosi, da je ne cima svako malo

  18. #168
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mojoj odjeća isto ne predstavlja ništa, recimo uvijek dobije jako lijepih stvari za rođendan a ne može čak niti glumiti da joj se sviđaju (iako - ove godine je po prvi puta bila zadovoljna jer je dobila jednu vesticu koja je jako mekana,a to voli) - ali prije dvije godine je pod borom dobila onaj mekani topli kućni ogrtač iz H&M-a i uz to smiješne velike krznene papuče - i to je bio pun pogodak! Stalno je hodala u tome po kući, a i u goste bi ponijela pa obukla. I još uvijek to jako voli, premda su se papuče raspale jer sam uzela neke najjeftinije.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Imam sreće, moj voli dobiti odjeću.
    Naravno, ne veseli se gaćama ili čarapama ali majicama da.

  20. #170
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    a moj me redovno blamira - kad raspakira odjeću (npr od bake), pita je: A gdje je dar?

  21. #171
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja se već ozbiljno brinem da imam bedasto dijete
    ima 10,5
    piše djedu mrazu
    i skriva to pismo
    ako zna da joj mi nosimo onda bi nam morala pismo pod nos hititi, a ne skrivati ga
    Slično i kod nas ove godine:
    - ne želi pisati pismo DM jer je kako kaže skužila da mi kupujemo poklone (tako da nemam ništa napisano za što se mogu uhvatiti)
    - ali kako ipak postoji tračak sumnje/nade neće mi reći svoje želje jer ako postoji onda DM sigurno zna što ona želi i bez pisma (testira postojanje DM)
    i kako da ja sada saznam želju???

  22. #172
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i moja 10godišnjakinja totalno vjeruje u DM. ova od 6,5 lagano sumnja, brijem da će prvo ona shvatiti, pa tek onda starija.

  23. #173
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i jedino što želi od DM-a je papiga, koju neće dobiti. drugih želja nema, ama baš nikakvih. tako da stvarno ne znam što ću.

  24. #174
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    pa još smo pametniji od njih ..nacimaj nekog drugog da ju pita :D

  25. #175
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    PA, moja gotovo uvijek želi "iznenađenje". Ona niti ne želi napisati želje, jer želi iznenađenje.
    Lani je na onaj obrazac za popis želja iz Mullerovog kataloga napisala 1. želim da mogu letjeti 2. želim pravog psa 3. želim skočištap

  26. #176
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa Vidi poruku
    pa još smo pametniji od njih ..nacimaj nekog drugog da ju pita :D
    probali ... nema šanse...

  27. #177
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Slično i kod nas ove godine:
    - ne želi pisati pismo DM jer je kako kaže skužila da mi kupujemo poklone (tako da nemam ništa napisano za što se mogu uhvatiti)
    - ali kako ipak postoji tračak sumnje/nade neće mi reći svoje želje jer ako postoji onda DM sigurno zna što ona želi i bez pisma (testira postojanje DM)
    i kako da ja sada saznam želju???
    objasni joj da djed mraz ima moć letenja i prolaženja kroz dimnjake, ali ne čita misli

  28. #178
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Ma jesam ali ne prolazi ...tvrd orah

  29. #179

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    PA, moja gotovo uvijek želi "iznenađenje". Ona niti ne želi napisati želje, jer želi iznenađenje.
    Lani je na onaj obrazac za popis želja iz Mullerovog kataloga napisala 1. želim da mogu letjeti 2. želim pravog psa 3. želim skočištap
    Da je barem kod nas tako!
    Kod nas se otvori Mullerov katalog i nađe najskuplja (bez greške, iako još niti ne zna te brojke) interaktivna plišana životinja.
    I onda se ta životinja crta u milijun verzija, trepće se okicama itd.
    A kad kažem da je to puno preskupo, dobijem odgovor: Ma nema veze, onda ne treba, ali ja je ipak crtam jer mi je jako slatka.

    I još sam sretna jer se je odustalo od žive životinje. Za ovu godinu. Iako je ta ideja bila vrlo aktualna ovog ljeta.
    Na kraju to završi da dobije jeftiniju verziju: 500-tog po redu plišanca, životinju koju još nema. Došli smo do rakuna.
    Sljedeći je valjda oposum

    btw. često dobijem savjet od moje mame kako bi se ti plišanci trebali svako malo oprati jer skupljaju prašinu.
    yeah right - 5 mašina plišanaca.
    ako netko pere skidam kapu


    Jedva čekam da naraste i postane Dr. Dolittle.

  30. #180
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas se otvori Mullerov katalog i nađe najskuplja (bez greške, iako još niti ne zna te brojke) interaktivna plišana životinja.
    To je onaj Furby od 650 kn? vidila sam ga jučer u mulleru i ostala paf. ja svojoj odmah odrežem da je to preskupo i da nemamo novaa za tako nešto.

    Što se tiče pranja, kad joj se neki omiljeni više zaprlja (tipa jede s njim i slično), onda napunim mašinu pa okrenem bar jednu turu. budu super nakon perilice i sušilice.

  31. #181
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    A da li se oni sjecaju sto su dobili prethodnih godina?

    E. (10g) sam jucer pitala da li se sjeca, i nije se odmah sjetila svih poklona; onda je otisla na komp pogledati albume i vidjeti sto je dobila koje godine.
    Mislim da je to znak da je bilo previse poklona dosad.

  32. #182
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ne samo da se ONI ne sjećaju, nego se ni ja ne sjećam.

  33. #183
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Moja se definitivno sjeća rođendanskih poklona, ima i top listu koji joj je najdraži, ali božićnih - ne znam.
    Nisam niti ja baš svake godine uspješna u kupovini, nekako mi rođendan bolje ide.
    Mi imamo još i taj moment da ima DM priredbu u MM-ovoj firmi gdje dobije velike poklone, pa kad se to sve zbroji definitivno bude previše.

  34. #184
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Moja se sjeca svega, i sta je dobila, i sta je zeljela, a nije dobila!

  35. #185
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Moja se sjeca svega, i sta je zeljela, a nije dobila!
    Pssst... moja mi svako toliko cita nesto iz dnevnika naglas dok ja sjedim blizu. I sad, hoces-neces, primijetim da je napisala da sam joj obecala kupiti nekakvu roza kemijsku... I onda zapis slijedeci dan, "IPAK mi ju NIJE kupila!".

    Hence ove godine joj fency roza kemijsku donosi Luce.

  36. #186
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Mi smo odavno prestali darivat djecu sa igračakama.pod borom se uglavnom nađe voće,slatki paketići,soknice,mozda boxerice i sl.
    Ne volim kad mi se vesele Bozicu samo zbog igračaka.

  37. #187
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Obitelj spajlic je odlucila da ce BC dobiti neki mp3 i slusalice, djete voli slusati muziku pa nek uziva u svojoj sobi, a ja je ne moram cuti

    moji pamte sta su dobili od djedice, bez greske.
    BC je imao neke sumnje oko zubic vile i djedice, ali onda mu je ispao zub, a ja sam bila na putu, pa ipak je dobio lovu (nije mu valjda palo na pamet da to moze i tata staviti ) pa ipak sad vjeruje.

  38. #188
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Pssst... moja mi svako toliko cita nesto iz dnevnika naglas dok ja sjedim blizu. I sad, hoces-neces, primijetim da je napisala da sam joj obecala kupiti nekakvu roza kemijsku... I onda zapis slijedeci dan, "IPAK mi ju NIJE kupila!".

    Hence ove godine joj fency roza kemijsku donosi Luce.

    Moja još ne piše, ali crta. prošle godine je u katalogu vidjela barbie sirenu. I kad je došlo vrijeme nacrtala ju je na spisku za djeda mraza. Kako je sirena bila na popustu, rasprodala se prije nego sam je kupila. ja tražila ko blesava pa gradu, zvala sve moguće mullere gdje imam ikog poznatog u blizini. Na kraju smo našli neku malu barbie sirenu cca 10-ak centimetara i to kupili. Meni je preslatka i njoj se sviđe, ali je cijelo vrijeme govorila da to nije ta. Ovo ljeto ju je baba pitala što želi i ova joj je potanko objasnila kakva sirena treba biti i donijela je pokazati malu da se ne bi i ona zafrkala kao DM.
    Sve pamti, sve zna, kao da ima malu crnu knjižicu u koju bilježi od koga je kad i što dobila.
    Posljednje uređivanje od rossa : 27.11.2013. at 15:31

  39. #189

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    e, sad...tudum sam, pa ću pitat ovdje.
    Malac ima želju, koju mi ne možemo ispunit...tipa PS vita ili Nintendo wii-no comment na cijene.
    Postoji li nešto jeftine, jednostavnije...
    Da se razumije, kad sam izrekla cifre, povukao je želju, ali sad mene srce steže i tražim neku alternativu.
    (Ako nema, onda ćemo instalirat te razne craftove na tablet-valjda će preživjet).

  40. #190
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    e, sad...tudum sam, pa ću pitat ovdje.
    Malac ima želju, koju mi ne možemo ispunit...tipa PS vita ili Nintendo wii-no comment na cijene.
    Postoji li nešto jeftine, jednostavnije...
    Da se razumije, kad sam izrekla cifre, povukao je želju, ali sad mene srce steže i tražim neku alternativu.
    (Ako nema, onda ćemo instalirat te razne craftove na tablet-valjda će preživjet).
    ajde pitat cu danas svojeg sina, on se dosta dugo bavio minecraftom, ali uvijek na racunalu, ne mogu zamisliti da se to igra na tabletu

  41. #191
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    tipa PS vita
    ovo je i mene uhvatilo da cu kupiti, ali onda sam pogledala cifru i odustala.
    moj problem je da bi mu ja i kupila tako nesto, ali zbilja su cifre za smrznuti se.

  42. #192
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Mi skupljamo već duže vrijeme za wii u - tako da možda i padne za pod bor kao obiteljski poklon ako ga uspijem ubosti u Austriji - cca 1000kn je jeftiniji nego kod nas...

  43. #193
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Obitelj spajlic je odlucila da ce BC dobiti neki mp3 i slusalice, djete voli slusati muziku pa nek uziva u svojoj sobi, a ja je ne moram cuti
    Ovo nam je bio jedan od najjeftinijih i najisplativijih poklona ever;
    imala je mp4 u 1.razredu, dobila kao jedan od poklona na natjecaju za naj-likovni uradak, medjutim riknuo.... I onda sam prosle godine nabavila mp3, onaj mali, direkt eBay China , cijena skoro pa gratis, i takodjer na eBayu naletjela na original microSD karticu od 16 GB ali to iz UK. Mislim da me sve zajedno, sa obje postarine, nije doslo ni 9 € (ovdje je samo identican mp3 player, bez kartice, izmedju 10 i 14 €). Nakrcala joj gore njenu najdrazu muziku - uziva ona, uzivam ja.
    Uglavnom: sve preporuke!

  44. #194
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo nam je bio jedan od najjeftinijih i najisplativijih poklona ever;
    imala je mp4 u 1.razredu, dobila kao jedan od poklona na natjecaju za naj-likovni uradak, medjutim riknuo.... I onda sam prosle godine nabavila mp3, onaj mali, direkt eBay China , cijena skoro pa gratis, i takodjer na eBayu naletjela na original microSD karticu od 16 GB ali to iz UK. Mislim da me sve zajedno, sa obje postarine, nije doslo ni 9 € (ovdje je samo identican mp3 player, bez kartice, izmedju 10 i 14 €). Nakrcala joj gore njenu najdrazu muziku - uziva ona, uzivam ja.
    Uglavnom: sve preporuke!

    Elly, vidi ovo - http://www.svijet-medija.hr/art/drus...ts-3862-/38588

  45. #195

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ovo je i mene uhvatilo da cu kupiti, ali onda sam pogledala cifru i odustala.
    moj problem je da bi mu ja i kupila tako nesto, ali zbilja su cifre za smrznuti se.
    pa da...cijene su astronomske. kaže malac da par klinaca iz razreda to ima, a ja ne mogu k sebi doći.
    pa čak i da su nam financije znatno bolje ne bih toliko platila.
    tablet smo dobili, u craftove ove i one se ne kužim pa ne znam jel za tablet.

  46. #196
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo, donio pretprosle godine Djed Mraz.

  47. #197
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo, donio pretprosle godine Djed Mraz.
    palo mi je napamet, al rekoh da probam obzirom da je tema posve pogođena

  48. #198
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mi smo velikom kupili poklon u dogovoru s njim- original icewatch. On je prvo slromno rekao ds moze i fejk, nakon sto sam mu pokazala cijene, ali onda sam naletila na super ponudu na kolektivi, i to bas onaj koji je htio.
    A kao surprise ce dobit boje i ljepilo za makete.

    srednji je pozelio gitaru iikrofon iz muellera, lego chima i hero factory. Rasporedit cemo to malo po familiji, doma ce vjerojatno biti gitara.

    beban ce dobiti lincic sveznalicu i drvene kocke.

  49. #199
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Moja se sjeca svega, i sta je dobila, i sta je zeljela, a nije dobila!


    i moja se sjeća

  50. #200

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi skupljamo već duže vrijeme za wii u - tako da možda i padne za pod bor kao obiteljski poklon ako ga uspijem ubosti u Austriji - cca 1000kn je jeftiniji nego kod nas...
    kod nas je wii donio Sv.Nikola lani.
    Čekaj, pa šta on kod nas ne košta negdje malo preko 1000 kn?

    http://www.bug.hr/cijene/nintendo-wii/11901.aspx

    Ja mislim da sam ga lani u Algoritmu platila 1300 kn sa ona dva osnovna paketa igrica (druge nemamo ni danas).

Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •