Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 759

Tema: sto cete kupiti vasoj maloj velikoj djeci za BiNG?

  1. #201
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    palo mi je napamet, al rekoh da probam obzirom da je tema posve pogođena
    Sifra: Plodine, popust 30%

  2. #202
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo velikom kupili poklon u dogovoru s njim- original icewatch. On je prvo slromno rekao ds moze i fejk, nakon sto sam mu pokazala cijene, ali onda sam naletila na super ponudu na kolektivi, i to bas onaj koji je htio.
    A kao surprise ce dobit boje i ljepilo za makete.

    srednji je pozelio gitaru iikrofon iz muellera, lego chima i hero factory. Rasporedit cemo to malo po familiji, doma ce vjerojatno biti gitara.

    beban ce dobiti lincic sveznalicu i drvene kocke.
    Te muzicke igracke iz Muelera, ako su Bontempi marke, nista ne valjaju. Krce, nista se ne cuje na taj mikrofon.

  3. #203
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    kod nas je wii donio Sv.Nikola lani.
    Čekaj, pa šta on kod nas ne košta negdje malo preko 1000 kn?

    http://www.bug.hr/cijene/nintendo-wii/11901.aspx

    Ja mislim da sam ga lani u Algoritmu platila 1300 kn sa ona dva osnovna paketa igrica (druge nemamo ni danas).
    wii da ali wii u je malo skuplji ...

  4. #204
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    i moja se sjeća
    Moj isto pamti takve stvari, kao i što je od koga dobio.
    Kad bi tako pamtio i u školi, gdje bi mu bio kraj? :D

  5. #205
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja se već ozbiljno brinem da imam bedasto dijete
    ima 10,5
    piše djedu mrazu
    i skriva to pismo
    ako zna da joj mi nosimo onda bi nam morala pismo pod nos hititi, a ne skrivati ga


    Ja bih rekla da je dijete svjesno da je veliko za takve stvari, ali ju još uvijek vesele... zato skriva. Ne da ti ne vidiš nego ju je možda sram što se još uvijek time bavi.

    Ja i dan danas volim plišane igračke , iako sam zadnjeg crnog plišanog medeka koji je bio baš baš moj poklonila 1995.

  6. #206

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Za male ljubitelje minecrafta, trenutno je akcija u tisku 30% na dječje knjige a tamo sam pronašla Minecraft priručnik -navodno je to nešto novo. S popustom košta 60 kn, baš mi je odlično uletilo za Sv Nikolu jer se čokolade uvijek povlače do Uskrsa.

  7. #207
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    za jedne dnevne novine hitno traže roditelje koji bi rekli kako će u ovo vrijeme recesije i besparice organizirati dječje poklone. ima zainteresiranih da podijele svoju priču?

  8. #208
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    Za male ljubitelje minecrafta, trenutno je akcija u tisku 30% na dječje knjige a tamo sam pronašla Minecraft priručnik -navodno je to nešto novo. S popustom košta 60 kn, baš mi je odlično uletilo za Sv Nikolu jer se čokolade uvijek povlače do Uskrsa.
    Baš sam i ja našla tu informaciju i sad sam u dilemi - da li to kupovati (pa da me klinci pokopaju rečenicom da oni to sve znaju i bez knjige) ili ne? S druge strane, sigurno ima unutra nešto novo, iako ta knjiga nema neku trajnu vrijednost (bar ne meni). Da je na engleskom, vjerojatno bih uzela.

  9. #209
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?

  10. #210
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?
    nemam briljantno rješenje ni objašnjenje
    jer kupujem i od DM i od nas
    s tim da je naš poklon bolji
    neće tamo neki trbasti djedica preuzeti sve zasluge

  11. #211
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mojoj tko god da poklon kaže da je Isusek to ostavio kod njih pod borom za nju.
    Ne pita puno kad su pokloni u pitanju.
    I mi dajemo poklone bakama i dedi, i još nekoj djeci, pa to kao I. ostavi pod našim borom.
    Ja ne ulažem baš puno truda u to muljanje (i nikad nisam), ali MM da - tako da npr. Lea ne smije niti slučajno vidjeti papir kojim ćemo omotati poklone koje Isusek donese.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?
    Mi isto kupimo od DM i od nas.
    S tim da mu dam kataloge da bira i smisli što bi naručio pa ispravljam ako vidim da cilja na nešto skupo. DM damo bolji poklon, mi uzmemo sitnicu.
    S tim da nas je ove godine zeznuo čovjek, napisao je u pismo DM da donese i maloj sestri poklon

  13. #213
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne vidim u ćemu je problem kloolk!

  14. #214
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Rossa, kod nas za Bozic nosi samo DM, a za NG dajemo nase poklone, tako smo to odvojili.

  15. #215
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kod nas za Božić ak neko nosi onda je nosi Isusek, dobe neku sitnicu za Nikolinje ( voće i slično) , za Novu ne dobe ništa.

  16. #216
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mi za NG, od DM i od nas
    za Nikolu dobije neš sitno

  17. #217
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Moje dijete želi plants vs zombies plišane igračke ili plastične figurice. Na jedvite jade sam pronašla da dostavljaju u Hr i da šiping nije skuplji od igračke.
    Još nisu stigli, a kad će ne znamo.
    Joj, moj je prije cca pola godine dok je igrao igricu bio opsjednut svim voćem, povrćem i zombijima, mislila sam mu za rođendan nešto uzeti ali nije bilo nikakvih zgodnih plastičnih igračaka pa se morao zadovoljiti sa Plants vs zombies tortom.
    Moj zna da ja punim adventski kalendar, za sv. nikolu nosi poklon sam sv. nikola, za Božić djed mraz(prikladniji je Isusek ali ne mogu to sad mijenjati), za NG nema poklona.
    Moj je ove godine prvi puta uz moju pomoć pisao pismo, poželio je sve gormite koji postoje, rekla sam mu da dm možda ne zna koji sve postoje pa smo napisali puno gormita i oni su kupljeni tu na burzi rabljeni.
    Drugi poklon je neka kartonska kuća iz lidla za koju je zapeo dok je prelistavao katalog i rekla sam mu da i to napiše ali je rekao da to možemo sami kupiti u lidlu, rekla sam da ja ne kupujem nikakve igračke i da ako ju želi neka piše...Uglavnom skromnije nego prijašnjih godina ali takva je situacija a i dobit će upravo ono što je poželio a ne nešto za što ja zabrijem da je kvalitetno,da bi bilo dobro da ima..
    Za Sv. Nikolu inače dobije isto neku igračku i eventualno slatkiš, ove godine će to biti neka društvena igra koju sam ja izabrala i pozivnica za čokofestival u Opatiji-to idemo organizirano s vrtićem.

  18. #218
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?
    Briljantno nemamo... Nas su djeca iznenadila jer su u jako ranoj dobi prokužili kako to ide.

    Možda bi joj mogla reći da te Djed Mraz nazvao i zamolio da kupiš poklon jer ne stigne (ima jako puno djece, pa on često zamoli roditelje da mu pomognu). To ti je korak prema objašnjenju kako zapravo stoje stvari.

  19. #219
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ako ispadnem škrtija od djeda mraza samoubit ću se. već sam za rođendan imama sukob s MD jer je od baba/dida dobila barbie i monster, a ja joj htjela pokloniti enciklopediju. pa je enciklopediju dobila ujutro, a poslije vrtića još i lego friends.
    pojma nemam, prošle godine je bilo puno darova pod borom pa nije pitala.
    ove godine nisam planirala toliko trošiti. a ništa smislit ću nešto :škrtica: (jučer kupljen poklon s njenog spiska u metrou s 40% popusta)
    Posljednje uređivanje od rossa : 01.12.2013. at 21:47

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ne vidim u ćemu je problem kloolk!
    pa nisam mislila maloj kupovati poklon nego zamotati neku slikovnicu bratove kolekcije (nemaseparaproblem)

  21. #221
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, moj je prije cca pola godine dok je igrao igricu bio opsjednut svim voćem, povrćem i zombijima, mislila sam mu za rođendan nešto uzeti ali nije bilo nikakvih zgodnih plastičnih igračaka pa se morao zadovoljiti sa Plants vs zombies tortom.
    Moj zna da ja punim adventski kalendar, za sv. nikolu nosi poklon sam sv. nikola, za Božić djed mraz(prikladniji je Isusek ali ne mogu to sad mijenjati), za NG nema poklona.
    Moj je ove godine prvi puta uz moju pomoć pisao pismo, poželio je sve gormite koji postoje, rekla sam mu da dm možda ne zna koji sve postoje pa smo napisali puno gormita i oni su kupljeni tu na burzi rabljeni.
    Drugi poklon je neka kartonska kuća iz lidla za koju je zapeo dok je prelistavao katalog i rekla sam mu da i to napiše ali je rekao da to možemo sami kupiti u lidlu, rekla sam da ja ne kupujem nikakve igračke i da ako ju želi neka piše...Uglavnom skromnije nego prijašnjih godina ali takva je situacija a i dobit će upravo ono što je poželio a ne nešto za što ja zabrijem da je kvalitetno,da bi bilo dobro da ima..
    Za Sv. Nikolu inače dobije isto neku igračku i eventualno slatkiš, ove godine će to biti neka društvena igra koju sam ja izabrala i pozivnica za čokofestival u Opatiji-to idemo organizirano s vrtićem.
    Ja tek sad vidim o kojoj dobnoj skupini se ovdje radi, da ne bi ispalo da moj zaostaje sa kartonskim kutijama naspram ove napredne tehnologije

  22. #222
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    pa nisam mislila maloj kupovati poklon nego zamotati neku slikovnicu bratove kolekcije (nemaseparaproblem)
    pa i to je poklon

  23. #223
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    pa i to je poklon
    Oprostite na offu: Jelena, molim te ocisti si Inbox, poslala bih ti odgovor!

  24. #224
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jesam

  25. #225
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    jesam
    hvala, imas PP

  26. #226
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?
    Moja cura (sada 7 godina) vodi žustre rasprave sa vršnjacima o DM, ona vjeruje da on postoji i da joj poklone on donosi Uvjerena je da mama i tata nemaju love za poklon koji ona poželi tako da to riješava DM
    Za Sv. Nikolu u čizmicu dobije slatkiše, a prvi put čujem da se pokloni kupuju i za NG. Inače za Božić dobije poklon i od bake i djeda a nas nikada nije pitala za poklon

  27. #227
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za one čija djeca još vjeruju u DM. sad mi je palo na pamet da bi se i Mo mogla toga sjetiti ove godine
    vi kupite poklon od DM, ali bake/dide i priajtelji isto kupe neki poklon. što ako se Mo zapita zašto nije dobila poklon od nas roditelja? pa neću kupovati za sebe i DM
    imate li neko briljantno objašnjenje koje mogu iskoristiti?
    Hvala Bogu, moji se toga nikada nisu dosjetili.
    Mozda zato sto su uvijek kod baka i deda nalazili poklone ispod bora i receno im je da im je to DM ostavio. Tako da mozda nisu ni mislili da moraju dobiti nesto od roditelja.

  28. #228
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I kod dede i bake pokloni su ostavljeni ispod bora, donio DM (Isus).

  29. #229
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Bogu, moji se toga nikada nisu dosjetili.
    Mozda zato sto su uvijek kod baka i deda nalazili poklone ispod bora i receno im je da im je to DM ostavio. Tako da mozda nisu ni mislili da moraju dobiti nesto od roditelja.
    ni moji starci ni svekiji ne žive blizu nas nego šalju poklone.

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Moja cura (sada 7 godina) vodi žustre rasprave sa vršnjacima o DM, ona vjeruje da on postoji i da joj poklone on donosi Uvjerena je da mama i tata nemaju love za poklon koji ona poželi tako da to riješava DM
    Za Sv. Nikolu u čizmicu dobije slatkiše, a prvi put čujem da se pokloni kupuju i za NG. Inače za Božić dobije poklon i od bake i djeda a nas nikada nije pitala za poklon
    mi ne slavimo Božić i ne dajemo poklone za Sv. Nikolu. Kod nas se slavi samo NG pa se onda daju i pokloni.

  30. #230
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    I kod nas je tako, i kod dede i bake, i kod kume Isus/sv. Nikola donese poklone i za Leu (a za neku drugu djecu kod nas)
    I, recimo, MM-ovi starci imaju 12 komada unuka a moja mama samo Leu pa je jasno da kod jedne bake Nikola/Isus nose puno skromnije poklone nego kod druge, no ništa to Leu ne čudi i sve joj je to savršeno logično sve dok pokloni kapaju.

  31. #231
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Da, i kod nas se daju pokloni i za NG, to je Lea na neku foru uvela ali se više ne sjećam kako.

  32. #232
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku



    mi ne slavimo Božić i ne dajemo poklone za Sv. Nikolu. Kod nas se slavi samo NG pa se onda daju i pokloni.
    ja sam na Nikoli kapitulirala
    bilo mi žao da dijete bude žalosno radi mojih uvjerenja
    kada u školi počnu pričati tko je što dobio žao mi je da ona kaže da je njena čizmica bila prazna

  33. #233
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    ... no ništa to Leu ne čudi i sve joj je to savršeno logično sve dok pokloni kapaju.
    Točno ovu materijalno nastrojenu logiku ima i moje dijete. Dok pokloni dolaze ne pita ništa i kao ne vidi nikakve nejasnoće.

  34. #234

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam na Nikoli kapitulirala
    bilo mi žao da dijete bude žalosno radi mojih uvjerenja
    kada u školi počnu pričati tko je što dobio žao mi je da ona kaže da je njena čizmica bila prazna
    Ovako je bilo i kod nas - vrtićki i školski običaji doveli su me pred gotov čin.
    U vrtiću su ostavljali šlape u prozoru i dobivali čokoladice, a u 1. razredu su u boravku pisali pismo Nikoli s nabrajanjem želja. I ajde ti sad budi karakter pa reci "mi to ne slavimo"
    Napominjem da nikad nije ni pomislio da taj poklon donosi neki djedica. Odmah mu je bilo jasno da su to mama i tata, ali poklon je poklon, bez obzira od koga došao.
    Neki dan se sjetio još neke želje pa je rekao (meni i MM-u) "Možete mi staviti u cipelu..."

  35. #235
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam na Nikoli kapitulirala
    bilo mi žao da dijete bude žalosno radi mojih uvjerenja
    kada u školi počnu pričati tko je što dobio žao mi je da ona kaže da je njena čizmica bila prazna
    pojma nemam dokad će kod nas funcionirati, obzirom da smo joj već morali izmisliti imendan

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Točno ovu materijalno nastrojenu logiku ima i moje dijete. Dok pokloni dolaze ne pita ništa i kao ne vidi nikakve nejasnoće.
    ma ni moja ništa ne pita, ali sam mislila da bi se možda mogla dosjetiti, obzirom da ima 5 godina (malo smo premali za ovu skupinu, ali ovo je jedina živa tema, a i mislila sam da su roditelji starije djece već imali ovu situaciju)
    dakle, da držim fige i nadam se da se ni ove godine neće sjetiti.

  36. #236
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    pojma nemam dokad će kod nas funcionirati, obzirom da smo joj već morali izmisliti imendan



    ma ni moja ništa ne pita, ali sam mislila da bi se možda mogla dosjetiti, obzirom da ima 5 godina (malo smo premali za ovu skupinu, ali ovo je jedina živa tema, a i mislila sam da su roditelji starije djece već imali ovu situaciju)
    dakle, da držim fige i nadam se da se ni ove godine neće sjetiti.
    Eh, klinci...uvijek se oni snađu!

    Moj mlađi je rođen usred ljetnih praznika, pa ne može slaviti rođendan nego slavi imendan, he he he... Nije ni važno kako se slavlje zove, isto kao što nije važno tko donosi poklone i odakle dolaze, dokle god stižu!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.12.2013. at 12:29

  37. #237
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    curka, 8 godina:
    sv. nikola i sv. lucija - slatkisi
    bozic- narucili smo s amazona dvije monster high lutke koje se ne prodaju kod nas i super jeftino prosli. dobit ce i od strica kemicara neke dvije MH lutke u laboratoriju ( to nam se bas poklopilo).

    za novu godinu ne darivamo.

  38. #238
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, klinci...uvijek se oni snađu!

    Moj mlađi je rođen usred ljetnih praznika, pa ne može slaviti rođendan nego slavi imendan, he he he... Nije ni važno kako se slavlje zove, isto kao što nije važno tko donosi poklone i odakle dolaze, dokle god stižu!
    ma neće dobiti nešto posebno, neku čokoladu. ali bilo se zaredalo nekoliko imendana i ona je baš bila žalosna što ona nema imendan, a svi drugi imaju.

  39. #239
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    rossa nema druge nego moraš početi sve slaviti.

    moji dobe sitnice tipa čarapa i voće

  40. #240

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi kupujemo jedan poklon pod bor, a za Nikolu u čizmicu dobije slatkiš i mandarinu .

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    I, recimo, MM-ovi starci imaju 12 komada unuka a moja mama samo Leu pa je jasno da kod jedne bake Nikola/Isus nose puno skromnije poklone nego kod druge, no ništa to Leu ne čudi i sve joj je to savršeno logično sve dok pokloni kapaju.
    tako smo mi jedne godine za Uskrs bili kod kumova u Osijeku, nakon toga je pričala kako slavonski zečevi nose puno poklona. Doma su to uvijek bile sitnice.

  41. #241
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    za Sv. Nikolu dobijaju slatkiše ali uvijek im kupimo neku igračku pa im to damo ranije.maleni je ove godine dobio Lego Chimo a curici sam kupila neko plastično suđe u Baby centru.
    Za Božić smo malom kupili neki transformer što si je poželio a njoj neke legiće duplo.
    Mi u društvu imamo dogovor da za svako djete skupimo 50 kuna i onda svako djete ima od svih prijatelja 200 kuna i za to mu roditelji kupe nešto (a ako je više nadoplati se).
    e onda sam ja njima od tih novaca uzela maloj samsonite ruksak leptir a njemu neki Ben10 autić. a di su još dede i bake x2 i teta. i još jedni frendovi koji ne sudjeluju u ovoj cijeloj priči sa lovom.
    sve sam darove kupila na akcijama kada su bili 30% a negdje čak i 40%.
    definitivno previše igračaka ali jednom u godini je Božić i neka.
    za NG nikad ne kupujemo igračke niti nikakve darove.

  42. #242
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    mi ne slavimo Božić i ne dajemo poklone za Sv. Nikolu. Kod nas se slavi samo NG pa se onda daju i pokloni.
    Aha, sada kužim

    Sutra je navodno akcija u Mercatoru 30% na sve igračke, a ponedjeljkom OneToPlay ima 25% na cijeli asortiman tako da se spremam u kupovinu.

  43. #243
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ponedjeljkom OneToPlay ima 25% na cijeli asortiman tako da se spremam u kupovinu.
    svaki ponedjeljak u svim prodavaonicama ili?

  44. #244
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Moja cura (sada 7 godina) vodi žustre rasprave sa vršnjacima o DM, ona vjeruje da on postoji i da joj poklone on donosi Uvjerena je da mama i tata nemaju love za poklon koji ona poželi tako da to riješava DM
    Za Sv. Nikolu u čizmicu dobije slatkiše, a prvi put čujem da se pokloni kupuju i za NG. Inače za Božić dobije poklon i od bake i djeda a nas nikada nije pitala za poklon
    Moj sedmogodišnjak, prvašić, ove mi je godine slavodobitno rekao kako on zna da mi kupujemo poklone, a ne Djed Mraz! Jer, ide nastavak, Djed Mraz ima previše posla s djecom kojoj nema tko kupiti poklone pa mu roditelji moraju pomoći. I stalno spominje kako ćemo mu ostaviti poklon i vidim da se zapravo ne može pomiriti s idejom da ga nema, baš kao ni ja

  45. #245
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    svaki ponedjeljak u svim prodavaonicama ili?
    Da, u svim prodavaonicama na sve!

  46. #246
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    N. ce dobiti slape (prerasla stare, trebaju joj nove), lijepe, fora, onakve kakve znam da voli i da ce ih nositi
    S. ce dobiti novcanik (stari potrgan)

    srecom, igracke vise nisu interesantne, raznorazni gadgeti jesu, ali nista od toga ove godine

  47. #247
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    N. ce dobiti slape (prerasla stare, trebaju joj nove), lijepe, fora, onakve kakve znam da voli i da ce ih nositi
    S. ce dobiti novcanik (stari potrgan)

    srecom, igracke vise nisu interesantne, raznorazni gadgeti jesu, ali nista od toga ove godine
    Dobro si me sjetila, ja bi mlađem mogla usb neki od 8 ili 16 giga, to mu je dosta a nije preskupo. Netko od "prijatelja" mu je ukrao stari i to iz našeg doma.

  48. #248
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Popust ponedjeljkom u One2plaj-u traje do 16.12. 25%popusta je na sve, čak i na snižene stvari.
    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Da, u svim prodavaonicama na sve!

  49. #249
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Spremni za Nikolu?

  50. #250
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    slatkiši, sličice, sitnice... u vrtiću se već priča o monster high lutkama od 200 kuna, u školi o mobitelima. Mene su djeca (ljubi ih majka :D) pitala jel to normalno. Skroz su u čudu jer za božić se dobije neš veće, a za sv. nikolu sitnice, zaključili su

    btw. kod nas i zubić vila nosi od 5 do 20 kuna, a frendovima po cca 200. ko je tu lud?!

Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •