Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 759

Tema: sto cete kupiti vasoj maloj velikoj djeci za BiNG?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno sto cete kupiti vasoj maloj velikoj djeci za BiNG?

    sad kad sam nasla onu kuglu, nemam pojma sto jos staviti uz nju

    mislila sam daljinski za fotoaparat, jer treba mu za novi projekt, ali kaze (i dobro kaze) da je to poklon za mene

    sto cete vi kupiti vasima, mozda mi nesto padne na pamet citajuc vas

  2. #2
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    kako ja još želim odoljevati mobitelu, a on se baš ne zanima previše za njega osim što voli igrice na mojem, i kako je neki dan došao iz škole sav začuđen kako njegovi svi slušaju narodnjake pala je odluka mp4. pa onda veli md da možda još bolje ipod. pa smo na tom ostali...

  3. #3
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    mi smo još mali mali pa ćemo se zadovoljiti nekim gormitom kojeg nemamo u kolekciji.
    a m. će dobiti neke kockice i lutkičicu ili tako nešto.

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    upala si u krivu skupinu

    ja znam da ova nasa iz ove skupine nece dobit nista skupog ni ekstravagantnog. a poklon ce bit sastavljen od nekoliko sitnica i recimo, jeftinih, djindja...

  5. #5
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ova tvoja kugla me podsjetila da bih mojoj mogla kupiti disko-kuglu. pa je sad tražim gdje da to čudo nabavim. imam i nekoliko knjiga s interlibera.

  6. #6
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    upala si u krivu skupinu

    ja znam da ova nasa iz ove skupine nece dobit nista skupog ni ekstravagantnog. a poklon ce bit sastavljen od nekoliko sitnica i recimo, jeftinih, djindja...
    mi smo napredni

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam lani kupila disko kuglu, imas topik o tome

    nemoj se zeznuti ko ja, uzmi sve u paketu, disko kuglu, motor koji je okrece i reflektore. ja sam uzela sve posebno i platila duplo skuplje ZA ISTE STVARI
    gdje: bauhaus, chipoteka i tako

  8. #8
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja sam lani kupila disko kuglu, imas topik o tome

    nemoj se zeznuti ko ja, uzmi sve u paketu, disko kuglu, motor koji je okrece i reflektore. ja sam uzela sve posebno i platila duplo skuplje ZA ISTE STVARI
    gdje: bauhaus, chipoteka i tako
    fala ti. ne mogu vjerovati da i to imate. i da cijela filozofija postoji oko te disko kugle odoh tražiti taj topic.

  9. #9
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    izgleda da ga je brisalo

  10. #10
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    da. vidim. ok, znači sve u kompletu (a ja se mislila izvući samo s kuglom ko kuglom, e jesam naivna).

  11. #11
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    gle sto sve ima
    mozda se i mi ponovimo malo
    http://www.chipoteka.hr/www_new/?mod...GroupID=341000

  12. #12
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ma to sam našla, al što od toga treba kupiti ?! de mi reci koji proizvod. pretpostavljam da tražim ono što i vi imate.

  13. #13
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mi smo kupili posebno disko kuglu promjera 20, motor za nju, te rotirajuci reflektor sa 4 filtera (sve imas na ovom linku)
    doslo je 500 kuna, a neka od forumasica je pisala da je sve to u baunecem nasla u kompletu za 300

    kad je spomenuta oprema ukljucena, mene tjeraju te tockice koje letaju po zidovima na povracanje :/ svejedno, vec mi se svidjelo ovo
    http://www.chipoteka.hr/www_new/modu...fra=8011201851


    za pocetak ti je dovoljno mozda kupiti disko kuglu i motor i onda staviti neki mali reflektor sa zaruljom u boji na strop u blizinu kugle i usmjeriti ga prema njoj

    trebat ces i kanalice po stropu trpiti, ima tu zica

  14. #14
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Joj, moj je napisao kilometaksko pismo DB. Ima tu svega, od igrica, PC, PS3, laptopa, do kockica. I Kao P.P. napise ; Molim te donesi mi barem pola od toga!
    Uglavnom, dobit ce nesto sprzenih igrica za komp i PS, novi komp ( stari se pokvario), Legice ( neke Indijana Jones). Uzet cu mu jos 1-2 sitnice, samo jos ne znam sta.

  15. #15
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moj ce dobit knjigu o doktoru doolitlu, neko antikno izdanje, i vejrojatno ribicki pribor koji ce morati dijeliti s mladjim bratom, koji je zapravo sretne pecacke ruke. dakle, zajednicki poklon.

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Sto cemo im kupiti??? Nakon jucerasnjeg dana najradije ne bih nista. Naime, mi smo jucer imali "Razgovor ugodni naroda Slovinskoga" sa svojom djecom.

    Stvar je isla ovako:

    Najprije su dobili u cizmu u subotu ujutro po jedno cokoladno jaje i po jednu sitnu igracku. Ujutro su bili nosevi do poda, jer su si gospoda zazeljela mp4 (mali sin) i play station 3 (veliki sin). To su cak i napisali u pisma i u svoje radne biljeznice u skoli :shock: iako znaju nas stav o tome!

    Nista nismo komentirali, ali situacija je ovakva:
    - stariji je donio dvije trojke (iz likovnog :shock: i matematike u 2 tjedna). Zaboravio je nauciti pjesmicu napamet pa smo sinoc imali strku. Svi su mu bili krivi.... :/

    - mladji gubi stvari u skoli, druzi se s djecom s kojom mu je bilo zabranjeno druzenje (odustadoh od toga, izvukao je batine nedavno, to bi mu trebala biti pouka) a jucer se u 8 navecer sjetio zadace :shock: iako smo ga cijeli vikend NEKOLIKO PUTA PITALI sto ima za napisati/nauciti/napraviti...

    Oba su vec danima izvan sebe od te ludnice "sta's mi kupit" tako da ja jednostavno ne znam vise s njima na kraj... Ti klinci razmjenjuju u skoli informacije tko je sto dobio i UOPCE NE KORISTE sve te stvari. Bitno je samo tko sto IMA, po tome se vrednuju. Zlo mi je, iskreno.... I ne znam kako da ih (i sebe) zastitim od tog potrosackog okruzenja. Ne jednom su mi rekli "samo to sam dobio?" kad su nasli dar pod borom ili za rodjendan (darovi reda velicine Bulajinih glazbenih igara, prosle godine su oba dobila mp3 playere - jedan je do sada pokvaren, a drugi je bio u funkciji mozda 2 sata sveukupno u nekoliko mjeseci !!!)

    Trudimo se svojoj djeci prenijeti nekakve prave vrijednosti (npr. trazila sam od njih da spakiraju slikovnice i plisane igracke koje ne trebaju, da ih odnesemo u vrtic ili u Caritas - NE DAJU nista, sve im treba, a u sobi ne mogu nista naci u silnom kaosu stvari i gluposti...)

    Zakljucili smo muz i ja da cemo djeci pod bor staviti opet neku simbolicnu sitnicu (iako smo vec razmisljali o mp4, ali bojim se da to nije posao). Darove ce dobiti nekom drugom prilikom.

    Moram smisliti nacin da ih motiviram da se pokrenu, jer zadnje vrijeme odbijaju pomagati u kuci (moram ih stalno podsjecati da obave poslove koji su njihova zaduzenja, tipa pospremanje radnih stolova ili nosenje sudja u sudoper ili spremanje odjece na mjesto). Ja ZNAM da ta raspolozenost za doprinos u kuci ide u kvantima, ali zadnje vrijeme su se bas raspustili... Cim pomislim da su se uozbiljili i da im ne treba cvrsta odgojna ruka, samo se uvjerim da se trebam vratiti 3-4 koraka unatrag i opet uvesti diktaturu ! Samo im je u glavi igranje s prijateljima i usporedba materijalnih vrijednosti.

    Primijetila sam taj materijalizam i kod drugih klinaca u razredu - to se hvali "mi smo jaaaako bogati, meni mama moze sve kupiti itd.". Razgovaraju samo o reklamama s tv... Doslo je cak do toga da MENE uvjeravaju kako mi treba novi mobitel (jer stari nema nikakve funkcije tipa mms ili kameru) eda bi oni dobili novu igracku.

    Nema. Ne dam. Ne moze. Do Bozica cu se smeksati, ali ono sto ce dobiti je slijedece: Knjiga 1000 uzbudljivih eksperimenata, audio cd Macak u cizmama + jos jedna prica i nove papuce (jer stare natikace stalno skidaju s nogu). That's it. Ocito imaju previse, jednostavno im nista vise nije dobro.

    Kaj se tice mp4 i ps3 - rekoh da bi tu lovu mogli potrositi na zajednicki izlet avionom do Dubrovnika ili tjedan dana mora. To im se za sada svidjelo, a kako cemo se drzati i djeca i roditelji, vidjet cemo...

  17. #17
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ovaj moj stariji ima hrpu para ustedjenih i jucer je dosao na ideju da bi si on mogao kupiti onaj mali laptop sto ga vip reklamira.
    Ne da sam ga otpilila, nego sam odrezala takvim tonom da vise uopce nije pitao. Mislim da cu micat tv iz kuce od 1.11 do 31.1 jer ovo je prestrasno.

  18. #18
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    peterlin, skroz te kužim. i meni dođe da kažem E SAD JE, BOME, DOSTA!!! i mene je juraj nanervirao jer je spustio nos do poda kad je u paketiću od none za sv. nikolu, umjesto očekivanih gormita, dobio nekakvu super drvenu slagalicu-mozgalicu. baš sam poludila i zapitala se kakvu ja to djecu odgajam.
    ali, onda mu se ta slagalica toliko svidjela da smo se cijelo popodne s njom zabavljali.
    pa sam se naravno smekšala i opet počela razmišljati o poklonima za pod bor.

  19. #19
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    za sn je ivar u skoli napisao:
    dragi sn, buduci sam (bar mislim) bio dobar u skoli, molim te da mi doneses 2-3 figurice klonova. ako ne uspijes, onda barem slatkis

    prezadovoljan je na kraju bio s novom tehnickom


    poklonima je uvijek zadovoljan, ne samo nasima nego i ostalima. ne zato jer je eto takav skroman, nego zato jer ja ko radar pratim sve sto mu se svidja i kupujem samo ono sto ce sjesti i njemu i nama (isto je i za odjecu), a iste spiskove saljem i okolo pa za rodendane dobije taman sto mu fali.
    ove godine sam nekako presusila s idejama, padaju mi na pamet samo dopune zbirki koje ima, ali bi htjela i nesto novo, neki izazov za 2009.

  20. #20
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    moj predskolac je od sn htio neku ninja kornjacu koju jos nema, a od dm (ili db) nekakvoh transformera autobota (to jos nisam ni sigurna sto je)
    za SN je dobio pricu kako sn ne moze ove godine donijeti darove zbog svjetske financijske krize pa s odusevio s par slatkisa sto je nasao u cizmici i racionalno ih trosi (obavezno nakon jela)
    a onda je od dm (db) zazelio da mu donese te zeljene 2 igracke, no i tu sam mu objasnila da moze dobiti samo jednu igracku (iz istih razloga) i prihvatio je to i napisao mu u pismu da mu donese 1 poklon.
    bas mi je drago da je tako razuman.
    curica je rekla da zeli "jedan poklon" i uspila sam izvuci od nje da bi htjela "neku lutku".
    sreca moja sto su jos relativno mali i ne previse zahtjevni.

  21. #21
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    doslo je 500 kuna, a neka od forumasica je pisala da je sve to u baunecem nasla u kompletu za 300
    to bih bila ja

    kupila sam sve zajedno, s tim da je kugla bila nesto veca, u bauhausu za 390 kn.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    jel se te kugle priključe na nešto da bljeskaju u ritmu glazbe ?

    T je zaželjela nove Vansice ( dobit će ih ako ispravi jednu ocjenu )
    I želi čeličnog čovjeka ( štogod to bilo ) , švrlju brlju i leteće pizze i
    baseball palicu

  23. #23
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ma ja samo kad pomislim da to čudo treba montirati i zato jos zvati majstora, prođe me volja. a inače bih joj to odmah kupila. razmislit ću još.

  24. #24
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Moji će dobiti igračaka za 600 kn od moje firme, pa će pod bor od nas dobiti odjeću.

  25. #25

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    moje skromno dijete je pisalo pismo sv. nikoli. ustvari dva pisma: jedno u svoje ime, drugo u ime malog nepismenog brata

    dakle, u bratovo ime poželjela je dinosaure mesoždere, bagere, slikovnice... a u svoje ime "nešto ni-sama-ne-znam-što", ali dobro bi došla koja čokoladica životinjskog carstva.

    dobila je nešto čemu se nije nadala, brat je dobio ono čemu se nadao, a sad preostaje poklon za božić. malca smo riješili. i dok smo mm i ja u tl birali legiće, mm-u je za Lauru za oko zapeo teleskop. imamo sobe u potkrovlju koje bi bilo dobra platforma za istraživanje.

    moje pitanje: ima li tko od vaših klinaca taj teleskop (ima više kompleta, s više ili manje opreme i razl. cjenovnih razreda )
    dakle, vrlo jednostavno: zna li itko koliko je povećanje i uspije li se njime vidjeti išta više negoli prostim okom? nekako nemam povjerenja u te igračke iz tl :?

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj džez prvotno napisa
    moje pitanje: ima li tko od vaših klinaca taj teleskop (ima više kompleta, s više ili manje opreme i razl. cjenovnih razreda )
    dakle, vrlo jednostavno: zna li itko koliko je povećanje i uspije li se njime vidjeti išta više negoli prostim okom? nekako nemam povjerenja u te igračke iz tl :?
    Imamo mi baš neki iz tl već nekoliko godina (dobio stariji za peti ili šesti rođendan, pa ne znam koliko je koštalo... Bio je u vrećici od tl.). Izvana izgleda "baš kao pravi" ali kad ga probaš koristiti, radi samo po danu i to na male udaljenosti.

    Dobar bi bio samo za špijuniranje susjeda :/ iz zgrade prek ulice, a to ne dam da klinci ne dobiju batine od nekoga... Nebo se ne vidi (probali gledat mjesec i za najvedrijih noći, ali vidi se samo mutno svjetlo tj. baš ništa).

    I mi razmišljamo da jednog lijepog dana za vikendicu kupimo nekaj bolje, ali za grad to baš i nije. Imam dojam da je u gradu puno previše svjetla i da bi bila ista situacija kao i s ovim koji već imamo. Puno bolje kod nas doma prolazi školski mikroskop (mm je sačuvao svoj stari i to je klincima super).

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Izvana izgleda "baš kao pravi" ali kad ga probaš koristiti, radi samo po danu i to na male udaljenosti.
    e, to sam si i mislila. Peterlin, tnx na upozorenju.

    e.sad... odmah do teleskopa u tl je izložen i mikroskop. ima netko slično upozorenje i za njega ili je taj ipak nešto svrsishodniji?

  29. #29
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    da, to je ta, kupili je u baumaxu za 79 kn
    to je poklon od Onog, sad trebamo smisliti neki nas

  30. #30
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ma ja samo kad pomislim da to čudo treba montirati i zato jos zvati majstora, prođe me volja. a inače bih joj to odmah kupila. razmislit ću još.
    nista sto ti ili tm ne mozete s jednom busilicom i par tipli napraviti

    bed je sto su kabeli kratki kao da se to ne stavlja na strop, pa nemamo uticnice na stropu

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Je li itko razmisljao o kupovini kojekakvih eksperimentalnih setova, npr. set s mikroskopom i dodatnim sitnicama? Meni se to svidja , ali nisam sigurna isplati li se na duge staze.
    Posto djeca uce svirati djembe, mislili smo im mozda kupiti jedan, ali su prilicno skupi. :/

  32. #32
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mikroskop iz tl ima, ne vrijedi nista, razne eksperimentalne setove isto ima, i isto ne vrijede puno, oni su vec preveliki za tu plasticnjacu, vise vrijedi npr link na krampfove eksperimente

    za dobar mikroskop treba platiti, trazila sam jednom, oko 200 eura, to su onako skolski mikroskopi, da mozes zarezivat jagodice prsta pa proucavat krv. ne mogu toliko potrositi za poklon.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    mikroskop iz tl ima, ne vrijedi nista,
    e tu sam te čekala!
    znači, ipak ćemo za ova iskustva morati skoknuti k tati na posao, na profi mikroskop.

    a ja ću o prikladnom poklonu morati još malo promozgati. dešava li se vama da vam djeca nemaju želja. ovaj moj mališ je tek ušao u fazu "ja želim da mi kupiš... to!" a curka samo sliježe ramenima u maniri "nemam pojma". majkemi ako mi to nije veći bed nego kad mi mali traži nešto od čega ga moram odgovarati

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ova tvoja kugla me podsjetila da bih mojoj mogla kupiti disko-kuglu. pa je sad tražim gdje da to čudo nabavim. imam i nekoliko knjiga s interlibera.
    Našla sam ja u jednom malom dućanu elektromaterijele na Tratinskoj.

  35. #35
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivar do jucer bio skroman, a sad se lista sa ove kugle popela na jos:
    pistolj za silikon
    pistolj za paintbrush
    i
    digitalna kamera

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Sonja uopće nema nekih želja što mene zabrinjava.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Na veliku zalost mojih susjeda, cure ce ipak dobiti djembe i bas. Totalno su se zagrijale za ove udaraljke, od cijene me boli glava, ali definitivno smo odlucili. :/
    Glava me boli dodatno jer smo im vec prije par dana uzeli nekakav my little pony park koji Jasena zica vec mjesecima. Sve u svemu, ova Nova godina ce nam biti najskuplja do sada.

  38. #38
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    E pozeljela stalu za konje i dobit ce je, drvenu. Od dm-a.
    Od nas par figura konja da obogati kolekciju i koju knjigu.

  39. #39
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    web kameru

  40. #40
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    sad gledam airbrush (sto sam gore napisala, paintbrush ) i uopce nisam pametna
    ovi koje smo gledali bojaju otprilike kvalitetno kao sto oni mikroskopi iz TL povecavaju a ostali su preskupi.

  41. #41
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    digitalna kamera
    prilicno je evoluirao od slatkisa. ivar je legenda.

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    ja sam još uvijek u tupilu glede poklona za Lauru. otkako su otpali teleskop i mikroskop, odustala sam do daljnjega od mozganja. onda mi je sinulo, pa sam joj kupila dio opreme za sport kojim se bavi. onda joj je to zatrebalo: trenerica rekla da mora obavezno imati ovu subotu. kud baš ovu? pa sam joj dala i rekla da joj je to trebao biti poklon za božić i da mi je baš žao što ove godine neće dobiti ništa pod bor (samo sam se malo zezala, nisam sadist, bez brige )
    reakcija je bila u rangu totalnog razočaranja i nevjerice, tako da do daljnjega povlačim ono gore o neimanju želja. njena je želja da bude ugodno iznenađena

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    sva sreća da sam danas opet zavirila i pročitala što sam napisala na ovaj topic , jer sam pola zaboravila
    umjesto švrlje brlje skoro sam mu kupila čeličnog čovjeka

  44. #44
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    moj napisao da zeli 2oo kn

    kupit cu mu nesto od bulaje, voli carobnu frulu pa ce dobiti jos nesto u kolekciji
    pa mozda igru rijec na rijec
    i ne znam, neka knjiga o zamjevima mu je zapela za oko...

    (bake me zovu da mu ja kupim umjesto njih, pa zato ima vise poklona)

    jeleni ne znam sto cu, u babajeja ima super drvenih igracaka, ali preksupih malo, vidjet cu, nesto za kuhinju, ili mozda suknjicu od tila i baletanke...i neki nakit, obozava ga...

    muzu sam jucer kupial zizekovu knjigu 'o nasilju' a sebi zizekov pervetitov vodic kroz film

    tarzim dobu politicku knjigu za tatu, blisku njegovom svjetonazoru, to ce mi biti izazov za pokloniti..

    mami ide kozmetika neka za zrele godine (nesto sto joj je drago imati a ne bi sebi nikad kupila) i tako ...sebi jos nesto moram

  45. #45
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    joj zrinka, ovo topik za desetogodisnjake, a ti baka dida stric i tetak

    na kraju ispalo ovako
    ja osam dana nisam mogla iz kreveta, tek danas sat vremena prije zatvaranja butiga uspjela otici do grada. zracni kist nigdje nisam nasla, a opcije preko neta su me kostale preko tisucu i po kuna. znam da bi tim kistom samo ja bojala jer nitko ne boja tako dobro pa sam odustala

    tako uz ovu kuglu za elektricitet dobiva trivial pursuit (obiteljsko izdanje, da mogu igrati i odrasli i djeca sa svojim pitanjima, jedva cekam da ga otvorimo i pobijedim ih)

    kugla ce mozda zasjeniti poklon koji je dobio od moje frendice i koja je tako zamalo ubila djeda mraza, jer mora on donijeti najbolji poklon, jelda.
    poklonila mu je, pazite sad - srebrnjak iz rimskog doba. neki ljudi su ga pred dvije tisuce godina dirali! mozda i cezar osobno. ok, nije on, nije se bakcao takvim sitnisem ali stvarno impresionira jednog devetogodisnjaka. spremio ga je odma u svoju kolekciju - daleko od djecjih ociju
    8)

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    zracni kist nigdje nisam nasla, a opcije preko neta su me kostale preko tisucu i po kuna.
    FYI, iako vise nije aktualno - vidjela ja zracni kist u Chipoteci u Vukovarskoj (2. kat - tamo gdje i inace drze modelarski pribor), ali nisam gledala cijenu.

  47. #47
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Podizem - radi ustede vremena i novaca, krenula sam razmisljati/skupljati poklone za ovogodisnji BiNG.
    Svjeze ideje su uvijek dobrodosle.

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem - radi ustede vremena i novaca, krenula sam razmisljati/skupljati poklone za ovogodisnji BiNG.
    Svjeze ideje su uvijek dobrodosle.
    Mhm, recesija je pa će se pokloni svoditi na korisne i potrebne stvari + jestivo po želji. Mislim da ćemo se umjesto darivanja okrenuti nekoj kulturi i otići na neku od božićnih priredbi ili koncerata, možda na Dan dvorane Lisinski.

  49. #49
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    I ja razmisljam o tome.
    Najlakse mi je kupiti maloj,6 god.Ona pak sve hoce i samo vice Ja bi to, Ja bi to,.... Pa onda samo pazim na koje stvari se Ja bi to najvise ponavlja i to uzmem. g
    Mali ima tooonu igracaka i uglavnom se sa nicim ne igra.Voli FP sveznalice, ali ih sve ima, pa tu nemam vise sta.
    E,problem su mi veliki decki. I prosle godine sa razbijala glavu sta da im kupim, ali ove godine zbilja nemam ideja.Prerasli su igracke, tu i tamo se igraju sa drustvenim igrama,ali i njih imaju cijelo brdo. Najgore je sto ni oni sami ne znaju sto bi i kad ih pitas kazuMauzmi neku sitnicu. :/
    A opet se veseleko mala djeca kad vide poklone pod borom i jednakim zarom ko i mali trgaju papire i otvaraju.PA ne mogu im onda uzeti privjesak za kljuceve.
    STA vi uzimate velikim deckima? Ono 11-17 godina?

  50. #50
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja razmisljam o tome.
    Najlakse mi je kupiti maloj,6 god.Ona pak sve hoce i samo vice Ja bi to, Ja bi to,.... Pa onda samo pazim na koje stvari se Ja bi to najvise ponavlja i to uzmem. g
    Mali ima tooonu igracaka i uglavnom se sa nicim ne igra.Voli FP sveznalice, ali ih sve ima, pa tu nemam vise sta.
    E,problem su mi veliki decki. I prosle godine sa razbijala glavu sta da im kupim, ali ove godine zbilja nemam ideja.Prerasli su igracke, tu i tamo se igraju sa drustvenim igrama,ali i njih imaju cijelo brdo. Najgore je sto ni oni sami ne znaju sto bi i kad ih pitas kazuMauzmi neku sitnicu. :/
    A opet se veseleko mala djeca kad vide poklone pod borom i jednakim zarom ko i mali trgaju papire i otvaraju.PA ne mogu im onda uzeti privjesak za kljuceve.
    STA vi uzimate velikim deckima? Ono 11-17 godina?
    Moj stariji je rekao da želi FA kozmetiku 2 gela za tuširanje + 1 deo (onaj paket s toaletnom torbicom - sviđa mu se i treba mu torbica, a gel i deo ionako troši). Ženski komplet košta oko 40 kn, mislim da je i muška isto toliko.

    Mlađem bih mogla to isto u drugoj boji/mirisu.

    Da se njih pita, oni bi najnajradije opet neki "gadget" od tehnike, ali brate mili, plivaju u tome - nema smisla, a i čini mi se da nekako to ne cijene kao što bi čovjek očekivao (problem generacije). I mi smo ispucali već sve ideje.

    Lani su dobili šilterice zimske, jer su već preveliki za bebaste vunene kape. Dobra ideja su i rukavice, neke fora čarape i slično. Odustala sam od težnji prema nekoj originalnosti. Mlađi mi treba termo hlače, stariji visoke cipele i to će biti dio poklona. Ako pod bor dobiju neki pribor za pisanje koji ionako uvijek treba - opet dobro.

Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •