Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: niski trombociti

  1. #1
    hrabrica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    6

    Početno niski trombociti

    pozdrav svima
    od rujna izak (5 god. ) ima frku sa trombocitima. Bili su 80, pa 70, pa 45, 39, pa 159, zatm 32, i sad 33. U svakom slučaju variraju, uglavnom nisko, a ref. vrijednosti su od 150 - 450. Dijagnosticirana mu je autoimuna trombocitopenija. Ima li tko iskustva s tim niskim trobbocitima?

    Ovaj vikend su mu vadili krv 6 puta. Jer, svaki put kad ulovimo nisku razinu, onda slijedi pikanje za pikanjem, jer moraju vidjeti koliko nisko padaju. ("Znate gospođo da ne iskrvari" pojasnila mi je doktorica dok ju izak gleda otvorenih usta.
    sad opet idemo dat malo krvi. koristimo homeoatsku terapiju, ali jos ne vidimo rezultate.
    tražimo savjete. help. bilo tko.

  2. #2
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    nemam ništa pametno za reć

    šaljem hrpu ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    77

    Početno

    pomažu prepeličja jaja, sirova sa malo šećera. Ima ih za kupiti na placu a i u nekim trgovačkim centrima. Mi smo dugo vodili bitku s trombičima, znali su pasti na 10 , i onda su neizbježne transfuzije.

  4. #4
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam imala autoimunu trombocitopeniju, pocelo je s trudnocom, a prestalo kad sam resila autoimunu upalu stitne zlezde.
    Ne znam kako je kod dece i kad je tako drasticno (moji su trombociti uvek bili ipak oko 100) ali iz sveg srca vibram da sto pre prodje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •