Stranica 10 od 12 PrviPrvi ... 89101112 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 552

Tema: Neuralgija trigeminus

  1. #451

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    A ako tegobe ne prestanu odmah, nego za tipa mjesec-dva, kako ćeš znati da ne bi prestale i bez vađenja zuba?
    Ja bih na tvome mjestu pitala zubara koliko vremena nakon revizije bi te trebalo prestati boljeti. I onog drugog koliko nakon resekcije. Vjerojatno će znati neki vremenski okvir. Ako je to tipa tjedan-dva, možda ti se isplati probati.
    I ako imaš €€€, jasno.
    Dobra ideja..da pitat cu ga to...hvala ti..

  2. #452
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja sam imala grozne bolove, glava mi je pucala, uzas zivi, gangrena,jedva sam prezivjela to razdoblje na najzescim tabletama i drogama.

    Imala sam i zube na slici potpuno zdrave a mene su jako boljeli i na moj zahtjev su im vadili zivac i umrtljivali. Svaki put se pokazalo da je to bio dobar postupak jer bi tad bol prestala. Jednostavno sam atipicna s tim zubima.

    Ako tebe zub boli na sam dodir jezika taj zub 100% treba rjesavati, cak i da nemas ave ostale tegobe. Ja takvom stomatologu ne bih vjerovala, onom koji me pusta da mw zub bolibez obzira bio ili ne uzrok neuralgije.

    Da si u Zg,znam gdje bih te preporucila.

    Al ti si jako neodlucna oko zuba, tu lezi problemcic.

    Meni kod one gangrene da je rekao da je jedno rjesenje vadit a drugo probat lijecit pa mozda uspije ma rekla bih mu odmah vadi jer ja nisam mogla izdrzat tu strasnu konstantnu bol koja mi je udarala po cijeloj glavi, celjusti,u celo, mozak ma neobjasnjivo bolno i strasno. Uzasan osjecaj!

    Isto nisam mogla jezik na zub stavit, tesko jela,udahnut hladni zrak,pomicat celjust, katastrofa..ne ponovilo se nikome.

  3. #453
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Meni je nakon revizije bol nestala nakon mozda 2-3 dana kako mi je bio i rekao.

    U tvom.slucaju s obzirom koliko to traje, ocekujem odgovor da bi se moglo radit i o 2tj.

  4. #454

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Kuzim te lili...razlika je sto je tebi zubar rekao da je ta bol definitivno od zuba i nestat ce nakon dan, dva..a meni je receno da se bol ne mora povuci, a moze...i da desno ne moze biti od zuba..

  5. #455
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Da ali zar ti zelis imat u ustima zub koji ne smijes jezikom dodirnut??!

    Pa valjda zelis rijesiti taj zub (i bar taj dio celjusti),ne razumijem sorry uz sav trud.

    Meni da je rekao da je mala sansa za izlijecit zub, rekla bih mu odmah da vadi jer ja tu nesnosnu bol nisam vise mogla trpit.
    A da znam da je sansa pa i 30%da ce mi vadjenje zuba olaksat bar dio boli ne bih razmisljala ni sekundu. A ovako se situacija moze samo jos vise zakomplicirat sa silnim cekanjem i odugovlacenjem

    Ne nagovaram ni tebe, ni ikoga drugoga samo kazem sto bih ja da sam u takvoj situaciji.

    Znam da bih probala SVE da ta bol prodje pa makar cijena bila i bespotrebno vadjenje zuba but that's me

  6. #456
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Onaj tko je prosao takvu bol sa zubima, znat ce o cemu pricam.

    A tko nije, pricat ce leggiero o tim temama, kao uostalom i ja o nekim drugim temama

  7. #457

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Bila kod neurologice, ne zna vise kako da mi pomogne..Kaze da ukljucim opet antiepileptike i povecavam dozu ako imam dojam da mi je bez njih jos gore...Kaze kod mene je preslo u kronicno..
    I salje me kod terapeutkinje za bol u vezi terapije antidepresivima...

  8. #458
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Malo sam čitala o toj temi, kod ove dijagnoze se spominje bol samo na jednoj strani lica.

    Rađena su neka istraživanja u Zavodu za Oralnu kirurgiju (KB Dubrava), naišla sam na ovo:

    Utvrđeno je da je kod 39 pacijenata postavljena pogrešna dijagnoza, a 28 ih je poslano na daljnje pretrage. Kod pogrešno dijagnosticiranih pacijenata najčešći nalaz su bili duboki karijes i periapikalne lezije (11,2 %), temporomandibularni poremećaj (5,2 %), neadekvatni protetski nadomjesci (5,2 %), mialgija (2,6 %), impaktirani zubi i benigni tumori (1,7 %).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.11.2019. at 14:47

  9. #459

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Malo sam čitala o toj temi, kod ove dijagnoze se spominje bol samo na jednoj strani lica.

    Rađena su neka istraživanja u Zavodu za Oralnu kirurgiju (KB Dubrava), naišla sam na ovo:

    Utvrđeno je da je kod 39 pacijenata postavljena pogrešna dijagnoza, a 28 ih je poslano na daljnje pretrage. Kod pogrešno dijagnosticiranih pacijenata najčešći nalaz su bili duboki karijes i periapikalne lezije (11,2 %), temporomandibularni poremećaj (5,2 %), neadekvatni protetski nadomjesci (5,2 %), mialgija (2,6 %), impaktirani zubi i benigni tumori (1,7 %).
    Mislis na neuralgiju da je jednostrana? Da u pravilu...zato je i meni iskljucena ta mogucnost i spominje se kao neka atipicna bol lica ili cmd...:/ I ja sam uskoro u Dubravi ,to mi je zadnja nada...
    Posljednje uređivanje od fierainquieta4 : 26.11.2019. at 14:52

  10. #460
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Obavezno otici i na oralnu kirurgiju, neka te posalju nekom iskusnom prof.
    Mislim sigurno ce oni tebe poslat,al za svaki slucaj napominjem.

  11. #461
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Vidis, ovo sto je lili pejstala je bitno-najveca je sansa statisticki za karijes, pa za cmd upola manja, pa onda za tumor jos manja. Kod mene je bio i karijes, i cmd, i neuralgija. Ne mora jedno iskljucit drugo. I meni je na strani zuba bolilo zubno meso na dodir jezikom, i to je stalo tipa 7-10 dana nakon lijecenja, a grozno je bolilo jos 2-3 dana nakon lijecenja. Napetost zgloba trajala dugo, cca 2 god, sad popusta, al ta napetost nije onesposobljavajuca bol, za razliku od sijevanja po glavi koja su bila najgora dan nakon uspjesnog lijecenja zuba.

    Ako budes u kb du, neka te dr od cmd-a posalje kolegi na g koji se bavi maksilof kirurgijom, meni je ostavio izuzetno dobar dojam.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.11.2019. at 15:25

  12. #462
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Osteo trermane bih ja preskocila-non-evdience based tretmani, anegdotalni 'dokazi'bez ovako jasne statisticke potkrijepe. Zapravo, bojala bih se da me dodatno ne zeznu.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.11.2019. at 15:27

  13. #463
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Da, taj na g je oralni kirurg - to je taj odjel.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.11.2019. at 15:28

  14. #464

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Meni danas uzasno udara desno u zube...osjecaj ko da mi je neki zub i na desnoj strani pokvaren...a ne mogu locirati koji i jel donja il gornja celjust...
    Ovaj endodont neki dan je pri pregledu zuba spomenuo tu imate karijes...kad je te desne zube gledao...al nije kasnije nista spominjao...I to bi trebalo otvarat vjerojatno...:/

  15. #465

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Sto znaci g?

  16. #466
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Prezime mu je na slovo to, proguglaj djelatnike il me ppaj.

  17. #467
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Daj joj javi na pp ime.tog oralnog kirurga. Ja znam za Perića.

  18. #468

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    ina jel tebi od zgloba udaralo i u zube? Uzasno mi udara u desne donje i sad ne znam jel to od zuba, il zglob il neuralgija..

  19. #469
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Od tog zgloba mi lagano, al lagano udara u gornju lijevu 6, 5 i nesto manje u donje te zube. Ne mogu tocno locirati bol, taj dio mi je cijeli je osjetljiviji, i uho ma toj strani (orl potvrdio s uhom sve ok, i on je na zglob sumnjao). Meni je problematican lijevi temporomand. zglob.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.11.2019. at 12:43

  20. #470

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Od tog zgloba mi lagano, al lagano udara u gornju lijevu 6, 5 i nesto manje u donje te zube. Ne mogu tocno locirati bol, taj dio je osjetljiviji. Meni je problematican lijevi temporomand. zglob.
    Meni je desno sad bol postala jako slicna ovoj lijevoj...do sad je bila laganija i vise kao grc u zglobu, a sad je jace, dublje i udara mi bas u zube sto do sad nije...Ne vjerujem da se siri i da je sve gore, a da mi nitko ne moze pomoc...bar nekim lijekom..

  21. #471

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Razvoj moje patnje...moram notirat jer sam se pogubila u svemu...

    strecanje od zdrijela prema celjusti i uhu (lijevo)- napadaji po par sati pri pijenju vode (Novalgin smiruje bol) - tretman korijena zuba - napadaji od vode prestali - streckanje lijevo grlo, uho, celjust, zglob/povremeno desni zglob- streckanje u sljepoocnicama (objema) par dana - uz streckanje lijevo javljaju se grcevi desno u misicu i zatezanje oko zgloba/grcevi ponekad konstantni- desno sve ucestaliji bolovi- desno se izmjenjuje s lijevim i udara u zube (gornje i donje kutnjake)

    S ovim idem u Dubravu...:/

  22. #472
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Sretno! Tretman zuba je bio lijevo?

  23. #473

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala..

    Da da lijevo je zub..Sta se tebi ovako cini prema simptomima i svemu? Ipak imas dosta iskustva sa svim tim...

  24. #474
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno! Tretman zuba je bio lijevo?
    da ali ima i zub desno koji ima karijes a koji joj stomatolog nije uopće popravljao nego konstatirao da je tu karijes, katastrofa pristup

  25. #475

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    da ali ima i zub desno koji ima karijes a koji joj stomatolog nije uopće popravljao nego konstatirao da je tu karijes, katastrofa pristup
    Da i rekao mi na telefon kao ne moze taj karijes uzrokovat bol..nije dubok..kako moze on to znat napamet..:/

  26. #476
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ne bi mu otisla nikad vise u zivotu, nikad.

  27. #477

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bi mu otisla nikad vise u zivotu, nikad.
    Nije da imam puno izbora

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  28. #478
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kako to.mislis? Pa valjda mozes promijeniti a kod vas cak i otici kod drugoga sta ne?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.11.2019. at 22:07

  29. #479
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ma ja bih otisla privatno ako bas nikakvog drugog izbora nema. Koliko kosta da kosta, zdravlje je najdragocjenije.

  30. #480

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Sutra sam u ortodonta...cijelu priču ispričati i nadat se da će mi imat šta pametno za reć...iako sumnjam..izgubila sam skroz nadu..

    Rec ću mu i da mi pogleda ove zube desno..al sumnjam da je nešto sa zubima...prije ova moja čudna neuralgija promijenila stranu i udara u zube...:/

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  31. #481

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Iako boli me sestica gornja desno na dodir..al možda je i prije bolilo pa nisam primjecivala nego sad testiram i stiscem svugdje...

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  32. #482

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Razmišljam opet počet s antiepiletikom...imam dojam da mi se jos pogoršalo otkad sam stala...A možda brijem..

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  33. #483
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    A sta ja znam, nisam ja dr. Ja bih sve popravila sto treba popravit, ne bih setala s karijesom u ustima. Nemoj se previse pipkat, i to moz3 potaknut bol. Bolje ti je otic ciljano na rjesavanje karijesa nego se pipkat. Znaci, daju ti za cmd print preporuke da se rade aamo nuzni tretmani (karijes bi po meni u to spadao), da se vilica ne siri i desni ne pipkaju ubsvehu detektiranja boli )ocito to svi rade).

  34. #484
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    I zubarski tretmani se preporucaju bit vremenski ograniceni npr ako su 2 zuba za popravak, radje u 2 puta nego odjednom.

  35. #485
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Evo npr meni sad postalo osjetljivo i desno a kao taj zglob ok i ne boli, osla na pregled zuba jer se ne mogu vise pouzdat u svoje osjete, ispao duboki karijes u sestici desno gore, popravljeno, situacija se smiruje na toj strani. Sestice su zeznute...
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.11.2019. at 14:08

  36. #486

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Da definitivno cu mu rec da pogleda tu sesticu...ipak je osjetljiva na dodir...al mogu grist normalno...

    Kako ti je osjetljivo postalo? Mene zagrci negdje u zubnom mesu...nije tipican strec nego vise ko da zategne/zagrci i onda stane pa svako malo tako...

  37. #487

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Imam problema sa spavanjem u zadnje...budim se sva mokra, u panici i strahu i ne mogu zaspat satima..morat cu pocet pit nesto prije spavanja...

  38. #488
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Fiera, ne trebaš ti biti liječnik za sebe, trebaš samo odabrati prave liječnike, što ne ide bez probe i pokušaja. Naravno treba slušat i svoje tijelo i neki instinkt, na to ukazat liječnicima.
    Znači meni bi bio totalni red light da mi stomatolog uoči karijes i ništa s njim ne radi. Mijenjam takve dr. brzinom svjetlosti, ti si ovako pogubljena u svim svojim mislima i uz to trpiš groznu bol. Jako mi je žao što sve to prolaziš i suosjećam, al moj dojam je da se samo vrtiš ukrug. Cure su ti dale neke ideje (vađenje zuba, osteopat.tretmani, liječenje zuba, lijekove za smirenje, izbjegavanje određenih pokreta i radnji i još što šta), al ti nekako i dalje po svom kod istih dr. Ina33 također konstantno pomaže sa savjetima.

    Kad ideš u Dubravu?
    Nadam se da ostaješ neko vrijeme u ZG jer takvi zubi se ne mogu riješiti u 2 dana.

    Želim ti svo dobro svijeta, al morala sam ti ovako iskreno reći jer mi se čini da samoj sebi odmažeš s pristupom. Tražiš neke savjete, ništa ne primjeniš i dalje očekuješ ...ne znam što.

  39. #489
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Meni je to blago osjetljivo postalo, a karijes je ogroman. Jednom mi se (ko djetetetu) jedan straznji zub raspao,,! mene samo blago bolilo par dana prije. Ovo kad mi je unsestici lijevo gore doalo do zivca, to su pak bili bolovi koje lili opisuje-strahovita sijevanja po cijeloj kozi glave i po vratu do ramena, sve na lijevoj strani. Hocu reci - bol je subjektivna i nije uvijek jacina boli jednaka dubini karijesa. Inace imam (do sad, a sad sam u 50tima), super zube i sveganpar plombi u ustima. Sve je super do jednog dana. Zdravlje usta je zeznuta stvar i neko nestrucan te lipo moze zeznut.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.11.2019. at 14:35

  40. #490

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Fiera, ne trebaš ti biti liječnik za sebe, trebaš samo odabrati prave liječnike, što ne ide bez probe i pokušaja. Naravno treba slušat i svoje tijelo i neki instinkt, na to ukazat liječnicima.
    Znači meni bi bio totalni red light da mi stomatolog uoči karijes i ništa s njim ne radi. Mijenjam takve dr. brzinom svjetlosti, ti si ovako pogubljena u svim svojim mislima i uz to trpiš groznu bol. Jako mi je žao što sve to prolaziš i suosjećam, al moj dojam je da se samo vrtiš ukrug. Cure su ti dale neke ideje (vađenje zuba, osteopat.tretmani, liječenje zuba, lijekove za smirenje, izbjegavanje određenih pokreta i radnji i još što šta), al ti nekako i dalje po svom kod istih dr. Ina33 također konstantno pomaže sa savjetima.

    Kad ideš u Dubravu?
    Nadam se da ostaješ neko vrijeme u ZG jer takvi zubi se ne mogu riješiti u 2 dana.

    Želim ti svo dobro svijeta, al morala sam ti ovako iskreno reći jer mi se čini da samoj sebi odmažeš s pristupom. Tražiš neke savjete, ništa ne primjeniš i dalje očekuješ ...ne znam što.
    Lili vjeruj mi da slusam svaki savjet i sve pokusavam primijeniti...obisla sam toliko doktora da ti ne mogu opisat..dala sve od sebe...imam pun plik nalaza...Do sad ovdje nisam nasla lijecnika od povjerenja...
    I to je cinjenica...Svi me nesto salju od jednih do drugih, zbunjuju jos vise, a nitko mi konkretno ne pomaze...A to nisam ja kriva..

    A i na preglede se ceka dugo..Ja za ovaj zub imam termin tek u utorak..za ovaj za kojeg se trebam odlucit vadit ili ne..Tada sam mislila rec da mi pogleda i taj s karijesom, tj. ovu sesticu sto me muci....
    Ako cu sad trazit drugog zubara onda ce opet ispocetka ic...prica, pogeldat ce zub, pa mi vjerojatno rec isto revizija...itd. I to ce se isto opet oduzit. Meni treba sto prije nesto konkretno...

    U Dubravi sam negdje sredinom 12.-og. I da ostat cu na duze vrijeme, 2-3 tjedna...

    Sto se tice lijekova za smirenje..pa neurologica mi nije htjela prepisat antidepresiv, rekla je da odem u specijalistice za bol...Ne mogu doc do ibuprofena 600 u granulama isto nigdje, a pitala sam vec kod par
    doktora..Htjela sam njega probat pit par dana....Znaci osjecam se ko u nekom krivom filmu...A nisam kriva, nego sam sjebane srece...Uzela sam si pilule od gospine trave da probam dok ne dobijem antidepresive...

    Ne znam vise sta da radim..ajde reci ti meni konkretno sta bi na mome mjestu? Uz sve to jos se mucim i radim iako se jedva ustajem jutri iz kreveta...zaspala bi najradije zauvijek da se mene pita..

  41. #491
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Fiera, ma drzi se, nisi imala srece. Teako je odavle prosudjivat, mozda je kod vas trziste jos punije 'strucnjaka' koji se prodaju kao super strucnjaci. I nisu svi savjeti odavde super, po meni, da bi ti sad trebala ic a-b-c po svima, ja neke ja ne bih uopce razmatrala, i.uopce ko smo mi, nes ti nas big deal forumasica s rode, velika kvalifikacija, da nam sad ti moras polagat racune, mozda si unnekom selu vani, sto mi.znamo.iz perspektive velegrada. Ne moze ti opca dat ibuprof granule? Ne znam kako to kod vas funkxionira. Pribaj se smirit i upozitivit, svi se rijese, i to ces.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.11.2019. at 19:18

  42. #492

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Fiera, ma drzi se, nisi imala srece. Teako je odavle prosudjivat, mozda je kod vas trziste jos punije 'strucnjaka' koji se prodaju kao super strucnjaci. I nisu svi savjeti odavde super, po meni, da bi ti sad trebala ic a-b-c po svima, ja neke ja ne bih uopce razmatrala, i.uopce ko smo mi, nes ti nas big deal forumasica s rode, velika kvalifikacija, da nam sad ti moras polagat racune, mozda si unnekom selu vani, sto mi.znamo.iz perspektive velegrada. Ne moze ti opca dat ibuprof granule? Ne znam kako to kod vas funkxionira. Pribaj se smirit i upozitivit, svi se rijese, i to ces.
    Hvala ti..pokušavam..stvarno dajem sve od sebe, Al nije lako 3 mjeseca svaki božji dan živjet s ovakvim nečim...

    Da pitat ću ibuprofen doktoricu opće...možda upali...

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  43. #493
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Poslala sam ti pp gdje bih ja otisla na 2. misljenja u zg, za neurologiju, endodonciju/sve zubarsko, i maksilof.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 29.11.2019. at 12:11

  44. #494
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Fiera, ocisti si mejlbox . Ne spadas u nikakve rijetke, najcesce su idiopatije koje se same spontano razrijese, zeznuo te aparatic, po meni.

  45. #495
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Fiera kako si?

    Jesi obavila preglede u KB Dubrava?

  46. #496
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    I ja sam te se sjetila neki dan.

    Ima li pomaka na bolje?

  47. #497
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ne znam hoće li se fiera više javljati na ovaj topic nakon napada da ne sluša savjete, vrti se u krugovima itd. - ja ne bih. Za closure možda nekim drugim čitačima koji će kasnije u mukama dolaziti na ovaj topic - zub je van, i izgleda da nažalost on nije bio uzrok. Nadam se da se fiera neće ljutiti što sam to napisala, ali mislim da je važno za buduće mučenike da se to napiše.

  48. #498
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Vidim da je fiera online pa mi neobicno da se ne javi.
    Mozda je psihicki tako lose da nema volje vise pisati.
    Grozna je to bol. Tko nije probao, ne zna koliko jako to moze rasturati.
    Porođajne muke su p..... dim u usporedbi s ovim.

  49. #499
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ma javi se al u inbox, ne na prozivke a sta niso ovo, a ono, ne slusas savjete itd. Kome se to uz svoju muku slusa.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 23.12.2019. at 16:44

  50. #500
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    I meni se javila u inbox ina, ako si mislila na mene kojim slucajem.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.12.2019. at 16:49

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •