Stranica 3 od 12 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 552

Tema: Neuralgija trigeminus

  1. #101
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Osim antiepileptika, jesu li ti predložili akupunkturu?

    Druga mogućnost je TENS uređaj (terapija pomoću niskofrekventnih struja). Evo, tu imaš više o tome https://hrcak.srce.hr/file/154782

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Jeste osjecali i kao neke trnce u jeziku?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Nije mi neurologica spominjala nista od toga. Ali ja sam surfala dosta o alternativi. Akupunktura kosta dosta, ali mislila sam probat.

  4. #104
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste osjecali i kao neke trnce u jeziku?
    Da. Ali ja sam dobro reagirala na ibuprofen (šumeći u granulama - ovaj https://www.krenizdravo.rtl.hr/koris...uputa-o-lijeku).
    Kod mene su bili problem začepljeni zubni kanali kod dva susjedna zuba. Stomatologinja je to sredila, ali liječenje je dugo trajalo, tjednima - možda i mjesecfima. Nakon toga nisu mi se više ponavljali napadi boli. Zube još imam - nije ih trebalo vaditi.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    I od zuba si bas imala neuralgijska sijevanja? Eto meni je jedan zub saniran, a sestica jos ne, ali probat cu uvjeriti zubara da i nju otvori radi tog zatamljenja na korijenu. Zelim biti sigurna da su svi zubi u redu jer me i to opterecuje. Tebi se zacepljenje kanala bas vidilo na RTG-u? Jedini analgetik koji mi je pomagao u najgorim fazama je Novalgin 2 tablete ali sam se jako znojila od njega. Ne znam dal da probam sa tim sumecim ibuprofenom, ipak je blazi za zeludac...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    E da, Ibuprofen 200 mi nije djelovao...

  7. #107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    E da, Ibuprofen 200 mi nije djelovao...
    To mi se čini preslabo. Ovaj koji sam ja uzimala je vrećica s granulama, 600 mg - 2x dnevno. Maksimalna doza je 3x dnevno. Uz to obavezno treba uzimati neku zaštitu za želudac (Peptoran ili slično) jer je to jako agresivno.

    Ne mogu reći da je korijen zuba bio jedini uzrok, imam ja problema i sa paradontitisom (kronično) i labavim zglobom čeljusti (još od mladosti), a kad se sve skupa zbroji - dobije se vrlo bolan i neugodan rezultat.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Ne znam ni sama majkemi sta je gore, agresivna doza analgetika ili niza doza antiepileptika. A sad dal da cekam da probam s akupunkturom iduci tjedan je opet zavlacenje, a ne mora ni pomoci...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Ah da, nemam ni kad sad na akupunkturu jer u utorak idem za Zagreb. Baj baj aparatic...:/

  10. #110
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Evo, znala sam.da ce te ukrast tabor non-evidenced based medicine . Akupuntura u to spada. Al sto god da mislis da ti pomaze - do it, svw se to sad prodajw i u okviru bolnica jer trziste trazi. Ja bih vjer samo iscekala... il ne pila antiepil, nego dexomen u granulama najjacu dozu, zastitunzeluca i b vit. Al kad me zasarafi bi prodala dusu vragu, a kamoli ne se bockala-moj ke osjecaj da ako me nesto drugo boli onda mozak skrene senzacije s osnovne boli pa mislis da te manje boli.

    E, nemoj samo.da ti prodaju biorezonancu, leaky gut, ubode pcelama itd. - sto sve spada u dijapazpn ponude za svako mutno.i.komplicirano zdarv stanje. Radje pij pivu .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2019. at 11:01

  11. #111
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    E, ima i jos jedan usual.suspect quaqrwyja - sve je to od lajmske birelioze il od nekih gljivica.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    I meni je to cijelo vrijeme u glavi: cekaj i proc ce. Ali nekako nece i nece. Izmjenjivanje boljih i gorih faza, ali bestija je tu u zasjedi i bocka..Imam osjecaj ko me opsjeo vrag da prostis. Zato i jesam sad u fazi antiepileptika jer to kao najvise pomaze a ja jos nisam probala. Jesam Gabapentin 2 dana...ali me onda zub zabolio. Kaze meni bivsi koji studira medicinu da antiepileptici u ovoj dozi djeluju isto ko tablete protiv bolova. On ne vidi nikakvo zlo u tome a ja se tresem. :/ Da probala sam i pivu neki dan i ni ona ne zatomi streckanje. E kad je tako onda znam da nije dobro..

  13. #113
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Ako ti je bivsi zavrseni dr medicine (normalne, ne alter), poslusaj onda njega, a ne nas foeumske laike. Plus te on vidi u zivo, a ovdje mi (ja) nabezakenzi letimo preko postova.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2019. at 11:10

  14. #114
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, znala sam.da ce te ukrast tabor non-evidenced based medicine . Akupuntura u to spada. Al sto god da mislis da ti pomaze - do it, svw se to sad prodajw i u okviru bolnica jer trziste trazi. Ja bih vjer samo iscekala... il ne pila antiepil, nego dexomen u granulama najjacu dozu, zastitunzeluca i b vit. Al kad me zasarafi bi prodala dusu vragu, a kamoli ne se bockala-moj ke osjecaj da ako me nesto drugo boli onda mozak skrene senzacije s osnovne boli pa mislis da te manje boli.

    E, nemoj samo.da ti prodaju biorezonancu, leaky gut, ubode pcelama itd. - sto sve spada u dijapazpn ponude za svako mutno.i.komplicirano zdarv stanje. Radje pij pivu .
    Eh, tako ti je to... Moja mama je zdravstveni radnik, visa med.sestra (vec dugo u mirovini) i ima uzasne bolove zbog spondilolisteze (uklijestila joj se ledjna mozdina zbog degenerativnih promjena na kostima, reumatoidni artritis itd - sto cuda). Ona je pila analgetike, antireumatike, antiepileptike, prosla jednu operaciju u Draskovicevoj (klinika za traumatologiju), a na drugu ne smije zbog stanja srca...

    DakleM - zena koja je cijeli radni vijek vjerovala u klasicnu medicinu na kraju je nasla olaksanje u bioenergiji. Kako ti kazes - covjek bi prodao dusu vragu u takvoj situaciji. Isto kao sto je meni homeopatija pomogla kod paradontitisa, ali ne sama za sebe, nego kao nadopuna klasicnom lijecenju.

  15. #115
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Meni pomogne mjuza kad mi je koma, kretanje i da plesem il da se culjam. Pomogne mi.i empatija i da meneko mazi i drzi za ruku i da nisam sama. Dvije rijeci imam - anegdotalni dokazi su sve ovo sto mi pisemo.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Moj je problem sto ja imam panican strah od lijekova i njihovih nuspojava, pogotovo tih jacih. Ja kad popijem takvo nesto tresem se i imam napadaje panike ne od njih nego od psihe. Jedno vrijeme sam pila antidepresive radi nesanice i to me isto ubijalo tako da sam nakon toga rekla nikad vise. I evo me sad opet u toj situaciji, a ne zelim

  17. #117

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Nisam sama hvala Bogu i meni pase blizina iako u trenucima ne mogu podnijet samu sebe. Samo se bojim da ce me taj netko uskoro odjebat jer smo svjeze u vezi, a vec se mora nositi s bolesnom ludjakinjom...

  18. #118

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Joj ljudi hvala vam na caskanju, to mi puno znaci. Nemam vise snage kukat nikome tko ne zna o cemu pricam jer jednostavno fali razumijevanja...Ne osudjujem ih: ne bi ni ja vjerojatno imala razumijevanja da nikad nisam osjetila ovakvo nesto. Sad mi je zao sto sam tati koji je kronicni bolesnik drugih boljki uvijek govorila da umislja bol i da prestane...:/
    Posljednje uređivanje od fierainquieta4 : 27.09.2019. at 11:16

  19. #119
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Btw, ja imam i ditektno iskuwtvons travarom i bioenrgeticarem, kojima me u teen godinama vodila mama zbpg bolova u kuku (reumatska upala). Kako odivijek imam.averziju prema ciri biri ekipi, cajevi su napravili 0, a od bioenergeticara me ne samo jace bolila desna noga, nego su poceli i bolovi u lijevoj. On je bio neki razvikani indobronamjerni tip, na kraju je cak i manje chargao i razmahao se svojski oko mene, a meni sve gore, dok sam rekla da ne bi kod njega - plasio me i iso mi na zivce. Toliko o bioenergiji iz mog iskustva . Negativni placebo, znaci.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2019. at 11:17

  20. #120

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Bivsi nije jos zavrsio faks, ali skoro..

  21. #121

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Btw, ja imam i ditektno iskuwtvons travarom i bioenrgeticarem, kojima me u teen godinama vodila mama zbpg bolova u kuku (reumatska upala). Kako odivijek imam.averziju prema ciri biri ekipi, cajevi su napravili 0, a od bioenergeticara me ne samo jace bolila desna noga, nego su poceli i bolovi u lijevoj. On je bio neki razvikani indobronamjerni tip, na kraju je cak i manje chargao i razmahao se svojski oko mene, a meni sve gore, dok sam rekla da ne bi kod njega - plasio me i iso mi na zivce. Toliko o bioenergiji iz mog iskustva . Negativni placebo, znaci.
    A gle ako ne vjerujes u takvo nesto nema ni smisla. Ja mislim da kod takvih stvari najvise psiha utjece i taj placebo efekt. Ja bi stvarno probala sve u ovom slucaju. Eto cak cu skinuti i aparatic 5 mjeseci prije kraja terapije i bacit u vodu sve pare...

  22. #122
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Ako govorimo o med faksu, a ne o ovome sto se sad gura u alter med, dala bi mu veci ponder.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Je faks medicine.

  24. #124
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Ok..Evo, moje ti je iskustvo s bioenergijom.da mimjemizrazito pogorsala stanje. Cim.sam.prestala ici, vratilo.se na staro (bolno, ql manje bolno). Koma je trpjet kron. bol, i tu sam doma od djetinjstva, s raznim.fazama, al ima sunca iza oblaka i da me vidis rekla bi da sam sportski tip kojem nije nista, nego malko kenjka. Ko.sto.je komentirao jedan moj fizio - ljudi koji super zgledaju, a iznutra se raspadaju. Ja odlucila to uzet ko kompliment

  25. #125

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    The same here. Ja se bavila manekenstvom. Imam 30, al mi kazu da izgledam ko da imam 25. Samo ja se ne osjecam lijepom vise vec onakvom kakva sam iznutra trenutno: trulom. Jos sam izgubila sigurno 2-3 kile, a to se na moju visinu od 180 itekako vidi. Mogla bi slobodno opet u manekenske vode. A stvarno se trudim jest, ali valjda i od stresa kile idu dolje. Nemam ni apetita. Takav sam tip cim nesto ne stima ja slabo jedem...

  26. #126

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Joj tako mi je muka sad nakon ovog ginekoloskog pregleda i krvarenja. :/

  27. #127
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    The same here. Ja se bavila manekenstvom. Imam 30, al mi kazu da izgledam ko da imam 25. Samo ja se ne osjecam lijepom vise vec onakvom kakva sam iznutra trenutno: trulom. Jos sam izgubila sigurno 2-3 kile, a to se na moju visinu od 180 itekako vidi. Mogla bi slobodno opet u manekenske vode. A stvarno se trudim jest, ali valjda i od stresa kile idu dolje. Nemam ni apetita. Takav sam tip cim nesto ne stima ja slabo jedem...
    Dok te muci neuralgija trigeminusa, pomozi si slamkom: frape, shake, smoothie i slicno - bitno da ne treba zvakati.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Meni je cak zvakanje ok. Imam osjecaj da mi je veci trigger piti. Kao sto sam rekla, svaki put kad popijem vodu zastrecne me negdje u zdrijelu. Nemam pojma kakve to ima veze ali tako je. I onda zna iza toga povuc u grlo i celjust. Dok me zub bolio nisam mogla nista piti bez slamke jer je voda morala ic direkt u grlo i izbjec zub. Zato meni sve smrdi na taj zub, ali eto on je sad popravljen i skoro ga pa ni ne osjecam vise...Sad bi se onda strecanje trebalo i povuc po nekoj logici...:/

  29. #129
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je cak zvakanje ok. Imam osjecaj da mi je veci trigger piti. Kao sto sam rekla, svaki put kad popijem vodu zastrecne me negdje u zdrijelu. Nemam pojma kakve to ima veze ali tako je. I onda zna iza toga povuc u grlo i celjust. Dok me zub bolio nisam mogla nista piti bez slamke jer je voda morala ic direkt u grlo i izbjec zub. Zato meni sve smrdi na taj zub, ali eto on je sad popravljen i skoro ga pa ni ne osjecam vise...Sad bi se onda strecanje trebalo i povuc po nekoj logici...:/
    Jesu li te poslali slikati taj zub nakon sto je popravljen? Kod mene je jedan korijen zuba bio saniran, ali se proces nastavio na drugom korijenu i susjednom zubu. Refleks gutanja te smeta vjerojatno zato jer je oteklina uhvatila meka tkiva i misice koji sudjeluju u tom procesu. Ne znam....

    S druge strane, i nakon popravka zuba osjetljivost ostaje jos neko vrijeme, dok se upala ne smiri. Nastavi sa B vitaminom, to ubrzava oporavak zivaca.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu li te poslali slikati taj zub nakon sto je popravljen? Kod mene je jedan korijen zuba bio saniran, ali se proces nastavio na drugom korijenu i susjednom zubu. Refleks gutanja te smeta vjerojatno zato jer je oteklina uhvatila meka tkiva i misice koji sudjeluju u tom procesu. Ne znam....

    S druge strane, i nakon popravka zuba osjetljivost ostaje jos neko vrijeme, dok se upala ne smiri. Nastavi sa B vitaminom, to ubrzava oporavak zivaca.
    Da da slikali su zube. Jedan zubar sumnja na proces i u šestici, drugi kaže da je ok korijen i da je zatamljenj jer se pomiče od aparatica. Pa sad ti znaj...

    Sad me opet jako strecne, mislim da mi ne ginu antiepileptici večeras. Najgore što ne znam jel mogu vozit pod tim??

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  31. #131
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    Da da slikali su zube. Jedan zubar sumnja na proces i u šestici, drugi kaže da je ok korijen i da je zatamljenj jer se pomiče od aparatica. Pa sad ti znaj...

    Sad me opet jako strecne, mislim da mi ne ginu antiepileptici večeras. Najgore što ne znam jel mogu vozit pod tim??

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
    To ćeš vidjeti sama, nisam sigurna. Mene su prve dane prilično ošamutili, ja ne bih bila mogla.

  32. #132
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Vozit il ne.bi trebalo pisat u uputi u lijeku. Ako.te vise boli gutat, nego zvakat, tipovala bih ne na zubni zivac, nego na onaj dio faringo nesto zivca koji prolazi.tuda. Meni se to javlja povremeno obostrano, al u blazem obliku nego lad se aktivira licni dio trigeminusa. Vec sam naucila nekako razlikovat jel neuralgija jel upala grla..Moguce da je kod tebe tesko.sad raspetljat sto je prvo pocelo- zub, zivac itd. Osjetljivost lijecenog zuba moze dulje trajat. A cal se i unprehladama moze opet kratko i blago javit bolnost-to mi reko endodont na kontroli nakon 1.5 od uspjesnog lijecenja zuba.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2019. at 12:50

  33. #133

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    To ćeš vidjeti sama, nisam sigurna. Mene su prve dane prilično ošamutili, ja ne bih bila mogla.
    Kako si dozirala? Meni piše prvo 200mg pa povećavat dozu nakon par dana...strah me te osamucenosti a moram radit

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  34. #134

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Vozit il ne.bi trebalo pisat u uputi u lijeku. Ako.te vise boli gutat, nego zvakat, tipovala bih ne na zubni zivac, nego na onaj dio faringo nesto zivca koji prolazi.tuda. Meni se to javlja povremeno obostrano, al u blazem obliku nego lad se aktivira licni dio trigeminusa. Vec sam naucila nekako razlikovat jel neuralgija jel upala grla..Moguce da je kod tebe tesko.sad raspetljat sto je prvo pocelo- zub, zivac itd. Osjetljivost lijecenog zuba moze dulje trajat. A cal se i unprehladama moze opet kratko i blago javit bolnost-to mi reko endodont na kontroli nakon 1.5 od uspjesnog lijecenja zuba.
    Onda je meni uhvatilo oba živca. Taj glosofaringealni i trigeminus. Ili glosofaringealni može sijevat i u čeljust...iako kaže neurologica nije netipicno ni za trigeminus da se u grlu osjeti..isuse kako je to sve komplicirano za popizdit, ne možeš znat šta te boli ni di ni kad će proc

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk

  35. #135
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj fierainquieta4 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako si dozirala? Meni piše prvo 200mg pa povećavat dozu nakon par dana...strah me te osamucenosti a moram radit

    Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
    Hvala svemiru, ne sjećam se više jer se nije ponovilo.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Sretnice!

    A prije koliko je to bilo?

  37. #137
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Trigi moze svukud sijevat. Kao netipicno je da su oba trigija zahvacena, kao kod mene. Meni je osjetljiviji desni, al nakon lijecenja zuba je j lijevi rekao helou. Nema garancija no za sto, pa ni kad.ce peestat. Ono sto svi kazu je da se bol kupira kakp god, da se ne.trpi. Moje ne iskustvo da mi je lakse ako idmah krenem.s analgeticima 3x dnevno, nego da vazem jel.sijevnulo il ne il ocekujem kad ce iduca munja. Kad vidim da mi.bol npr ne 'probija' izmedju 2 analgegika onda spustam na 2 pa prestajem.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2019. at 13:15

  38. #138

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    I koliko je trajalo Jurana?

  39. #139

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Haha ti ga jos zoves umanjenicama a ja bi ga najradije iscupala.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Boah ubija me citanje iskustava po fejsbuk grupama, a svejedno radim to. Izgleda ko da sam dobila najgoru bolest na svijetu i to ne pomaze nimalo.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Imam osjecaj da je bolje imat rak boze mi oprosti...

  42. #142

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Boze dragi, sad mi streca i u slijepoocnici. Da nisu sve tri grane zahvacene

  43. #143
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    I sve r grane ce se oporavit. Nije svjetsko cudo da te streca na sljepoocnici. Moja mapa stecnja-lice na bradi, obraz, koza oko oka, sljepoocnica, grlo, a kad je zub poludio onda i straznja strana vrata, lubanja cijela ta polovina do vrha glave itd. Pls skini se s forima i.ne vrti majcrnje slucajeve i ne citaj clanke koje pisu ljudi u ocaju kad ih boli-ja ne.dolazim na ovaj topic pisat da mi je npr dobro, samo kad me boli.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    A ipak si dosla meni reci da se moze biti dobro. Hvala ti na tome.

  45. #145
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Još mi je nešto palo na pamet - izvana možeš namazati gelom s konopljom, odlično je protiv bolova.

    https://www.ekupi.hr/Masazni-gel-5-B...a-1125003.aspx

    Ima i od drugih proizvođača. Ja imam baš ovaj, ali u tubi - super mi je za kičmu i čeljust.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.09.2019. at 15:28

  46. #146

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Probat cu. Hvala!

  47. #147

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Samo ne znam gdje da mazem kad me svugdje streca.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Danas me lovi i po slijepoocnici i zatiljku i lubanji. Grozan dan opet, panika, nervoza, dodje mi da se propucam. A pokusavam ostat skulirana jer sam na poslu.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    Ja ne znam jesam normalna, al ja stalno gledam stare fotke i placem za tim danima i zelim natrag. Meni treba psiholoska pomoc.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    217

    Početno

    A bila sam tako puna zivota i elana i vesela. Isuse ja se ne prepoznam, sta ovo ucini od mene!? Ja se nisam posteno nasmijala ima mjesec dana jer jednostavno ne mogu. Ni faze bez boli me ne vesele kad znam da nije u potpunosti otisla..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •