Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 552 od 552

Tema: Neuralgija trigeminus

  1. #551
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Tko ti je dijagnosticirao tmz porecaj? Gdje? U zg, hrvatska, to dijagnosticiraju maksilofacijalni kirurzi u kb dubrava. Ako si u kb dubrava, oni ce te dalje uputiti, nemoj bzvz sama po snimanjima
    Ja sam napravila rtg suspektnih zuba o zgloba, oni su na temelju klinickog pregleda rekli to je to, dobila upute i udlagu. Nakon god dana kad noje bilp pomaka su me poslali na ct, nista specijalno nisu nasli, blagi pomak celjusti koji kod nekog ne bi ni simpt radio. Nakon god dana je bilo bolje i dalje je skroz dobro, al vec sam neka ponasanja internalizirala - ne zijevam, ne sirim vilicu osim u zubara, nema zvaka, nema cucanja kose, nema grickanja noktoju, ne odgrizam jabuku il sendvic vilicom mego il trgam prstima il mozicem. Imam i ja vratnu, al nema to veze s temporomandib. poremecajem previse. Imam dojam da mi je jedna od vjezbi koju su mi dali pogorsavala, bilo bolje kad sam s gim prestala, al mozda je i slucajnost. Bude bolje, strpljenja.

  2. #552
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ako si iz solina, ja bih ti savjetovala pregled tm zgloba na kb dubrava, tamp je samo jedna dr spec za to. Sumnjam da se u st maksilof kirurg time bavi. Ako potraje, probaj dobit uputnicu, ne znam je li se maksilof. selila iz kb du koja je trebala bit covid bolnica. Sestra na odjelu maksilof. ce te uputiti za sto da trazis uputnicu - imas na netu pa nadji. U medjuvr nastoj stedit vilicu: ne jest tipa bademe, ne otkidat sendvice zubima, ne zvakat, ne laktit se rukom na vilicu, ne grickat nokte, ne spavat na trbuhu, ne vjezbat stiscuci zube. To je cesto, mozda ti prodje samo od sebe. Iskljuci i zub kod dobrog kirurga. I meni se javlja osjecaj da slabije cujem, pa prodje itd. Ja na toj strani, kad pipnem uho, osjetim da je zglob drigacije pozicioniran nego drugi. Vjer. je tako godinama, al tek sa starenjem pocelo radit probleme.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 17.08.2020. at 16:28

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •