Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 304

Tema: Dan za danom- bespelenaši 0-6 mjeseci

  1. #101
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Svejedno. I potkošulja uđe u hlače, i ona se smoči. Kad spava na boku onda je to fleka od pazuha do koljena tak da moram sve presvlačit, a kao što si rekla, bubrezi ne smiju biti goli.

  2. #102
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Ana se budi za sikaenje na recimo 2-3 sata ali ipak piski dva max tri puta. Ona se pred spavanje redovno dobro ispiski i ocigledno trpi jer bas voli da spava.
    A mi nosimo potkosulje od starijeg bate koje su nam ko haljinice a benkice sam izrezala pa nemam problem sa zapisavanjem.... a imam i devojcicu

  3. #103
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj kole prvotno napisa Vidi poruku
    a imam i devojcicu
    Mislim da je ovo ključno

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    i moj je decak i nema sanse da nama to uspe.
    on piski kao kuca kad zapiskava teoritoriju... pis, pis, pa pauza pa jos malo pis
    piski kad mu skidam pelenu malo, pa onda u kadici kad se kupa napravi mali vodoskok opet. mislim da samo izbacuje ono sto preliva, nikada da isprazni celu besiku

  5. #105
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je ovo ključno
    ma da imam ja i decaka no on je nazalost kasno postao bespelenas, pa smo imali neke sisteme koje ukljucuje piskenje stojeci jer nije hteo sesti, a secam se da ako nam se desi nezgoda u toku noci da sam morala sve skidati sa njega. A sad ce lepo vreme, pa cete se lepo uhodati do sledece zime

  6. #106
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja mislim tj prakticirala sam da nisam puno pazila ni na bubrege ni na ista drugo. skidala ih i po zimi vani da piske. nes ti par sekundi da ce se prehladiti.

    frost, ja mislim da je to zapisavanje zbog pelena. naviko covjek da ne piski do kraja nego samo da se pomalo prazni. sad se pak mora nauciti da se prazni do kraja svaki put. a ima i dosta veze s tim sto jede/pije. moji kad piju ove sokove od povrca pisaju ko ludi, po 3-4 puta u sat vremena

    za decke je mozda ok staviti neku tetru koja bi sprijecila da se smoci i majica, pa ju skinuti kad se popisa?

  7. #107
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    za decke je mozda ok staviti neku tetru koja bi sprijecila da se smoci i majica, pa ju skinuti kad se popisa?
    Kupila sam nekoliko gaćica pa sam mislila stavit unutra kao uložak od 1/3 tetra pelene. Cijela tetra mi je malo previše. Napravila sam tako jednom za probu i mislim da nije prošlo na majicu. Ma, u biti moram se malo prilagoditi sa tom robicom, neke mi stvari funkcioniraju, a neke ne. Čisto da barem iskoristim dio robice, da ne moram sve nanovo kupovati. A i nemamo baš tako puno nezgoda.

  8. #108
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    moji kad piju ove sokove od povrca pisaju ko ludi, po 3-4 puta u sat vremena
    A je juce tako pisala ko luda, a ja sam pila neki sok od povrca , a to se redovno desava i kad mi se omakne koja kockica cokolade

  9. #109
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    Citiraj kole prvotno napisa Vidi poruku
    A je juce tako pisala ko luda, a ja sam pila neki sok od povrca , a to se redovno desava i kad mi se omakne koja kockica cokolade
    a zato moja ne prestaje piskiti. omaknu mi se visestruke kockice cokolade svakodnevno

  10. #110
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Meni se isto redovito "omakne" cijela kocka od 100g
    Nisam primijetila da zbog toga češće piški. Možda količinski više
    I da prijavim da sam mu skroz skinula pelenu. Cijelu noć je bio u gaćicama i suh
    Jedina nezgoda bila je ujutro kad smo se zaigrali.

  11. #111
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno


  12. #112
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    ja zato ne mogu usporediti - ne znam kako je kad ne jedem cokoladu hihi... cestitam za noc!

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se isto redovito "omakne" cijela kocka od 100g
    Nisam primijetila da zbog toga češće piški. Možda količinski više
    I da prijavim da sam mu skroz skinula pelenu. Cijelu noć je bio u gaćicama i suh
    Jedina nezgoda bila je ujutro kad smo se zaigrali.

  13. #113
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    klucic za noc

  14. #114
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    I konačno prijavljujem i 24h suhoće! Nemrem vjerovat

  15. #115
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    kljucic

  16. #116
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Ključić, divno!

  17. #117
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ali jedna lasta ne čini proljeće. Ali ipak veseli

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    mikka, tek sad vidim odgovor. uzecu u obzir da je zbog pelene. evo kazu jos ove nedelje ovo grozomorno vreme pa cim dodje lepo, bice vise gologuz.
    inace, jos uvek je na mom mleku, sad ima 6 meseci a dohranu ne zeli

  19. #119
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Kljucic super!!
    Mi smo tek na početku puta, i evo nikako da izbjegnem 3 P's: popiša me, posere i povrati...jutros sam hvatala i tek što sam dotrčala do wc-a mali se skroz na skroz istrese po meni
    Ali i to je početak......idem sad čitat malo vaša iskustva da se ohrabrim.

  20. #120
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Kljucic super!!
    Mi smo tek na početku puta, i evo nikako da izbjegnem 3 P's: popiša me, posere i povrati...jutros sam hvatala i tek što sam dotrčala do wc-a mali se skroz na skroz istrese po meni
    Ali i to je početak......idem sad čitat malo vaša iskustva da se ohrabrim.
    Roza, to ti je tek početak. I mi smo jurili uz uzvike 'evo, evo, čekajjjjjjj'. Brzo oni to skuže! Špiri dobrodošlica među bespelenaše!

  21. #121
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    RG welcome
    I mi smo krenuli kad je D. imao cca 3 tjedna, ali mi nismo morali imati golu guzu 24/7. Imao je platnenu, a za eliminaciju bih ga svlačila. Svejedno evo nekoliko tips&tricks.
    Obično piške odmah nakon buđenja. D. je u toj dobi piškio svakih 10-20 min kad je bio budan. Ako je gol i piški, ti reci pšššššš. I tako svaki puta. Kasnije će piškiti na tvoj "znak". Za kakanje mu kažem "kaka". Dečko je pa piški u dalj. Možda mu možeš staviti presavinutu tetru preko pišonje da umanjiš "štetu". Ispod njega možeš stavit one nepromočive podloge iz DM-a i preko tetru da bude ugodnije. Ja ih imam svuda po stanu gdje spuštam D. kad nije na rukama/slingu, dakle, na kutnoj garnituri, u kindaču (u kojem nije skoro nikad), na veš mašini u kupaoni, na našem krevetu gdje svi skupa spavamo (preko stavim manju plahtu, presavinutu), na stolu za prematanje. Uglavnom ih ponekad malo zapiški, ali stavim da se prosuši pa koristim ponovo. A Mulleru ima i onih pamučnih nepromočivih. Planiram si to nabaviti za krevet jer će biti ugodnije na tome spavati.
    Umjesto da trčiš do WC-a, imaj pored sebe malu posudicu pa nek obavlja u nju. Čisto da dobiješ dojam veličine, mi koristimo neku okruglu od sladoleda od 2l, mislim. Staviš među butine i njega iznad. Ima negdje mikkina fotka. Njena je za palačinke mutit. mikka?
    Ako baš hoćeš da obavlja iznad WC-a - Na veš mašinu sam stavila debeli ručnik, preko nepromočivu podlogu i na to tetru. Tu ga razmotam i hop iznad školjke. Još sam iznad na kvaku od ormarića objesila mobil pa se zabavlja.
    Za noć nemam nekog pametnijeg rješenja osim da ga ne pokrivaš cijelog nego samo deblje obučeš gore i noge (dokoljenke), a među noge uložak od tetre. I da ga pokrivaš zasebnim pokrivačem da ne uneredi i vaš. Možda da jače zagrijete pa ga pokriješ samo sa plahticom. Isto možeš pored kreveta držat posudicu pa u nju. Čitala sam da su neki malci piškili u čašu.

  22. #122
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Kljucic super!!
    Mi smo tek na početku puta, i evo nikako da izbjegnem 3 P's: popiša me, posere i povrati...jutros sam hvatala i tek što sam dotrčala do wc-a mali se skroz na skroz istrese po meni
    Ali i to je početak......idem sad čitat malo vaša iskustva da se ohrabrim.
    Spirice dobrodosao medju gologuzane
    Roza Groza samo polako uhodacete se, bas mi je drago da si tu
    Posljednje uređivanje od kole : 13.03.2010. at 11:36

  23. #123
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Čitala sam da su neki malci piškili u čašu.
    moj S. je piskio u flasicu sa sirokim grlom, ali to tek kad je poceo stajati

  24. #124
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    kole kako vama ide?
    Moj se već dva dana zapišava pa smo djelomično u peleni jer je prebrz. Ili sam ja prespora

  25. #125
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    klucic mi smo sad super, nezgoda i ako se desi uglavnom sam ja kriva tj forum , Ana uredno javlja kad joj je sila. a imali smo i te faze kao i vi, zapisavanje iz nekog bojkota ali to prodje, ja sam inace pelene spakovala i vise ih uopste ne koristim
    opusti se vazno je da je on suv a bojkot ce proci, mi smo ih vec nekoliko prosli.

  26. #126
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    A pre neki dan u parku sam zaboravila da joj skinem pantalone a stavila sam je u poziciju, ona se lepo popiskila i na svu srecu nije vikala kako ume kad usluga nije kako treba

  27. #127
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Po danu mi je jasno da se zapišava jer je to uglavnom moja krivica jer sam okupirana nečim drugim. Jučer sam npr. morala malo pospremiti pa sam mu stavila platnenu jer ga nisam mogla pratiti. I ne čujem ga od usisavača ili vode dok perem suđe. Ili kad zaspi u drugoj sobi pa se tiho probudi i ne javi se. Dogodi se zapišavanje i kad ga netko drugi nosi. A svaki dan dođe moja mama da ga malo ponosa da si ja bar pojedem u miru ili obavim nešto drugo. Onda ga pogubim.
    Ali muči me noć. Mislim da se kod nas pokvarila formula buđenje=piškanje=cicanje. Izgubio je svoj neki red. Piški dosta rjeđe. Zastenje, meškolji se, odnesem ga, ali ništa. Spava Odjednom ima jako čvrst san. Onda ispadne da je htio cicu. Inače nije baš jasan u davanju signala. Ne mogu reći da neki "kme" znači ovo, a drugi ono (ili ja ne kužim svoje vlastito dijete ) pa se uglavnom ravnam po tajmingu i filingu.
    Bliži nam se skok u razvoju, jel to problem?
    Posljednje uređivanje od kljucic : 17.03.2010. at 10:20

  28. #128
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Nije problem, kljucic, samo treba strpljenja. Bit će boljih i lošijih dana.

  29. #129
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    klucic samo se opusti, uhodacete se polako. ja sam primetila da A. manje piski kad se blizi pun mesec.
    A ona je meni jako puno na rukama tj u marami pa je zato lako hvatam, ali pocela je i da se oglasava kad je neko drzi, dozove me

  30. #130
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ma, i D. je u principu dosta po meni, ali po doma baš ne želi biti u slingu/marami jer gospodin želi da ga se nosi da sve vidi, a u nosiljkama nema pregled nad situacijom i ne voli kad je sputan/stisnut. Fina guzica
    Ja sam si mislila kak će baš biti super da ga mogu nosit i dojit, ali položaj koljevke ne dolazi u obzir ni pod razno. Samo vertikala. A onda fakat ništa ne stignem napravit (mislim, ono osnovno, tipa nešto pojest možda?) jer mu cica mora non stop bit pod nosom, čak i kad spava, inače se probudi za 15 minuta.
    Za sad smo se nosili samo križ i dupli križ i tummy-to-tummy. Mislim da lagano mogu probat i ostalo jer je jako čvrst. Budha bi došao u obzir, ali mislim da još uvijek ne znam baš dobro namjestit nogice

    Nego, nemojte se smijat, ali da li postoji neki bespelenaški bonton? Npr. da li je ok da on kaka u posudicu u čekaoni kod pedijatrice? Ili u kafiću? Recimo da WC nije opcija. Govorimo hipotetski.

  31. #131
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Kljucic, meni je to ok, pa mame djecu presvače gdje stignu, zašto dijete ne bi kakalo u posudicu? Samo ti daj!

  32. #132
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    slazem se sa Anci

  33. #133
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Mi smo se bas uhodali i super nam je, sad smo mnogo vise napolju pa zapisavamo drvece i poneku zgradu. Pre neki dan smo tako piskilu uz zgradu mog nekadasnjeg faksa na blagoj nizbrdici a u susret malim potocicu isao je policajac

  34. #134
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    (otisao mi je post nedovrsen )
    koji je verovatno mislio da halucinira...
    ma presrecna sam sto smo gologuzi a i Ana je nekako imam utisak otvorenija i prisutnija, pripisujem to boljoj komunikaciji

  35. #135

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    pa ja bi vani to napravila čim diskretnije, u kafiću mislim da ne bih, jedino da bas nema nikog ili da smo u nekom malo izoliranijem dijelu.
    Ja sam uvijek išla u neki skriveni kutak, čak i vani u parku smo išli najčešće iza nekog drveta.
    Jedino gdje nisam baš pazila je plaža, stavila bih joj vrećicu ispod nje i ona bi to obavila u vrećicu i bacili bi to u smeće.

  36. #136
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    kole super da vam ide
    Koliko tvoja sad često piški? D. piški jako puno do 14, svakih pola sata, a onda jako malo (ja brojim dok piški i u zadnje vrijeme nabrojim samo do 4, a ujutro i do 8) i rijetko (svakih sat, dva). Danas smo se iz dvosatne šetnje vratili suhi.
    Ja još uvijek ne kužim znak za piškenje i nemam živaca za nezgode jer kad se zapiša, popiša i mene i sebe i okolo. Nemam ja tolko robe kolko on može popišat.

  37. #137
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    pa ja ne brojim ali svakako ne cesto, secam se da je S. tako puno piskio. A. nocu jedva dva puta piski, ali onda po budjenju u roku od sat piski jedno 4 puta. tako da je ujutro drzim iznad nose dok sam na forumu kad nije u marami vice kad joj se piski a u marami i "skace".
    primetila sam jedino da ako ne kaka jedan dan onda vise piski dok se ne iskaki a onda kao i obicno.
    klucic najvaznije je da je on suv kako god
    za suvu setnju

  38. #138
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je f. kakao i u busu iz beograda za zagreb

    sta ces. kad se jednom nauce da ne kakaju u pelenu/gace, tesko je raditi suprotno. wc nekad nije u blizini, a oni ne mogu ni previse trpiti, pa se covjek snalazi kako moze. za ove cekaonice, avione, autobuse i takva mjesta je mozda ok nabaviti posudu s poklopcem, da mozes zatvoriti i zbog smrada (kad su veci, pa drek dobije onaj "pravi" miris , i zbog nemogucnosti bacanja i ispiranja. znaci posuda s poklopcem, pa u vrecicu, pa u wc kad stignes.

  39. #139
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    mikka odlican predlog

  40. #140

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    ajde onda da se i ja hvalim tim kakanjem u busu, istina to je napravila starija i više nije bila bespelenašica, već je bila velika, isto nije bilo izlaza, i to dva puta u malom razmaku, jednom rukom pazila na mlađu koja još nije ni hodala, a drugom drž nju, zapakirala u duplu vrećicu i još u ruksak, meni nije smrdilo, ali nas je jedna gospoja gledala pogledom "ne mogu vjerovati". To je bila situacija gdje nemaš izbora.
    Ima i onih putnih tuta bez dna, gdje se umjesto dna navuče vrećica pa je možda i to praktično, ako nekome paše, moje su uvijek voljele bit na rukama, pa bi ispod stavila vrćicu, bez vrećice u ruksaku nigdje se ne ide.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    nama bas i ne ide nesto najbolje.
    on piski i dalje po malko.
    desava se da ne piski kad spava, do 40 minuta. znaci sigurno u snu ne piski, dnevnom snu.
    ali piski kad god je na stomak okrenut.
    i dalje se ne ispiski dugo vec samo strcne i to je to, nekada duzi nekada kraci strc, ali desava se da dok ga drzim piski za pauzama od po minut i vise.
    ili ga spustim, pa malo ostavim na podlozi za prematanje i onda opet podignem i on opet strc.

    nemamo signala.
    kad ga stavim u poziciju da piski.. pitam ga hoce li da piski. psshhhh ne govorim jer cesto kad treba da spava pa je nemiran kazemo mu shhhhh, to je vec navika odavno.
    za kakenje ga isto pitam, hoce li kakiti.

    ima neko neki predlog jos?

  42. #142
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Nemam ti šta za reći. Možda bude bolje s vremenom. Ja se uvijek sjetim aque kad klonem duhom. Na nekom starom topiku je rekla da joj uopće nije jasno zašto nije odustala jer su imali i po 10-15 nezgoda dnevno.
    Koje je uopće mjerilo uspješnosti u EC? Što znači "ne ide nam"? Kada osjećamo da smo "zakazali"?

  43. #143
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam ti šta za reći. Možda bude bolje s vremenom. Ja se uvijek sjetim aque kad klonem duhom. Na nekom starom topiku je rekla da joj uopće nije jasno zašto nije odustala jer su imali i po 10-15 nezgoda dnevno.
    Koje je uopće mjerilo uspješnosti u EC? Što znači "ne ide nam"? Kada osjećamo da smo "zakazali"?
    mi smo nekad imali 100% - u gace bilo je povezano ili s zubima ili nekim napretkom u razvoju. dobro je zbog zivaca nekad staviti (platnenu) pelenu. al zbog nekog inata nama to ne ide mi smo takve situacije rijesili tako da smo kupili stvarno puno hlaca (donih dijelova trenirki) pa smo mijenjali kao sto bismo promijenili platnenu pelenu. stvarno se uvijek nakon neke faze situacija promijenila. jel puze? isto uvijek kad smo ju nosili bi imali odlican rezultat (mislim da svi imaju vise manje takva iskustva,).

  44. #144
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    kljucic kako ide?
    mi smo uglavnom suvi, najbolje nam je kad smo u parku.volimo zapisavati drvece ali i zgrade nisu neomiljene

  45. #145
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Baš si razmišljam ovih dana kako ću se malo javiti. I nama ide dobro. Malo sam si ja posložila neke stvari u glavi. Puno sam čitala stare teme "Od rođenja bez pelena".
    Faza zapišavanja je prošla, a ja sam duboko udahnula i krenula ispočetka. Platnenu mu stavim ponekad, ali to je sve rjeđe. Služi mi kad se hoću isključit i uzet predah, za u goste i u šetnju. Uskoro ću dobiti još tih donjih dijelova pa više neću imat paničan strah da neću imat kaj obuć djetetu Uostalom, kad smo doma, popišano stavim da se prosuši pa obućem ponovo jerbo nemam tolko veša za napunit mašinu, a u duhu recesije mi se ne pali mašina za oprat tri stvari, a na ruke mi je mrsko prat. I malo je sad lakše jer je ful prorjedio pišanje. Sljedeći korak je skroz izbacit pelenu. Malo sam to odugovlačila zbog one zimurine jer mislim da baš ne bi bilo ugodno hodat popišana na minus temperaturi, a i zbog vlastite nesigurnosti kak će okolina reagirat. Sad smo se uhodali, ja sam puna samopouzdanja pa možemo korak dalje.
    Btw, pišali smo u vrećicu u autu, ali je na veliku radost MM vrećica bila šuplja .

  46. #146
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Btw, pišali smo u vrećicu u autu, ali je na veliku radost MM vrećica bila šuplja .
    divno
    A. je juce dva puta zapisala MM-a reklo bi se jer joj je to bilo zabavno. ocito joj se svidela njegova reakcija, a naravno da ga je zapisala posto ju je obukao misleci da ipak ne zeli piskiti

  47. #147
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Prefriganci mali
    Nego, mi smo noćas imali dva zapišanca. Da ne kažem da uooooopće nisam skužila da je popišan, u stvari sa smo popišani. I uopće ne znam zašto mi je prije to bila neka tragedija :/

  48. #148
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Btw, pišali smo u vrećicu u autu, ali je na veliku radost MM vrećica bila šuplja .
    umirem

    kljucic, bus dolazila na zelendan? bit ce radionica o bp-u, a nema bebe za "pokazivanje". jesi za da malo pokazujemo kako se to beba drzi i ovo ono na Davidu mozda?

  49. #149
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Naravno da dolazim. Prijavila sam se već. Davida rado "iznajmim" ako će bit za suradnju. Moram priznat da me malo frka. Valjda bude miran.

    I moram reći da je danas dosta bio u peleni jer smo išli u grad nešto obaviti i još uvijek se baš ne snalazim u takvim "izvanrednim" situacijama
    I kako ste rješavale pitanje autosjedalice? Mislim, gradska gužva i nemaš gdje stat!
    Cijeli dan 20% u WC (iako je ova noć bila suha ), ali mislim da je to reakcija na neke promjene i intenzivan dan (više smo izbivali iz kuće nego obično). A i ovih dana smo savladavali dojenje u slingu (Koje je to olakšanje!) pa se ja jednostavno ne mogu na sve skoncentrirat.

  50. #150
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam im u AS uvijek stavljala pelenu kad su bili mali. kasnije bi ih prije puta stavila da se popisaju, i obavezno bi stajali kad se probude da se obave. na kracim putovanjima (ovo po gradu i to) ne bi stavila pelenu ako bi netom prije ulaska u auto pisali. inace bi, jer ako ne stanes na vrijeme imas i mokru sjedalicu, a to nije bas prakticno

    kljucic, super da dolazis!

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •