Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 255 od 255

Tema: Dan za danom- bespelenaši 6 mjeseci nadalje

  1. #251

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    hvala kole na odgovoru. nadam se da ce se i moj prilagoditi, zapravo zao mi je sto je nazadovao ali nadam se da ce ovo ljeto donijeti skidanje pelena pa ce od jeseni biti lakse

  2. #252
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    moj mali bespelenas je presao u skupinu preko 6 mjeseci pa vjerujem da nam je sad ovdje mjesto?

    moram se pojadati

    nakon punih 5 mjeseci vise nego uspjesnog bespelenasenja, s 100% kakanja u lavabo i niti jedno u pelenu niti igdje drugdje, odbija ici na wc uopce. samo se izvija, nema sanse, niti piskiti niti kakati, mozda jednom dnevno pristane. a piski i kaka na veliko. sad je u fazi propuzavanja, voli biti sam na podu, tj ne trazi da ga se non stop nosi kao do sada, i mogla bih imati 200 pari hlacica a ne bi mi bilo dosta. non stop piski posto je skoro stalno na trbuscicu, kaka iskljucivo na trbuhu isto, ma jedino su nam noci OK. i poklekla sam, stavim mu pelenu

    sto drugo? kolko traje takav strajk?

  3. #253
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ma stavi mu pelenu ak ti je tak lakse, ne brini. sad je u fazi propuzavanja pa mu ec nije ni u primozgu, bit ce to bolje kad shvati da mu puzanje i hodanje nece pobjeci

    nudi mu i dalje kad je miran, prije i poslije spavanja ili kad god mislis da bi prihvatio

  4. #254
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    evo da se malo javimo: poluplatnenopelenaši od početka, početkom ljeta izašli iz pelena (dakle negdje s 8 mj). sada imamo već 13,5 mj i pelene su davno poklonjene dalje, a ona trenira moć protestiranjem kod svake preporuke tute ili wc-a. i onda se sakrije negdje u kut i popiški. kakanje srećom uglavnom skužimo kad počne pa stignemo reagirati, ali za piškenje mi je baš žao jer je zima i hladno je, a čak je i vani počela piškiti u gaćice, što je prije bilo nezamislivo (doma je zapišavala uokolo, ali vani smo mogli biti cijeli dan bez ijedne nezgode). vidim da je bilo sličnih iskustava - imate li ideju koliko bi takva faza mogla trajati? poslijednjih dana primjetila sam da je počela stavljati ručice dolje u trenu kad počne piškiti - kad bi barem to učinila koji tren prije

  5. #255
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je ta faza trajala do nekih 16-17 mjeseci, isto je bila zima, al ja sam tad uredno stavljala pelene kad bi isli van ili u goste, nije mi se dalo da ju presvlacim na minus 20 ili da u gostima brinem hoce li se popisat po kaucu, kad je pocela pricat govorila je 'kaka' za sve, pa kad sam skuzila da je skroz pouzdana vise joj nisam stavljala uopce

    s njom mi je fakat najlakse prosao taj period bunta, prohodavanja i svega.

    naravno, i kad je nosila pelene sam nudila i reagirala na znakove, ali opet sam bila kul oko ostaloga, da idem ponovo opet bi tako napravila

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •