Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 100

Tema: bioenergija

  1. #51
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    I ja sam zvala taj broj u Sloveniju i rekli su mi da je sve puno do 9 mjeseca te da nazovem krajem 6 da provjerim da li će preko ljeta imati tretmane :/

  2. #52
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Evo da i ja nešto kažem na ovu temu.
    Ja sam išla kod bioenergetičara u Veliku Mlaku. I to tri ciklusa. Jedan od ta tri ciklusa je bio i onaj kad sam išla na prvi IVF a u potpisu vidite kako je završio Nažalost, meni nije pomogao. Išla sam i slijedeći ciklus jer je bio jako iznenađen što nismo "uspjeli". Za njega sam saznala preko brata, on je imao loš nalaz spermiograma i također su počeli pripremama za IVF, već su i terapiju nabavili kad mi je šogorica ostala prirodno trudna :D Ne kažem da on ne "pomaže" ali eto meni nije pomogao. Inače, tretman ne naplaćuje ali je nepisano pravilo da zaposleni ostavljaju barem 100kn, a nezaposleni 50kn.

  3. #53
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Pozdrav,

    podižem ovu temu jer imam jedno pitanje. Po svemu sudeći u petak ako bude sve OK bi trebao biti transfer a ja bi baš u petak bila kod bioenergičara. Da li netko zna da se nakon ET smije kod bienergičara???

    Hvala unaprijed.

  4. #54
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ana39 prvotno napisa
    kodeks bioenergetičara o kojem sam vam pričala i kod kojeg sam išla u Slo to znači i kodeks njegovih učenika je da se terapija ne naplaćuje...(ostalo je stvar dobre volje) razlog je u tome da se čovjek koji dođe po pomoć ne opterećuje novcem kako protok energije ne bi bio ometan...
    ja kod bioenergetičara ne plaćam bioenergiju, već njegovo vrijeme. mislim da to treba razdvojiti. čovjek ima svoj cjenik, i mislim da je poštenije tako - nego "ostavi koliko želiš" - ili još gore "ostavi koliko misliš da vrijedi". to mi je veće opterećenje.

    magi7, ne znam kod koga odlaziš, no ne vjerujem da je odlazak nakon ET-a problem. ja nisam u kategoriji potpomognute, no znam da sam nakon drugih tretmana klasične medicine znala odmah otići i kod bioenergetičara, jer je njegov tretman bio "dopuna" klasike.

    sretno svima

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno

    bok

    jako zanimljiva tema, ima koga tko je ostao trudan bioterapijom.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno

    jako zanimljiva tema ima tko da je zatrudnio nakon bioterapije.

  7. #57
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ne znam jeste li sinoć gledali 8.kat bio je bioeneričar o kojem se ovdje pričalo kao gost emisje.
    Zanima me što je bilo sa svima vama nakon tretmana da li je što pomoglo?

  8. #58
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    mi bili kod nekog no name prije 2 godine...nije pomoglo tada ali smo sada trudni...
    možda je odgođeno djelovanje

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    VŽ.
    Postovi
    305

    Početno

    i ja bila kod no name bioen. u ciklusu kad sam ostala trudna,e sad dal je pomoglo ili ne,ne znam, ali glavno da je mali miš s nama

  10. #60
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Baš lijepo Nina, nekako skupljam iskustva za i protiv onih koji su bili jer sam i sama na vagi da li još to probati

  11. #61

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    VŽ.
    Postovi
    305

    Početno

    nemas kaj izgubiti,a bar znaš da si i to probala,sretno

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    70

    Početno

    Cure, ako ja sada uspijem, javim vam jer to će biti i zbog bioenergetičara.

  13. #63
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ima li netko broj od dalmatinskog bionenergeticara (po mogucnosti ucenik gospodina iz slovenije)? moze na pp

    jos pozitivnih iskustava tj. pozitivnih testova/beta?

    cula sam da klinike vanka pod normalno koriste alternativnu medicinu kako dopunu standardnom postupku. pogotovo akupunkturu.

  14. #64
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Meni je učenica "onog našeg iz Slovenije" radila tretman na daljinu u 4. mjesecu prije treće neuspješne inseminacije (i moram priznat da sam za vrijeme tretmana osjećala toplinu i kao neko muljanje u predjelu trbuha). Onda mi je rekla da ipak treba neko vrijeme nakon tretmana da sve dođe na svoje. AIH nije bio uspješan, ali u 7. mjesecu smo bili na 1. IVF-u i to je bilo BINGO

    E sad, u međuvremenu smo kupili zaštitu od zračenja za krevet (spavali smo na katastrofalnom mjestu, a nemamo mogućnosti pomicanja kreveta zbog prostora), a i ja sam otkrila malo špovišeni TSH, tako da je teško reć da li je tretman ili sve ili ništa od toga, ali evo, ja sam trudna

  15. #65
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ma da, ja se predbilježila al navala je velika tek možda u 5 mj.dođem na red

  16. #66
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Curke,bioenergija vam ne može nikako škoditi,samo pomoći. To je terapija energijom koja jednostavno potiće cirkulaciju i imunosistem organizma. Evo ja sam upravo završila tretman kod učenika od ZD iako momentalno ne idem u nikakav postupak. Ja to shvaćam kao ulaganje u sebe i rad na sebi jer,barem je tako kod ovih gdje sam bila,ćuje se puno poučnih i pozitivnih priča koje osim što napune tijelo napune i dušu!
    Zato samo naprijed!

  17. #67
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, ja se predbilježila al navala je velika tek možda u 5 mj.dođem na red
    Je se to na moj post odnosilo? KOme si se predbilježila? Njemu u Sloveniji ili?
    Ja ti mogu dat kontakt od te žene iz Rijeke, njegove učenice, ako hoćeš.

  18. #68
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Moj post se odnosio na ovog u Sloveniji, al pošalji mi i broj od te pa možda odem prije do nje

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Dali je neko cuo za Rudolf Vojnic tunic on lijeci neplodnost. Ako iko zna sta o njemu molim vas podjelite vase izkustvo.

  20. #70
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja cekam rezultate tretmana na Bledu. Kako god, to je bilo jedno posebno iskustvo koje bih svakome preporucila ali o terapeutskim ucincima mi je tesko govoriti.

  21. #71
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    A kada si bi la na Bledu Taca?

  22. #72
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja sam bila zadnji tjedan u studenom. Jos uvijek se pitam sta se to tamo dogada jer sam prvi put dozivjela neke stvari u koje inace ne bih vjerovala, posebno sto sam vrlo nesklona bilo kakvim "cudima". Bez obzira sto tamo dolaze ljudi sa raznim vrlo ozbiljnim dijagnozama, vlada posebno opustena i pozitivna atmosfera. Mi smo se smjestili u apartman 15ak min setnje od hotela u kojem se odrzavaju tretmani i to bih svima preporucila jer znacajno smanjuje cijeli trosak. Tamo vas nitko ne pita za lovu, mozete otici a nitko nece trepnuti, sve je stvar vase dobre volje.

  23. #73
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    taca70,kod svih njegovih učenika nitko ne pita za plačanje. To je njihovo nepisano pravilo. Evo ja sam odradila svoju terapiju prošli vikend kod njegovih učenika i jako sam zadovoljna. Koliko sam vidjela,zadnji dan neki su ostavili kovertu,a neki ne.

  24. #74
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Glacova, znam da je to njihov kodeks ali bez obzira na to ja ne ocekujem da ce se netko sa mnom baviti i posvecivati mi svoje vrijeme bez ikakve naknade. Ipak, postoje ljudi koji u tom trenutku nisu u prilici izdvojiti novce a potrebna im je pomoc i s te strane je to vrlo humana gesta. Sad mi je muka kad vidim kako sam nekima bila "ovca za striganje".

  25. #75
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Ja sam za tretman platila koliko sam mogla. To mi se čini ok, ne osjećam se dužna nikome ništa, a opet si nisam poremetila kućni buđet zbog toga.

  26. #76
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    1/ Jednom, prije nekih 15-ak god., još nisam bila udana, kućni gost je bio jedan bioen. iz Rijeke koji radi u inozemstvu, "dijagnosticirao mi je jake glavobolje kojih, nakon 20-min tretmana u mojoj kući , nije više bilo. Godinama. Iskustvo - mrak pozitivno!
    2/ Prije 3-4 g. bili smo (mm i ja) kod nekog bioen. negdje blizu Obrovca. Nisam imala neko poz. iskustvo obzirom da mi je rekao da nemam dijagnozu (MS, dokazana na 4 različite magnetne rezonance, i očitavanje slika kod naših i talijanskih doktora - nekih 6-7). Mlatarao je oko mene nekih 30-40 min, proučio astrološko slaganje mene i mm, uzeo, ako me mozak još dobro služi, nekih 800 kn. Nijednom rječju nije spominjao moj ili MM problem za začeće.
    A za g. D. i njegove učenike čujem jako puno pozitivnih stvari! Krajnje mi je vrijeme da stupim u kontakt! Stalno kao nešto to odgađam, a možda ipak pomogne! Nikad neznaš dok ne probaš!
    Ako ću i ja dočekati što i Cranky, pristajem na sve!

  27. #77
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Snekica i ja ti želim da što prije dočekaš ovo što i ja

    Btw isprazni inbox

  28. #78
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Evo, jesam

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    132

    Početno

    Nakon 4 neuspjela IVF-a iz očaja smo otišli kod bioenergičara, prvi slijedeci ciklus sam zatrudnila (prirodno)... Nase malo cudasce sad ima 6 mjeseci... Mislim da svakako vrijedi probati, nista se ne moze izgubiti, samo dobiti.

  30. #80
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    ima li netko broj od dalmatinskog bionenergeticara (po mogucnosti ucenik gospodina iz slovenije)? moze na pp

    jos pozitivnih iskustava tj. pozitivnih testova/beta?

    cula sam da klinike vanka pod normalno koriste alternativnu medicinu kako dopunu standardnom postupku. pogotovo akupunkturu.
    Čujem da jedan od učenika iz Splita ima skup u hotelu Park ove dane.

  31. #81
    olea77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    420

    Početno

    Cure,da se i ja javim na tu temu,kako se godinama borimo sa neplodnošču isprobali smo sve metode liječenja od pripodnih lijekova,travara,bioenergičara i za sve što smo čuli smo probali paralelno sa medicinom.
    Prije dvije god.bili smo u zg šestine kod učenika bioenergičara sa Bleda i bila sam jako zadovoljna,terapija je trajala 4 dana.
    Osječala sam se dobro,smireno i od toga nisam bila dosta dugo bolesna osječam da mi je imunitet bio jači,a i mm je to isto potvrdio.
    Sada mi je želja otiči na Bled ali me zanima jel se dugo čeka na red za terapiju.
    Negdje sam pročitala ako se odsjedne u hotelu gdje se održava bioterapija da se ne treba naručivati na jer u sklopu boravka u hotelu može se ići na terapije.
    Ako netko zna o tome napišite mi.
    Inaće mislim da je to dobro i da bi svaki čovjek bar jednom godišnje trebao ići na to,a ne kada dođe bolest ili problem što tek onda budemo svjesni.
    Ne može odmoći a dosta je bitno po gotovo u ovo stresno vrijeme.Tarife nema ostavite koliko ste u mogučnosti i koliko želite.
    Taca70,molim te reci mi jeste dugo čekali na termin kako ste se naručili,koliko vas je ispao smješaj,koliko ste ostali?možeš poslati na pp ili svjedno.
    Ja na prolječe planiram ići na ivf,a prije toga voljela mi otići na bled.
    Pozdrav svima,

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    1

    Početno

    dali si išla u osijek i kako je prošlo,molim te javi,jako me zanima i ja bih otišla...

  33. #83
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Cure da li koja od vas ima iskustva s poznatom homeopatkinjom iz Splita

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    17

    Početno

    dragi moji,mogu vam prenjeti svoje iskustvo o bioenergiji ZD na bledu.čula sam za njega od jako poznatog i utjecajnog čovjeka u hrvatskoj i po njegovoj preporuci odlučimo ja i suprug otići.čovijek je pun sebe direktan,možda malo bahat na prvu,ali odaje dojam da stvarno zna što radi.naša diagnoza je azoospermija zbog kemoterapije na što je on rekao nakon prvog ciklusa od 4 dana pojavit će se spermići....kad ono ništa.odemo mi opet računamo nikad ništa nije išlo treba ponoviti još 4 dana i opet ništa.njegovo obrazloženje je da je prošlo puno godina od kemo i da će trebat vremena da se nešto postigne al da je on siguran u uspijeh.e sad mislim se ja kako mi nema goreg od toga da mi garantiraju uspjeh a da tretman nije ni počeo ali naš boravak gore ,doživljaj ljudi,bolesne djece kojima je meni na oči pomogao,daju nadu da će se ipak nešto dogoditi....moram napomenit da su mi ti odlasci na bled terapija i odmor za organizam....osječaj opuštenosti,mira i osvježenja su svakako plod te energije,i to su potvrdili muž i njegovi roditelji koji su cijelo vrijeme bili s nama....što se tiče cijene -nema je plačamo pristojbu za boravak na terapiji nekakvih 30 eura po osobi a na kraju ako želiš i koliko želiš u kuverticu.naglašavam to nije obavezno-dobra volja.inače bili smo u apartmanu koji je presladak i puno jeftiniji od hotela.spremamo se opet ići jer stvarno vjerujemo da u tome ima nešto..eto toliko od mene

  35. #85
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    ima li netko broj od dalmatinskog bionenergeticara (po mogucnosti ucenik gospodina iz slovenije)? moze na pp

    jos pozitivnih iskustava tj. pozitivnih testova/beta?

    cula sam da klinike vanka pod normalno koriste alternativnu medicinu kako dopunu standardnom postupku. pogotovo akupunkturu.
    podizem......i mene zanima u dalmaciji dobar bioenergeticar

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Nenad Buselic i Splitu

  37. #87
    bigbigmam avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    33

    Početno

    Evo http://www.hotel-josipdol.com/bioterapija.html
    za sve informacije nazovite i dogovorite termin ako ste zainteresirane.
    Ja sam surfala i slučajno naletila, tako da nemam pojma o ničemu, ali čitajući Vas saznah i za to!!!
    Sve vas

  38. #88
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Provjereno znam da akupunktura pomaze ona nije alternativa ,ona je grana medicine samo što kod nas nije još toliko aktulana. Ja sam išla i zahvaljujuci njoj sam imala svaki mjesec ovulacije, a i kas cu ici na posupak prije i poslije postupka idem na pikanje ,vodim kolegicu Ivanu sa sobom, ona je inace anesteziolog ,ako nekoga zanima moze mi se slobodno javiti ,pa ja vaše podatke joj prosljedim.

  39. #89
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    A što se tiće bioenergije,nije na odmet samo da idete nekome tko stvarno zna kaj radi, bar da vas opusti prije postupka. I inace ,jer ja trenutno pokusavam pronaci svoj duhovni mir (znam da je teško) ne razmiljati o tome kaj me čeka ali vrijedi pokušati.

  40. #90
    crna-ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    <3 RI <3
    Postovi
    134

    Početno

    Pozdrav..trebala bi preporuku nekog dobrog bioenergetičara na području Rijeke ili Istre

  41. #91
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ima jedna teta u Puli i jedan čovjek blizu Poreča. Čujem da je i u Rijeci netko dobar. Sad- šta ti je bliže.

  42. #92
    crna-ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    <3 RI <3
    Postovi
    134

    Početno

    Rijeka definitivno najbliže, nisu ni Pula ni Poreč preko svijeta. Ako imaš kontakt ili nešto da mi pošalješ na pp

  43. #93
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Bilo je prije na Srdočima (Rijeka) u mjesnoj zajednici organizirano 2x mjesecno po Dumančićevoj metodi. Ljudi su hvalili...bila i ja.

  44. #94
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Evo, možda pomogne: http://www.biohealing.com.hr/bioener...nka-domancica/

    Nemam vlastita iskustva u Rijeci, ali ako te zanima iskustvo u Zagrebu, imamo ga i pozitivno je, ali ne iz područja na koje se odnosi ovaj podforum, nego "obične" bolesti kralježnice i slično.

  45. #95
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja sam cijelu trudnocu na reikiju , sa rjeckog podruzcja ne poznam nikoga tko se sa tim bavi. Ali znam pulezanku koja je doktorica i koja se bavi alernativnom medicinom.

  46. #96
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Još ne možeš primati pp pa pošalji svoj mail. Ili napucaj još 5 postova pa možeš i na pp
    Posljednje uređivanje od Snekica : 31.12.2013. at 08:50

  47. #97
    crna-ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    <3 RI <3
    Postovi
    134

    Početno

    snekica..evo trudim se napucat postove pa ćemo onda preko pp
    Hvala svima na odg i na linkovima..budem malo isčačkala

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    ja sam išla na tretmane kod "lokalnog" bioenergetičara, na preporuku legice, i oba puta ostala trudna, e sad, da li od tretmana ili bi jednostavno taj ciklus bio dobitni svakako - neznam.

  49. #99
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ja i mm smo išli prije godinu ipo kod jedne bioenergetičarke (koja je mom mužu još prije pomogla u problemima sa kičmom), ali za naš problem neplodnosti nije pomoglo. Radila je dosta na meni i na mužu (da mu se poboljša spermiogram) i ne mogu reći da se nisam dobro osjećala, napunjena energijom i pozitivom nakon njenih tretmana, ali kod spermiograma nije bilo baš nikakvog pomaka, spermiogram još i gori bio nakon tih tretmana. To je naše iskustvo.

  50. #100
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj glacova prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,bioenergija vam ne može nikako škoditi,samo pomoći. To je terapija energijom koja jednostavno potiće cirkulaciju i imunosistem organizma. Ja to shvaćam kao ulaganje u sebe i rad na sebi jer,barem je tako kod ovih gdje sam bila,ćuje se puno poučnih i pozitivnih priča koje osim što napune tijelo napune i dušu!
    Zato samo naprijed!
    ja idem vec 1,5 god, dodje u os cca svaka 2,3mj.. bas dolazi opet u pon i jedva cekam!!
    krenula sam zbog bolova u vratnoj kraljeznici i neplodnosti tj. pcos-a... vrat mi je nakon prve seanse bio "izlijecen", a sa neplodnosti eto jos vodim borbu...
    ne mislim da ce on nekim cudom napraviti nesto pa da ja ostanem trudna ali jako se dobro osjecam kad idem tamo, napunim si baterije, one lose ispraznim, puno lakse i bolje mi bude, i tocno vec pred kraj tih 2,3mj osjetim kako mi fali i kako imam potrebu otici... ici cu i dalje, nije mi puno uloziti te sitne novce u sebe, jos pogotovo zato sto mi je ugodno i dobro... a nadam se jednom kad dodjem do svog cilja i ostavarim si najvecu zelju da necu ni onda odustati i prestati ici
    mm nikad nije isao sa mnom, on je skeptik teski i misli da je to sve bacanje novaca u vjetar svako po svom

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •