Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prof Zech - IVF/ICSI-IMSI u Austriji - što znate.....

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5

    Početno Prof Zech - IVF/ICSI-IMSI u Austriji - što znate.....

    Bok cure

    Skoro 5 godina smo u ivf svijetu; imala sam 5 stimulacija: 3 na VV, 2 u Mb, nekoliko smrlića se vraćalo, par prirodnjaka - nikada nista. MM ima AOT (tj lose spermice, kako se to vec kaze...) a ja - godine (39). Cinjenica sto izgladem 10 godina mlađe samo je, nažalost, lažna utjeha. Odlučili smo ići u Austriju kod prof Zecha (www.ivf.at). Navodno su vodeći u polju potpomognute, a radi IMSI koji je nama jako vazan, ako je problem u MM, naravno....
    Pisem i otvaram novu temu sa pitanje o vasim iskustvima u spomenutoj klinici (koja ima svoje ambulante i njemačkoj, češkoj....). Koliko ste tamo placale? Za IMSI traže cca 5.000,0 Eura, bez lijekova.
    Ujedno, pitanje je postoji li negdje u Europi klinika koja radi IMSI a da je cjenovno povoljnija? Je li tko od vas bio kod prof B. Bartoova u Izraelu? On je voedeći na polju novih isci tehnika i proučavanja spermića.
    Pa eto...ako ima tko neko svoje iskustvo glede IMSI-a, prof Zecha, općenito ivf-a u u njegovim klinikama.... javite se.
    Pozdrav

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    192

    Početno

    Sto se tice IMSI-a mislim da ce ti se javiti Bebomanka, ona je, cini mi se to odradila negdje u Austriji...nazalost za ostale centre ti neznam...Brisel je jako dobar,navodno, sa muskim sterilitetom, a da li rade IMSI ne znam, znam za dva slucaja cura sa azoo koje su kod njih uspjele nakpn biopdije testisa, a rade PGD...isto,pokusaj na azoo podforumu, cure mozda nesto znaju

  3. #3
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    natasja,nisam ti baš upoznata s tim doktorom,ali mi se evo spremamo za u grz kod dr.Urli u ivf-institut. znam da su cijene sveukupnog postupka od 2500-3300 e, zavisi o ljekovima. eto,nadam se da sam ti bar malo pomogla,bar šta se cijena tiće..

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    IMSI radi doktor Emre Karatekelioglu u Istambulu. Neznam koja je cena, nisam ga jos kontaktirao ali sam cuo da je on jedan od doktora koji je radio sa Dr. Schlegel-om koji je otkrio Micro TESE. Jedan je od vodecih strucnjaka u Turskoj. Evo link pa pogledaj/kontaktiraj: https://istanbultupbebek.com.tr/imsi/

  5. #5
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Nastasja, nemam iskustva u postupcima vani, al prije 5 godina nam je uspio IMSI+PCSI u poliklinici Cito Split. MM je imao tešku OA. Imali smo 2 postupka i oba su uspjela iz prve (na žalost prvi put sam izgubila bebu u odmakloj trudnoći) Sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •