Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 168

Tema: Kako odoleti BiNG potrošačkoj ludnici?

  1. #51
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj mikka prvotno napisa
    idem rijetko i onda donesem spize za mjesec dana
    I onda te netko vidi s punim vrećicama i kaže "vidi ovu, poludjela je pred Božić; sirota žrtva konzumerizma".
    e, da, to

    ako vec poklanjam nesto (sto nije uvijek slucaj ), najcesce je to nesto sto ne ukljucuje trgovine i guzvu. u zadnje vrijeme sam skuzila da mi je super poklanjati hranu, recimo kozji sir, maslinovo ulje, one jordanske kolacice ..

  2. #52
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    i ja ću pokloniti hranu, ali teti koja je gladna... ne želim da božić dočeka uz prazan stol.

  3. #53
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    sorcie, pa što ne naručiš internetom da ti dostave hranu?
    Bar sad kad su gužve...

  4. #54
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa

    ako vec poklanjam nesto (sto nije uvijek slucaj ), najcesce je to nesto sto ne ukljucuje trgovine i guzvu. u zadnje vrijeme sam skuzila da mi je super poklanjati hranu, recimo kozji sir, maslinovo ulje, one jordanske kolacice ..
    pa što sama muzeš koze i radiš sir, bereš masline.... kad ti pokloni ne uključuju kupovinu? 8)

  5. #55
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    sorcie, pa što ne naručiš internetom da ti dostave hranu?
    Bar sad kad su gužve...
    zato što dostavu imaju konzum i mercator - a cijene su im nebeske...
    u konzumu kupujem samo kad je nešto na akciji, ili kad su cijene jednake kao i drugdje. u mercator sam ušla neki dan - i srondala se... ne da su poskupili, nego koma...

    ja kupovinu kombiniram. interspar, ipercoop, miler, u zadnje vrijeme i lidl. čak kad uračunam benzin i vrijeme - isplati mi se.

  6. #56
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ma ne to . to kupim. ove druge stvari bas i ne. npr. prosli bozic sam svima poklonila moje fotke, prethodno obradene i uokvirene.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    ja samo za Sof mislim kupiti poklon, za Božić smo kod bake na moru, njih dvoje idu i par dana ranije, a ja ostajem u zgb raditi..tako da nema kupovanja, ručkova, ničega

    još da ne moram u CC1 njoj po poklon, ne bi ni znala da je shoping groznica

  8. #58
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Pokloni kupljeni početkom prosinca i to samo dječici.

    Za Badnjak i Božić smo kod familije pa nema nikakvog suludog nakuhavanja i pečenja kolača.


    Ono što me jako veseli je naš godišnji, zimovanje od par dana i dva tjedna u komadu sa lavićem doma

  9. #59
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    u mercator sam ušla neki dan - i srondala se... ne da su poskupili, nego koma...
    Htjela sam kupiti kruh u Mercatoru, neki mali, pola kg, integralni: 18 kn!!!! :shock:

  10. #60
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Ja živim u tom raju
    Svaki dan dolazim s posla SVE KASNIJE jer moram proći doma kroz Ljubljansku i Škorpikovu.

    Svaki dan je kolona kod rotora na Škorpikovoj sve veeeeeeeeeća.
    Ta hrpetina ljudi. Pa oni što vuku djecu sa sobom...pa...ma,fuj.
    Sve češće kupujem u Lidlu.(hranu)
    Poklone rješih već olalal.

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ma ne to . to kupim. ove druge stvari bas i ne. npr. prosli bozic sam svima poklonila moje fotke, prethodno obradene i uokvirene.
    I mi slicno - buduci da cd s fotografijama mojoj mami i svekrvi ne predstavlja nista, njima razvijemo najljepse fotke iz cijele godine i darujemo albumice. Dobro je primljeno.... Ostalim clanovima sire obitelji i kumovima uglavnom samo cestitamo i saljemo fotke u digitalnom formatu. Eh, da... dijelimo i kolace, tj. razmjenjujemo, jer nam je to veselje. Nadje se tu i koja staklenka domace zimnice.

    Djecu smo do ove godine darivali, ali sad su oba u skoli pa ce dobiti nesto za zimske praznike, a pod bor samo knjige (cijene 69 i 79 kn - to je sasvim dovoljno za njih). Negdje sam napisala kako su frknuli nosom na cizmu sv. Nikole i rekli "samo to?" pa smo odlucili svesti bozicne darove na prihvatljivu razinu. U firmi sam dobila po 600 kn za svako dijete - dalo bi se to kojekako potrositi, ali ne... to ce ici na njihovu Pcelicu ili stambenu stedionicu, kako budu htjeli...

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Eh, da, shopping..... MRZIM guzve pa u te dane zaobilazim shopping centre u velikom luku.

    A za atmosferu, jucer smo sat i pol proveli na Trgu slusajuci Pahuljice i Loptice (imamo od Loptica i cd pa su moji decki gustali). Prikladno i jeftino! Nismo cak isli ni na vlakic.... koncert je bio zanimljiviji.

  13. #63
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ja obozavam ovo predblagdansko vrijeme u smislu da volim kititi bor, stavljati lampice itd. Ali me uzasno zivcira sto se to sve ranije pocinje raditi. Nisam neki veliki vjernik ali ovo sto se napravilo od blagdana je fuj. Prolazim gradom, balkoni i prozori naveliko bljeste, guzve u trgovinama sto je vec netko napisao kao da je smak svijeta. Moja mama nikad nije bila u takvom djiru pa nisam ni ja. A MM mrzi guzve u trgovinama. I nema nakuhavanja hrane za tjedan dana. Za Badnjak ce na rucak doci najuza obitelj, donijet cemo fis izvana jer nam je bolji nego kad mi kuhamo, napravit ce se par kolaca i to je to. Na Bozic cemo mi kod njih cestitati a za 1.1. tradicionalno sarma. I nema tu pretjerivanja. Jako ne volim kad se od blagdana prave velike manifestacije. Uh...

  14. #64
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ja ne odolijevam, napeta sam i stalno kao pod nekim presingom. Danas mi je doduše malo lakše jer sam kupila vrh za bor. Stalno imam osjećaj da moram nešto kupiti jer će mi inače propasti svi blagdani. I jako me opterećuje to što ne mogu smisliti termin kad ću ispeći kolače. Spašava me jedino to što mi nekako u ovo vrijeme sve postane strašno skupo pa se teško odlučujem na kupovinu. Baš sam danas gledala nekakav svečani stolnjak u Livingu, 200 kuna, previše - rekla sam MM-u, samo me dvjesto kuna dijeli od potpune sreće.

    :shock: kao da si o meni pisala...

    ja već 2 tjedna tražim savršeni svijećnjak za stol. i brojim ukrase, da vidim jel ih imam dovoljno, odnosno, računam koliki bor možemo kupiti.
    pišem raspored pečenja kolača - koji dan koji kolač, a što se tiče hrane, tu sam ko vissnjina mama: zamisli da mi nešto usfali a dućani ne rade :shock:

  15. #65
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ja ne odolijevam, napeta sam i stalno kao pod nekim presingom. Danas mi je doduše malo lakše jer sam kupila vrh za bor. Stalno imam osjećaj da moram nešto kupiti jer će mi inače propasti svi blagdani. I jako me opterećuje to što ne mogu smisliti termin kad ću ispeći kolače. Spašava me jedino to što mi nekako u ovo vrijeme sve postane strašno skupo pa se teško odlučujem na kupovinu. Baš sam danas gledala nekakav svečani stolnjak u Livingu, 200 kuna, previše - rekla sam MM-u, samo me dvjesto kuna dijeli od potpune sreće.

    :shock: kao da si o meni pisala...

    ja već 2 tjedna tražim savršeni svijećnjak za stol. i brojim ukrase, da vidim jel ih imam dovoljno, odnosno, računam koliki bor možemo kupiti.
    pišem raspored pečenja kolača - koji dan koji kolač, a što se tiče hrane, tu sam ko vissnjina mama: zamisli da mi nešto usfali a dućani ne rade :shock:
    Ja ću poludit

  16. #66
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    meni je bas zanimljivo citat s kojom lakocom mnogo vas govori kako nece pravit doma bakanalije i pretjerivat s hranom jer ce - jest kod drugih


    to bi bilo ono - muko moja predji na drugoga?

  17. #67
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    pa bake, mame, ostali, obično nakuhaju tolko da je zapravo lijepo od ljudi da im pođu pomoć to pojest

  18. #68
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    a ne bi bilo ljepse tim mamama, bakama, tetkama i inima pomoc da dodju u isto to stanje nirvane i othrvanosti ludilom binga pa da i one imaju miran bozic i smirene blagdane bez jurnjave po ducanima s prepunim cekerima i planiranja kad ce koji kolac pravit?

  19. #69
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ne znam
    ja mislim da su one već prestare da se promijene, a mi nismo
    enivej, ja se uvalila mlađima od sebe pa se ne osjećam kriva

  20. #70
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    meni je bas zanimljivo citat s kojom lakocom mnogo vas govori kako nece pravit doma bakanalije i pretjerivat s hranom jer ce - jest kod drugih


    to bi bilo ono - muko moja predji na drugoga?
    A cuj, to je tradicija. S obzirom da djeca i unuci obicno ne zive kod baka i djedova, mislim da je njima uzitak pripremati svu tu hranu.

  21. #71
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    A i nama je užitak da mi ne moramo, tako da su svi sretni

  22. #72
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    :shock: sto ste se uozbiljile :shock:



  23. #73
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    priznaj, litala, da patiš izdaleka, ili ste i vi smislili grebatorsku opciju?

  24. #74
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    jesi vidjela kako su skočile sve? :shock:
    bake koje obožavaju kuhati - istina ili mit?

  25. #75
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    mi se ne uvaljujemo nego nas zovu

    i tužni su ako ne dolazimo, tako da mi uglavnom imamo princip kod jednih za božić kod drugih za uskrs

  26. #76
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    jesi vidjela kako su skočile sve? :shock:
    bake koje obožavaju kuhati - istina ili mit?
    mogu i ja skuhati, u miru, bez da me povlače za rukav ili nogavicu i vrište mama dođi... čisti zen

  27. #77
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    a ne bi bilo ljepse tim mamama, bakama, tetkama i inima pomoc da dodju u isto to stanje nirvane i othrvanosti ludilom binga pa da i one imaju miran bozic i smirene blagdane bez jurnjave po ducanima s prepunim cekerima i planiranja kad ce koji kolac pravit?
    Ja bi stvarno, iskreno, volila da moja mama konacno prestane raditi ono sto radi prije svakog Bozica - kuha ogromne kolicine hrane koje se kasnije jedu sve do NG, a istovremeno obecaje da druge godine nece vise tako.
    Samo jos ovaj kolacic, pa mora francusku, sarma se podrazumijeva, ovi vole strudlu od sira pa i to mora biti, ujutro naravno domaci kruh...



    Godinama. Ne mozes protiv toga.

  28. #78
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    priznaj, litala, da patiš izdaleka, ili ste i vi smislili grebatorsku opciju?
    ma daj! pa tko je vidio jest po ovoj vrucini?


    nesto je sestricna spominjala zajednicko druzenje, al sam prilicno neopterecena buduci da ove godine nemam tu svoju tradiciju (u obliku mame ) za vratom da mi broji jesam li dovoljno slijedova pripremila i jesam li ih dobrim redosljedom iznijela a to jesu li uopce uspjeli - da ne pricam 8)

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja priznajem da patim izdaleka, ali priznajem da mi idu na jetrica i ove price o izbjegavanju ludila dok se istovremeno doticne raduju rucku kod onih koji su se morali uvaliti u to isto ludilo da bi nahranili nekonzumente.
    Osim toga, rijetki su ludilo stvarno izbjegli, vecina takozvanih nekonzumenata ga je samo preselila na neki raniji datum.
    Prije sam se i ja zamarala, sad sam u martinom bolimedjon filmu. 8)

  30. #80
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    eto, zorana, sprasile smo ih

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Obijesni i zavisni gastarbajteri, vonabi grebatori.

  32. #82
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    napadamo sa svih strana

  33. #83
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    teleportiram vam maminu sarmu i bakalar 8) u pečalbu

  34. #84
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    teleportiram vam maminu sarmu i bakalar 8) u pečalbu
    ajme, zvuči ko psovka

  35. #85
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    jesi vidjela kako su skočile sve? :shock:
    bake koje obožavaju kuhati - istina ili mit?
    Pa za nas se otimaju
    Ne vide nas često. Kuha se sarma ionako , pa je svejedno jel koja više ili manje.

    Nije to ništa pretjerano, tipa 1' vrsti kolača.
    Ručak, kolač, kava... svi na okupu.

  36. #86
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ne znate vi sto je predbozicno ludilo

    http://www.diseara.ro/ro/fun/poza-zi...-04.html?top=2


  37. #87
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja nigdje nisam vidjela toliko reklama po zgradama koliko u bukurestu
    tamo su zgrade ustvari samo drzaci za reklame

  38. #88
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja nigdje nisam vidjela toliko reklama po zgradama koliko u bukurestu
    tamo su zgrade ustvari samo drzaci za reklame
    ma nisu. neke sluze i za drzanje konja

  39. #89
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Ja uopce nisam nekonzument, ja samo ne volim guzvu.

    A bake rade svecane ruckove ne samo za nas, vec za siru familiju i raduju se sto cemo tamo doci. Tako cu i ja jednom. Sada se volim uvalit, bez mrve griznje savjesti. Donesem svoj kolac ili pastetu od tunjevine i incuna i slicno, darove za pod bor i dovedem im unuka. Bas nam bude fino u druzenju. A mi njih zovemo i castimo za druge prigode.

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    Bez brige.. postoje i bake koje lijepo pozovu na ručak kod sebe, samo sa razlikom što očekuju da im vi i skuhate kad dođete

  41. #91
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja baš iz tog razloga ne bi išla ove godine kod sveki, jer mi ide na živce koliko se žena satre od posla. Jest da ona to sve sama hoće, ali ipak su neke godine tu, od svekra nikakve pomoći, i nakraju se sve vrti oko hrane, samo žderilo. Nema smisla da joj nosim kolače, jer ih ionako peče za diviziju, ali mrak mi padne na oči kad mi priča kako jedva hoda jer je bole kurje oči. A ne staje od jutra do mraka. :/ Uvijek se mislim, ma sve bi ja to fino uposlila, jedan pere suđe, drugi prostire stol, treći sklanja... A svekar i sinovi, ko trutovi, samo što im usta ne treba obrisat. Užas.

  42. #92
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Mene od potrošačke ludnice više ubija kontrast između jarko osvijetljenih izloga i gradskih ulica i realnog sivila i kišurine koja nas svaki dan obavija. Nije bezveze Pavličić negdje napisao da je prosinac u Zagrebu najružniji mjesec, i ima pravo. Fućkaš Djeda Mraza i šarene lampice ako cijeli dan ne vidiš sunčevog svjetla.
    Ma Zagreb je milamajka za to gdje sam ja. Navikne se covjek na sve, a lampice gledam drugim ocima..i cijenim ih vise..jerbo da ih nema tek bi me onda opaka depra uhvatila.

    Kod mene su glavni darovi kupljeni, par vrsta kolaca smrznuto, jedan mini umjetni bor imamo, ukrase smo radili sami....ma da je sutra Bozic bila bi spremna.
    No nije sva sreca i ok mi je nadopunjavat neke stvari..nemojte mislit da haracim ducane.s jednom placom vec tri godine kuci ni ne mogu imat krcate novcanike.
    Ali za svakoga se pronade nesto, jos ce se ispec koji klolac, ak ce bit para kupit ce se jedan mali pravi bor (Bubi je to velika zelja i meni se to cini ok za Bozic imat lijepi mirisljavi bor),i kao sto netko vec rece..necemo jest cuzpajz al necu sad ni pretjerivati.
    Sve moram sama ove godine jerbo, svekrva ima nogu u gipsu pa ona ne moze nista..a inace to je bio jedini dan u godini kad bi ona ziher zvala na festu i nebi sve sama radila nego bi pola toga vec gotovo dovukla iz ducana..
    Kod sogorice ne mozemo necak ima vodene kozice..tako da zbilja soliramo.

    I evo..sad cu ja bit partibrejker..ne kuzim ovo s darivanjem samo klincima. Ja se tako veselim Bozicu..i zbilja volim dobiti darove..ne mora sad to biti skupo i monumentalno..i jedne carape su mi ok..ali ono da ih dobim..zamotane, s masnicom i cestitkom..samo za mene..meni je to lijepo.

  43. #93
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Prezderavanje po kucama mi - ide na zivce. A ne moze se izbjeci (mislim, onako, kao ritual. Sto se samog jela tice, nemam problema s izbjegavanjem).

    Poklone ce dobiti djeca u obitelji. Ostalima cu nesto napraviti, ako stignem. Kol'ko para, tol'ko muzike. A para nema.

    (Puno je toga za rijesiti prije nego dignem sidro.)

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj retha prvotno napisa
    Ma Zagreb je milamajka za to gdje sam ja. Navikne se covjek na sve, a lampice gledam drugim ocima..i cijenim ih vise..jerbo da ih nema tek bi me onda opaka depra uhvatila.
    E, to ti vjerujem
    Bez brige, znam ja koja je prava funkcija svih tih lampica, samo ove godine mi ni lampice ne uspijevaju nadoknaditi manjak dnevnog svjetla... a kako je kod tebe, ne želim zasad zamišljati

  45. #95
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    jesi vidjela kako su skočile sve? :shock:
    bake koje obožavaju kuhati - istina ili mit?
    Javit ćemo za 30 godina

    Ja uživam u ovoj histeriji. Poklone uglavnom kupim ranije, hranu smo kupili, na ručku smo kod mojih, mi smo samo zaduženi za slatko. Ove godine sam čak već nešto i zamotala, inače sve radim večer prije Badnjaka Obožavam Rijeku u prosincu, euforiju, ljude, osjećaj da se oko ničeg ne moramo brinuti osim oko boje lampica. Još samo da kiša stane i da mali miš ozdravi i "ništa mi neće ovaj mjesec pokvarit" :D

  46. #96
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Danas popodne sam bila u Kiki u namjeri da kupim lijepe ukrase za bor; ali, što reći - bili su mi preskupi :/ iako je bilo i 20% popusta na božićni asortiman. Svejedno, nisam se mogla odvojiti od 50 kuna za kuglicu u obliku Djeda Mraza. No bojim se da kao što nekima Božić nije Božić bez snijega, meni neće biti bez te kuglice, a niti bez jedne u obliku čarape (39 kuna - 20% cca 32 kune, još uvijek preskupo). Tješi me jedino što sam kupila Orašara na šljokice u Accesorize dućanu, sa pomičnim rukama i nogama.

  47. #97
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mima, daj se skuliraj...

    pa nije božić u kuglici i u čarapi... :?

    za tu lovu ću ja nekom dati hranu za božićni ručak... juha, pile, mlinci, salata, kolač...

  48. #98
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa
    [Badnjaka Obožavam Rijeku u prosincu, euforiju, ljude, osjećaj da se oko ničeg ne moramo brinuti osim oko boje lampica.



    cvijeta73 gdje si?

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mima, eto ti izazova - napravi deda mraza od ping pong loptica.

    E o tom ludilu ja pričam, kad vam se čini da će sve propasti ako nemate tu neku kuglicu, onaj stolnjak ili ako ne kupite još te lampice, tu igračku..... Iskusila sam taj feeling nekoliko puta, i rekla sebi nikad više. Kako brojka na datumu raste, tako kao da raste i panika.

  50. #100
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Oh pa napravila sam ja djeda mrazove od stiropornih kuglica, kao i kuglice za bor, i čestitke koje nikome nismo poslali .. za kreativne božićne radionice smo se pripremili još u 11. mjesecu - ali nije to to, ne blješti kao ovi skupocjeni djedice u Kiki.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •