Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 160 od 160

Tema: Gdje vam muž spava?

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj Netipična prvotno napisa
    ...iako me to ne bi čudilo da je i tako kako sam shvatila jer znam doosta cura s kojma je majka došla živjeti prvo vrijeme kad je rodila iako ima doma muža!!
    Hvala bogu da mi je mama došla inače bih jela ćevape i jaja na oko dok se ne oporavim dovoljno da ga umlatim tavom i preuzmem kuhinju u svoje ruke (o ostatku kućanstva da ne govorim). Ti o tome kao da je to, štajaznam, netipično

  2. #152
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    kada sam napisala mama mislila sam na sebe. trenutno mislim da nam netreba niko drugi. moje zlato već 6 dana spava kraj mog kreveta u krevetiću, a ušuljam ga kod sebe samo na maženje i sisanje. :D
    Ovo sam napisala zadnje jutro u bolnici i od tog dana naš miš se ušuljao u naš krevet i zavladao našom sobom. MM je jedne noći kad smo probali zaspati u dj sobici došao po nas i rekao da nemože spavati bez nas. Dojenje nam je puno lakše kad smo u istom krevetu. Na žmirečki obavimo par podoja. Sobica će par godina biti prazna, tamo se igramo, peglamo, ali spavamo svi skupa. Da sam bar znala da ne bacam novce na krevetić, koljevku...
    Kad bi bar i sve bolnice imale beding in.

  3. #153
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    Kad bi bar i sve bolnice imale beding in.
    i ja glasam za ovo!

  4. #154
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Piranja ima svoj krevetić, odmah do našeg. Svi spavamo u istoj sobi. MM nije nijednu noć otspavao drugdje bez obzira na buđenje.

    A sad nam je super, kad se piranja zbudi za njamati, a ne zaplače jer mama čuje u snu i šta treba i šta ne treba, mm nas ni ne čuje, samo se u snu okrene na drugi bok. Često N ostane spavati s nama nakon sikinja do buđenja.

  5. #155
    Achan avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    188

    Početno

    MI smo sada svi skupa, odnosno navečer T ide u krevetić jer mi ne idemo spavati u 8 i po. Ali kad se po noći probudi za cicu onda je pustim u krevetu sa nama.
    Ali prva dva mjeseca!!! Ona plače i plače, ja sve pokušavam i onda se on probudi "Pa dobro šta joj je!" Rekla sam mu da ako ne pomaže rješavati probleme neka barem ne bude dio problema i izbacila ga u dnevni. Tu je noć spavao na kauču, i još se dva puta ponovilo. A onda mu je valjda napokon očinstvo proradilo i rekao je da ne želi više na kauču spavati već želi biti sa nama

  6. #156
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    spavamo u krevetu a krevetic nam je pored, kad n. zaplace muz mi ju doda, vrati ju u krevetic nakon podoja.

  7. #157
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj Achan prvotno napisa
    MI smo sada svi skupa, odnosno navečer T ide u krevetić jer mi ne idemo spavati u 8 i po. Ali kad se po noći probudi za cicu onda je pustim u krevetu sa nama.
    Ali prva dva mjeseca!!! Ona plače i plače, ja sve pokušavam i onda se on probudi "Pa dobro šta joj je!" Rekla sam mu da ako ne pomaže rješavati probleme neka barem ne bude dio problema i izbacila ga u dnevni. Tu je noć spavao na kauču, i još se dva puta ponovilo. A onda mu je valjda napokon očinstvo proradilo i rekao je da ne želi više na kauču spavati već želi biti sa nama
    Moj je isto reagirao u početku "Pa šta joj je?", ali iz čiste zabrinutosti, a mene bi tim pitanjem još i više uplašio nego sam bila uplašena. Nisam ga zbog toga izbacila iz kreveta, ali me par puta zbog drugih stvari toliko naljutio da sam ga htjela izbaciti. Ali nisam uspjela...jednostavno se ne da. A ja nemam srca kad vidim koliko mu je stalo da spava s nama

  8. #158
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    spavamo na bračnom krevetu ali ne kao svi normalni ljudi nego poprijeko šire je.L ,pa ja pa muz

  9. #159
    Calista avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Preko bare
    Postovi
    515

    Početno

    Hi, spavam s bebom od njenog 2. dana (jos u bolnici).
    Kad smo dosli doma nastavili smo praksu, ali i MM je s nama (ja spavam u sredini). Imam kindac pored kreveta, ali MM nije za to da je po noci stavljamo u njega :/ jer po njemu je jos beba premala da spava sama (ima 1.5 mj)

  10. #160
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Spava s nama

    Prvi pokušaj odvajanja kad se rodio mlađi je bio sabotiran od strane starijeg sinka pa smo cijelu sobu pretvorili u jednu veliku površinu za spavanje-od zida do zida.

    Svak zaspe na svom mjestu, a ujutro otpetljavamo šta je čije.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •