Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Sta mi se desava?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Suada071

    Početno Sta mi se desava?

    Veliki pozdrav od Suade iz Sarajeva.

    Mene zanima sta se meni desava trenutno ?
    Kakve su sanse da je vanmatericna? Sutra cu raditi betu, pa cu znati vise...

    Hvala svima...


    5.11 – datum zadnje menstruacije
    10.12 - blagi simptomi, osjetljivost na mirise i blaga mucnina i vrtoglavice - kucni test pozitivan
    11.12. - 13.12 - jaki simptomi trudnoce, promjene raspolozenja, povisena temperatura I groznica u trajanju od 30 min dva puta dnevno, nadutost, osjecaj zraka u donjem dijelu stomaka, natekle i bolne grudi, stomak tvrd okrugao, svake pantole tijesne, umor pri svakom koraku, bez mucnina
    13. 12 - bez ikakvih simptoma, poptuno druga osoba, predvece smedji iscjedak
    14.12 – 15.12 – jaki bolovi, krvarenje uz izbacivanje ugrusaka velicine i debljine palca, povisena temperatura
    15. 12 – svijetla krv, sa manje ugrusaka, bez bolova, intezitet krvarenja slican kao pri normalnoj menstruaciji, pregled UVZ preko stomaka, bez vidljivog ploda, test na trudnocu blago pozitivan
    16.12. – bez bolova, svijetla krv sa manje ugrusaka, intezitet slican kao pri normalnoj menstruaciji
    17.12. – Cekam vrijednost beta HGC

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    18

    Početno

    Joj Suada ne znam šta bi ti pametno napisala. Preko uzv stomačnog je još rano da se bilo šta vidi ali to što krvariš nije baš najbolje mada ni to ne mora ništa značiti. Moj savjet je da se strpiš i da sačekaš nalaze bete.Držim ti fige i nadam se da će biti sve u redu

  3. #3
    Tatsha avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    os
    Postovi
    326

    Početno Re: Sta mi se desava?

    Citiraj Suada071 prvotno napisa
    blagi simptomi, osjetljivost na mirise i blaga mucnina i vrtoglavice - kucni test pozitivan
    dakle kućni test nikad nije lažno pozitivan, osim u slučaju jaaako rijetkih oboljenja, tak da je trudnoća prisutna
    e sad da li je uslijedio rani pobačaj, ne znam, ali ja sam imala pobačaj u 7i po tj i nije bilo ugrušaka, već samo jedan- očito gv, a krvarila sam 8 dana, i imala sam "samo" jedan jači grč

    uglavnom vidjet ćeš što će beta hcg reći
    drži se

  4. #4
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    možda je krv od hematoma.Meni je bilo tako,tamna krv,ugrušci,a nakon toga svjetla pa smeđa,dok nije prestala.Miruj,ne mora biti ništa loše,a ja se nadam da će sve biti kako treba.Drži se!

  5. #5
    Suada071

    Početno

    Hvala na brzim odgovorima i podrsci...manje vise znamo o kakvim je trenutcima rijec no sta da se radi..sta ce biti biti mora...sigurna sam da sam pobacila u to vise i ne sumnjam ...na zalost ne mogu uraditi propisno gin pregled jer krvarim...i sa tim pobacajem sam se nekako i pomirila jer se sve desilo tako brzo za manje od sedam dana izmijenila se sva godisnja doba...tako da se iskreno nadam da ce beta sutra biti niska jer ako ne bude onda je vanmatericna...i tako..zivot ide dalje..hvala jos jednom svima...
    a hematom nije ili barem gin kaze da nije i da je materica onoliko koliko je mogao vidjeti preko UZV uz krvarenje u dobrom stanju...

  6. #6
    Tatsha avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    os
    Postovi
    326

    Početno

    bit će bolje, drži se, ja sam imala spontani u veljači, a pogledaj mi sad potpis

  7. #7
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Suada, samo hrabro. Sad je najvažnije da se ti što bolje oporaviš! Želim ti da se sve riješi na prirodan način, pa da što prije možeš u akciju.

  8. #8
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    mozda zvuci cudno, ali krvarenje je jako pogodno za uraditi vaginalni uzv jer krv pojacava talase i obrisi maternice se bolje vide - mozda da odes nekom drugom dr da ti uradi vaginalni uzv?

    molim Boga da sve bude kako je najbolje za tebe

  9. #9
    Suada071

    Početno

    Dobila sam nalaze bete danas. Vrijednost 9, sto je dokaz o postojanju trudnoce, preko 50 je trudnoca..sve su svemu...sta je tu je...ne znam sta bih mislila ...moglo je i gore...kad je vec krenulo ovako...bice drugi put ...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    826

    Početno

    :? Ja se uopće ne razumijem u te bete. Što znači tvoj zadnji post? :?

  11. #11
    ANA K avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OS
    Postovi
    63

    Početno

    b-Hcg je hormon koji luči posteljica i u pravilu se svakim danom višestruko uvećava,ako je u pitanju pravilna trudnoća

  12. #12
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj corny prvotno napisa
    :? Ja se uopće ne razumijem u te bete. Što znači tvoj zadnji post? :?
    Znači da je trudnoća postojala ali je došlo do ranog pobačaja....
    Evo malo o beti:
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...2ID=&Show=2157

    Suada071, žao mi je ali, ko što i sama veliš, bit će bolje drgi put!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    826

    Početno

    Suada, žao mi je!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •