Stranica 13 od 16 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 767

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 6

  1. #601

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    least meni jako varira boja trakice ovisno o koncentraciji urina. cak sam primijetila da sto duze trpim (urin bude svijetliji, bude ga vise u mjehuru) testna linija je svijetlija. ako mi bas nije sila, iscijedim par kapi () i bude tamnija linija.
    neka ti ginic sutra napravi uzv, ako je bila O, vidjet ce se zuto tijelo, ako se blizi O, vidjet ce se vodeci folikul...
    Oprostite sto upadam u razgovor , postavljala sam novu temu , ali nema odgovora , a ja nestrpljiva : prvi put u zivotu koristim lh trakice ovuGnost , tri veceri mjerim u isto vrijeme (ciklus 28-32 ) na 13. dan - najjaca testna crtica , 14. dan obje iste , 15. dan obje iste , stvarno ne kuzim -ovulacija bila , biti ce ???????????? Zasto su crtice i dalje tu ako je proslo 72 sata???

  2. #602

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    selmica79 ja bih rekla da ce ovulacija nastupiti 24-36 sati od trenutka kad testna linija prvi put bude jednako tamna kao i kontrolna. nemam bas puno iskustva, ali koliko sam citala, kad jednom dobis pozitivan ovulacijski test (crtice jednako tamne ili testna tamnija od kontrolne), nema potrebe da iduci dan ponavljas.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    selmica79 ja bih rekla da ce ovulacija nastupiti 24-36 sati od trenutka kad testna linija prvi put bude jednako tamna kao i kontrolna. nemam bas puno iskustva, ali koliko sam citala, kad jednom dobis pozitivan ovulacijski test (crtice jednako tamne ili testna tamnija od kontrolne), nema potrebe da iduci dan ponavljas.
    bubekica , hvala na odgovoru , ja testirala pet dana (koliko je bilo trakica) jer sam i radi sebe htjela da znam kako mi to sve funkcionira , znaci prva tri bila kako sam vec napisala , a dva dana poslije testna svjetlija od kontrolne , pokrila sam sve , pa se nadam da smo uboli , a pokrivamo i dalje

  4. #604
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Curke,bila sam koristila lh trakice najosjetljivije (navodno),naručene preko interneta.Da li su one siguran pokazatelj da ovulacija postoji ili je potrebno uz njih mjerit bazalnu temp?Muž i ja pokušavamo već oko 1,5 go napravit bebača ali nije uspjelo.Već sam jednom bila trudna ali nažalost missed ab u 9tt.Inače ciklusi su mi svakih 28-29 dana.

  5. #605
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    snelly nazalost jedini sigurni pokazatelji su oni koji se vide nakon sto se ovulacija vec dogodila - vidi se zuto tijelo na uzv ili mozes izvaditi progesteron na 21 dc, odnosno 7 dana od pretpostavljene o.
    sto se nasih kucnih pomagaca tice (lh trakice, bazalna, slina i sl) nekako je logicno da bi kombinacija razlicitih trebala dati tocniji 'rezultat', ali rijetko tko je bas tolko discipliniran
    i jos nesto...meni lh trakica niske osjetljivosti nikada nije pozitivna, tj testna linija ne bude sasvim tamna kao kontrolna, a ovulacija bude dokazana na uzv u istom ciklusu...dogodilo se vec nekoliko puta. tako da bi mi dobro dosla kombinacija s bazalnom

    nadam se da sam pomogla... pokusavate godinu i pol? jeste napravili neke pretrage?

  6. #606
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Trebam pomoc, nisu za mene, frendica koristi one lh trakice od 20 mIU citam po netu da ih ima i od 10 mIU ali ih na dragom nam ebayu ne mogu iskopat, ako ima koja dobra dusa da mi sibne linkic u poruku bila bi vam jako zahvalna..

  7. #607
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

  8. #608
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    to sam pregledala, na jednima u nazivu pise da su 10 miu ali u opisu stoji da su 30 ima ih na njemackom ebayu ali ne salju u hr.. jer frendici ovi od 20 miu budu ful svijetli, oni od 40 (dala sam joj svoje) ne pokazuju apsolutno nista pa razmisljam da ako joj je LH prirodno nizi onda ovi od 20 ne skuze peak kad bude pa ne pokazu jaku drugu crtu i voljela bi nabaviti joj te ali zaista ne mogu naci info di su ih cure kupovale

  9. #609
    bebita91 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    8

    Početno

    Hello nova sam ovdje i pozdrav svima. Imam pitanje nadam se da mi mozete pomoci. Znaci imam 22 godine i planiramo bebicu. Neredovite su mi menstruacije, ali nemam policisticne jajnike, hormoni u redu takoder i stitnjaca. Uglavnom narucila sam ovulacijske trakice s interneta. I sad cekam da mi dodu. Zanima me oce li pravilno pokazat ovulaciju??? Jer ovako neznam kad ovuliram nekad vidim po ovulacijskoj sluzi a nekad ne pa je malo tesko.Ginekolog mi je rekao da su mi neredovite menstruacije najvjerovatnije zbog stresa (studentica sam), takoder mi je prepisao Duphaston, ali rekao mi je da ga pijem ako ne dobijem menstruaciju nakon 35 dana, 5 dana po 2 tablete. Jer mi nekad zna doci prirodno a nekad ne. Sve ovisi. Oprostite na duzem postu ali mislim da netko od vas sigurno zna odgovor. Ja sam jos mlada i neznam bas previse o tome. Hvala unaprijed!

  10. #610
    mare78 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    61

    Početno

    malo podižem temu...dobila sam prvu menstruaciju 18 mjeseci nakon poroda-dojenje,dojenje,dojenje!!! od tada stiže redovito,ciklus 28-29 dana...korisitim LH trakice naručene sa www.testforless.com , danas 17 dc,sve negativno ,pišnem 2x dnevno oko podne I oko 18,00-ima li itko iskustva sa ovim trakicama? pouzdanost? sve me nekako strah anovilatornih ciklusa...

  11. #611
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Jel moguce sa lh trakicama "uhvatit" O ako imam sin.pol.jajnika?? jel nekom uspjelo dobit + na takav nacin?

    Koristila sam LH trakice zadnja 3mj... posto imam PCOS dr. mi je objasnila da mi je lh stalno prisutan, sto se i "dokazalo" jer su mi trakice uvijek pokazale obje crtice (test blijedju ali je uvijek bila vidljiva), potrefilo se jedan dan u svakom od 3 pracena ciklusa da je test linija tamnija od kontrolne-pozitivan test... prvi mjesec 12.d.c. drugi mjesec 28.d.c. i treci mjesec 18.d.c. ...hopa-cupa-nista!! nalazi hormona su pokazali da O nije bilo... jel se to ikome dogadjalo? zna li itko zasto pokaze pozitivno ako O nema? i savjet... trebam li i dalje pokusavat sa trakicama pa mozda jednom uhvatim i bas tu O koju trebam?

  12. #612
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Ivana.sky koliko ja znam o trakicama one uvijek pokazu dvije crtice, samo test je pozitivan samo ona kad je testna crtica jednake boje ili tamnija od kontrolne. Tako da je u pravilu uvijek dvije crtice na testu samo je pitanje kad je tamnija.. Npr meni je jucer bio DC9 i nije jos pozitivna al je znatno tamnija od dana prije, pa sad ocekujem danas ili sutra pozitivnu. Onda nakon toga u roku od 12-48 h nastupa O. E sad, naravno mozes sve to napraviti i pokriti i na kraju mjeseca svejedno ne biti trudna, dakle pozitivna lh trakica ti ne garantira trudnocu, al je dobar nacin pracenja. Isto tako citala sam da zapravo najbolji nacin pracenja ciklusa je mjerenje bazalne temp., pogotovo za one koji se bore s PCOS. pa mozda da probas iskobinirati to dvoje sljedeci ciklus da vidis na cemu si.. Zelim ti srecu i vidimo se na odbrojavanju!!

  13. #613
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    a jel moguce da pokaze pozitivno i kad nema ovulacije?? jer meni je pokazala pozitivno lh trakica 12.d.c. (test crtica postepeno tamnila par dana prije i taj dan bas ono ful tamnija od kontrolne bila pa opet blijedja do kraja ciklusa) al kad sam isla vadit krv 26.d.c. kaze nalaz ovulacije bilo nije...

    probala sam bazalnu i lh al nikad kombinirano zajedno u jednom mjesecu... mogla bi sad ovaj krenit pa vidit... hvala za ideju

  14. #614
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    cuj, stvarno nisam ekspet, al da, cula sam da mogu davati lazne pozitivne pa kao zato je bbt bolje i ucinkovitije pracenje. Ja se samo nikad nisam uspjela natjerati na to mjerenje ujutro pa nikad nisam niti ekperimentrala.. BTW nisam ni znala da se O moze utvrditi vadjenjem krvi-- ja sam (odnosno ginekolog) do sada uvijek utvrdjivala uzv-om..

    E reci, jesi li tada dobila taj mjesec dobila mengu ili ti je bio dug ciklus?
    Posljednje uređivanje od Lorelai : 07.07.2014. at 13:51

  15. #615
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ravno 40.d.c. sam dobila

    O se utvrdjuje vadjenjem krvi na nacin da se provjera progesteron

    "Ukoliko se želi saznati je li ciklus ovulatorni (da je u tom ciklusu bila ovulacija), traži se mjerenje progesterona 21. dana ciklusa. Razlog tome je velika vjerojatnost da je tada žena sigurno u lutealnoj fazi, računajući da je ovulacija bila 14. dan."

    s tim da zbog duljih ciklusa ja sam isla vadit krv 26.d.c. a nalaz sam cekala mal vise od mj dana (receno mi je da nisu imali reagensa u KBO pa zato tak dugo)
    ma nemam pojma ni ja vise sta da mislim

  16. #616

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ivana.sky,
    moguce je da lh bude pozitivna, a da ne dodje do ovulacije, pogotovo kod pcos-a i tvog visokog lh.
    Obzirom da ipak imas ciklus, preporucila bih ti da mjeris bazalnu tjelesnu temperaturu kako bi vidjela dal je ciklus ovulacijski ili ne.
    Moguce je da si ovulirala bas tad kad si vadila progesteron - jer m dolazi cca 15 dana od ovulacije.

  17. #617
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    da, al mi je nalaz (progesteron) bio negativan... tj. pokazao da nije bilo O taj mjesec
    ciklus mi varira 30-60 dana... probat cu s temp opet i uz nju trakice pa javim kak je proslo

  18. #618

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ako si ovulirala na 26dc(a moguce da jesi, ako je ciklus trajao 40 dana), nije ti mogao progesteron porasti na 26dc.

  19. #619
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    ravno 40.d.c. sam dobila

    O se utvrdjuje vadjenjem krvi na nacin da se provjera progesteron

    "Ukoliko se želi saznati je li ciklus ovulatorni (da je u tom ciklusu bila ovulacija), traži se mjerenje progesterona 21. dana ciklusa. Razlog tome je velika vjerojatnost da je tada žena sigurno u lutealnoj fazi, računajući da je ovulacija bila 14. dan."

    s tim da zbog duljih ciklusa ja sam isla vadit krv 26.d.c. a nalaz sam cekala mal vise od mj dana (receno mi je da nisu imali reagensa u KBO pa zato tak dugo)
    ma nemam pojma ni ja vise sta da mislim
    Vis, to nisam znala; al misli da je bubekica u pravu, mogla bi bbt ujutro i onda ak hoces poprati s LH trakicama, al posto ti je LH visok onda postoji sansa da ti daje lazno pozitivne pa onda provjeris s bazalnom i tak u krug. Nazalost nema jednostavnog rijesenja.. Sigurna sam da cure na potpomognutoj ti mogu pomoc puno vise pa se tam prebaci a za ostalo se vidimo na odbrojavanju!

  20. #620
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    jedan veeliki zacarani krug... ali zeznut cemo mi njega kad tad!! hvala na savjetima cure

  21. #621
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Gdje kupujete lh trakice i po kojoj cjeni?

  22. #622
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ebay - uk, trakice, 100komada (20mlU), 150kn

  23. #623
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    evo i ja sam nabavila ove trakice s ebaya, osjetljivost 20 mlU, čine mi se osjetljivije od onih koje sam prije par godina koristila sa saveontest.
    ciklusi mi variraju od 26-30 dana.

    ovaj ciklus mi je išao ovako:
    9 dpo- negativna
    10 dpo- negativna
    11 dpo popodne- obje crtice jednake boje
    11 dpo navečer- testna tamnija od kontrolne
    12 dpo ujutro- obje jednake boje
    12 dpo popodne- obje jednake boje
    čini mi se da je O bila 12 dpo, jer sam popodne pa do predvečer osjećala bolove i probadanja na desnom jajniku.
    akcija je pala na 12 dpo ujutro.
    danas je 13 dpo, možda uspijemo i navečer. valjda bude dovoljno.
    ono što me zanima, koliko nakon O je jajna stanica spremna za oplodnju?
    Posljednje uređivanje od sunce moje malo : 21.09.2014. at 09:48

  24. #624

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Pozitivna lh ti je bila 11dc (dan ciklusa, dpo znaci dan poslije ovulacije), sto znaci da je ovulacija bila 12-36h nakon toga. Js je sposobna za oplodnju max 24h nakon ovulacije, zato se savjetuje odnos prije, a ne poslije ovulacije.

  25. #625
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    da, lapsus, nisam mislila na dpo nego na dan ciklusa
    ne pratim bazalnu temp pa ne mogu tvrditi kada mi je bila O, ali pretpostavljam jučer tijekom popodneva (12 dan ciklusa) zbog bolova u desnom jajniku.

  26. #626

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    To i odgovara pozitivnoj lh dan prije.
    Ako je odnos bio jucer ujutro, smatraj to pokrivenim
    Sretno!

  27. #627
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    thx!
    vidjet ćemo za cca 14 dana

  28. #628
    Mamba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Jutro! Pitanje jedno,nije vezano za lh trakice, a nisam našla temu da se o ovome priča, pa da ne otvaram novu, da li neka od vas koristi onaj mikroskop kojim se pomoću sline utvrđuje plodno razdoblje?
    Planiram ga već duže vrijeme naručiti, ali onda uvijek završim na tome da naručim još lh trakica umjesto tog mikroskopa, makar sam iz ciklusa u ciklus već "umorna" od trakica, htjela bi probati i taj mikroskop, pa ako ima neka iskustva s tim (npr.kada se testira, ujutro, popodne?), bila bi zahvalna da javi.

  29. #629
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Mamba,imaš tu malo o iskustvima pa prošnjofaj..ako mislimo na isto
    http://forum.roda.hr/threads/10514-maybe-baby

  30. #630
    Mamba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala žužy! idem čitat temu!

  31. #631
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Curke, gdje ima kod nas za kupiti lh trakice i po kojoj cijeni?Zagreb

  32. #632
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    LH trakice ima u svakoj ljekarni,5 komada košta stotinjak kuna.
    Ali,možeš ih nabaviti i na njuškalu npr,po puno pristupačnijoj cijeni..ako nečeš na e-bayu.

  33. #633
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mislim da cu pogledat na njuskalu, ovo mi se nekako cini puno.Mislim da na ebayu ne primaju Diners ?ne znam nisam nikad tako kupovala :-I
    Posljednje uređivanje od Petticoat : 22.10.2014. at 22:16

  34. #634
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Hell svima.. nova sam tu od danas.. od pustih tema nisam znala kojoj pripadam a vidim da ni tu nema nikog friskog.. kazu da je lakse kad podjelis s nekim.. ovako.. Prima time ovulacijski teseter nakon deset potrosenih tester od 12 dana ciklusa di danas nije pokazao ovulaciju. Tj. Ona crtica T ostala je svih dana svjetlije boje.. a triput je uopce nije bilo. Prije poceka testiranja uzv Pokazao uredno sve i uz folikule onaj jedan dominantni koji je bio 17 mm... totalno me zblesalo ??? Pozrav iz uljuljanog juznog Splita !! ♡

  35. #635

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    2

    Početno

    saraLaughs, nisam baš neki ekspert s tim LH trakicama, ali i oni mogu griješiti isto kao i testovi trudnoće...Možda za sljedeći ciklus probaj s drugim trakicama (recimo Ovul-test i sl). Isto tako ti dobro dodje da gledaš i druge znakove ovulacije kao što su vaginalni iscjedak, možda bazalna temperatura, mogući bolovi u jajnicima....i kad vidiš da se nešto dogadja tad napraviš test.

  36. #636
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    22.d.c. vec 3. dan zaredom lh tamna... ne znam uopce sta bi rekla na to

  37. #637
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ivana.sky, kod PCOS su hormoni u disbalansu, pa testiranje LH trakicama nije precizno, tj. najčešće prikazuje stalno blago ili skroz pozitivnu trakicu...

  38. #638
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    znam, tako mi pokazuje cijeli ciklus kad je anov.... lh mi bude stalno prisutan, tj. druga crta bude vidljiva svih 30-40dana...
    ali ovaj ciklus je bio skok i onda poslije vise nista i sad opet odjednom... dozivila sam da je lh prisutan kroz cijeli ciklus ali nikad ovako da se dogodi odjednom jos jedan skok
    mislis da je i to maslo pcosa?

  39. #639
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ovo je vec 7.ciklus koji pratim lh trakicama, i ne pratim samo "navodne plodne dane" ko druge zene nego cijele cikluse pa otprilike znam kako sam reagirala, ovo se jos nije dogodilo...
    bila je ili prisutna stalno ali blijeda, ili nista pa skok za ovulaciju pa opet nista.

  40. #640
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Neznam kak je kod pcos-a,al meni je znala biti poz. lh par dana pred mengu. Nisam bila trudna,O mi je prošla davno...neznam odkud je to bilo.

  41. #641

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Curke, evo radim s trakicama od 11 dana i ovakvo stanje je: 12,13 dan vidljiva druga crtica imali odnos, 14 dan opet crtica bez odnosa i 15 dan crtica sa odnosom, te odnos 17 dan.te dane me boli dole u trbuhu obje strane ali vise na lijevoj strani. Jel su mi to onda bili plodni dani? Inace radimo na bebi godinu dana, imam i ovak neke druge probleme.ciklusi mi variraju od 28-34 dana...

  42. #642
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    sve ovisi kakve su bile te crtice tih dana... nije ih dovoljno samo imat mora testna pocet tamniti i tu otprilike pocnu plodni dani, a kad je testna tamnija od kontrolne (lh skok) znaci da je O unutar 24h, inace se preporuca apstinencija cca 2,3 dana do poz lh tj. te puuno tamnije i onda odnos navecer-ujutro-navecer
    ako su lagali mene, i ja lazem tebe

  43. #643

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Da meni je najtamnija bila 15 dan i taj smo dan imali odnos... Nadam se

  44. #644
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    eto super drzim ti fige

  45. #645
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kak je kod pcos-a,al meni je znala biti poz. lh par dana pred mengu. Nisam bila trudna,O mi je prošla davno...neznam odkud je to bilo.
    evo danas je pozitivna.... hm... kuha mi kao dolje i (.)(.) bole, al sam misla da je to pms... odkud sad pozitivna lh

    REALNO kolika je vjerovatnost da to nije pcos i da imam drugu O? ulijte mi malo nade.... al nemojte lagat

  46. #646
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    i danas pozitivna...

  47. #647

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ivana.sky a da ti pisnes koji hcg test?

  48. #648
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Razmisljala sam al 28.d.c. cu cekat... a idem sutra kod moje dr. i utorak kod mpo dr. pa cu vidit s njima..
    tko me tjera da ih piskam cijeli ciklus

  49. #649
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Baš sam htjela reči da pišneš za promjenu i hcg..
    Zakaj čekat? Bar buš došla najavit vođenje trudnoče ..

  50. #650
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Mislite da je moguce da sam T?? mislim jesmo pokrili svaki 2.dan al sam toliiko u strci i pod stresom da bi to bilo stvarno jedno jako veliko cudo..
    a necu se nadat... vidit cemo.. ajd bas probam pisnit ujutro, imam test kod kuce
    iako poznavajuc sebe, svoje jajnike i hormone, ove poz trakice sam znace da sam LUDA

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •