Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 767

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 6

  1. #151
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    Pozdrav cure!!!
    ja sam nova na ovom forumu ali redovito čitam.
    U siječnju sam imala spontani, pauzirali smo tri ciklusa.
    od tada se trudimo ali rezultat je izostao.moj ciklus je skoro pa školski između 26 i 28 dana, pratila sam i sluz ali nikako da ubodemo.
    ponukana vašim iskustvima i ja sam nabavila lh trakice.Bila sam brzopleta pa sam naručila s Ebay-a trakice,zovu se Wondfo!!! Da li netko koristi iste???
    Mislim da i ovaj ciklus nismo ništa napravili pa bi se htjela pripremiti za slijedeći. koliko sam shvatila vi počinjete "testirati" 10. dana????
    Svaki savjet je dobrodošao!!!!
    Hello! i dobro došla!!!

    Trakice će ti sigurno pomoći jer ti je to najsigurnija metoda da ubodeš O. Dan početka testiranja je individualan i ovisi o dužini ciklusa. Ako ti je ciklus 26-28 dana, onda počni 10-tog dana. Trebat će ti vjerojatno par dana da pogodiš O, ali to je normalno. Bolje početi ranije nego da ti pobjegne....
    Želim ti da što prije bude rezultata....

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    hvala, i još nešto dal je bitno vrijeme u koje radim test, ujutro ili navečer???
    vidim da neke cure testiraju u 15h???
    ma ja ću testirati od 10. dana dok god se ne pojavi ta druga crtica!!!!!
    i od tada znači 24-48h do O.
    a ja mislila da ćemo pogoditi ako se mazimo svaki drugi dan!!!

  3. #153
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    tko bi mi mogao interpretirati trakice?
    danas je 11. dan ciklusa i cini po mom misljenju je LH negativan

    gornja traka: nisam pila tri sata (mada stoji da ne treba dva) i test sam napravila oko 13.00. te dvije crte su po meni iste i bile su vidljive 10min nakon testiranja

    nisam bila sigurna kako da interpretiram taj test, pa sam napravila jos jedan tri sata kasnije

    donja traka: rezultat pet minuta nakon testiranja

  4. #154
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    [quote="spodoba"]tko bi mi mogao interpretirati trakice?
    danas je 11. dan ciklusa i cini po mom misljenju je LH negativan

    gornja traka: nisam pila tri sata (mada stoji da ne treba dva) i test sam napravila oko 13.00. te dvije crte su po meni iste i bile su vidljive 10min nakon testiranja

    nisam bila sigurna kako da interpretiram taj test, pa sam napravila jos jedan tri sata kasnije

    donja traka: rezultat pet minuta nakon testiranja

    ps. slican rezultat sam imala i prosli mjesec i mislila sam da je negativan. nakon (od 15. dana) niti jedan test nije vise bio pozitivan...zbog cega mislim da sam fulala ovulaciju..ili je mozda test u banani?

    pujica izbrisala slike prema pravilima foruma

  5. #155
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    hvala, i još nešto dal je bitno vrijeme u koje radim test, ujutro ili navečer???
    vidim da neke cure testiraju u 15h???
    ma ja ću testirati od 10. dana dok god se ne pojavi ta druga crtica!!!!!
    i od tada znači 24-48h do O.
    a ja mislila da ćemo pogoditi ako se mazimo svaki drugi dan!!!
    pozdrav!
    Ja sam uzela preko save"nešto"....mislim da su OK i da ih većina cura koristi. Na uputama piše da se treba testirati poslijepodne jer je tada najveća koncentracija hormona.
    Meni je do sada svaki ciklus pokazao dva dana pozitivan rezultat. Uvijek sam se testirala iza 18 sati.
    Ja imam ciklus uvijek 23/24 dana nikad više ili manje, i počnem se testirati 7 dan, a trakice su pozitivne 10 i 11 dan. Mislim da se u njih možeš pouzdati pa čuvati snagu i plivače do momenta kad postanu pozitivne. Jer kako sam shvatila ovulacija može šetati, a kad trakica postane pozitivna sigurna si da u narednih 12 do 14 sata ovuliraš.
    puuuno sreće i da ne potroši sve trakice i dobiješ plus na testu trudnoće.

  6. #156
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    spodoba ne znam po čemu je test negativan, kad su obje crte fino vidljive :?
    na drugoj trakici je druga crtica (pretpostavljam da je testna)čak jače vidljiva
    a što se tiče slike, po pravilima foruma, ne smiješ stavljati sliku u post, drugi put stavi link na sliku

  7. #157
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj vjestica prvotno napisa
    spodoba ne znam po čemu je test negativan, kad su obje crte fino vidljive :?
    na drugoj trakici je druga crtica (pretpostavljam da je testna)čak jače vidljiva
    a što se tiče slike, po pravilima foruma, ne smiješ stavljati sliku u post, drugi put stavi link na sliku
    oh sorry...nisam znala za slike.
    pa barem po uputama, ova testna treba biti jaka kao kontrolna ili čak i jača. dakle lijeva je test crtica, desna je kontrolna

  8. #158
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    spodoba e onda si sa drugom lh trakicom uhvatila peak
    nadam se da si bila vrijedna
    ako ne, onda se bacaj u akciju, stigneš još pokriti O

  9. #159
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    spodoba niti jedna trakica ti nije pozitivna, sto ne znaci da jos ne stigne biti
    probaj nastaviti sa trakicama svaki dan oko 16-18 h
    svaki dan blize O bi testna linija trebala tamniti sve dok ne bude O
    u svakom slucaju samo crtica iste ili jace boje od kontrolne znaci pozitivan OPK

  10. #160
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj tamaris prvotno napisa
    spodoba niti jedna trakica ti nije pozitivna, sto ne znaci da jos ne stigne biti
    probaj nastaviti sa trakicama svaki dan oko 16-18 h
    svaki dan blize O bi testna linija trebala tamniti sve dok ne bude O
    u svakom slucaju samo crtica iste ili jace boje od kontrolne znaci pozitivan OPK
    hvala cure.
    danas nam trakice pokazuju da smo debelo negativni. dakle jucer je test crta bila podosta tamna kako na slici, danas se test crta jedva vidi. znaci li to da se razina LH hormona smanjila? testirat cu do 16-17 dana, no ne vjerujem da cemo doci do pozitivne trakice. mjerim i bazalnu i bas me zanima da li ce ovih dana skociti temperatura.
    moze li to imati veze s dojenjem? ginicka mi rece da imam (redovite) ovulacije obzirom da sam dobila mengu.
    pratit cemo cikluse do jeseni, a ako se do tada nista ne desi idemo pregledati hormone. prva trudnoca se desila uz pomoc clomifena (ali i cajvea...who knows?)

  11. #161
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    spodoba ja ne kužim :?
    pa obje trakice sa slike su ti pozitivne :/

  12. #162
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    spodoba nema potrebe da se dalje testiraš, uhvatila su skok lh
    sad je normalno da će trakice biti negativne, jer razina lh opada

  13. #163
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    spodoba ja ne kužim :?
    pa obje trakice sa slike su ti pozitivne :/
    gornja trakica: rezultat nakon 10min
    donja trakica: rezultat nakon 3 min

    mene buni sto je na ovoj donjoj trakici test crta svjetlija. svugdje stoji da ta crta treba biti isto tamna kao i kontrolna, ako ne i tamnija. :/

  14. #164
    elena-mk avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    79

    Početno

    Ma ako si ti pokrila ta dva dana nemoj se uopste sekirat crticama, jesu tamnije ili svetlije,mozda se razina povecala dva sata nakon testiranja kad se nisi testirala. Ako je ginicka rekla da imas redovite O onda ne brigaj. Isti mjesec kad sam ja koristila trakice, i bile su iste kao tvoje isla sam i na folikulometriju i bilo je O. Od tad ih ne koristim. U svakom slucaju, sta je tu je, udri brigu na veselje i cekaj da dodje dan ocekivane M pa piski na testic. Evi vibrice da bude + ~~~~~~~~~~~~~

  15. #165
    elena-mk avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    79

    Početno

    Ma ako si ti pokrila ta dva dana nemoj se uopste sekirat crticama, jesu tamnije ili svetlije,mozda se razina povecala dva sata nakon testiranja kad se nisi testirala. Ako je ginicka rekla da imas redovite O onda ne brigaj. Isti mjesec kad sam ja koristila trakice, i bile su iste kao tvoje isla sam i na folikulometriju i bilo je O. Od tad ih ne koristim. U svakom slucaju, sta je tu je, udri brigu na veselje i cekaj da dodje dan ocekivane M pa piski na testic. Evi vibrice da bude + ~~~~~~~~~~~~~

  16. #166
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj elena-mk prvotno napisa
    Ma ako si ti pokrila ta dva dana nemoj se uopste sekirat crticama, jesu tamnije ili svetlije,mozda se razina povecala dva sata nakon testiranja kad se nisi testirala. Ako je ginicka rekla da imas redovite O onda ne brigaj. Isti mjesec kad sam ja koristila trakice, i bile su iste kao tvoje isla sam i na folikulometriju i bilo je O. Od tad ih ne koristim. U svakom slucaju, sta je tu je, udri brigu na veselje i cekaj da dodje dan ocekivane M pa piski na testic. Evi vibrice da bude + ~~~~~~~~~~~~~
    eh pokušavam skužiti što se dešava. istovremeno mjerim bazalnu temperaturu. dan nakon što su mi trakice bile (skoro) pozitivne sam imala temperaturu 36.4, potom 36.6, danas 36.8. što bi značilo da je to postepeni porast temperature. čačkala sam o tome i svugdje stoji da bi to mogla biti indicija da progesteron nije dovoljno visok. to bi pak objasnilo i moje trakice jer samim tim i razina LH hormona nije toliko velika. gledat ću da uskoro pregledam hormone.
    hvala svima.

  17. #167
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    eh pokušavam skužiti što se dešava. istovremeno mjerim bazalnu temperaturu. dan nakon što su mi trakice bile (skoro) pozitivne sam imala temperaturu 36.4, potom 36.6, danas 36.8. što bi značilo da je to postepeni porast temperature. čačkala sam o tome i svugdje stoji da bi to mogla biti indicija da progesteron nije dovoljno visok. to bi pak objasnilo i moje trakice jer samim tim i razina LH hormona nije toliko velika. gledat ću da uskoro pregledam hormone.
    hvala svima.
    ja sam nakon sličnih nedoumica, ali s niskim temperaturama posjetila doktora. Meni su trakice bile pozitivne dva dana, 10 i 11 dc, ali temperature su bile čudne.
    Doktor mi je pogledao ultrazvukom (dva posjeta) i ovulacija mi je 11 dc. Dakle postoji, a i sluznica pati ovulaciju. Ipak me šalje na vađenje hormona 7 dan nakon ovulacije...možda sve skupa nije ništa a možda i postoji neki problem s hormonima u drugoj fazi ciklusa, koji onda utječe na temperaturu. To za sada ne znam.
    Ali možda da i ti odeš do doktora. Ja sam se dugo nečkala...ali bolje je biti na čisto s tim stvarima. Ako nije ništa super, a ako ima problem rješit će se.

  18. #168
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Malo kasnim, sad sam tek vidjela....ali onakva boja testa je meni uvijek kad je pozitivan, čak sam ih jednom pokazala docu i on je to potvrdio . A doc savjetuje testiranje između 10-17 h. Meni je uvijek govorio oko 10 h da je najbolje. Jednom mi se dogodilo da sam napravila test malo ranije oko 9.30 i bio je negativan...a nakon 2 sata pozitivan. Znaći, , nikako se ne testirati prije 10 h .....

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    ja očekujem da procurim pa da stavim trakice u upotrebu!!!!!
    danas mi je 23 dan još ništa....
    jutros me je zabolilo kao da ću dobiti , čak sam i voltaren popila ( stvarno nisam htjela al bilo mi je jako loše, a ja znam kakve su moje menstruacije )
    i opet ništa!!!!!

  20. #170

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    17

    Početno

    drage moje samo da pitam ako mi tko može pomoći...kako mogu naručiti lh trakice preko interneta s obzirom da sam iz Hercegovine?

  21. #171
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Nema veze odakle si, ako imaš karticu koju primaju, mislim da je jedina razlika, što mimo glavnog grada dođe koji dan kasnije inače 7-8 radnih dana.
    Pročitaj na saveontests( ja sam od tamo naručivala ), a ima i preko amazona. Sretno

  22. #172

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    17

    Početno

    hvala draga moja....nisam pokušavala, nego znam su mi govoriili kao da se jedino može iz Hrvatske naručiti....hvala javim ako uspijem..

  23. #173

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    17

    Početno

    nikako ne mogu da naručim preko interneta lh trakice preko saveonetst.com jer ne mogu da aktiviram u pregledniku "korištenje kolačića"...pa može li mi tko pomoći?

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    evo meni je danas 10.dan. od crtice ni traga!!!!
    iako bi mi po mojim računicama sada trebalo biti "plodno" razdoblje.
    Iako nema crtice, večeras radimo pa šta bude, od viška glava ne boli!!

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    evo meni je danas 15 dan,od crtice ni traga ni glasa.po mojim računicama već mi je bila ovulacija,dal je moguće da trakice zakažu??
    trudim se testirati u isto vrijeme svaki dan ,dva sata nakon ručka, znači oko 17h, trudim se u to vrijeme ne piti,a skapavam od žeđi!!!
    što radim krivo???? toliko sam nade polagala u trakice!!!!????? :? :?

  26. #176
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    I ja se bavim trakicama, meni je danas 12 dan i imam blijedu crticu tako da se nadam da ce mi se podebljati u narednih 2 dana .. A sto se tebe tice, mozda imas O malo kasnije, tipa 16-18 d, koliki ti je ciklus innace? Nadam se da ce ti se pojaviti i prihvatiti!!

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    meni je ciklus nekih 26-28 dana,baš školski!!!!
    mi smo radili na bebi, bez obzira na trakice, možda upali
    ja ću i dalje piškiti pa što bude!!..

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Lorelai prvotno napisa
    I ja se bavim trakicama, meni je danas 12 dan i imam blijedu crticu tako da se nadam da ce mi se podebljati u narednih 2 dana .. A sto se tebe tice, mozda imas O malo kasnije, tipa 16-18 d, koliki ti je ciklus innace? Nadam se da ce ti se pojaviti i prihvatiti!!
    dai meni je bila blijeda, jako blijeda ,odmah 11 i 12 dan.
    nije se podebljala

  29. #179
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    A koliki ti je ciklus, meni je recimo uvijek 28 dana, ali prosli mjesec se malo produžio pa je bio 30 i sada umjesto da mi je O na 11dc meni je na 13dc .. ili si ja to tak brijem, uglavnom trakice mi pokazuju da još nije, a ja strpljivo čekam..
    E a, postoji uranjena i zakašnjela O,, pa sad sve ovisi o tvom tijelu.. i još jedna stvarčica,, pogledaj si kakva ti je sluz.. ako je ima i ako je rastezljiva onda imaš O, ak ne onda je prati

  30. #180
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    meni je ciklus nekih 26-28 dana,baš školski!!!!
    mi smo radili na bebi, bez obzira na trakice, možda upali
    ja ću i dalje piškiti pa što bude!!..
    A sorry nisam vidla da si već napisala,, , držim figice da vam je upalilio,, mužek i ja se spremamo u ratne pohode pa onda možemo zajedno odbrojavati za pluseke

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    budući da radimo na bebi ,ne mogu zaključiti dal je to "moja" sluz ili ....znaš!!!!

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Lorelai prvotno napisa
    Citiraj blalla prvotno napisa
    meni je ciklus nekih 26-28 dana,baš školski!!!!
    mi smo radili na bebi, bez obzira na trakice, možda upali
    ja ću i dalje piškiti pa što bude!!..
    A sorry nisam vidla da si već napisala,, , držim figice da vam je upalilio,, mužek i ja se spremamo u ratne pohode pa onda možemo zajedno odbrojavati za pluseke

    nikako da upali, nadam se da hoće ovaj put.

  33. #183
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    budući da radimo na bebi ,ne mogu zaključiti dal je to "moja" sluz ili ....znaš!!!!
    Khm , kak ne,, kad se otuširaš, i natrackaš sa svim svojim omiljenim kremicama i kada mirišiš totalno po sebi samoj, nakon određenog vremena ti se pojavi tvoj iscjedak,, e pa onda prije xexa lijepo na prstiće i vidi jeli rastezljiva

    Nadam se da sam dočalala situaciju

    Citiraj blalla prvotno napisa
    nikako da upali, nadam se da hoće ovaj put
    Za savršenstvo treba vremena! Bez brige, doći će i vaša bebica

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    ja piškila i kao da vidim onu drugu crticu, lagano, jedva vidim.možda i ne vidim.....:? :?
    niš ,večeras opet na posao.....!!!!

  35. #185
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    E, a jel ti vodiš računa o tome kad piškiš,, recimo ja to uvijek radim između 17-18 h,, a prije toga ne idem na wc najmanje 2 h i ništa ne pijem,, tako sam jučer i počela me boliti glava za poluditi ali sam izdržala i kad sam napravila test prva crta mi se izjednačila u boji s testnom :D

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    mene sinoć rasturali jajnici ,kažem ja mom mužu, ajmo još jednom pa što bude bude.evo sad sam piškila i crtica je tu!!!!!!
    :D :D :D :D
    sad me buni ono 24-48 sati nakon pojave crtice, kako da znam kad se je crtica pojavila???
    sinoć u 7 i po je nije bilo.ako je od 20h,to je već prošlo 17 sati!!!!!
    :? :?

  37. #187
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Ma ne brini se nego uzivaj s muzekom"!" a za 2 tjedna cete znati rezultate!!

  38. #188
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    ja sam si naručila te trakice iz londona, puno su jeftinije nego kod nas u ljekarnama ali ih nisam stigla iskoristiti, ostala trudna. imam ih 20ak pa ak nekome trebaju nek se javi na pp. bilo bi mi žao da ostanu neiskorištene

  39. #189

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Silverinne, imaš pp.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    84

    Početno

    Dobro jutro. Ja cu uskoro krenuti na bebu, pa me zanima gdje mogu nabavit te trakice za ovulaciju. Znam da ih ima kupit u apoteci, ali znam i da se mogu narucit preko neta i da su onda jeftinije, pa me zanima kako ih mogu narucit i po kojoj cijeni.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj vzst prvotno napisa
    Dobro jutro. Ja cu uskoro krenuti na bebu, pa me zanima gdje mogu nabavit te trakice za ovulaciju. Znam da ih ima kupit u apoteci, ali znam i da se mogu narucit preko neta i da su onda jeftinije, pa me zanima kako ih mogu narucit i po kojoj cijeni.

    ja sam naručila s Ebay-a, neke kineske iz USA ,30 kom i još 5 za utvrđivanje trudnoće,13 usd!!!!!!

  42. #192

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    84

    Početno

    A, koliko kostaju ove u apoteci?

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj vzst prvotno napisa
    A, koliko kostaju ove u apoteci?
    mislim da su cure pisale da je paket s pet komada nekih 100kn!!!

  44. #194

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Lorelai prvotno napisa
    Ma ne brini se nego uzivaj s muzekom"!" a za 2 tjedna cete znati rezultate!!
    sad si mislim, radili smo na bebi dan prije crtice i taj dan!
    dal je to bilo dovoljno?????
    pomoć!!!!!
    muči me ono da je ovulacija 24-48 sati nakon crtice!!!!

  45. #195
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    pomoć!!!!!
    muči me ono da je ovulacija 24-48 sati nakon crtice!!!!
    Kada se koriste LH trakice, ovulacija nastupa onda kada se ukaže crtica koja je iste boja kao i testna ili tamnija od nje.. Koliko ja znam tada nastupa O i traje 12-24 h,, a s obzirom da spermići mogu živjeti duže o tog vemena, ne trreba stvarati paniku oko toga da li ste se dovoljno xexali
    Sad samo treba biti strpljiv i čekati mng,, te naravno moliti se da ne dođe 8)

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Lorelai prvotno napisa
    Citiraj blalla prvotno napisa
    pomoć!!!!!
    muči me ono da je ovulacija 24-48 sati nakon crtice!!!!
    Kada se koriste LH trakice, ovulacija nastupa onda kada se ukaže crtica koja je iste boja kao i testna ili tamnija od nje.. Koliko ja znam tada nastupa O i traje 12-24 h,, a s obzirom da spermići mogu živjeti duže o tog vemena, ne trreba stvarati paniku oko toga da li ste se dovoljno xexali
    Sad samo treba biti strpljiv i čekati mng,, te naravno moliti se da ne dođe 8)

    hvala!!!!utješila si me..
    još sam sad skupila i Escherichiju pa sam u bedu, al sam uvjerena da smo uspijeli, još 5-6 dana i znat ćemo

  47. #197
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    drage moje imam jedno pitanje, pa bi molila da mi netko odgovori ako ima kakvih iskustava...imam skolski ciklus 28 dana...prosli mjesec radila sam test za ovulaciju 12 i 13 dan je bio neg a tocno 14 pozitivan, pa smo se bacili na posao...jucer sam radila test 14 dan nije bio valjan rezultat :? :? :? , ne znam zasto sve sam dobro napravila, danas radim test 15 dc i negativan test... :? ..jel moguce da je vec bila ili jos nije bila O???...proslu M sam dobila 28 dan na moru ( nije se nista pomaklo), ali trajala je 2 dana,onda nista 2 dana,pa opet nesto sitno...molim vas javite ako imate sl.iskustava...hvala...

  48. #198
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj zeljana prvotno napisa
    jucer sam radila test 14 dan nije bio valjan rezultat Confused Confused Confused , ne znam zasto sve sam dobro napravila, danas radim test 15 dc i negativan test... Confused ..jel moguce da je vec bila ili jos nije bila O???...proslu M sam dobila 28 dan na moru ( nije se nista pomaklo), ali trajala je 2 dana,onda nista 2 dana,
    E ne znam da li ću ti pomoći, nisam bila u sličnoj situaciji ali iz mog iskustva ti mogu reći da kada mi je ciklus 28 dana onda mi ovulacija pada 11 ili 12 dan, kada mi ciklus 30 d onda je to negdje oko 13 dana.. barem mi je to tako do sada uvijek pokazivalo sa svom ovom aparaturom s kojom baratam .. Ne želim te ožalostiti ali možda ti je prijašnji ciklus bio malo duži,. ili si imala zakašnjelu O,, ili ti je ovaj ciklus uranila, iskreno može biti hrpa razloga :/ , probaj još sutra s Lh pa vidi da li je neg, ako je,, khm,, ne znam :/

  49. #199
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj Lorelai prvotno napisa
    Citiraj zeljana prvotno napisa
    jucer sam radila test 14 dan nije bio valjan rezultat Confused Confused Confused , ne znam zasto sve sam dobro napravila, danas radim test 15 dc i negativan test... Confused ..jel moguce da je vec bila ili jos nije bila O???...proslu M sam dobila 28 dan na moru ( nije se nista pomaklo), ali trajala je 2 dana,onda nista 2 dana,
    E ne znam da li ću ti pomoći, nisam bila u sličnoj situaciji ali iz mog iskustva ti mogu reći da kada mi je ciklus 28 dana onda mi ovulacija pada 11 ili 12 dan, kada mi ciklus 30 d onda je to negdje oko 13 dana.. barem mi je to tako do sada uvijek pokazivalo sa svom ovom aparaturom s kojom baratam .. Ne želim te ožalostiti ali možda ti je prijašnji ciklus bio malo duži,. ili si imala zakašnjelu O,, ili ti je ovaj ciklus uranila, iskreno može biti hrpa razloga :/ , probaj još sutra s Lh pa vidi da li je neg, ako je,, khm,, ne znam :/
    totalno sam zbunjena :? :? :? ...ako je bila ranije to bi bilo super jer smo spontano uzivali u keksu a sad se kao naostrili na O i ona izostala...idem u cet na pregled pa cemo vidjeti...sad razmisljam prije par dana sam imala prozirnu rastezljivu sluz i to negdje 11 ili 12 dc...hm...dakle bit ce da je bila prije...hm...mozda bude i dobro

  50. #200
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Lorelai hvala ti, sad mi je sve jasno i sretna sam... :D ...ako je uranila sto sad kad razmislim i je sigurno, vratila sam film na prosli tjedan i zadovoljna sam akcijama... :D ...ajd vidjet cemo...

Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •