Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 767

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 6

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj zeljana prvotno napisa
    Lorelai hvala ti, sad mi je sve jasno i sretna sam... :D ...ako je uranila sto sad kad razmislim i je sigurno, vratila sam film na prosli tjedan i zadovoljna sam akcijama... :D ...ajd vidjet cemo...

    zeljana, gle i ja sam mislila da mi je o 12 dan, najkasnije 13.
    kad ono ful kasnije.....
    to je psiha

  2. #202
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj zeljana prvotno napisa
    sad razmisljam prije par dana sam imala prozirnu rastezljivu sluz i to negdje 11 ili 12 dc...hm...dakle bit ce da je bila prije...hm...mozda bude i dobro
    To ti je to, dakle O ti je bila malo ranije,, ja recimo pazim na tu sluz,, iako i ona ponekada može izostati ali ako je rastezljiva i prozirnija onda ti je to to.. Ma ne brini se sigurna sam da ste potrefili i uskoro ćemo hehe

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    jutros sam napravila test jer mi vrag neda mira.
    ništa!!!! danas mi je 24 dc, računam da bi vještica trebala dojahati svaki čas.
    simptome nemam nikakve....
    baš sam razočarana, mislila sam da smo napravili sve kako treba ali....
    očito nakon spontanog to ide teže.

    sad čekam vješticu, da dođe i prođe i opet ispočetka.očito kod mene ne bi upalila ona metoda sa svakim drugim danom!!!

  4. #204
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    jutros sam napravila test jer mi vrag neda mira.
    ništa!!!! danas mi je 24 dc, računam da bi vještica trebala dojahati svaki čas.
    simptome nemam nikakve....
    baš sam razočarana, mislila sam da smo napravili sve kako treba ali....
    očito nakon spontanog to ide teže.

    sad čekam vješticu, da dođe i prođe i opet ispočetka.očito kod mene ne bi upalila ona metoda sa svakim drugim danom!!!
    ... ...

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    hvala!

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    eto,dojahala je jutros vještica na metli.

    zaključak:"nakon što se pojavi crtica na trakici koja je iste boje ili tamnija od kontrolne,baciti se na posao nakon 24h ali i nakon 48h!
    mislim da smo baš fulali taj dan.
    evo sad čekam da vještica ode, idemo dalje!!!! :D :D

  7. #207
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    zaključak:"nakon što se pojavi crtica na trakici koja je iste boje ili tamnija od kontrolne,baciti se na posao nakon 24h ali i nakon 48h!
    mislim da smo baš fulali taj dan.
    Ne nakon nego kad vidiš da ti je crtica na traci iste boje ili tamnija od testne, jer to znači da je počela O.. koja onda traje 12-24 h..
    Eto više sreće sljedeći mj..

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    pa mi jesmo radili tu večer, crticu sam vidjela u 17h i tu večer smo bili aktivni ali sad mislim da smo trebali i drugi dan!!!!

  9. #209
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    pa mi jesmo radili tu večer, crticu sam vidjela u 17h i tu večer smo bili aktivni ali sad mislim da smo trebali i drugi dan!!!!
    ma nije samo to ...
    mi smo bili aktivni dva dana kako su pokazivali testovi...i dva dana prije i dva dana poslije...uglavnom cijeli tjedan, pa ništa...i tako kroz nekoliko ciklusa...
    nisu dovoljne samo trakice očito se i neke druge stvari moraju poklopiti.
    Nakon toga sam vadila hormone, ali sve ok...tko bi ga znao. Valjda će se i nama posrećiti.

  10. #210

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    velike nade sam polagala u trakice jer je puno cura reklo da je s njima odmah, iz prvog puta pogodilo ovulaciju.
    možda je kod mene i E.coli imala utjecaja.ni nakon kure Amoxila mislim da je se nisam riješila.danas ću kupiti zob,odustajem od antibiotika.
    sad čekam novu ovulaciju,opet ću koristiti trakice.

  11. #211
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    velike nade sam polagala u trakice jer je puno cura reklo da je s njima odmah, iz prvog puta pogodilo ovulaciju.
    možda je kod mene i E.coli imala utjecaja.ni nakon kure Amoxila mislim da je se nisam riješila.danas ću kupiti zob,odustajem od antibiotika.
    sad čekam novu ovulaciju,opet ću koristiti trakice.
    probaj čaj od brusnice u velikim količinama.
    i to čista mljevena brusnica, ima za kupiti u ljekarni.

  12. #212
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    velike nade sam polagala u trakice jer je puno cura reklo da je s njima odmah, iz prvog puta pogodilo ovulaciju.
    možda je kod mene i E.coli imala utjecaja.ni nakon kure Amoxila mislim da je se nisam riješila.danas ću kupiti zob,odustajem od antibiotika.
    sad čekam novu ovulaciju,opet ću koristiti trakice.
    ma samo sam htjela reći da je ovulacija jedan od faktora...ali ne znači da ćeš ostati trudna ako ste imali odnos kad je ovulacija...
    meni je ginekolog potvrdio ovulaciju i bili smo jako aktivni pa opet ništa...

    moraju se i zvijezde složiti...

  13. #213
    Tokica

    Početno

    Pozdrav curke, ja vas pozorno čitam već nekoliko mjeseci i upijam vaša znanja i iskustva ali nikad se nisam uključila u rasprave. Pokušavam zatrudnjeti i ne uspijeva mi baš pa sam nakon nekog vremena odlučila kupiti LH trakice putem interneta kao pomoć u određivanju ovulacije. Koristim ih redovito i eto ovaj mjesec kad mislim da bih mogla uhvatiti dan O, ponestat će mi trakica. Molim vas možete mi izaći ususret i prodati im ih, svega 4 kom (kako ih trebam ovih dana, prednost bi imale cure iz Varaždina i okolice pa da se dogovorimo oko skorašnje primopredaje). Unaprijed vam hvala

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    evo opet mene.
    jučer 10dc druga crtica jedva vidljiva
    danas 11dc u13h,crtica prilično tamna ali i dalje svjetlija od kontrolne,
    danas opet 18 40h crtica opet svjetlija!
    uffaaaaaaaa
    šta je pak sad???

  15. #215
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    moguce da ti je O bila pa prosla?

  16. #216
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    inace, ja sam koristila trakice s acuracy pregnancy ili tak nekaj, pa mi ni jedna nije pokazala O nikad, ikad,, a ipak sam zacela i rodila svog miceka.
    mozda je greska na trakici?

  17. #217

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Da li je dovoljno radit trakcie dvaka dva dana?? kad da počnem, kad ne znam koliki će mi bit ovaj ciklus ,ali možemo računat možda one od prije 30-35 dana.....da počnem oko 13 dana, pa svaki drugi???

  18. #218

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj točkalica prvotno napisa
    Da li je dovoljno radit trakcie dvaka dva dana?? kad da počnem, kad ne znam koliki će mi bit ovaj ciklus ,ali možemo računat možda one od prije 30-35 dana.....da počnem oko 13 dana, pa svaki drugi???
    evo meni se baš trakice i nisu nešto pokazale.
    svakako testiraj svaki da,neke cure i dva puta dnevno to rade,pokušaj u isto vrijeme i ne prvi jutarnji, najbolje poslijepodne.
    meni se rekle ovako,"kad se pojavi druga crtica iste boje kao kontrolna ili tamnija ,to je to.ovulacija će uslijediti za 24-48h.
    mi smo i ovaj mjesec kontolirali ovulaciju s trakicama. prvi dan je bila nešto svjetlija i taj dan nismo,sljedeći je bila jako tamna pa smo i taj dan i onaj poslije.
    danas sam opet kontrolirala, nema više druge crtice.
    rezultati su za 10-tak dana.
    prošli ciklus nismo uspjeli,krivim to da onaj dan kad je bila najtamnija nismo,ja sam računala da malci putuju dugooo...
    e da i kod mene ona fora ,kao "svaki drugi dan pa ćete pogoditi"-ne pali
    savjetujem ti da počneš već od 10,za svaki slučaj.

  19. #219

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Citiraj blalla prvotno napisa
    Citiraj točkalica prvotno napisa
    Da li je dovoljno radit trakcie dvaka dva dana?? kad da počnem, kad ne znam koliki će mi bit ovaj ciklus ,ali možemo računat možda one od prije 30-35 dana.....da počnem oko 13 dana, pa svaki drugi???
    evo meni se baš trakice i nisu nešto pokazale.
    svakako testiraj svaki da,neke cure i dva puta dnevno to rade,pokušaj u isto vrijeme i ne prvi jutarnji, najbolje poslijepodne.
    meni se rekle ovako,"kad se pojavi druga crtica iste boje kao kontrolna ili tamnija ,to je to.ovulacija će uslijediti za 24-48h.
    mi smo i ovaj mjesec kontolirali ovulaciju s trakicama. prvi dan je bila nešto svjetlija i taj dan nismo,sljedeći je bila jako tamna pa smo i taj dan i onaj poslije.
    danas sam opet kontrolirala, nema više druge crtice.
    rezultati su za 10-tak dana.
    prošli ciklus nismo uspjeli,krivim to da onaj dan kad je bila najtamnija nismo,ja sam računala da malci putuju dugooo...
    e da i kod mene ona fora ,kao "svaki drugi dan pa ćete pogoditi"-ne pali
    savjetujem ti da počneš već od 10,za svaki slučaj.


    uf od 10, ma znam počela bi ja od 8 da treba pa svaki dan, nego je pitanje dali ću dobit m , već dvije dobijam poticanjem duphastonea, i sad je najgore što ću kupit ove u ljekarni 100 kuna, a ima ih samo 5 pa ih moram nekako pravilno rasporedit jer mi se ne daje baš 200 kuna za to :/

  20. #220

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    42

    Početno

    ako nekome treba meni je ostalo testova, napale me bakterije i upale pa se moram prvo toga rijesiti

  21. #221
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj točkalica prvotno napisa
    Da li je dovoljno radit trakcie dvaka dva dana?? kad da počnem, kad ne znam koliki će mi bit ovaj ciklus ,ali možemo računat možda one od prije 30-35 dana.....da počnem oko 13 dana, pa svaki drugi???
    ja sam dobila s trakicama i tablicu kada početi koristit trakice s obzirom na duljinu ciklusa. za 30 dana dug ciklus piše početi na 13. dan, za 31 - 14., za 32 -15., za 33 - 16., za 34 - 17., za 35 - 18.
    kako meni varira, ja sam počela na 14., a trakica je bila pozitivna tek 18. dan...

  22. #222
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    inače, ja sam ih ovdje kupila. čine mi se jeftinije od onih američkih, a mislim da su iste. http://www.homehealth-uk.com/
    osim toga, možete naručiti različite osjetljivosti jer ne odgovaraju sve svima.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja sam naručila sa ebay-a 30 O + 10 P = 50 kn, danas 2 tjedna, valjda će ovih dana stići; prije sam naručivala sa saveontests-a 25 O + 5 P oko 80-ak kn i stigli bi za 14 dana;
    Arya ima li 50 kom u pakiranju i koliko si platila skupa sa poštarinom, a usput i za koliko su dana stigle?

  24. #224
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    stigle su za negdje tjedan dana, ne znam točno jer nisam obraćala pažnju. uglavnom, brzo.

    a naručila sam toplomjer za mjerenje bazalne temperature, 15 lh trakica i 5 testova za trudnoću te dva fsh testo (od njih, ali preko ebaya, a naknadno sam skužila da je jeftinije direktno s njihove stranice - manja poštarina! - barem za manje količine trakica) tako da ti ne mogu odgovoriti na pitanje, ali prema cijenama na web stranici 50 lh trakica bi zajedno s poštarinom koštalo UK

  25. #225
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    baš sad gledam.. ovo je bila iznimka, ovaj link... inače je malo skuplje preko ebaya nego direktno od njih. katkad osjetno skuplje.

  26. #226
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    ima li neko lh trekica a da u ne trebaju??

  27. #227

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    ima li neko lh trekica a da u ne trebaju??
    hoćeš da ti ja pošaljm pola svojih kad stignu (bit će 30 lh), lako nam je naručiti do slijedeće ovulacije nove ? trebale bi stići svaki dan, naručila sam ih 26.08.

  28. #228

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Citiraj Ann prvotno napisa
    ako nekome treba meni je ostalo testova, napale me bakterije i upale pa se moram prvo toga rijesiti



    Nikky vidi ovo...i meni je Ann poslala!!

  29. #229

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    evo da pitam vjerovatno po 40 put isto pitanje, ali ima puno stranica da sad tražim pa ako netko ima voloej ukratko...eto danas je 14 dc i testirala sam se i dobila drugu crticu, ali je prilino svjetlija od kontrolne , ali je vidjljiva golim okom, ali tek se slabašno vidi, ali vidi, heheh valjda ste shvatili.

    1.zanima me mogu li te trakice bit lažno poztiivne i što bi utjecalo na to??
    2. Za koliko nastupa ovulacija 24-36 h ???

    hvalaa!!

    ustvari kad malo pogledam Chart na FF isto izgleda kao da se nešto počinje događat zar ne???

  30. #230
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    trakica je pozitivna tek kad je iste boje kao kontrolna crtica ili tamnija
    moguce je da ce ti uskoro biti tamnija, danas kasnije ili sutra, pa provjeri jer je tako i meni bilo (jedan dan svjetlija, a iduci tamna kao kontrolna)

    u mojim uputama piše da kad je trakica pozitivna, da ovulacija nastupa 12 (hm, nisam sad doma, ali mislim da je pisalo 12, a ne 24) do 36h. kako kod koga.

  31. #231
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    lažno pozitivna može biti kod pcos-a npr.

    zato postoje trakica različitih osjetljivosti. ako netko ima pcos, njoj trebaju manje osjetljive trakice da detektira lh skok, a ako joj trakice normalne osjetljivosti ne detektiraju na vrijeme lh skok iz nekog razloga, onda joj trebaju trakice veće osjetljivosti. te će preciznije uhvatiti lh skok.
    tako sam pročitala na linku koji sam gore dala, od njih sam ja kupila svoje trakice

  32. #232
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Cure , imam par pitanja, ja već mjesecima koristim LH trakice i još nisam imala crtu koja bi bila jednako tamna kao kontrolna. Je l' to nešto loše?
    I drugo pitanje, znači nema smisla imati odnose ako je crta dosta svijetla, nego tek kad bude tamna kao kontrolna?
    Je li netko od vas pokušao sa štopericom (injekcijom)? Preporučuje mi je moj gin., no nisam sigurna kada je dati, čim LH bude imalo pozitivna ili tek kad je crta dovoljno tamna?

  33. #233
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    iako mi pokušavamo već 2 godine, nikad se nisam onako štreberski bavila svojom ovulacijom, pogotovo otkad imamo dijagnozu (vidi potpis). e pa zaredale se prirodne trudnoće, pa sam i ja odlučila pratiti ovulaciju lh trakicama i treba mi pojašnjenj gdje ih nabavljate. koliko se sjećam to se naručuje izvana? jel naručuje netko pa da se uvalim ili? please

  34. #234
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ksena, imaš pp.

  35. #235
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    I meni bi isto trebale, pa ak se naručuje...i ja bih sudjelovala. Možda mi budu dobitne za FET 8)

  36. #236
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa
    Cure , imam par pitanja, ja već mjesecima koristim LH trakice i još nisam imala crtu koja bi bila jednako tamna kao kontrolna. Je l' to nešto loše?
    pa jesi pokušala kupiti trakice veće osjetljivosti?
    ak nisi, pokušaj
    stavila sam link gore otkud sam si ih ja kupila (iz engleske, pa ispadne još jeftinije)

  37. #237

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno POMOĆ

    Kupila sam trakice preko weba www.testsforless.com, no moje trakice ne pokazuju niti jednu crticu, cak ni onu kontrolnu. ??????

  38. #238
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    jesi dobro slijedila upute?

    onda su neipravne trakice! javi im!

  39. #239
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Evo, ja prijavljujem da sam jučer konačno vidjela jednako tamnu crtu kao i kontrolnu (12 dc), nače je uvijek neka bljeđušna. Sad ću opet idućih desetak dana misliti da sam trudna (dok me M. surovo ne demantira kao i svaki mjesec).

  40. #240

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja prijavljujem da trakice naručene sa e-baya i plaćene 26.08. još nisu stigle , pa ako se spremate naručiti da planirate 1 1/2 mjesec unaprijed ( sa ovog linka http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=280381456266 )
    sa saveontesta je bila cijena oko 80,00 kn 20lh + 5ß i stigle su za 3 tjedna,
    ovdje su 48,00 kn 30 lh + 10ß

  41. #241
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    naručila si ih iz SAD-a
    i meni paketi od tamo putuju mjesec dana
    dok recimo iz UK neki dođu i za tjedan dana

  42. #242

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    naručila si ih iz SAD-a
    i meni paketi od tamo putuju mjesec dana
    dok recimo iz UK neki dođu i za tjedan dana
    da , iz sad-a, ali i neke druge stvari sam naručivala, veće i skuplje, pa bi stigle za max 3 tj, znale smo se smijati kolegice i ja kako prije stigne preko bare , nego iz nekog našeg kataloga ; sve ok, da se radi o nečem drugom, ali kad planiraš da će doći slijedeći ciklus,a ne dođu ; sad kaz znam bolje ću isplanirati za drugi put ( a i vi )

  43. #243
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa
    Cure , imam par pitanja, ja već mjesecima koristim LH trakice i još nisam imala crtu koja bi bila jednako tamna kao kontrolna. Je l' to nešto loše?
    Može biti samo da je nisi uhvatila. Skok LH može trajati samo nekoliko sati, tako da bi u doba kad pretpostavljaš da se bliži O, osobito ako ima i plodne sluzi, ili ako je potamnila u odnosu na prethodni dan, bilo dobro testirati se i dva puta dnevno.

    Citiraj vikki prvotno napisa
    I drugo pitanje, znači nema smisla imati odnose ako je crta dosta svijetla, nego tek kad bude tamna kao kontrolna?
    S obzirom na to da spermići žive par dana, na to da se možda ne uhvati sam vrhunac LH i test ne uhvatiš pozitivan, mislim da dok nisi sigurna da si ovulirala ima smisla svaki drugi dan. A ako je spermiogram OK., onda kad uhvatiš pozitivan test i češće...

    Citiraj vikki prvotno napisa
    Je li netko od vas pokušao sa štopericom (injekcijom)? Preporučuje mi je moj gin., no nisam sigurna kada je dati, čim LH bude imalo pozitivna ili tek kad je crta dovoljno tamna?
    U nekoliko navrata sam bila u postupcima u kojima sam dobivala štopericu a i sama, sebi za dušu, radila LH-testove. Kod mene je to funkcioniralo ovako: nakon pozitivnog testa, O je obično bila za, cca, 36 sati. Ako sam popodne vidjela pozitivan test i nakon njega toga dana dobila štopericu, folikul bi puknuo prije nego što je doktor "planirao". Čini se da štoperica ne može zaustaviti tj. odložiti ovulaciju, ukoliko je do skoka LH već došlo. Dakle, više bi smisla imalo dobiti je dok LH još nije pozitivan. E, sad, meni se pred O događalo i dan-dva ranije da se počinje pokazivati testa linija, ali više nego upola blijeđa od kontrolne. To što se vidi blijeda crta ne čini test pozitivnim (za razliku od onoga za trudnoću; eh, da mi je na tome ugledati blijedu, ma najblijeđu od blijedih crticu ) - pozitivan je tek kad je boja jednaka ili tamnija kontrolnoj. Moje iskustvo je da je tada za štopericu prekasno. Rekla bih da LH test koji nije pozitivan treba kombinirati s folikulometrijom ili kontrolom hormona kako bi se odredio tajming štoperice.

    Pišem ova svoja razmišljanja s puno zakašnjenja, ali možda će nekoj koristiti...

  44. #244
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    I uz ogradu da je ovih 36 sati bilo nešto što sam zaključila za sebe, naravno, svaka od nas funkcionira drukčije, nekima će proći i puno više vremena od skoka LH do O, broj sati kod iste žene može varirati i među ciklusima, ali ono što bih htjela reći je da, po mom mišljenju, za tempiranje štoperice treba koristiti dodatne metode.

  45. #245
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Hvala na objašnjenju, Shanti!

  46. #246

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Shanti prvotno napisa
    I uz ogradu da je ovih 36 sati bilo nešto što sam zaključila za sebe, naravno, svaka od nas funkcionira drukčije, nekima će proći i puno više vremena od skoka LH do O, broj sati kod iste žene može varirati i među ciklusima, ali ono što bih htjela reći je da, po mom mišljenju, za tempiranje štoperice treba koristiti dodatne metode.
    Ja sam prošli ciklus bila na folikulometriji, i pokazalo se da mi je O bila cca 12 sati nakon pozitivne LH trakice, i cca 3. dan nakon što se uopće pojavila druga crtica na LH.

  47. #247
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Shanti prvotno napisa
    I uz ogradu da je ovih 36 sati bilo nešto što sam zaključila za sebe, naravno, svaka od nas funkcionira drukčije, nekima će proći i puno više vremena od skoka LH do O, broj sati kod iste žene može varirati i među ciklusima, ali ono što bih htjela reći je da, po mom mišljenju, za tempiranje štoperice treba koristiti dodatne metode.
    Ja sam prošli ciklus bila na folikulometriji, i pokazalo se da mi je O bila cca 12 sati nakon pozitivne LH trakice, i cca 3. dan nakon što se uopće pojavila druga crtica na LH.
    E, baš to... tebi je bila oko 12, meni oko 36 sati, ali to smo utvrdile folikulometrijom (ja sam BT u kombinaciji s LH-testom utvrdila samo dan O, ne i koliko je sati otprilike prošlo od pozitivnog LH-testa). Ako sam štopericu dobila onda kad je folikul bio odgovarajuće veličine a LH test još nije bio pozitivan, folikul bi "pričekao" tih dan i pol, tj. ovulacija se ne bi dogodila prije nego što je doktor "planirao".

    Vikki,

  48. #248
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Cure koje ste naručivale trakice sa saveons u zadnje vrijeme - koliko je trajalo dok vam nisu stigle?

  49. #249
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Meni će sutra biti 2 tjedna puna kak sam ih naručila i ni traga ni glasa.
    Inače sam iz okolice Zagreba

  50. #250
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ni eleni još ne stižu, a naručila ih je nekoliko dana prije tebe, tonili (ne znam odakle).

Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •