Stranica 14 od 16 PrviPrvi ... 41213141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 767

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 6

  1. #651
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    A miiislim da ti lh trakice ne detektiraju količinu ludosti..
    Ma znaš onu staru... "dok se buš najmanje nadala"...
    Kad očekuješ vješticu?

  2. #652
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Zacudila bi se sta je kod mene moguce
    27.11. mi je 28.d.c ali inace dodje 30.d.c.
    Po lh trakicama O je bila 10.d.c ako je bila i ak nisam luda a luda sam sigurno

  3. #653
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    da potvrdim da sam luda popskila sam i popodnevnu lh, jer sam naravno sad sve zivo i nezivo procitala i izguglala, lh ujutro ovakav, popodne onakav, pcos ovo, pcos ono... alfa beta lanci neki... blablabla... ugl evo i sad je pozitivna...

  4. #654
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam htjela reči da pišneš za promjenu i hcg..
    Zakaj čekat? Bar buš došla najavit vođenje trudnoče ..
    i sinoc i jutros + (i lh i hcg)



    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...22531941_o.jpg

    nadam se da se vidi slika


  5. #655

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Meni se cini da si pozitivna
    Provjeri kod gina jos i to je to sretno... Ja cekam jos tjedan dana pa cu vidjeti jel plusic ili minus
    Posljednje uređivanje od marina7 : 24.11.2014. at 09:12 Razlog: Nije sve stalo

  6. #656
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Drzim ti fige do neba

    Citiraj marina7 prvotno napisa Vidi poruku
    Provjeri kod gina jos i to je to sretno..
    Bas danas u 14:30h dogovorila za uputnicu i pregled prije mpo, ima da padne na dupe kad cuje iako mislim da nece odmah gledat nist, nego samo betu dat da vadim

  7. #657

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Javi nam sretne vijesti mi isto vec godinu dana a nista tak da ono ne vjerujem dok ne vidim

  8. #658
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    i sinoc i jutros + (i lh i hcg)



    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...22531941_o.jpg

    nadam se da se vidi slika

    Hahahaha,da padneš na dupe
    Baš sam sretna zbog tebe,viš da ipak nisi luda,samo si trudna!

    I pravo poštena ti je LH...i još jedan dokaz da bude fino pozitivna i u trudnoči.

  9. #659

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Meni danas 22 dc i trakica je blijeda... A od 12-15 bila je tamna. Sad jel mi gotova O?

  10. #660
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure, a meni isto već 3 dana za redom pozitivna lh. dakle, baš baš tamna kao testna, ako ne i tamnija. danas mi je 22dc, a pozitivna mi je bila i 20dc i 21dc. plus, imala sam zadnje dva dana baš bolove u jajnicima...bože, jel moguće da je anovulatorni ciklus ili što je ovo???

  11. #661
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    eno ti procitaj moje postove prije par dana... krenilo ko sumnja na anov. a ispala T pisni ti hcg jedan pa ces znat

  12. #662

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    dali vrijedi pratit cikluse regulirane duphastonom lh trakama, inače pcos i anovulacijski ciklusi

  13. #663
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ipak je bila ovulacija jer je traka počela blijediti. Izgleda je ovulacija bila ujutro na 22dc. totalno kasno, ali eto. danas već blijeda.
    nismo pokrili

  14. #664

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Meni je traka bila tamna od 12-15 dana i pokrili smo ih, bilo je i bolova u trbuhu s obje strane, e sad da vidimo jel uspjelo... Ali nije mi jasno trake su pokazale ovako a racunala sam na netu na kalendaru plodnih dana i uopce se ne podudaraju trake i kalendar. Po kalendaru je trebala O biti tjedan dana kasnije. Kak sad onda to?Sad iduci tjedan jel je bude ili ne...??

  15. #665

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Nista ni ovaj mjesec... Prosla godina a od srece, veselja, bebe nista... Nadala sam se jer smo bili vrijedni, trakice pozitivne a vjestica dosla... Jadna sam skroz...
    Posljednje uređivanje od marina7 : 04.12.2014. at 12:46 Razlog: Nije stalo

  16. #666
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Nemoj biti jadna, i ako je doslo do O ima tu jos puuno posla dalje.. sanse su 25% a statistika kaze vremenski da treba cca 1god, nekad malo i duze... bitno da je sve ok sto se zdravlja tice, + ce nac svoj nacin
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 04.12.2014. at 13:12

  17. #667
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    A mislim da ti je svakako lh test tocniji jer je radjen s tvojim uzorkom. Na netu moze pisat sta hoce.. nije kod svake zene isto! Nekoj ovulacija 5.d.c., nekoj 14. a nekoj 23.d.c.
    nemoj se uopce na to obazirat, prati svoje tijelo i naucit ces prepoznat simptome, jos ako ti lh trakice potvtde, to je to.

  18. #668

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Da radit cu i dalje s trakicama... Pokazu one O ali kod mene sa zdravljem nije bajno... Imam neke probleme malo teze

  19. #669

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Moze mala pomoc, ako neko zna - pokusavam naruciti trakice sa saveontests, ali ne uspijevam. Odaberem proizvod iz kataloga i krenem dalje, onda mi iskoci poruka kako trazeni proizvod nije nadjen. I tako sa svim koje sam probala. Ne znam o cemu se radi, jel neko skoro narucivao odavde? Hvala.
    Posljednje uređivanje od biserko : 09.12.2014. at 15:34

  20. #670

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! Ja sam nakon 6 mjeseci pokušavanja sada odlučila kupiti trakice. Zar ih kod nas nema da naručujete izvana? Ne razumijem to s njihovim korištenjem. Koliko koštaju otprilike? Kada radim test ako obično imam ovulaciju 13. dan? Hvala

  21. #671

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Hanic, ja sam iz BiH, kod nas ih ima ali su jako skupe u apotekama. Pakovanje od 5 komada oko 12 eura. Kako imam neredovit ciklus meni bi mjesecno trebala barem dva takva, sto mi je stvarno previse. Online ih stvarno ima mnogo i po jeftinijim cijenama, ja sam neki dan narucila pakovanje od 50 kom - 7 dolara, a imas i pakovanja od devet dolara - 50 ovulacijskih i 20 testova za trudnocu.
    Test radis kad mislis da ti je ovulacija.

  22. #672

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Cure, molim vas pomoć
    Dakle, već 5-6 mjeseci koristim LH trakice. Svaki mjesec mi negdje između 11. i 14. dc pokažu pozitivan rezultat. Čak mi ponekad zna testna crtica biti i 2 dana tamna kao i kontrolna. Uz to, osjetim i bol u jajnicima, te sam nekako bila sigurna da se ovulacija tada događa. Međutim, ovaj mjesec se nešto čudno događa Naime, počela sam ih koristiti 10. dc, bila je samo kontrolna linija, 11. dc također, zatim se 12. dc lagano pojavila druga linija, a od 13. dc (kad sam mislila da je ovulacija) pa do danas, a danas je već 17. dc su konstantno obe linije jednako tamne, čak danas testna malo i tamnija. Zbunjena sam skroz. Što je to sad? Mi smo te sve dane pokrili keksom za svaki slučaj. Do sad mi je svaki ciklus dan nakon pozitivne trakice počela blijediti testna linija, a onda bi nakon dan-dva skroz i nestala. Nekako mislim da mi je LH inače visok, valjda bi mi to i prije pokazalo. Uostalom, 10. i 11. dc nije bilo testne linije (dakle, LH nizak). Imate li eventualno kakvo objašnjenje? Hvala vam

  23. #673
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    meni su lh trakice pokazivale i drugu crtu (svijetliju, znaci nisam smatrala pozitivan test) u slucaju anovul.ciklusa kod mog PCOS-a (gdje je tipican visak lh)
    a ful pozitivnu (testna tamnija od kontrolne), i to dosta dana zaredom, u slucaju trudnoce (cak sam popiskila test iz fore i tam u 2.mj trudnoce i bio je cisto pozitivan

    e sad... znat ces najbolje 28.d.c. kad savjetujem da popiskis i hcg testic

    drzim fige

  24. #674
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    koje su trakice najpovoljnije a da valjaju i da imaju dostavu za Hrvatsku?
    još dojim pretpostavljam da mi onda trebaju osjetljive - koliko je to mmola?
    Posljednje uređivanje od pikula : 09.03.2015. at 11:12

  25. #675

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    meni su lh trakice pokazivale i drugu crtu (svijetliju, znaci nisam smatrala pozitivan test) u slucaju anovul.ciklusa kod mog PCOS-a (gdje je tipican visak lh)
    a ful pozitivnu (testna tamnija od kontrolne), i to dosta dana zaredom, u slucaju trudnoce (cak sam popiskila test iz fore i tam u 2.mj trudnoce i bio je cisto pozitivan

    e sad... znat ces najbolje 28.d.c. kad savjetujem da popiskis i hcg testic

    drzim fige
    ivana.sky hvala ti! Iz tvojih usta u Božje uši!

  26. #676
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    koliko se čeka dostava?

  27. #677

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Sve zavisi u kom trenutku narucis, evo ja sam narucila u januaru i rok za dolazak je bio 3-23 februar. Na kraju nisu ni dosle, pa sam pisala i rekli su da ce poslati ponovo ili vratiti novac, da s eizjasnim sta zelim. Rekla sam da posalju ponovo i jos nisu stigle.
    Sa druge strane, mojoj prijateljici su stigli za desetak dana, ocito nisam imala srece.
    Narucila sam ove: http://www.ebay.com/itm/50-Ovulation...50cff#shpCntId

  28. #678
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    tenx

  29. #679
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    zna li netko gdje se mogu naručiti wondfo sa dostavom za hrvatsku?

  30. #680

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    7

    Početno

    pozdrav,


    imam jedno pitanje...naime,zbunjena sam...prekjučer sam se testirala lh trakicama i testna je bila skoro jačine kao kontrolna,ali ipak za nijansu svijetlija za što znam da znači negativan rezultat...ja se poveselila misleći da će jučer to biti to,a kad ono-testna se jedva vidi...znači li to da je u pitanju anovulatoran ciklus ili sam možda prekasno jučer se testirala (oko 15.00 sati),pa je najjača koncentracija već bila,tipa ujutro? inače,imam uredne cikluse,nikakvih gin.problema...

  31. #681
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    koji ti je bio dan ciklusa? jel ti ovo bio prvi put da si se testirala. jesi imala još neke simptome ovulacije osim tamnije lh trakice?
    koliko će testna linija biti tamna ovisi ne samo o naletu lh hormona nego i o koncentriranosti mokraće, vremenu testiranja. blabla.

    preporuka je da se testira kroz popodne jer ujutro zna biti lažno pozitivni rezultat zbog koncentriranosti mokraće preko noći.

  32. #682

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa Vidi poruku
    koji ti je bio dan ciklusa? jel ti ovo bio prvi put da si se testirala. jesi imala još neke simptome ovulacije osim tamnije lh trakice?
    koliko će testna linija biti tamna ovisi ne samo o naletu lh hormona nego i o koncentriranosti mokraće, vremenu testiranja. blabla.

    preporuka je da se testira kroz popodne jer ujutro zna biti lažno pozitivni rezultat zbog koncentriranosti mokraće preko noći.
    bio mi je 13.dan ciklusa..testirala se u 15.00 sati...drugih simptoma nisam imala.ni probadanje, ni iscjedak...inače sam već koristila te trakice i iz prvog korištenja ostala trudna. -tad su mi obje crte bile jednako jake (nažalost trudnoća je u 3.mjesecu završila spontanim)...prošli ciklus mi je isto bila situacija gdje su obje crte jednake jačine,ali eto-ništa od T...ne znam, sad si već mislim da mi se tijelo još nije vratilo u potpunosti u normalu jer je od spontanog prošlo 5 mjeseci..u prilog tome ide i činjenica da mi je 2.dio ciklusa koji je gotovo uvijek 14 dana svima,meni varira od 12-13 dana..nisam pametna

  33. #683

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Loretta dođi s nama na odbrojavanje
    Ja sam isto imala spontani prije 5mj .. Si bila kod gina tijekom ciklusa malo?
    Ja sam par puta tijekom ciklusa išla pa bi uvijek utvrdio ili kasnu o, ili je ne bi bilo uglavnom sve zbrčkano.

  34. #684

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Loretta dođi s nama na odbrojavanje
    Ja sam isto imala spontani prije 5mj .. Si bila kod gina tijekom ciklusa malo?
    Ja sam par puta tijekom ciklusa išla pa bi uvijek utvrdio ili kasnu o, ili je ne bi bilo uglavnom sve zbrčkano.
    ajoj,nova sam na forumu...budem potražila temu pa se prebacim nisam bila kod gina..znači izgleda da sam i ja malo zbrčkana od spontanog

  35. #685
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj loretta prvotno napisa Vidi poruku
    bio mi je 13.dan ciklusa..testirala se u 15.00 sati...drugih simptoma nisam imala.ni probadanje, ni iscjedak...inače sam već koristila te trakice i iz prvog korištenja ostala trudna. -tad su mi obje crte bile jednako jake (nažalost trudnoća je u 3.mjesecu završila spontanim)...prošli ciklus mi je isto bila situacija gdje su obje crte jednake jačine,ali eto-ništa od T...ne znam, sad si već mislim da mi se tijelo još nije vratilo u potpunosti u normalu jer je od spontanog prošlo 5 mjeseci..u prilog tome ide i činjenica da mi je 2.dio ciklusa koji je gotovo uvijek 14 dana svima,meni varira od 12-13 dana..nisam pametna
    jel tebe muči što crtica nije bila još tamnija kao u prijašnjim testiranjima ili što ciklus nije rezultirao ponovnom trudnoćom?
    jer ako je ovo prvo, vjerujem da je dovoljno da crtica potamnjuje, a baš uhvatiti skroz tamnu na vrhu ispuštanja lh, teško
    zato se krene pokrivati čim počne tamniti, ali to i sama znaš

    a ako te muči ovo drugo, vrlo je vjerojatno da ti je hormonska slika malo zbrkana nakon spontanog.
    12-13 dana naspram 14 dana je skoro isto, ali to se uzima kao generalizacija.

    ja to možda malo opuštenije gledam jer su moji ciklusi od 29 do 35 dana, meni je to sve normalno.
    a znala sam potvrđeno ovulirati 14.dan pa se druga faza svejedno otegnula 20 dana.

    jel ti ginekolog iza spontanog spominjao kontrolu u vidu pregleda i/ili krvnih pretraga?

  36. #686

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa Vidi poruku
    jel tebe muči što crtica nije bila još tamnija kao u prijašnjim testiranjima ili što ciklus nije rezultirao ponovnom trudnoćom?
    jer ako je ovo prvo, vjerujem da je dovoljno da crtica potamnjuje, a baš uhvatiti skroz tamnu na vrhu ispuštanja lh, teško
    zato se krene pokrivati čim počne tamniti, ali to i sama znaš

    a ako te muči ovo drugo, vrlo je vjerojatno da ti je hormonska slika malo zbrkana nakon spontanog.
    12-13 dana naspram 14 dana je skoro isto, ali to se uzima kao generalizacija.

    ja to možda malo opuštenije gledam jer su moji ciklusi od 29 do 35 dana, meni je to sve normalno.
    a znala sam potvrđeno ovulirati 14.dan pa se druga faza svejedno otegnula 20 dana.

    jel ti ginekolog iza spontanog spominjao kontrolu u vidu pregleda i/ili krvnih pretraga?

    hm...dobro pitanje,muče me obje stvari...mi smo pokrili svejedno i taj dan kad je testna bila skoro kao i kontrolna i idući dan,pa ćemo vidjeti...a što se T tiče,još se ne brinem,valjda treba vremena još da se sve vrati u normalu

  37. #687

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa Vidi poruku
    jel tebe muči što crtica nije bila još tamnija kao u prijašnjim testiranjima ili što ciklus nije rezultirao ponovnom trudnoćom?
    jer ako je ovo prvo, vjerujem da je dovoljno da crtica potamnjuje, a baš uhvatiti skroz tamnu na vrhu ispuštanja lh, teško
    zato se krene pokrivati čim počne tamniti, ali to i sama znaš

    a ako te muči ovo drugo, vrlo je vjerojatno da ti je hormonska slika malo zbrkana nakon spontanog.
    12-13 dana naspram 14 dana je skoro isto, ali to se uzima kao generalizacija.

    ja to možda malo opuštenije gledam jer su moji ciklusi od 29 do 35 dana, meni je to sve normalno.
    a znala sam potvrđeno ovulirati 14.dan pa se druga faza svejedno otegnula 20 dana.

    jel ti ginekolog iza spontanog spominjao kontrolu u vidu pregleda i/ili krvnih pretraga?




    zaboravih odg na ovo-rekao mi je da ne moram ići na kontrolu jer eto,prva je trudnoća bila, 1.spontani koji se tretira kao slučajnost pa nema potrebe da idem na pretrage bilo koje vrste

  38. #688
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Pozdrav svima!
    Zanima me odakle narucujete trakice za ovulaciju?
    Trebam nesdto pouzdano i prihvatljive cijene.
    Koristila sasm prije Prima time iz ljekarne, sve 5, super su, ali preko 100 kn za 5 komada je stvarno previse.
    Posljednje uređivanje od Mila majka : 13.03.2016. at 13:56

  39. #689
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!
    Zanima me odakle narucujete trakice za ovulaciju?
    Trebam nesdto pouzdano i prihvatljive cijene.
    Koristila sasm prije Prima time iz ljekarne, sve 5, super su, ali preko 100 kn za 5 komada je stvarno previse.
    Ja korisim "one step " sa ebaya.

    http://m.ebay.com/itm/One-Step-50-OV...387?nav=SEARCH ti su mi najbolji.. dobiješ 50kom +10 testova za trudnoću.
    Meni su najpouzdaniji.. svaki put su mi u dan točno pokazali ovulaciju. (Dokazano i folikulometrijama).
    I "one step" testovi za trudnoću su mi 12dpo detektirali trudnoću. I sad ih koristim i pre zadovoljna sam.
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 13.03.2016. at 14:43

  40. #690
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Draga Ives, hvala ti puno!
    Usput, čitam tvoj potpis i suosjecam, znam koliko put do majčinstva može biti trnovit, no kad vaša bebica konačno stigne u vas zagrljaj, na mjesto tuge stici će beskrajna sreca, a ostat će zauvijek sjećanje na stariju seku.

  41. #691
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Ives, hvala ti puno!
    Usput, čitam tvoj potpis i suosjecam, znam koliko put do majčinstva može biti trnovit, no kad vaša bebica konačno stigne u vas zagrljaj, na mjesto tuge stici će beskrajna sreca, a ostat će zauvijek sjećanje na stariju seku.

    Nema na čemu drago mi je da sam mogla pomoći.

    Hvala ti puno na ovim lijepim riječima. I ja se nadam da ćemo ja i mm napokon spoznati tu sreću.
    I kako i sebi tako i tebi želim što lakši put do mrvice. Nadam se da će ti ove trakice puno pomoći.

  42. #692

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima,

    radosno nudim LH trakice (48 komada) i poklanjam jedan neupotrebljeni test za trudnoću Pic indotor original zapkiran na kojem je datum 11/2015 ne znam dali je to datum kada je proizveden ili do kada vrijedi. može i zamjena za Prenatal ili nešto sl. ako je kome ostalo

    Radosno sve nudim jer meni ne treba više ja sam hvala Bogu u 16tom tjednu .

    Sretno svima
    Posljednje uređivanje od čokolada : 07.05.2016. at 18:59

  43. #693

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Pitanje za iskusne s lh trakicama.
    Zadnju menstruaciju sam dobila 10.5. Uhvatila sam pozitivan test 27.5. ujutro a navečer sam primjetila obilnu ovulacijsku suz.
    E sad me zanima je li vama uvijek dolazi menstruacija nakon 14 dana?
    Meni je danas 14 dpo i primjetila sam blagi rozi iscjedak. Ima li uopće smisla napraviti test na T ili bolje čekati?
    Inače imam blago policistične jajnike i česte anovulatorne cikluse sa smeđim iscjetkom tijekom ciklusa.

  44. #694
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Suncokret, 14dpo bi test na trudnoću trebao biti pozitivan ako je došlo do trudnoće.
    Piki test i neka budu strupići, sretnooo

  45. #695

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala ti! Sad znam više za idući ciklus

  46. #696
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    14-15 dana nakon o dode m. Aj ti piski

  47. #697

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav, cure!
    Ovaj ciklus sam pocela koristit lh trakice, one s ebaya, i malo sam zbunnena.
    Jucer (13.dc) je testna bila dosta svjetlija od kontrolne. Danas oko 15 sati je bila mrvicu svjetlija od kontrolne pa sam ponovila u 18 sati da ni bi fulala taj pik. Uglavnom, testna je sad opet dosta svjetlija..puno vise nego u 15 sati. Vec tri dana osjecam blage bove u lijevom jakniku i imam obilnu sluz.
    Inace imam smanjenu rezervu pa me strah da ne ovuliram..iako svaki ciklus imam simptome - bolove i sluz (no moja mpo doktorica je rekla da su jedino lh trakice sasvim pouzdane).
    Sta sad to znaci? Jel moguce da je ciklus anovulatoran?

  48. #698
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Moguce je da imas kratki Lh pik, ili jos nije vrijeme ovulacije... Radi test ujutro i jedan iza 18h. Ako misliš da je O prosla izmjeri bazalnu temperaturu, ako je povišena bila je vjerojatno ovulacija.
    Ako ne ulovis pik, i temperatura je niza onda moguce da je anovulatiran ciklus.
    Koliko ti inace traju ciklusi?

  49. #699

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Zadnja dva su trajala 30 dana..a prije nesto krace, oko 27. Sad sam napravila opet i testna je i dalje svjetlija od kontrolne, al ipak tamnija nego u 18 sati...i sad osjecam neki pritisak u donjem dijelu trbuha, sto je za mene inace neuobicajeno..
    Probat cu jos sutra dopodne.
    Hvala ti, MonaLi

  50. #700

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Jutros bazalna skocila.
    Jel moguce da mi je onda taj vrazji pik bio jucer prije prvog mjerenja (tad je testna bila samo mrvicu svjetlija od kontrolne), pa ga nisam uhvatila?
    Ili je lh hormon rastao ali ne dovoljno da bi potaknuo ovulaciju, pa se nije ni dogodila?
    Uh, neznam stvarno... Uglavnom, pokrili smo tek jucer u 19

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •