Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 290

Tema: Tetovaže

  1. #1
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno Tetovaže

    Ovako... kad sam imala 18-ak godina imala sam želju da se istetoviram, ali nisam znala šta baš i glupo mi je bilo da se vidi i šta ja znam..
    Danas znam šta želim istetovirati, znam šta bi mi tetovaža značila (tj. ima značenje) i znam i gdje bi je stavila...

    E sada... javite mi se vi koji imate tetovaže, mogu i slikice i pohvale i na kojem mjestu se nalaze... a ono što me najviše zanima je studio koji preporučujete.
    Ono čega je mene najviše strah je hepatitisa i zaraznih bolesti radi nedovoljne dezinfekcije.

    Isto tako, da li bi ste branili svojoj djeci da se tetoviraju?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    i ja i md smo istetovirani, dosta... , tetoviramo se isljučivo kod Zeleta, tatto zagreb i ne bih nigdje drugdje

  3. #3
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Je li to ono u tratinskoj?

    Tetovažu na sunce draga!!!!

  4. #4
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Zaboravila sam pitati još nešto bitno: koliko košta tetovaža? U boji?

  5. #5
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ja imam tetoviranog propetog konja na leđima, tj. na desnom ramenu. Nema neko značenje jer sam samo željela nešto staviti na sebe (18 g. ), došla u studio i tamo odobrala kaj mi se dopalo taj tren
    Tetovirala sam se u Zagrebu, studio Zagreb u Tratinskoj, jest da je ekipa koja radi za moj ukus bila preekstremna (broj tetovaža, frizura, odjeća) ali sve je bilo čisto, uredno, sterilizatori, nove igle, nitko nije bio pijan, drogiran i sl.
    Ne bi branila djetetu da se tetovira, neka navrši 18 pa ako želi...
    No, moja je sugestija da se tetovaža radi na mjestu koje ne gledaš stalno jer - ako ti dosadi bar ju nećeš morati stalno gledati!

  6. #6
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    hahaha...
    E da, ali ova bi imala neku poruku... možda i jesi u pravu da je ne bi trebala stalno gledati, ali njena poruka i značenje je lijepooooo...

    a mjesto bi bilo lijevi zglob, znači nešto u stilu narukvice, a to ne bi bila...

  7. #7
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Zaboravila sam ja odgovoriti na ovo za djecu...

    Baš sam razmišljala i mislim da bi mi bio savjet da razmisli dobro prije tetovaže i da bi trebala imati neko značenje i sačekati nekih 6-12 mjeseci i ako još uvijek želi, bujrum...

  8. #8
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    i ja se vec godinama zelim tetovirati. sad samo cekam da prestanem dojit pa da krenem u akciju

    Maslačkica, bas sam sad znatizeljna - sta bi si htjela tetovirati? ak se smije znat...

    meni dolaze u obzir ledja ili ruka - oko zapesca prema dlanu i prstima.

    ali i mene je strah da mi ne dosadi s godinama...pa da budem nesretna jer sam se tetovirala. a i bed mi je ako pocnem raditi nesta ozbiljno pa budem imala problema :/

    i kad se budem tetovirala idem u Rijeku ili u taj studio Zagreb, jer sam cula dosta pohvala za njih

  9. #9
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa
    i ja i md smo istetovirani, dosta... , tetoviramo se isljučivo kod Zeleta, tatto zagreb i ne bih nigdje drugdje
    Potpis za ovo kod Zeleta..i ja sam se tetovirala kod njega i imam samo riječi pohvale..naime sad se spremam napraviti još jednu ali čekam prijevod riječi na hebrejski pa u akciju :D

    bdw.ako mi tko može pomoći s hebrejskim nek me pp-a

  10. #10
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Takvu temu sam ja baš htjela otvoriti... I MM i ja imamo po dvije tetovaže. Kad smo hodali dogovorili smo se da ćemo si istetovirati imena naše djece. On ima na ruci ispod ramena istetovirano ime SARA a ja na nozi iznad zgloba SVEN. On ima oko ruke ( druge, ne gdje je SARA, narukvicu a ja ne leđima ispod ramena crveno srčeko i trible ( ako se tako piše). Jednog dana ako će nam se djeca htjeti tetovirati nećemo im braniti, ne vidimo ništa loše u tome. Imala sam i piercing na obrvi ali MM se nije sviđao pa sam ga skinula. Tetovirali smo se u Zagrebu, u Medulićevoj ulici, kod frenda, ima svoj studio "TATOO CRNI". Super je i opet ćemo ići kod njega jer se mislimo još tetovirati.

  11. #11
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Da, bilo bi dobro da ta odluka padne nakon dobro promišljanja ali po sebi znam da to ne bi upalilo.
    Sretno i stisni zube, nije jako strašno!
    E, da, pripazi, jedna vuče drugu!
    (u mom slučaju je povukla piercing, ali volim ga i dalje)

  12. #12
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Da, tetovaža u boji košta od 400 kn pa na dalje. Ovisi koliko je velika. Ja sam svoju platila 450 kn. Nije nešto pretjerano velika. Ali cijene se valjda razlikuju od studija do studija.

  13. #13
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj enchi prvotno napisa
    Da, bilo bi dobro da ta odluka padne nakon dobro promišljanja ali po sebi znam da to ne bi upalilo.
    Sretno i stisni zube, nije jako strašno!
    E, da, pripazi, jedna vuče drugu!
    (u mom slučaju je povukla piercing, ali volim ga i dalje)
    To je istina, jedna vuče drugu. Potpuno se slažem. I nije ništa strašno, da se izdržati.

    Enchi, na kojem mjestu imaš piercing?

  14. #14
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Morena24... sama tetovaža za drugog je glupa za nekog, kao što je navedeno. RAdi se o cvijetiću jednom, ali on ZA MENE nosi poruku za drugog ne....
    Uglavnom, tetovaža i ono što sam ja imala na umu znači za mene:
    - da me podsjeća na drage i voljene ljude
    - da me podjeća na to da ipak često sve pozitivno završi iako ja mislila drugačije
    - da se sama vodim kroz život i da ga živim...
    - da se sama moram pokrenuti
    - da je snaga i ljepota u nama samima...

    Ova objašnjenja su nekako jako duga i kada ja mislim na tu tetovažu puno su mi misli jednostavnije, tj. stopljene u jedno, ako me razumiješ...

    Istetovirani vrat mi je tako divan, ali to mi je previše otvoreno..

    I još jedno lijepo mjesto mi je rist.... ali isto tako teško pokriti na nekim događanjima koje znam pohoditi...
    I želim da je na vidljivom mjestu, da je mogu sakriti, a opet i vidjeti stalno...


    Crni? Maloprije sam gledala njegovu stranicu...

    Preporukica još kakvih?
    A cure slikice vaših tetovaža?

  15. #15
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Ja bi stavila svoje slikice ali ne znam još kako. Pričekat ću MM da dođe s posla, on se bolje razumije u takvije stvari.

    A šta se tiče internetske stranice od Crnog, nema baš neku ponudu na njoj, kod njega u studiju je veći izbor. I sviđa mi se to šta on sam crta šta ti hoćeš, jako ima smisla za to. Ne tetovira "tuđe" tetovaže. (samo ako ti to baš hoćeš). Meni je sam napisao ime sina, onako kako sam ja htjela. Samo dođeš i opišeš mu šta hoćeš i da vidiš kako nacrta, fenomenalno.

  16. #16
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Je li bio još neko kod Crnog?

    Ma ja bi jednu malu i to na zglobu, tj. je li bi to bilo zapešće? Hmmmm...
    I ne znam da li bi oni to mogli zgurati na tako malom mjestu, tj. da li bi mi ideja uopće uspjela...Možda mu mail pošaljem...

  17. #17
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ali kažem...mene brine najviše to prenošenje bolesti...


    I sad bi OVIH STOPA krenula u Zg na tetovažuuuu....

    Katalenić - pošalji slikice...nek ti muž pomogne baš da vidim...

  18. #18
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Kod njega ti je sve novo, sterilizirano, iza svakog tetoviranja sve čisti, stavlja novo, pred tobom, kao da ideš na operaciju, moraš obući ono zeleno odijelo i staviti zelene papuče na noge i kad si gotova to baciš u smeće, nitko to više ne nosi poslije tebe. Proširio se nedavno, radi i piercinge... ne znam, meni je super. Ja sam se tetovirala kod njega prvi put prije više od 6 godina i nisam dobila nikakvu bolest. Sumnjam da ćeš i ti. Drugoje da te netko tetovira u svom stanu ili ne znam ni ja gdje sve ne. A takve slučajeve sam vidjela... Stavit ću slike...nadam se još danas.

  19. #19
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    mi smo bili kod Zeleta (vidim da je još par ljudi napisalo isto). Iako ekipa na prvi pogled djeluje u najmanju ruku malo "čudno", stvarno su OK, uredni i profesionalni.
    platila sam 700kn - jedna riječ

  20. #20
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Kolika je to veličina otprilike?

  21. #21
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    cca 3 x 1 cm

  22. #22
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    pretpostavljam da je to neko ime..naime i ja namjeravam staviti još jednu pa eto da znam otprilike koliko ću iskeširati

  23. #23
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    možeš proći i jeftinije, ja sam izabrala ful komplicirani font

  24. #24
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    ...a da nam pokažeš?????????

  25. #25
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa
    ...a da nam pokažeš?????????
    X

  26. #26
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    ja sam se tetovirala kod zeleta pred više od 10 godina i kada opet budem stavljala tatoo to će biti kod njega. meni nisu ništa "čudni" dapače baš su mi OK.

  27. #27
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    haha, prenisko je za pokazivanje

  28. #28
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Možda j zato bilo 700 kn??? Radi nizine? Pa prekrij strateška mjesta...

    Fida... daj je na sunce!

  29. #29
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    ma nije moja niš komplicirano ni veliko

    http://picasaweb.google.com/frida.ro...66910582038786

    (nemogu naći ni jednu sliku di ne dojim, a da se vidi LOL)

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Je li to ono u tratinskoj?

    Tetovažu na sunce draga!!!!
    je taj je! i stvarno je dobar. cijena ti ovisi o puno toga, veličina, mjesto tetoviranja, radnih sati.... ja imam 2, obje odostraga, jedna na donjem dijelu po kralješnici - izduženi simbol beskonačnsti, druga gore na vratu - simbol života i vječnosti. radila sam ih u razmaku od nekih 6 godina, jer lijepo je zele meni reko: vidimo se uskoro! moje su koštale jedna 400, druga 600 (ta je s popustom, zbog md-a). a njegove koštaju uuuuuu! evo sad je naručen 17.1. i potrošit će oko 3000-3200 kn. ali je cijeli dan na stolu! slikam se malo kasnije.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    dal bi dala djeci: naravno

  32. #32

  33. #33

  34. #34
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Jako si želim tetovirati ime svoje kćeri negdje, ili samo prvo slovo, ali nikako da se odlučim gdje...i kad...

  35. #35
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Htjela bih da bude diskretno, samo za moju dušu. Jednom ću to sigurno napraviti, možda kad opet rodim. Jako si to želim, mm ne odobrava, ali ja želim.

    Katalenić, pogađaš, najviše mi se sviđaju tetovaže s imenima

  36. #36
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj KATALENIĆ prvotno napisa

    Enchi, na kojem mjestu imaš piercing?
    Ah, klasika - pupak!

  37. #37
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Hvala na slikama... lijepe su vam tetovaže. A sad pitanje- da li vam svaka tetovaža nešto znači ili ste izabrali eto tako (osim imena djece naravno)
    Ovo Sven mi je baš lijepo napisano... samo što sam od početka gledala slike odozo i onda sam prvo otvorila sliku ruke tm i to gdje piše Sara. Gledam sliku i mislim se kako imaš jake ruke, izvježbane, i jako zategnutu kožu

    Ja bih rado neku nježnu, rekla sam već gdje... i sad kad je zamišljam -uh super mi je!

    Samo mi je malo skupo, jer para nemam i nadam se da ću ih imati!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    crni trajbl(apstrakcija) na vratnim kraljescima,malo ponad ravnine ramena.uradjeno prije 10tak godina u tratinskoj.
    tada jos nije poceo kod nas trend tetoviranja i piercinga i danas mi je bas bezveze sto sam dio istetovirane mase.jednog dana ce izgleda biti cool biti cist,tj. neistetoviran.za mene je to doba vec doslo pa vise ne planiram u to ulaziti a niti staviti vise nausnicu u nos jer je danas svako malo vidis kod ljudi.to me odbija pa mi vise i nije tako osobito imati tetovazu no da je dio mene i da mi je lijepa te da se osjecam lijepom sa njom,istina je

    savjet-najbolje da nije na izlozenom mjestu gdje je stalno mozes gledati..to ljude zna s godinama poceti iritirati..

  39. #39
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Ovo Sven mi je baš lijepo napisano... samo što sam od početka gledala slike odozo i onda sam prvo otvorila sliku ruke tm i to gdje piše Sara. Gledam sliku i mislim se kako imaš jake ruke, izvježbane, i jako zategnutu kožu

    Jesi me nasmijala!!!! Znači tako opisuješ ruke MM!!!!

    Ne znam zašto su mi slike tako velike pa se ne vidi baš najbolje. Probat ću ih smanjiti...nekako. Drago mi je da se bar nekome sviđa.

  40. #40
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Sven mi je baš super napisano... jako mi se sviđa...



    Da li su vam dojadile vaše tetovaže? ili da li ste se pokajale? Ili možda radi motiva ili šta ja znam?

    Sad me pokolebalo malo ovo za mjesto tetovaže da mi ne dojadi i to, a meni se to tako sviđa....tj. obzirom na značenje i "podsjetnik" malo mi je glupavo je ugurati u čarapu (jer mi se na ristu jako sviđa) ili na rame... jer je neću vidjeti, a ope je mogu sakriti.
    Imate li vi neko mjesto za preporučiti?

  41. #41
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja imam crnu macku sa zelenim ocima (ja) iznad desnog guza , i znak zmaja na zglobu lijeve ruke. isto kod zeleta. nisu cudni, bas su super. mozda zato jer ih indirektno znam od prije.

  42. #42
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    To je Crni sam napisao. Ja nisam znala kako bi i on je od prve pogodio. Ja se još za sada nisam pokajala. Ovu na leđima ne vidim tako često pa kad ju oigledam jako mi se sviđa. A za Svena mi je super, svaki dan ju pogledam mali milijon puta i nije mi još dosadila. Još ću jednu napraviti, samo ni ja ne znam još gdje...dvoumim se... vidjet ćemo. Meni se sviđa kod mršavijih žena iza na trtici, ako kužiš kaj mislim, iznad guze (ja ne mogu više tu stavit tetovažu ), i na nozi, bilo gdje.

    Maslačkica...

    Šta si rekla da bi si ti tetovirala?

  43. #43
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je macka super, a za znak se nekad premisljam.

    super mjesta za tatoo su mi vrat, glezanj, iznad dupeta

  44. #44
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Moja je simbol, yin i yang, znači mi jako puno, sada kada sam starija čak i više nego kada sam ju, sa nepunih 18 stavila.

    Slijedeće dvije će biti na zapešću i negdje gdje će ju vidjeti samo M

  45. #45
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Znaci ako si istetoviram ruke, dosadit ce mi to gledat?

  46. #46
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni nije bed mjesto, nego znak--nekad mi se svida, nekad mi i nije bas tak dobar ko kad sam ga stavila.

  47. #47
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jedom sam vidjela nekog lika na plazi, iamo je na ledjima istetovirane nekakve patuljke. Bili su onako bljedunjavi (nisu bili tetovirani nekaom jakom bojom), nestvarni, predobri. Nisam bolju tetovazu od te vidjela.

  48. #48
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja bi na zglobu lijeve ruke istetovirala onaj kineske trešnje cvijet, ali sa grančicom... e sad, varijacije na temu s obzirom na veličinu i šta s emože napraviti.

    Mikka - daj nam sliku te na zapešću?
    Ja kada razmišljam o njoj, nekako me ponese, tj. to joj i cilj pa me sad pokoleba ovo da je stalno vidim (pa preko zime je ne bi vidjela... )

    I da li ti se promijenila s obzirom na kile (zato mi je to mjesto i dobo, nema baš puno promjena...ili se varam?)

  49. #49
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Znaci ako si istetoviram ruke, dosadit ce mi to gledat?
    Ako istetoviraš nešto šta želiš i šta ti se jako sviđa ne bi ti smjela dosaditi. Ne znam kako će moja na leđima izgledati kad ću biti baba od kojih 70 godina. Objesit će mi se na guzu. Hvala Bogu pa ju neću vidjet...zezam se...

  50. #50
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    nisu mi se promijenile ni jedna ni druga. sliku..uh, stavit cu ju uskoro, nadam se.

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •