Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 103 od 103

Tema: anđeoska snaga

  1. #101

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Negdje na oblacima
    Postovi
    10

    Početno

    Hej anđelo, potpuno te razumijem i znam kako ti je. Iako sam našeg anđela rodila živog, nije dugo potrajala sreća.Žao mi je što prolaziš kroz to, ali s vremenom čovjek nauči živjeti s time, ali će uvijek bolit.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Anđelo žao mi je. Dođi na temu Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje. Tamo ima nažalost puno mama anđela.
    Sve što prolaziš i mi mame anđela smo prošle. Nije lako nakon gubitka jer osim što je nama svijet srušen često okolina ne shvaća. Pretpostavljam da ti govore pa još ste mladi, imati ćete još djece, ali nitko ne shvaća da nama naše dijete nije bilo stvar koju smo izgubili pa ćemo novu opet kupiti i time sve zaboraviti. Nitko ne shvaća da je nama naše dijete bilo dragocjeno od samog početka. Nažalost nema nekog univerzalnog savjeta kako se sa svime ovime nositi, nego živjeti dan po dan i tako sve dok nam vrijeme sve to ne ublaži.
    Drži se.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Najveća utjeha su mi moji dečki od 10 i 3 godine. Trudnoća i porod s njima su prošli super. Sad je nešto krenulo po zlu i završilo najgore što može . Ljudi imaju svakakve savjete ali malo razumjevanja... I najgora stvar je već nakon 3 tjedna od tog ružnog događaja otići na posao i tamo biti vedar i nasmijan prodavač...Lotta 81 hvala ti ♡

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •