Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: "Neću" faza i hrana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Žu
    Postovi
    156

    Početno "Neću" faza i hrana

    Baš nas je strefila "neću" faza neću papuče neču ovo neću ono i kad krene tako onda naravno neće ni jest. I to već par dana popodne i kad krene šiza-liza katastrofa. I sad ja kemijam kako je ona ustvari gladna jer naravno od ručka u 3 sata kad je fino poklopala sve, osim štapića nije pojela ništa, uz sve moje pokušaje i nuđenja a čak sam joj servirala i ostavila misleći da će sama uzet. Ako to tako nastavi i dalje nema tu pomoći. logično je da je gladna a kako joj opet idu zubići čokolino ni blizu. inače kašikon jede sve bez problema. Al ovo mi se nesviđa. E da onda mi u pol pet ujutro cvili papat čokolino.
    Kako se izvuć iz ove situacije :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Nikako se ne možeš izvući! To su sve faze, i s vremenom će sve sjesti na svoje mjesto. Naučiti ćeš shvatiti njene znakove nervoze i preduhititi njene "šize-lize"! Nas je ta faza držala od kraja ljeta pa do pred skoro 15 dana. Da li imamo mi sada zatišje ili je prošla faza neću, histeričnih napada, čupanja kose i griženja sebe i drugih....ne znam!

    Dobro je kada te u pol pet ujutro pita čokolino...........mene je znala pitati ( naređivati ! ) riblju juhu, ili HOĆU U PARK NA LJULJAČKE! SAADAAAA!......

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nadam se da joj ne radis cokolino u pola pet ujutro. ako radis, prestani

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Moj je jos mali, i nezna rec ne, ali jako dobro zna mahat glavom i jako dobro zna sta hoce tj. nece. Na svako moje pitanje koje pocinje sa "hoces" on mase glavom. Nece jesti, nece obuc jaknu, obut slapice...Cak i ako ga ne pitam a on skuzi da npr. idemo mjenjat pelenu ili se kupat navecer, pocne odmahivanje i bjezanje u suprotnom smjeru i naravno, plac kad ga ulovim i ustrajem u svom naumu.
    A valjda je to jos jedna faza, i valjda ce i ta proc...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Žu
    Postovi
    156

    Početno

    A jesam dva-tri put napravila i čokolino i to zato što ona potpuno budna sjedi na krevetu i plače i kaže da je gladna -pa nakon sat vremena odustanem ustanem i napravim ga - i onda još pol sata maženja. Onda sam ju uspjela par puta prevarit i sad ako kaže papat čokolino ja odgovorim -pa maloprije si ga popapala. Nije mi problem ka krene šizs-liza oko gluposti jer nikad nije uzrok hrana.
    Ali u tom svemu ńastrada´hrana

  6. #6
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja znam samo da moj od druge do trece godine nije jeo doslovno nista :/

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    3

    Početno

    I mi se pridružujemo nejelu.Moja curica nejede već mjesecima.Sve proba po 3 žlićice i gotovo.Ima 13 mj,i 8,900 gr.Strašno.:shock:

  8. #8
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    I kod nas ima takvih dana. Neću je sve, od oblačenja, hranjenja, skidanja, spavanja itd...
    onda me iznenadi jedan period kad sve lagano ide, bez ijednog "neću" i kad pomislim da smo izašlli iz te faze, dođe jutro kad smo u piđami do podne jer "neće" iz nje.
    Što se hrane tiče, u fazi smo biranja..

  9. #9
    BUBI80 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj sweetmint prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas ima takvih dana. Neću je sve, od oblačenja, hranjenja, skidanja, spavanja itd...
    onda me iznenadi jedan period kad sve lagano ide, bez ijednog "neću" i kad pomislim da smo izašlli iz te faze, dođe jutro kad smo u piđami do podne jer "neće" iz nje.
    Što se hrane tiče, u fazi smo biranja..
    bome i kod nas je tak.
    upali smo u tu fazu i sad za sve što neće odmah se baca, lupa nogama, vrišti. i ne mogu je smiriti dok se sama ne smiri. ništa nije zanimljivo, samo šiza.
    užas. pokušavam ignorirat kad mogu al ujutro kad se ide u vrtić ne želi se obuć, ne želi van, ne želi ništa.
    polegnem je na pod dok se ne obučem i onda je iznesem van u auto...dok ona šizi...nemam vremena za ništa drugo...malo se smirila kad smo krenuli...
    ali ja ne znam...sad je godinu i pol stara, evo sad će 19 mjeseci i divlja. neću je nigdje vodit sa sobom dok to ne prođe...a bome ću joj to ponavljat da ne može s mamom dok se tako ponaša...možda jednom shvati pa prestane. al čisto sumnjam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •