Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: strah!!!

  1. #1
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno strah!!!

    vise neznam sto da radim!
    moj 10-snjak se boji spavati sam u sobi,i to intenzivno traje vec desetak dana....imali smo problema s tim od kada je kao mali bio u bolnici....neznam na koji nacin da mu objasnim da se nema cega bojati....po cijele noci zna plakati u mraku,meni ga je uzasno zao i pustim ga da dode k nama u krevet....molim vas pomozite....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Hm...čekaj...on se bojao prije zbog ostanka u bolnici, a onda je strah nestao da bi se ponovo vratio ili traje cijelo to vrijeme? Je li doživio kakvu traumu u zadnje vrijeme pa mu se možda vraća taj strah iz prošlosti? Što je s noćnom lampicom, otvorenim vratima...? Boji li se još nečega ili mu je to jedini strah? Kako inače izlazi na kraj sa stresnim situacijama?

    Razne dječje strahove i slične probleme dobro rješava homeopatija. Ako ti je to zanimljivo potraži na netu br. doktora Šimetina. Njega uvijek preporučam jer nam je super i do sad nam je riješio sve probleme (nisu imali veze s psihom, ali...).

  3. #3
    Handy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    226

    Početno

    Nadam se da je problem do sada riješen. I meni se čini da se nešto dogdilo što on po noći proživljava. Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •